PDA

View Full Version : Ne stava i tva e!



Pilioka`ZzZzzZZzz
10-29-2006, 14:44
Prerovih temite v koito ste kazali razlichni programi za rqzane na mp3 i svalih pochti vsichki... Nai taka mi haresa Audacity iii ima6e oshte nekva ama ne i znam imeto... iztrih q de... dbpoweramn ili neshto takova, nz.. Kracnah si pesnichkata obache ne iska da mi q napravi v mp3 format ... Zashto taka ? kakvo da napravq za da gi napravi mp3 ??? :-k

Axxxel
10-30-2006, 00:18
За 20 секунди максимум режа и запаметявам с Adobe Audition ;-)

Pilioka`ZzZzzZZzz
10-30-2006, 10:00
Mersi mnoo, sa she probvam ;)

10-31-2006, 10:45
I az izteglih tazi programa, samo 4e na men mi iska nqkakuv serien nomer pri instaliraneto a ne znam otkade da go izkopaq... Zle sum s programite no obiknoveno ne predstavlqva trudnost da gi instaliram... Otkade da go vzema tozi serien nomer??????????????????????

Axxxel
10-31-2006, 12:43
Ххехе...съвет...ако сащо ще режете и ще запаметявате...си вземете по стари версии...като Cool Edit Pro 2 (старото име на Adobe Audition)...по малка е...вярно няма толкова много функции, но върши работа ;-)

10-31-2006, 20:29
MP3 To Ringtone Gold !!!!!!!! Po-dobra nqma! Ima opciq i za smalqwane, pravi gi mnogo malki i MNOGO kachestweni..po dobra ne sam vijdal...
Ima q v torentite :-)

WILD__BOY
10-31-2006, 20:48
MP3 To Ringtone Gold !!!!!!!! Po-dobra nqma! Ima opciq i za smalqwane, pravi gi mnogo malki i MNOGO kachestweni..po dobra ne sam vijdal...
Ima q v torentite :-)

бе тя/той не може сериен номер да си намери, ще сваля с торенти

11-01-2006, 10:44
Awe az taq Mp3 ringtone to Gold q imam i si q install i si smalih pesni4kite ama ne vijdam opiciq za rqzane... A kolkoto do seriiniq nomer.. mi ne moga, ae obesete me... prosto popitah, ako ne iskate da mi kajete ok.. saznavam 4e e ne6to elementarno ama eto - ne znam otkade! I ako nqkoi be6e blagovolil da mi kaje 6tqh zanapred da znam... Blagodarq vi vse pak.