PDA

View Full Version : dali tq mastrubira?



10-29-2006, 12:19
hora interesno mi e da razbera dali vsi4ki momi4eta mastrubirat? Pri mom4etata tova e mnogo qsno - nqma mom4e koeto da ne lyska bastunqgata, no mi e interesno dali i pri momi4etata e taka? I po-specialno na men mi e lubopitno dali priqtelkata mi go pravi.. Ne moga v prav tekst da q pitam "ti prai6 li si skre4ove?" zatova vie kajete kakvo mislite? Dali vsi4ki momi4eta mastrubirat na tazi vuzrast mejdu 14 i 17 ?

^KaSiDi^
10-29-2006, 12:22
spored men da,edno 95 % si masturbirat,no i syshtiq % ot masturbirashtite go kriqt,az go pravq i si go priznavam,priqtelq mi syshto go znae,ne vijdam nishto losho i nenormalno v tva!!!

Cuddly
10-29-2006, 12:26
Когато приятелят ми е при мен не го правя. Няма смисъл. Но, когато замине за София да се учи се случва. :::

olive_oil
10-29-2006, 12:29
hora interesno mi e da razbera dali vsi4ki momi4eta mastrubirat? Pri mom4etata tova e mnogo qsno - nqma mom4e koeto da ne lyska bastunqgata, no mi e interesno dali i pri momi4etata e taka? I po-specialno na men mi e lubopitno dali priqtelkata mi go pravi.. Ne moga v prav tekst da q pitam "ti prai6 li si skre4ove?" zatova vie kajete kakvo mislite? Dali vsi4ki momi4eta mastrubirat na tazi vuzrast mejdu 14 i 17 ?а защо не я питаш?

HeLkATA
10-29-2006, 14:46
mi pitai q zashto ne.Nqma nishto sramno v tova

gangbang
10-29-2006, 15:09
Нормално е да мастурбира 8)

Black_Jordan
10-29-2006, 15:15
Нормално е да мастурбира 8)
100% :-D

sometimes_
10-29-2006, 15:55
Определено не всички момичета го правят-аз, например...Честно казано някак си не ме привлича мисълта да се САМОзадоволявам. Мисля, че приятеля ми се справя доста по-добре, от колкото аз бих могла... :wink:
А за приятелката ти...не виждам какъв е проблема да намекнеш нещо по темата, не я питай направо, щом ти е неудобно, а по заобиколния начин... :smt017

MrAsNiKa
10-29-2006, 15:57
При всички случаи го прави и какво :?

Nasindo
10-29-2006, 16:12
Определено не всички момичета го правят-аз, например...Честно казано някак си не ме привлича мисълта да се САМОзадоволявам. Мисля, че приятеля ми се справя доста по-добре, от колкото аз бих могла... :wink:
А за приятелката ти...не виждам какъв е проблема да намекнеш нещо по темата, не я питай направо, щом ти е неудобно, а по заобиколния начин... :smt017

Да ве ти си на 13 ,приятелят ти е на 16 и е полов атлет ,прайте секс по 3/4 часа без спиране и сваршваш по 10 пъти ....нали? :smt005 пхаха

Аре моляя ти сее :-$

Cherlotte
10-29-2006, 16:15
А какво значение има дали мастурбира? Най-вероятно го прави, колко често е друг въпрос, но не можем ние да ти кажем - щом толкова се интересуваш, питай я. :wink:

MrAsNiKa
10-29-2006, 16:20
Цъкни ме и се радвай (http://store1.data.bg/roadrunner/XXX/Female%20orgasm/) :twisted:

