PDA

View Full Version : Prosto pitam interesno mi e...



BaBa VuNa
10-29-2006, 12:15
Ne znam dali temata e za tuk ama 6te karam po sa6testvo,momi4eta vie haresvate li po-atleti4ni i slabi mom4eta ili se kefite na po pulni4ki i puhkavi :) sa6toto 6te pitam i mom4etata-slaba kato vurbova klonka ili pulni4ka kato me4e :)

PS: sorry ako e imalo takava temi4ka pozdravi

Chiana
10-29-2006, 12:22
Ами аз харесвам нормалните хора. Да не е много пълен, тоест да е до 100 кг, а и да не е много слаб т.е. над 55 кг. Абе в границите на нормалното. Тялото на човек се променя непрекъснато, така че ако днес е кльоща, утре може да е свинче. Ако обичам един човек, ще го обичам колкото и да тежи, както и да изглежда. Особено след 1-вите 2-3 месеца ми е всеее тая как изглежда приятеля ми. За мен е по-важно очите и лицето като цяло, усмивката така... Те са нещата във външния вид, които могат да ме грабнат. :roll:

MrAsNiKa
10-29-2006, 12:22
Не харесвам слабите момичета дето се чупят само докато вървят
Ужасно е
Подобна гледка може да събуди в мен погнуса но не и друго
Харесвам нормалните момичета по които има какво да хвана аа която да ме наръби
Баа ужасно е бе
Аз съм за по пълничките аа не за скелетите
Лелей толкова е гнусно тва
Чак ми става жал за тея хърби
Момичета моля ви хапвайте повече (с мярка) :twisted:
Определено не харесвам ходещите бетоновози [-X

gangbang
10-29-2006, 12:26
А бе по-слабички предпочитам. От дебелани не мое го вдигна изобщо :D

bai pe6o
10-29-2006, 12:31
xexexe bahti qkata temi4ka.. ami nz mislq 4e po-pulni4kite momi4eta sa po dobre ama ne kazvam nekoe Raki6i 1555000 kg. [-(

10-29-2006, 12:35
Важното е да се подържа и да е стегната - не искам да е 45 кила и да има целулит,но не искам и да е по-широка от мене в ханша.

Nasindo
10-29-2006, 16:31
Предпочитам момичета ,които нито са дебели ,нито са мършави ,а стегнат ,които се поддържат имат добра визия и знаят какво да носят като облекло...Аз лично не мога да открия нищо красиво в момиче слабо като щъркел и в момиче с тяло наподобяващо статуята на Буда :smt005

spb_89
10-29-2006, 17:04
Az po princip si padam po po-puhkavi. Ne kazvam nqkoq 100kg buca [-X

SINDEL
10-29-2006, 18:47
Ами аз на кльощи и от двата пола не се кефя. Ина4е си предпо4итам стегнати мом4ета, може и по-едри да са, ма да имат добре поддържано тяло - в смисъл да не са едри като дебели,ами едри като голееми, високи, мускулести... 8)
Хърбав мъж то тва е некво грозно и смешно и изобщо

lifestyle
10-29-2006, 18:53
Мисля че няма пухкав мъж или хърбав.Един мъж трябва да има хубаво тяло(поне според мен).Обичам поддържани мъже.
А на жените им е даденост да са по пухкави и с по широк ханш....Ама и ние трябва да сме във форма.Все пак не е нормално като се съблечеш пред приятеля си и той да изпитва погнуса ..... :smt007

tedinkata_
10-29-2006, 19:41
po atleti4en i slab po dobre ama ne nqkva kle4ka vse pak =; abe normalen srednostatisti4eski mladej xax :P :-D

lifestyle
10-30-2006, 16:31
po atleti4en i slab po dobre ama ne nqkva kle4ka vse pak =; abe normalen srednostatisti4eski mladej xax :P :-DТова пък какво общо има :smt017

christina_aguilera
10-30-2006, 18:03
Какъв е смисъла на темата щом всяко момиче ще е за по-слабите и атлетични момчета,а пък момчетата няма да са за нито едно от изброените.Те по-скоро ще кажат нито да е кльощава,нито да е дебела.Много ясно,че всеки търси златната среда ама... ](*,)

c0n7r0l
10-30-2006, 18:08
ami kato ka4a nekoe kilce si namiram malko po taka puhkavi4ka priqtelka i do 1 mesec pak sam svalil kilcata :))ama ina4e si haresvam ne6to kato sreden variant ::: ::: :::

koalka
10-30-2006, 18:32
Ами за мен това как да ти кажа...няма значение.Еми са не харесвам другите момчета,но преди не съм харесвала някакви слаби и кльощави.Според мен едно момче трябва да е с поне нормално тегло,а не 50 килограма.То и приятелят ми не беше много едър,но сега откакто тренира фитнес много ми харесва,а той се чувства добре,което е най-важното.Но и да не беше тренирал все тая,просто изглежда много добре.А относно за момичетата-не се кефя на някакви кльощави,а с нормално телосложение.Изглеждат по-привлекателни,ама автора,ти си дал/а две крайности.

totev
11-05-2006, 19:04
златната среда rulzzz :) то тва нещо е ясно
приятелката ми примерно е 172 см и тежи 52 кг не е слаба, но в никакъв случай не е дебела.. мн нежни форми има..
а относно моя милост ... 182 см и тежа 75 кг .. не съм някой напомпан, но не съм и хърба.. спортувам си и си поддържам добра форма...
мисля че и двамата се справяме с това да сме в "златната среда" ;)

Unknow
11-07-2006, 00:45
Ами няма значение за мен.Дали ще е слабичко или по-пухкаво...Аз не се влюбвам в тялото му, а в него.Ако си падам по някой, то последното поради което го харесвам ще е тялото му. Кое момиче не харесва добре оформено (не казвам мускулесто, защото не ми харесват) и поддържано тяло? Май няма такова...Но това е просто като + за теб (момичето), а не критерий в преценката ми.

Jose
11-07-2006, 05:53
Какъв е смисъла на темата щом всяко момиче ще е за по-слабите и атлетични момчета,а пък момчетата няма да са за нито едно от изброените.Те по-скоро ще кажат нито да е кльощава,нито да е дебела.Много ясно,че всеки търси златната среда ама... ](*,)

:-D

Faramir
11-07-2006, 17:17
Абе некъде в тоя форум прочетох нещо от сорта на:
"Не обичай тялото, което те привлича,а душата, която те обича..."
Дано не съм объркал нещо :D.
Както разбрахте за мене е важното човека да е готин като характер най-вече. Иначе идеал за тяло и най-големия глупак има :).

Kitana
11-07-2006, 17:47
нямам някакви определени критерии за външен вид .. стига да се поддържа.. в смисал излизала съм и с мом4ета като "гардероб" и такива които са нормално сложени ... не съм излизала с много слаби4ки (т.е. без особено мн мускули)-просто не ми се е отдала тази възможност (явно такива не си падат по мен :(), ама със сигурност ще е същото в СМИСАЛ ВЪНШНИЯ ВИД НЕ Е ОТ ОСОБЕНО зна4ение ... СТИГА ДА СЕ ПОДДЪРЖА ДОБРЕ ! (хигиенааа веей :))

^FaiNt^F
11-07-2006, 17:54
Ся като се замислих....кефила съм се на сякви :shock: Някой са били....по-пълнички, а други откровено кльощави. Като цяло нормалните владеят :lol: абе за момче като че ли ме кефи повече....да НЕ е кльощав...смисъл да го почувстваш като по-силния.....ебати изказването :lol: