PDA

View Full Version : Kolko e gadny vs da te haresvat!!:{



10-29-2006, 13:41
Vai hora znaete li kolko mi e gadno...vs me haresvat,vech4e nemoga da izlqza spokoino sh6toto vse nqkoi sh6te ne vidi...momch4etata vech4e se biqt i vs praqt za mene a na men mi pisna vsich4ki da me haresvat :( ...znam ch4e nqma nach4in i vas vsich4ki da vi haresvat kato men i vse pak imalilili ste podoben problem... :roll:

10-29-2006, 13:43
taq tema e ot mene de...vse zabraqm ch4e trqq se vliza parvo :oops: ,,,taa razbirate li me,pish6ete..

10-29-2006, 14:02
ако тва е истина-дано да стане така че никой да не те забелязва,а човека когото харесваш изобщо да не ти обръща внимание и тогава ще те питам кое е по-гадно.Много сте тъпи ти и такива като теб.Като не знаеш какво е от другата страна спри да се хвалиш,че скоро може и да разбереш.К'во си мислиш че кат си на 14 и те харесват на 20 няма да си пъпчива дебелана ли?Внимавай какво си пожелаваш,щото може и да се сбъдне!

broken_dreams
10-29-2006, 14:39
ALOOO ima6 li vryzka sys zemqta slez ot lunata e moito momi4e!malko se poopravi i tez gi govori na nqkoi dryg!

Първо реших да не ти отговарям, но после размислих. Друг човек едва ли ще се занимава, но очевидно проговори в мен адвокатския хъс и не успях да си затрая. Абе какво да се прави професионално изкривяване. Та значи I_ve7o имам си страхотна връзка със Земата. По какво позна, че съм на Луната незнам/не че имам желание да разбера/, но както и да е. Това е моето мнение и на никого не го натяквам. Ако историята е вярна от една страна ми прилича на синдром на Дориан Грей, а от друга на синдрома на Вилдерщайн. Няма значение. Въпреки, че сега покрай бременноста имам доста време за губене нямам желание да споря. Просто си изказах мнението и не мисля, че съм те карала да го подкрепиш. Ако мислиш по друг начин-добре. Но мисля, че щом аз съм готова да приема твоето мнение трябва и ти да приемеш и моето въпреки, че в този форум в доста теми забелязвам, че чуждото мнение не се оценява много.

Cherlotte
10-29-2006, 14:46
ALOOO ima6 li vryzka sys zemqta slez ot lunata e moito momi4e!malko se poopravi i tez gi govori na nqkoi dryg!

Първо реших да не ти отговарям, но после размислих. Друг човек едва ли ще се занимава, но очевидно проговори в мен адвокатския хъс и не успях да си затрая. Абе какво да се прави професионално изкривяване. Та значи I_ve7o имам си страхотна връзка със Земата. По какво позна, че съм на Луната незнам/не че имам желание да разбера/, но както и да е. Това е моето мнение и на никого не го натяквам. Ако историята е вярна от една страна ми прилича на синдром на Дориан Грей, а от друга на синдрома на Вилдерщайн. Няма значение. Въпреки, че сега покрай бременноста имам доста време за губене нямам желание да споря. Просто си изказах мнението и не мисля, че съм те карала да го подкрепиш. Ако мислиш по друг начин-добре. Но мисля, че щом аз съм готова да приема твоето мнение трябва и ти да приемеш и моето въпреки, че в този форум в доста теми забелязвам, че чуждото мнение не се оценява много.
На мен ми се стори, че I_ve7o се съгласи с теб, а коментара след твоя пост беше за авторката на темата. Може и да бъркам, но това ми се струва по-вероятният вариант. Пък и да не е, не си заслужава заради такъв тъпизъм като тази тема хората да си развалят нервите (няма да кажа доброто настроение, защото точно такива теми го поддържат :smt005).