Swetty
10-29-2006, 16:41
hora interesno mi e da razbera dali vsi4ki momi4eta mastrubirat? Pri mom4etata tova e mnogo qsno - nqma mom4e koeto da ne lyska bastunqgata, no mi e interesno dali i pri momi4etata e taka? I po-specialno na men mi e lubopitno dali priqtelkata mi go pravi.. Ne moga v prav tekst da q pitam "ti prai6 li si skre4ove?" zatova vie kajete kakvo mislite? Dali vsi4ki momi4eta mastrubirat na tazi vuzrast mejdu 14 i 17 ? Всички не . Някои са си достатъчно задоволени :)

asdrfgh
10-29-2006, 16:51
pomisli ti. ako tq svyrshva povecheto ot pytite v koito pravite sex i ti se staraesh da i dostavish udovolstvie tq nqma zashto da mastrubira. no ako ti ne i davash tova ot koeto se nujdae v legloto znachi go pravi.

10-29-2006, 16:58
spored men da,edno 95 % si masturbirat,no i syshtiq % ot masturbirashtite go kriqt,az go pravq i si go priznavam,priqtelq mi syshto go znae,ne vijdam nishto losho i nenormalno v tva!!!

Vij sega!Prava si daje mnogo!Prosto momi4etata ne obi4at mnogo da izdavat sexualnostta si za razlika ot mom4etata,koito sa otkriti i ne gi e sram!Tva e polojenieto,no mi se struva 4e ne6tata leka po leka se promenqt!

liroos
10-29-2006, 17:21
pomisli ti. ako tq svyrshva povecheto ot pytite v koito pravite sex i ti se staraesh da i dostavish udovolstvie tq nqma zashto da mastrubira. no ako ti ne i davash tova ot koeto se nujdae v legloto znachi go pravi.

Айде сега пък глупости... По някога е по-яко сам от колкото с някой друг. Глупости са т'ва, че ако не и доставяш достатъчно удоволствие, ще тръгне да мастурбира.

Тя си мастурбира със или без твоята намеса.

Ако секса, който прави с теб не и е достатъчен, няма да мастурбира, а ще има друг изход от цялата история...

МАСТУРБИРА 100%! ПИТАЙ Я! :-D

Chiana
10-29-2006, 17:22
Еми човек аз не мога да ти кажа дали приятелката ти мастурбира, съжалявам... Трябва ти да я попиташ. Пък и не мога да разбера какво ненормално има в това да я попиташ. Казваш й "Ти самозадоволяваш ли се?" Ся тъпо е да й кажеш "Биеш ли си скречове?" Особено ако не сте близки, както изглежда, няма да й стане много приятно. Таа повечето момичета мастурбират/ или поне са мастурбирали поне веднъж в живота си. Колко често, това е отделен въпрос. При липсата на секс честотата значително се увеличава :)
Аз лично мнооого рядко се самозадоволявам. Само когато яката ме цапне хормона и го няма приятеля ми наблизо да го подпукам :lol: O:)

SINDEL
10-29-2006, 18:35
Абе сигурно си се самозадоволява моми4ето...
И аз го правя ма мн рядко кат ми го няма приятеля наблизо :oops:

IdiOtKa
10-29-2006, 19:05
Определено не всички момичета го правят-аз, например...Честно казано някак си не ме привлича мисълта да се САМОзадоволявам. Мисля, че приятеля ми се справя доста по-добре, от колкото аз бих могла... :wink:
А за приятелката ти...не виждам какъв е проблема да намекнеш нещо по темата, не я питай направо, щом ти е неудобно, а по заобиколния начин... :smt017

Да ве ти си на 13 ,приятелят ти е на 16 и е полов атлет ,прайте секс по 3/4 часа без спиране и сваршваш по 10 пъти ....нали? :smt005 пхаха

Аре моляя ти сее :-$
хахахахха 3-4 часа само толкова ..повече са със сигурност ! даже и сигурно по цлеи дни


иначе по темата ....мисляче поне 95 % от момичетата се самозадоволяват ... но повечето не си го признават ,защото може би си мислят че това е нещо срамно ...странна раута ..

assd
10-29-2006, 19:40
ми много ясно, иначе не мога да си обясня свръхпроизводството на краставичен зарзават последните години