PDA

View Full Version : Trqbva i vreme...



10-29-2006, 16:25
Zna4i imam edin problem, izlqzoh s edno momi4e koeto haresvah ot mnogo vreme. Prekarahme si strahotno i nakraq na ve4erta normalno e se zagovorihme za vrazki, ljubov i t.n. Togava i kazah 4e q haresvam ot izvestno vreme i t.n. no tq kaza 4e i trqbva vreme da pomisli....
Ta vaprosa mi e, dali ne e kazala tova zashtoto misli za men samo kato za priqtel otkolkoto za neshto pove4e i ako e taka ima li na4in vse oshte da q spe4elq?
(Kolko li pati ne sam iskal da moga da 4eta jenskite misli kato Mel Gibson v onq film..)

white_chik
10-29-2006, 16:30
Еми,мисля си,че й е дошло много изненадващо.Все пак може би има надежда,защото ако не те харесваше изобщо,щеше веднага да ти го каже.Може би наистина й трябва малко време да се изясни със себе си,но ако до 1 седмица не ти каже не се надявай много.

Slave4You
10-29-2006, 16:31
според мен или не те харесва и иска да ти го каже без да те нарани ИЛИ наистина трябва да помисли за чуствата си към теб така че единствения начин да разбереш е да поддържате добри отношения и времето ще покаже :arrow: ако те харесва ще ти го покаже сама,а ако не - ще си проличи. така че нищо не предприемай и както казах времето ще покаже

koalka
10-29-2006, 17:56
Ами може да има различни причини и не можем да гадаем каква е точно,но щом момчето те е помолило да и дадеш време-дай и го...пък да видим какво ще стане.

KuReC
10-29-2006, 18:24
na kolko godini ste

Ice Princess
10-29-2006, 18:27
Еми притеснява се момичето, не трябва да я притискаш. Ако те харесва, значи всичко е наред и скоро ще бъдете заедно, така че спокойно :wink:

assd
10-29-2006, 20:48
споко ще се обади в канал 2001 и ще пита врачката дали има шанс с тебе и какво казват звездите за вас

Barry
10-29-2006, 20:50
da a moje da vhurli i bobec i da pita zvezdite za da e po tochna prognozata..

mislq che i trqbva vreme da osmisli vsi4ko

Shogi
10-29-2006, 20:54
Може да си гледа и на карти..Момичетата често го правят, разни гадаения..Хаха..Много интересно.. от едно излизане и БУМ! :P Ти си я вкарал у десета глуха бе :lol:

IKisseDAGirL
10-29-2006, 21:15
ам логично е да изчакаш и сам да разбереш.. сега и да се чудиш, и да не се чудиш - все тая
просто дочакай решението й :wink:

iiirish
10-29-2006, 21:50
ако тя те приемаше само като приятел едва ли би поддържала още надеждите ти като каже, че й трябва време. може би момичето те харесва, но има нещо друго, което я тревожи.

все пак е важен крайният резултат. затова чакай и се надявай. успех ;)

Lorraine
10-30-2006, 05:19
според мен или не те харесва и иска да ти го каже без да те нарани ИЛИ наистина трябва да помисли за чуствата си към теб така че единствения начин да разбереш е да поддържате добри отношения и времето ще покаже :arrow: ако те харесва ще ти го покаже сама,а ако не - ще си проличи. така че нищо не предприемай и както казах времето ще покаже

Polin4eto
10-30-2006, 05:20
Абе хора, вие не помислихте ли, че тя може да харесва някое друго момче? :smt012 Сигурно иска да се пробва известно време с него, пък ако нищо не стане, ще отиде при нашия приятел. :mrgreen:

tedinkata_
10-30-2006, 05:40
abe dai i vremeto puk shte vidim..moje i da te xaressva no da ne e sigurna oshte kakvo to4no izpitva

baby girl
10-30-2006, 05:50
abe dai i vremeto puk shte vidim..moje i da te xaressva no da ne e sigurna oshte kakvo to4no izpitva
съгласна