Ice Princess
10-29-2006, 14:49
На мен ми се стори, че I_ve7o се съгласи с теб, а коментара след твоя пост беше за авторката на темата. Може и да бъркам, но това ми се струва по-вероятният вариант. Пък и да не е, не си заслужава заради такъв тъпизъм като тази тема хората да си развалят нервите (няма да кажа доброто настроение, защото точно такива теми го поддържат :smt005).
:P =D>
Да, пък някои хора се кефят, че поне не стават причина други хора да се трепят за тях - тъй де, ако всички сме все несравними красавици, ще се изтрепят момчетата, и няма да останат за после. :twisted: :P

DeSsY`
10-29-2006, 15:22
Румчиту ли си, ква ли си, я дай някоя снимка, да та видим ква незнемна убавица си! :shock:

JaklinA
10-29-2006, 16:00
Аз не мисля че имаш толкова голям проблем все пак :-k

FlowerinesS
10-29-2006, 16:50
Ти откъде си?Защото е лесно да те харесват 10 момчета ( 5% от населението на селото са младежи примерно :D ,останалото пенсио).И излизаш на площада и се бият ,след като са изпили доволно количество ракия от 60 ст...Пък и принципно не можеш да се харесваш на всички-тва значи,че тея които те харесват търсят не-много,а оттам пък следва,че и ти не си нещо особено :D

assd
10-29-2006, 20:36
айде бе, аз не те харесвам!

Mikohito
10-29-2006, 23:08
Тук всички ти се присмяха и решиха,че се бъзикаш с тази тема или че си правиш комплименти но според мен не е така.В момента да не казвам,че съм в абсолютно същото положение но в доста сходно.Така,че те разбирам но мойте проблеми ще ги разкажа в друга тема.Не е лесно да те харесват много хора,а ти да си падаш по друг.

Just`Different`
10-30-2006, 09:50
Axx lubov lubov...kolko poznato zvu4i. :roll: ..e ako tova 6te te uspokoi-vsi4ki sme ludi!Da ti si lud,no lubovta e ludost i vsi4ki podludili se po neq izpadat v takiva periodi...nikoga ne moje6 da se predpazi6 ot razo4erovanieto...ne vsi4ko vinagi e rozovo i da-vsqko ne6to v tozi jivot(dori i samiq toi) si ima krai,nezavisimo dali e hubavo ili ne!Tova se otnasq kakto za vruzkata ti s tova momi4e taka i za sustoqnieto ti v momenta,za6toto budi siguren i tova 6te premine i sled vreme kogato se se6ta6 za tozi period sam 6te se smee6 na sebe si...znam 4e ne e lesno i 4e banalni uspokoeniq tip-"Tq ne te zaslujava.6te si nameri6 po dobra..." i suveti tip-"Zabravi q,produlji napred,nameri si druga.."v momenta izob6to nqma da ti pomognat za6toto otstrani vinagi e mnogo po lesno a i az sum sigurna 4e ti sam si osuznava6 4e tova koeto pravi6 ne e pravilno...4e tq ne e su6tata i 4e ne si zaslujava vsi4ko tova...noo tova 4e go znae6 ne zna4i 4e go osuznava6 za6toto v takiva momenti nqma6 sili da si optimist i da produlji6 napred...ponqkoga ima6 4uvstvoto 4e "ne jivee6 a samo jsu6testvuva6 den za den",4uvstvata ti "zaspivat" i nqma6 sili dori da se qdosva6 ili da tuji6...prosto iska6 da gleda6 v edna to4ka i da izprazni6 suznanieto si...i da spi4a6...i tova e polezno za6toto ponqkoga ima6 nujda da ostane6 sam i da si po4ine6 ot vsi4ko i vsi4ki no mnogo trqbva da vnimava6 da ne se zastoi6 v tova polojenie za postoqnno za6toto nie vsi4ki sme gre6nici,vsi4ki sme ludi,vsi4ki izpadame v razli4ni gadni periodi,no vsi4ki jiveem edin jivot i ne trqbva da se ostavqma edna spunka da ni subori i da ne stanem pove4e...nqma smisul da te ute6avam i da sudq momi4eto za6toto mnogo gre6i6 ako si misli6 4e suvetite na nqkakvi nepoznati hora 6te ti pomognat!Vsi4ko zavisi ot teb...prosto kogato vuzprieme6 i osuznae6 vsi4ki ne6ta koito horata te suvetvet i kogato sam si pomogne6 i bude6 v mir sus sebe samo togava vsi4ko 6te se opravi...ako sam ne si pomogne6,nikoi nqma da uspee...samo pomni 4e ne si purviqt i posledniqt v tazi situaciq i 4e jivota ima da ti podnese o6te mnogo prepqdstviq!...kusmet;]

10-30-2006, 16:41
Oбичам ви хора, честно ви казвазм :D :D Откога не съм се смяла така :D :D :D Хахаха, ама многоуважаемата авторка на темата нещо се покри... Да не е потънала в земята бе??? Или най-сетне е решила да отиде да покорява Fashion TV и да остави нас, простите металчета и грозотии да живеем окаяния си живот :twisted:
А, моето момиче, специално за тебе прилагам текста на Unfaithful, вземи си оправи поне подписа, че с мненията така или иначе се излагаш, поне подписа ти да е ОК :D :D :
'Cause I know that he knows I'm unfaithful
And it kills him inside
To know that I am happy with some other guy
I can see him dyin' "
Хихихи, който не вярва, че й е прецакан подписа, може да провери в началото на тази забележителна тема
:twisted:

Ice Princess
10-30-2006, 16:43
само да отбележа, последното съм аз :P

sladkoto_viki92
10-30-2006, 17:30
eh to tolkova mnogo hvalbi........4aki malko natrap4evo stava,ne misli6 li?????a i ti taka se izkara 4e vse edno si "mis vselena".aide molq te po-poleka se izhvurlqi,4e 4ak sme6na stava6 :!: :!: :!: :twisted:

^^^PiNkY_GiRl^^^
10-31-2006, 15:25
razbiram te milich4ka i moito pise ima6e podoben problem i naish6 li ko napraih...razkresh6tqh mu se i mu kazah ch4e ako sh6te mi govori samo za negovite problemi da izvinqva ...sled izvestno vreme toi se vurna pri men na kolene...a po kusno az mu pozvolih da napraim troika s osh6te edno momich4e i na nego nabarzo mu mina ....noo ako si osh6te munich4ka prai se ch4e mu se surdish i sh6te spre da te zanimava s gluposti ne se trevoji...ako nee 6te si namerish6 po hubaf
_________________
A otnosno smotanite ti postove i suveti...na nikoi ne mu e pritrqbvalo da da prai troika samo za da oprai nastroenieto na gadjeto si...tva ne e normalno i izob6to edin suvesten 4ovek ne bi napravil tva...TI qvno izob6to ne se interesuva6 ot mnenieto na horata??????????neznam kakvo da kaja pove4e po temata...a da naistina vzemi da pliosne6 nqkoi pik tuk da te skivame kva si "ubava"...BREI TRQQ MI KAJE6 KAK GO PRAVI6 ..AXaXaXAxAXaXaaaAXaXaxxaaXAxA

Scarabey
10-31-2006, 19:30
Vai hora znaete li kolko mi e gadno...vs me haresvat,vech4e nemoga da izlqza spokoino sh6toto vse nqkoi sh6te ne vidi...momch4etata vech4e se biqt i vs praqt za mene a na men mi pisna vsich4ki da me haresvat :( ...znam ch4e nqma nach4in i vas vsich4ki da vi haresvat kato men i vse pak imalilili ste podoben problem... :roll:
Аве мацка ти да не на принципа I'm the one по красота и никой не може да се мери с мен,щом дори се бият за мен??Е не Чудя се как можеш да позволиш момчета да се бият за тебе?!Тря да си егати човека за да ти доставя удоволствие заклеам се...но както казаха и другите тва са напълно комплексарски уж хвалби

evil_lady_in_black
11-15-2006, 14:16
Мен не ме харесват всички смисъл по характер но повечето ме харесват само защото съм единствената готина от класа ми,защото се обличам модерно ходя по дискотеки,клубове и кафета и може би защото всички по-големи ученици са ми доста добри приятели. И незнам ама все има някой който да ми ходи редовно по гъза което ме дразни адски много

