PDA

View Full Version : v toq forum



10-29-2006, 18:56
gledam 4e ne na moda da se slagat nekfi izrud6tini za podpisi nekfi noj4eta zombita i takiva raboti vii tyka sqka6 si4kite ste nekfi metali
imam 4ystvo 4e se kopirat 1 druga

teenage_drama_queen
10-29-2006, 18:58
az li sam mega tupa 6toto ne zacepih kav e smisalat na temata ili ti ne si naqsno s ne6tata :-k

SweeT_PussycaT
10-29-2006, 19:04
айде и тая/тоя не си е пил/а хапчетата марш на психиатър :evil:

GLeZoRanA
10-29-2006, 19:26
айде и тая/тоя не си е пил/а хапчетата марш на психиатър :evil: муххахахаха айде честито вече всичките сте гадни метъли :)

GLeZoRanA
10-29-2006, 19:29
Всички са разни емо/"""""""""готик"""""""" .. метълите сме малко :lol: Райди само да не фръкнеш моля ти се!!!!!

ErinEverly
10-29-2006, 19:33
gledam 4e ne na moda da se slagat nekfi izrud6tini za podpisi nekfi noj4eta zombita i takiva raboti vii tyka sqka6 si4kite ste nekfi metali
imam 4ystvo 4e se kopirat 1 druga

Ми не си много прав/а, защото аз слушам метъл, а погледни колко ми е приятен посписът :lol: Разбира се, има позьори, но винаги ги е имало и винаги ще ги има. Все пак май е модерно да се правиш на метъл. Сигурна съм че най-малко половината от тея се обличат само в розово.
Да не говорим, че на един човек просто може да му хареса една картинка. А и трудно може да се определи какво е металско. Се пак убийците не са метъли, нали?

RedChil
10-29-2006, 19:34
Всички са разни емо/"""""""""готик"""""""" .. метълите сме малко :lol:
Ъхъ,метълите се броят на пръстите на едната ръка.Райдъра,Магесник и Темпест...За други не се сещам.
За сметка на това е пълно с емота и "риъл" метъли - върли фенове на Линкин Парк и Тохио Хотел.

Mo6nooo
10-29-2006, 19:38
Райдъра,Магесник и Темпест...За други не се сещам.
За сметка на това е пълно с емота и "риъл" метъли - върли фенове на Линкин Парк и Тохио Хотел.[/b]
Аве ей шит...

а аз не съм ли "риъл"? :evil:

GLeZoRanA
10-29-2006, 19:40
Всички са разни емо/"""""""""готик"""""""" .. метълите сме малко :lol: Райди само да не фръкнеш моля ти се!!!!!


Ооо я не ми говори! Точно ти беше тая с "готик" профила, дето слуша преславка и азисчо *чупи китка* Това ,че картинките ми харесваха нищо незначи.Ясно ли ти е :????? тати :-D

RedChil
10-29-2006, 19:40
Райдъра,Магесник и Темпест...За други не се сещам.
За сметка на това е пълно с емота и "риъл" метъли - върли фенове на Линкин Парк и Тохио Хотел.[/b]
Аве ей шит...

а аз не съм ли "риъл"? :evil:
Шшш,по-леко.Забравил съм те...

GLeZoRanA
10-29-2006, 19:44
Всички са разни емо/"""""""""готик"""""""" .. метълите сме малко :lol: Райди само да не фръкнеш моля ти се!!!!!


Ооо я не ми говори! Точно ти беше тая с "готик" профила, дето слуша преславка и азисчо *чупи китка* Това ,че картинките ми харесваха нищо незначи.Ясно ли ти е :????? тати :-D

Aми (цитирам) "готик-а ми е в кръвта" ? :-D Citirash koi ??? :shock:

GLeZoRanA
10-29-2006, 19:50
Всички са разни емо/"""""""""готик"""""""" .. метълите сме малко :lol: Райди само да не фръкнеш моля ти се!!!!!


Ооо я не ми говори! Точно ти беше тая с "готик" профила, дето слуша преславка и азисчо *чупи китка* Това ,че картинките ми харесваха нищо незначи.Ясно ли ти е :????? тати :-D

Aми (цитирам) "готик-а ми е в кръвта" ? :-D Citirash koi ??? :shock: Теб предиии ... ъъъ... 8-9 месеца :-D :-D :-D Припомни си само в какъв момент съм го казала и тогава пак ще си говориме.Айде сега пий една студена вода и се успокой! ](*,)

RoyTheReaper
10-30-2006, 10:27
и на мен са ми направили впечатление тези картинки, и честно казано ме дразнят, защото са се превърнали в някаква мода, а и са грозни и депресарски. не си ги слагат само метъли, далеч съм от тази мисъл; слагат си ги хора които като ги видат и си казват "я виж, всички имат такива, следователно са много яки; сега ще си сложа и аз и ще стана готЯн". някои от тези картини са недопустими за детска аудитория и трябва да се трият.