PDA

View Full Version : Интернет - един друг свят



да, аз съм
10-29-2006, 15:57
Не е ли страхотно измислен интернета. Всеки може да бъде който си иска и какъвто винаги си е мечтал...тежкар, побойник, красавица...всичко

fresh_@
10-29-2006, 16:10
Винаги съм си мислила, че интернета е много хубаво нещо, без което не мога да живея - а той върви с компютъра, който мисля за най-великото изобретение. :-D В интернета можеш да намериш всичко - новини, музика, филми, картини и какво ли още не....Интернета е нещо велико. =D>

ludo_mace
10-29-2006, 16:13
Хайде всички да се строят за Компютърния Химн на Интернета!
Да живей!
:smt005 Ае стига толкова спамене- да, определено нета променя живота на всички ни :-) Пак повтарям- ДА ЖИВЕЙ! :smt005

machoka
10-29-2006, 17:47
Не виждам защо интернета се отъждествява само с чат и комуникация, като преди всичко е неизчерпаем източник на информация.

priti_kiti
10-29-2006, 17:59
определено..
много ми хареса определението ти - 'един друг свят' .. супер точно казано :!:
интернета освен средство за комуникация, е както казаха и източник на информация,теглиш всякаква музика и филми.. и несъмнено е една много добра занимавка,когато ти е скучно ;)

ProstoAz
10-29-2006, 18:04
Не виждам защо интернета се отъждествява само с чат и комуникация...

Защото автора май е един от гореспоменатите. :lol:

Както и да е...
Да нямаш интернет в днешно време е все едно да нямаш четка за зъби... :lol:

machoka
10-29-2006, 18:06
Мдам, той сигурно е първият, който е всичко това, което е изброил - наведнъж :lol:

fresh_@
10-29-2006, 18:10
Да нямаш интернет в днешно време е все едно да нямаш четка за зъби... :lol: [/b]
Ето това много ми хареса. :-D Действително аз може би използвам повече интернет от четка за зъби. Тях ги мия сутрин и вечер, а интернета го използвам постоянно. Нон-стоп. :-D

siXt_senSe
10-29-2006, 18:39
Велико нещо си е интернета,но понякога е и голяма краста.То си зависи от човека,но много пъти съм предпочитала да си остана сама в нас с компютъра до сред нощ,отколкото да изляза някъде и да се разведря.Мразя се за това!

InHell
10-29-2006, 19:34
Зависи кой за какво го използва. Когато някой се опитва да се представи по начин различен от това което всъщност е, по-наблюдателните могат да забележат явни противоречия и т.н. Лично за мен е загуба на време и усилия да се правя на нещо, което не съм. Обикновено интернет ми е ефтин метод за комуникация с колеги и приятели, огромен склад със знания (които във всеки един момент може да ми потрябват) и т.н. Особено полезен е в работата ми.

За разлика от много други обаче, не ползвам интернет за запознанства, не се показвам и понякога ми е много весело когато някои хора спекулират с особата ми......всъщност има само един сайт, където може да ме види някой (оставям на страна снимки в списание примерно, конференции и т.н).

АТАКАБГ
10-30-2006, 00:09
За мен сега живота без Интернет е почти немислим. Умирам от скука,дори ако 1 ден нямам достъп до нета. Чак ми е чудно как до преди няколко години съм живеел постоянно без нет. Нета е необятно пространство,от което преди всичко човек трябва да черпи информация и да се учи. В нета може да се прави такава пропаганда относно някаква идея,каквато е немислимо да се прави по улицата или обществото. С няколко цъквания по клавиатурата можеш да разпратиш едно съобщение из цялата страна,из целия свят. Научавам новини и резулатит от мачове много преди телевизиите да ги съобщят. Интернет променя света - медиите,образованието,книг оразпространението (което лека-полека почва да загива,благодарение на нета :mrgreen:),кино и музикалната индустрия.

Освен това интернета е и отлично средство за запознанства. Можеш да откриеш нови приятели или гадже. Вече има случаи на оженили се хора след запознанство по интернет. Аз лично съм имал гадже,с което съм се запознал покрай нета.

Абе Интернета е хубаво нещо,но не трябва да се прекалява все пак. :wink:

Communist
10-30-2006, 11:27
Интернета е велико нещо. С нетърпение чакам да видя още какво ще измисли човечеството след 50 години :)

10-30-2006, 11:35
Интернет си е същият наш свят.
Но гениалното му е, че свързва много компютри един с друг. Това е.
Всеки сайт, всеки адрес се намира на някакъв компютър по света - и Мрежата просто ни свързва.
И информация намираш по-лесно, и с нови хора се запознаваш.
А виртуалният секс просто се отмести от телефона върху екрана.
Без да излизаш от къщи, за нула време - това е гениалното!

recer
10-30-2006, 11:39
Интернет си е същият наш свят.
Но гениалното му е, че свързва много компютри един с друг. Това е.
Всеки сайт, всеки адрес се намира на някакъв компютър по света - и Мрежата просто ни свързва.
И информация намираш по-лесно, и с нови хора се запознаваш.
А виртуалният секс просто се отмести от телефона върху екрана.
Без да излизаш от къщи, за нула време - това е гениалното!