[m!s$_k@pr!$]
11-16-2006, 17:36
майкоо да ти имам проблемите. Ами извинявай ама и мен доста хора ме харесват, ама да съм почнала да пускам теми да са хваля колко съм била харесвана и т.н ЧЕ И ДАЖЕ "СЕ БИЕЛИ ЗА ТЕБ КАТО ТЕ ВИДЯТ"
сори ама тва са точно лапешки съчинения

exelero
11-17-2006, 00:01
Не не не във твоя случей по гадното е че си много глупава и наивна :) и сега го доказваш на целия форум. :mrgreen: Сама казваш аз съм проста ругайте ме сега за това че пускам тъпа тема да ми се смейте :mrgreen:

MaRiYa_86
11-17-2006, 00:53
ЕТО виж assd не те харесва...Проблема ти е решен :) Явно не "vs" те харесват :) АКо това ще ти помогне...и аз не те харесвам.Айде,скъпа,спи спокойно.

sexy_tigar4e_MM
11-17-2006, 08:15
ami az te razbiram,no na men puk mi e priqtno da me haresvat,stiga da si imai granici... ako si ima6 priqtel nqma da 4ak tolkova nahalini... \:D/ :smt006 :smt008
P.S-gadnoto e 4e taka predizvikva6 mn omraza i zavist u momi4etata...

{Sweety_f}
11-17-2006, 10:39
не мога да ти помогна....

sexY_mackA90
11-17-2006, 12:05
Vai hora znaete li kolko mi e gadno...vs me haresvat,vech4e nemoga da izlqza spokoino sh6toto vse nqkoi sh6te ne vidi...momch4etata vech4e se biqt i vs praqt za mene a na men mi pisna vsich4ki da me haresvat :( ...znam ch4e nqma nach4in i vas vsich4ki da vi haresvat kato men i vse pak imalilili ste podoben problem... :roll:


Abe teq kato tebe sa mi mn smeshni 4estno!!!We idete i se fukaite nqkude!!Puikite!!!A pa i 100% ako te vidq shte izleze 4e ni i tolkoz krasiva!!!Kfo goforish pove4eto mi fr(mom4eta) kato im dadox dapro4etat tazi tema se spukaxa ot smqx ii po4naxa da kazvat :- taa neshty ne e v red i nekfi takifa!!. Taka 4e predi da puskash takifa glupavi temi misli malko we 4oek kak moe si tolkoz tupa vaobshte!!!

11-17-2006, 13:12
ti luda li si ili si mn tupa :?:
po dobre taka ot kolkoto samotna kato mene :(
ama i ti puk mn se hvali6 be 4ak takava hubavica li si ???

No|Problem
11-17-2006, 13:48
da ti imam problemite

PR0
11-17-2006, 15:49
Olei na takiva kato teb I.Q. to im varira ot -50 do -100. Ako si takava hubavica za kakvato se izkarva6, krasota 6te ti e dadena a pyk za smetka na tova 6te ti e zeto drugo. Trqbva da ima balans edno za smetka na drugo.....chatka6 li?

