PDA

View Full Version : Някое от момичетата във форума правило ли е аборт?



KpeMu
10-29-2006, 12:22
:roll: :roll: :roll: Абортът все още ми е мистерия въпреки многобройните теми,които прочетох за него тук.Та искам да попитам дали някоя от вас го е правила - какви се последиците, как се чувстахте след това, ...и въобще всичко? :roll:

MrAsNiKa
10-29-2006, 12:39
На мен наскоро за малко да ми се случи амаа ми се размина
Късмет :twisted:
Ти смяташ да правиш ли
Или вече си го направила :roll:

az f
10-29-2006, 12:40
az pravih-nqma da kaja kak se 4uvstvam-ujasno prosto tova ne6to ne trqbva da se slu4va na nikoi az sam na 19 god. i kogato go napravih priqtelqt mi me napusna i celiqt mi jivot se oburna s krakata na gore.... Gospod dava jivot a az go otneh :smt010

KpeMu
10-29-2006, 17:52
На мен наскоро за малко да ми се случи амаа ми се размина
Късмет :twisted:
Ти смяташ да правиш ли
Или вече си го направила :roll:

Ne, Slava BOGY! Prosto na nqkolko puti veche mi se razmina taka da se kaje ... i mi e dosta lubopitno za posledicite sled vsichko..psixicheski fizicheski... :roll:

SINDEL
10-29-2006, 18:21
Слава богу не ми се е налагало. Разминава ми се засега... O:)
Съседката ми (сега е на 29 и има детенце на 3) е правила аборт на 18 и казва 4е няма по-трудно и ужасяващо решение в живота на едно моми4е от това да направи или не. Все още го сънува това бебе и няма да си прости за постъпката си никога. Но тогава просто не е имало изобщо шанс да задържи детето и да го отгледа... Дано не ви се налага, искрено ви го желая на вси4ки, защото едно такова нещо ви разбива живота, психиката, отношенията с много близки хора и цялото бъдеще :?:

MrAsNiKa
10-29-2006, 18:30
Въпрос на мислене :roll:
Може още утре да не помниш :twisted:
Ся че искаш да се самонаказваш и самобичуваш е отделебн въпрос :-k

lifestyle
10-29-2006, 18:43
az pravih-nqma da kaja kak se 4uvstvam-ujasno prosto tova ne6to ne trqbva da se slu4va na nikoi az sam na 19 god. i kogato go napravih priqtelqt mi me napusna i celiqt mi jivot se oburna s krakata na gore.... Gospod dava jivot a az go otneh :smt010
Извинявай предварително!!!Приятеля ти е едно лайно,което неможе да поеме последствията от действията.Сигурно си го обичала и неискаш да го хулят,но както казах-лайно след дъжд... :smt011

IdiOtKa
10-29-2006, 19:08
да аз съм правила 2 пъти аборт и съм на 15 години .....не базикам се ..не съм се пак съм на 15 ...аххаха

lifestyle
10-29-2006, 19:13
да аз съм правила 2 пъти аборт и съм на 15 години .....не базикам се ..не съм се пак съм на 15 ...аххаха
Много забавно....Да в теен форум сме ама все пак ..... :smt011

Jessika_MG
10-29-2006, 19:19
да аз съм правила 2 пъти аборт и съм на 15 години .....не базикам се ..не съм се пак съм на 15 ...аххаха
Не е много хубаво да се шегуваш с тези неща, но не ми хареса и поста на момичето, пуснало темата, че на няколко пъти за малко да и се наложи... какво трябва да се опариш, да ти се случи и тогава да бъдеш по-внимателна ли? Достатъчно е сериозно това, за да се отнасяме с пренебрежение :roll:

MrAsNiKa
10-29-2006, 19:21
да аз съм правила 2 пъти аборт и съм на 15 години .....не базикам се ..не съм се пак съм на 15 ...аххаха
Много забавно....Да в теен форум сме ама все пак ..... :smt011

Къв теен бе :lol:
Имам чуството че на някой тук все още за закуска, обяд и вечеря им се сервира кърма :smt005

lifestyle
10-29-2006, 19:26
да аз съм правила 2 пъти аборт и съм на 15 години .....не базикам се ..не съм се пак съм на 15 ...аххаха
Много забавно....Да в теен форум сме ама все пак ..... :smt011

Къв теен бе :lol:
Имам чуството че на някой тук все още за закуска, обяд и вечеря им се сервира кърма :smt005
Не се смей .Трагично е !!! :smt012 Но все пак като си малък и ти напират едни въпроси,въпроси....Нормално е.Ама да се базикаш-Аз незнам си колко пъти съм правила......Айде да ти се наложи,точно на 15 да видим дали няма да се вайкаш.Не съм го преживяла и внимавам да не го преживея.Не го желая на никой.....Наистина се сбъркваш.....

assd
10-29-2006, 19:27
баба ми ама не мога да се сетя ника и, май беше basipensiqta_f

Изотоп
10-30-2006, 20:07
Приятелката ми няколко пъти пи Постинор и след всеки път - големи нерви. А и по принцип цикъла й е нередовен и аз постоянно съм изтръпнал. Аз и казвам да почне някакви противозачатъчни, а тя вика че не се чувствала сигурна предпазена от само 'някакво си хапче'... какво да кажа :roll: Казвам й - хапчета с презервативи, тя пак - 'ми трябва да говоря с мама'. И това от месеци насам.
Секс правим рядко - не е въпроса че се виждаме рядко, а че ми омръзнаха всички тия нерви и очаквания да й дойде :(

SmiLe_BaBy{P}
10-31-2006, 06:43
Да тези нерви около закъсняването на цикъла са голямо чудо ... :roll:

lifestyle
10-31-2006, 15:51
Приятелката ми няколко пъти пи Постинор и след всеки път - големи нерви. А и по принцип цикъла й е нередовен и аз постоянно съм изтръпнал. Аз и казвам да почне някакви противозачатъчни, а тя вика че не се чувствала сигурна предпазена от само 'някакво си хапче'... какво да кажа :roll: Казвам й - хапчета с презервативи, тя пак - 'ми трябва да говоря с мама'. И това от месеци насам.
Секс правим рядко - не е въпроса че се виждаме рядко, а че ми омръзнаха всички тия нерви и очаквания да й дойде :( :smt011 Абе човек накарай до това дете да пие хапчета.От тоя Постинор който го пие "често" (като се има в предвид че по-често от 2-пъти в годината граничи с лудост)ще си има проблеми и не просто ще и е нередовен цикъла,ами .... и аз незнам какво ще и стане....може да спре да и идва!

Изотоп
10-31-2006, 16:40
Не мога да я накарам, тя е голямо момиче и се предполага че може самостоятелно да взима решения и да носи отговорности за тях :?

koalka
10-31-2006, 18:25
Не съм правила аборт,но естествено с приятеля ми взимаме предпазни мерки.Но ако си мислиш,че някое момче от форума ще си признае...