PDA

View Full Version : Dr.Martens in BG!?



BornFromPain
10-29-2006, 20:37
Деба мааму скапана с извинение.. ама отвътре ми идва да ги бълвам такива щото интернета(гадното копеле) ми разкри ебати кубинките и естествено понеже съм от.. мм.. как се казваше.. а да - България, не мога да си ги зема.. Та въпроса е къде из пробитата ни столичка мога да разгледам Dr.Martens, Shelly's(за предпочитане) и UK Underground i Steel(ако нема от другите :>). Къде има магазини?

magesnik
10-29-2006, 20:52
Steel и underground има в магазин Горгон на улица "Неофит Рилски" 57,значи като тръгнеш от НДК по Витошка.Там незнам коя се пада поред е НЕофит Рилски и свиваш в дясно вървиш,вървиш,вървиш и ше видиш една табела на една къща пише там нещо си за татуировки,свиваш по уличката и то е в един двор магазина.А за другите незнам де има.

BornFromPain
10-29-2006, 21:12
Мда тая оферта бтв я бях видял ама тва "можете да се свържете с нас да си уговорим среща" ми звучеше прекалено шанаджийско.. Напрао си представям как си поръчвам едни красавици с 20 дупки и на срещата идват произволен брой нацисти.. И после пак ше съм с кецове зимата хаха :> Та сигурна ли е тая работа?