sexy_tigar4e_MM
11-17-2006, 16:24
Olei na takiva kato teb I.Q. to im varira ot -50 do -100. Ako si takava hubavica za kakvato se izkarva6, krasota 6te ti e dadena a pyk za smetka na tova 6te ti e zeto drugo. Trqbva da ima balans edno za smetka na drugo.....chatka6 li?
=D> =D> =D> =D> =D> =D>

flying_girl
11-17-2006, 16:25
Vai hora znaete li kolko mi e gadno...vs me haresvat,vech4e nemoga da izlqza spokoino sh6toto vse nqkoi sh6te ne vidi...momch4etata vech4e se biqt i vs praqt za mene a na men mi pisna vsich4ki da me haresvat :( ...znam ch4e nqma nach4in i vas vsich4ki da vi haresvat kato men i vse pak imalilili ste podoben problem... :roll:
ay q dai edna snimka da vidim taq nezemna krasota

Mimka_sweet
11-17-2006, 17:34
Румчиту ли си, ква ли си, я дай някоя снимка, да та видим ква незнемна убавица си! :shock:
da aide be i stiga si si pravila samoreklami :evil:

11-18-2006, 10:58
Mani q taq we! Bas durja 4e e egati grozotiqta smotana i si vuobrazqva 4e e nqkva fanala gospoda za 6lifera!!! e MOJE PUK I DA NE E 4AK TOLKOZ GROZNA AMA KAT PRIKAZVA "kolko e krasiva" prosto pada v o4ite na horata! Kat se oplakva 4e q haresvat edin den prosto 6te sprat da q haresvat i tva e! :smt005

bibonka
11-18-2006, 11:14
ofFffFFff..vzemi smykni tova samochyvstvie malko,che izglejdash smeshna v ochite na horata.Jalka siiii..;]]]

[m!s$_k@pr!$]
11-18-2006, 15:58
дай снимка и може да си променя мнениетто, иначе за мен си пълна простачка, магистрален отпадък :smt019
ДАЙ СНИМКАА!!

kiroo
11-18-2006, 16:05
аз не те харесвам! :lol:

cveteto
11-18-2006, 16:20
аз не те харесвам! :lol:

:smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023

love_sdv
11-18-2006, 20:18
Oбичам ви хора, честно ви казвазм :D :D Откога не съм се смяла така :D :D :D Хахаха, ама многоуважаемата авторка на темата нещо се покри... Да не е потънала в земята бе??? Или най-сетне е решила да отиде да покорява Fashion TV и да остави нас, простите металчета и грозотии да живеем окаяния си живот :twisted:
А, моето момиче, специално за тебе прилагам текста на Unfaithful, вземи си оправи поне подписа, че с мненията така или иначе се излагаш, поне подписа ти да е ОК :D :D :
'Cause I know that he knows I'm unfaithful
And it kills him inside
To know that I am happy with some other guy
I can see him dyin' "
Хихихи, който не вярва, че й е прецакан подписа, може да провери в началото на тази забележителна тема
:twisted:
добреее признах те! честно! много ме накефи... и я сложи на място. Щото мкар и понякога да е много досадно... и по-добре, отколкото да не те харесват.
да не говорим, че са пълни глупости., не може всички да я харесват, щото всички харесват различни неща. някои хора не си падат по блондинки с големи... така де!

11-18-2006, 20:31
Ззззаааащщщщоооо вссииииичкиииии мееее харессссвааааат?????

Ами защото ВСЕ ОЩЕ някой като мен (който не е добре) не те е замерил с тарелка с лайна. Ето за това! Кво правим като всички те харесват? Еми или чакаме някой да те намаже с лайна и вече да не те харесват или отиваме до най-близкия оръжеен магазин да си купим пистолетче и патронче. От там на сетне знаем :smt006

die_die_my_darling
11-18-2006, 21:39
za avtorkata na temata e kazano staroto laf4e:boje priberi si versiite ot toq svqt....

11-19-2006, 07:09
hahahaa kva si pikla.... :smt005 :smt005 :smt005

KykYBabY
11-19-2006, 10:20
миии аз не се имам за хубава и въпреки това около мене е каша :( ужасно е знам го :| :| искренно ти съчувствам просто е много гадно и никога не съм сигурна дали съм избрала най-свестния от всички :| :| #-o

KykYBabY
11-19-2006, 10:25
...

11-19-2006, 10:26
HAhaha,o6te edna pa4a...

KykYBabY
11-19-2006, 10:44
Знам че много от тези дет са си дали мнението са прави и не ме интересува че ся следва "дайте да я завържеме и да я убием с камъни"...тея форуми все пак са за да си кажем мнението...и не мисля че някой може да използва думи като пача и там разните му разновидности без да познава автора на поста...ай със здраве =; =;

Taina Maina
11-19-2006, 10:46
Hahxahxahhxahxa E sq vlizam za sefte v toz forum i cheta nekfi prostotii , Rumche .. abe princeso haresvana .. koi znai kva mastiq si, ama inache si nekfa nadyhana takava " nqmalo nachin drugite da gi haresvat kato tebe" mn sa izsili be devoiche, mn filmi gledash :DDD Vlez malko v realniq svqt i sa osyznai pone za moment.. che neshto letish iz oblacite :evil:

~Teen_GirL~
11-19-2006, 11:11
Hhahhahahah wo0w..Razbiram te macka..i az bqx taka v deckata gradina..sichki se biexa shtom me vidqt..i do bolnicata se stigashe..vnimavai chee po selata e opasnu za tolku krasivi momichenca kato tebe..ne izlizai ..moje da se stigne do smyrtni sluchai..KaTo te zakachat tolko hodi gi kaji na gospojata.. [-X .. :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Takivi bezmozychni kato tebe sa rqdkost..ama tuk se namerixa oshte takiva "hubavici" za koito se izbivame,.. :smt075 :smt070
Kato sreshnesh takiva hora se pitash kak moje jivota da e tolko nespravdeliv kym nqkoi..idete se skrii nai-dobre..stanaxte za smqx na sichki .. :)

11-19-2006, 11:35
Темата УМРЕ АЛЕ АЛЕ ЕЕЕ ,А ТЕМАТА УМРЕ А ТЕМАТА УМРЕ ,А ЕМАТА УМРЕ АЛЕ !


ВСИЧКИТЕ ЧОРБАРИ В ТУРЦИЯ ,ТУРЦИЯ ,ТУРЦИЯЯЯ


ПП темата скоро ще бъде в миналото

11-19-2006, 13:03
миии аз не се имам за хубава и въпреки това около мене е каша :( ужасно е знам го :| :| искренно ти съчувствам просто е много гадно и никога не съм сигурна дали съм избрала най-свестния от всички :| :| #-o

делеее милоооо пак ли почна да се ебаваш с хората... [-X виж,че те взимат на сериозно и почват да те изкарват такава,каквато не си :| :smt008 ела те цункам и не прай такива неща вече :smt008 а и как не си избрала най-свестния....хммММмм тва не ми прозвуча добре :smt018

KykYBabY
11-19-2006, 17:58
миии аз не се имам за хубава и въпреки това около мене е каша :( ужасно е знам го :| :| искренно ти съчувствам просто е много гадно и никога не съм сигурна дали съм избрала най-свестния от всички :| :| #-o

делеее милоооо пак ли почна да се ебаваш с хората... [-X виж,че те взимат на сериозно и почват да те изкарват такава,каквато не си :| :smt008 ела те цункам и не прай такива неща вече :smt008 а и как не си избрала най-свестния....хммММмм тва не ми прозвуча добре :smt018

пфффф е стигаааа дееее...много рано издаде #-o #-o относно автора на темата това май са някакви комплексарски неща...а дори и да е истина, това че позволяваш да се бият за теб говори много лошо [-X просто май трябва да се чукнеш в главата,че нещо не е наред и явно е в начина ти на мислене :smt018

11-19-2006, 18:09
Аз не те харесвам.

Th3WildAng3l
11-19-2006, 18:13
Ае винаги съм се забавлявала в този форум по най-глупавите теми най-много се пише... естествено глупави постове с наредби и прочие. За какво изобщо тази тема все още се дискутира. Мисля че вече всички я видяха и разбраха Румчиту колко била хубава (според нея), тъпа, грозна и комлексирана (според другите).
А това да те харесват ... не знам до колко е гадно, но понякога се случват кофти работи. От рода: "А ме харесва, но аз него не, обаче той иска да не бъда аз с Б, който много си обичкам и отива и го пребива" (съжелявам за глупавия пример, но понеже аз съм една умна блондинка не мога да се сетя за по-хубав).
А Румчиту .. ако все още си следиш темата, мога само да ти кажа да внимаваш много. Може наистина да си хубава, но нали се сещаш, че това 1 - поражда завист у други момичета; 2- подтиква момчетата да правят глупости и накрая всичко рефлектира върху тебе. Имай си самочувствието, че си хубава, но недей да подценяваш и други качества, които надявам се макар и в малки количества имаш.

TheFreakBoy92
11-19-2006, 20:24
АВЕ СТИГА СТЕ СЕ ЗАБЛУЖДАВАЛИ! Първо темата е направена за майтап ако ли не начи е лъжа щото аз съм момче и само като чух фукнята проблем НЕ я харесвам .така 4е моми4е явно не сички те харесват!
П.П. ...няма да съм само аз...

Nen0RmalniK
02-12-2007, 16:44
миии аз не се имам за хубава и въпреки това около мене е каша :( ужасно е знам го :| :| искренно ти съчувствам просто е много гадно и никога не съм сигурна дали съм избрала най-свестния от всички :| :| #-o

leko leko hxaahhahxaxhahxahxa :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 ](*,)

Nen0RmalniK
02-12-2007, 16:46
Знам че много от тези дет са си дали мнението са прави и не ме интересува че ся следва "дайте да я завържеме и да я убием с камъни"...тея форуми все пак са за да си кажем мнението...и не мисля че някой може да използва думи като пача и там разните му разновидности без да познава автора на поста...ай със здраве =; =;

as te poznaam 8-[ ama nogo si groZNa i tapa mani baZIKO:))) 8)

ge0rg1ev-
02-12-2007, 17:08
Пф, аз също мн се радвам на простите теми. Мн голям смях пада, както примерно имаше една тема - "Ам, аз такова съм момче, ама оня ден пробвах с шише у дупето, гей ли съм?" (тва е тема аз не правя такива работи :) ) Малеее, направо се пръснах от смях като я четох. Е, на, сега и тука ми е мн смешно. Айде авторката да си гледа работа и да не ни занимава с лапешките си глупости.

Digital
02-12-2007, 18:01
Vai hora znaete li kolko mi e gadno...vs me haresvat,vech4e nemoga da izlqza spokoino sh6toto vse nqkoi sh6te ne vidi...momch4etata vech4e se biqt i vs praqt za mene a na men mi pisna vsich4ki da me haresvat :( ...znam ch4e nqma nach4in i vas vsich4ki da vi haresvat kato men i vse pak imalilili ste podoben problem... :roll:
Аз не те харесвам.

CrazyWitch
02-12-2007, 18:05
Ti mai vleze da se izfukash ;)
Az lichno iskam da sym centyr na vnimanie poneje ne sym bila, a ako sym bila to tova sa sluchai koito se broqt na prystite na ednata ti ryka.
Radvai se. Vyzpolzvai se ot tova. Samo ne im davai nadejdi.
Te sami shtom si se lyjat.... :roll: ](*,)
Taka de..
Dano namerish chovek koito naistina da obichash.
A i ne si misli che si haresvana ot vsichki.
NIKOI ne moje da se haresa na vsichki, a ti ne pravish izkliuchenie.

Undying
02-12-2007, 18:25
Върви си избивай комплексите другаде,скъпа.

leko_otkachena
02-12-2007, 18:28
AAxAxaxAxAxa da be i az taka si misleh!Da i ako vsichkite haresvaha,zashto ima momcheta s men i s ostanalite momicheta vuv foruma.Q se stegi vij kato ti se puska tema pusni neshto smisleno

gerinceto
02-12-2007, 18:42
znam 4e ima vsqkvi hora na toq svqt ama takia kat teb be se sre6tat 4esto.kak moje da pusne6 takava tapa tema?!ti zakvo vaob6te si q pusnala-4e da se fuka6 li?q zastani na drygata strana i slez malko na zemqta!

Tokio_Hotelkata
02-13-2007, 16:01
Румчиту ли си, ква ли си, я дай някоя снимка, да та видим ква незнемна убавица си! :shock:
Мдаа...дай и ние да те видим що за красавица си :-)

john_kaleka
02-13-2007, 17:22
i ti edin problem izvadi!leleleleelellelelelele =D>

DareDevill
02-13-2007, 17:57
xaxaxa kva e taq miss balgariq svqt vselena li nzz ve4e kvo ee det q haresvali vsi4kii q si pi6i imetoo da te vidim koq si MA 6to pi6e6 kato gost xaxaxa stigaaaa krasivataaa

krisi_l@loka
02-13-2007, 19:16
ако тва е истина-дано да стане така че никой да не те забелязва,а човека когото харесваш изобщо да не ти обръща внимание и тогава ще те питам кое е по-гадно.Много сте тъпи ти и такива като теб.Като не знаеш какво е от другата страна спри да се хвалиш,че скоро може и да разбереш.К'во си мислиш че кат си на 14 и те харесват на 20 няма да си пъпчива дебелана ли?Внимавай какво си пожелаваш,щото може и да се сбъдне!
Да, и аз така мисля

Mike-Jones
02-14-2007, 07:58
ако тва е истина-дано да стане така че никой да не те забелязва,а човека когото харесваш изобщо да не ти обръща внимание и тогава ще те питам кое е по-гадно.Много сте тъпи ти и такива като теб.Като не знаеш какво е от другата страна спри да се хвалиш,че скоро може и да разбереш.К'во си мислиш че кат си на 14 и те харесват на 20 няма да си пъпчива дебелана ли?Внимавай какво си пожелаваш,щото може и да се сбъдне! da be prav si ei pa4a takava cqlata si imrqla ebasi tupa4kata nqma takas tapnq samo ne zabravqi 4e lufta raste i zadnika ti i toi i na 20 si she si kato tulen ](*,) ](*,) ](*,) momi4e ti si izrod

Alerta
02-14-2007, 09:02
:smt005 :smt005 :smt005
Ейй ква красота неземна :smt005 А мислех, че аз имам високо самочувствие :smt005

OtherDimension
02-14-2007, 09:14
Vai hora znaete li kolko mi e gadno...vs me haresvat,vech4e nemoga da izlqza spokoino sh6toto vse nqkoi sh6te ne vidi...momch4etata vech4e se biqt i vs praqt za mene a na men mi pisna vsich4ki da me haresvat :( ...znam ch4e nqma nach4in i vas vsich4ki da vi haresvat kato men i vse pak imalilili ste podoben problem... :roll:

ами ... загрозни се , за да не ти обръщат внимание - избоди си едното око , счупи си зъбите като за начало

punisher
02-14-2007, 11:48
Vai hora znaete li kolko mi e gadno...vs me haresvat,vech4e nemoga da izlqza spokoino sh6toto vse nqkoi sh6te ne vidi...momch4etata vech4e se biqt i vs praqt za mene a na men mi pisna vsich4ki da me haresvat :( ...znam ch4e nqma nach4in i vas vsich4ki da vi haresvat kato men i vse pak imalilili ste podoben problem... :roll:
пха тая па :lol: пффф.. ти мене луда ли ме праиш бе :smt043 ... тъпи като гъЗ..

marche
02-14-2007, 12:25
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005[/b]mn sa mi sme6ni takiva temi!!!