PDA

View Full Version : IMA LI ISTINSKA LUBOF ????



bruteca
10-29-2006, 23:13
hora iskam wi wida mnenieto, kwo si misliti ima li q istinskata lubof ???

iiirish
10-29-2006, 23:18
както има въздух, така мога да твърдя, че има и истинска любов! тя е безрезервна, безкористна и безкрайно силна, така както само един истински влюбен може да обича ;)

_CuCi_
10-29-2006, 23:22
abreee ei nz zashto ima tolkova negativni hora.. kum lubovta kakvo i e tolko loshoto ne moga da vi razbera ?!? Taka suglasna sam che ste stradali i zatova govorite po tozi nachin no ne vi li e kef da chetete nqkoi shtastliv nastoen pozitivno kum lubovta .. Prosto na chovek da mu e kef da chete tiq redove .. xex Pravi ste che v lubovta ima mnogo stradanie i bolka no bez tqh ne moje kakvo da se pravi i az do predi nqkolko sedmici mi beshe mn mn kofti no sega ne mi puka pochti za nikoi opitvam s edin ne stava s nego davame natam jivota produljava nqma cql jivot da se izmuchvame q .. zaradi tiq momcheta deto dori ne im puka za nas ..nie revem kat ludi a na tqh im e prez ..... mi taka de.. ne sam li prava dea ?!? Spored men .. kato ne stava s edin trqbva da opitame s drug vqrno che ste e mn po razlichen ot predniq no se pak .. moje da se okaje toi lubovta na jivota ti .. nishtu ne se znae tova e sudba.. Nqkoi sq det me poznavat shte kajat a boje cuci koi go kazva tfa det do predi 3 sedmici mi beshe se sad.. da taka e .. no se svurshi s tova vreme sega doide vremeto na shtastieto i bez momche do sebe si .. i taka moje da ni e veselo i bez momcheta koito da ni naranqvat :D :D emii tova beshe ot men .. nz kolko sa suglasni s men i kolko ne no tova e moe mnenie i ne go naladam na nikoi ..no vi kazvam ot kakto veche ne mi puka za momcheta mi e super .. bye ot men ;] {}{}{}{}

Ескада
10-29-2006, 23:23
Хех истинска LUBOF няма,има истинска ЛЮБОВ :lol:

_CuCi_
10-29-2006, 23:24
ehh... mnogo e qko da si vluben..tva 4uvstvo e prosto neopisuemo i vseki koito go e izpital znae 4e nqma po krasivo 4uvstvo na sveta..:P Kogato misli6 za nqkogo vsqka edna secunda,kogato zaspiva6 s misylta za nego,a posle da go synuva6 v nai sladkite si suni6ta,a sytrin,sybujdaiki se vednaga v syznanieto ti da izpluva negoviq obraz i otvarqki o4i da se usmihva6 prosto za6toto toi sy6testvuva,kogato slu4aino se sre6nete te oblivat gore6ti vylni I ti e neopisuemo gore6to,kogato umira6 ot pritesnenie I ne znae6 kakvo da mu kaje6,za6toto stomahut ti se e svil I vs v teb se vylnuva, I nakraq samo s dve tri dumi se izlaga6 totalno,kogato gori6 ot jelanie da mu se obadi6 ,no ne znae6 kakvo da mu kaje6 ,za6toto edinstvenoto koeto iska6 e da mu izkre6ti6 4e go obi4a6,no te e strah da ne te pomisli za luda I nakraq prosto mu zadava6 edin ot onezi typi vyprosi na koito otgovora e o4eviden I se izlaga6 maximalno, no ne ti puka ,za6toto nai vajnoto za teb e 4e sI 4ula glasa mu,kogato nqkoi spomenava imeto mu ne6to v teb trepva I na secundata zasiqva6…- tova e LUBOV… pravi6 glupavi I neobmisleni gre6ki,no rano ili kysno razbira6 4e vse pak si e struvalo!!! :)

Puhi88
10-29-2006, 23:24
hora iskam wi wida mnenieto, kwo si misliti ima li q istinskata lubof ???


Има , има -ама в днешно време се срещя рядко ...

Inn0c3nCe
10-29-2006, 23:29
Гледах един филм в който имаше...

Lorraine
10-30-2006, 06:21
По филмите какво ли няма..ся по темата-има,но в мн чести случаи е несподелена(както при мене :smt010 )

tedinkata_
10-30-2006, 06:37
ima da- no trydnoto ne e da q namerish a da q zadurjish .. :!:

baby girl
10-30-2006, 06:45
Хех истинска LUBOF няма,има истинска ЛЮБОВ :lol:
има я истинаската любов обаче има я и несподелената любов

koalka
10-30-2006, 07:13
Има я естествено.Никой не може да ме убеди в противното.В момента с човека,с който съм сме толкова щастливи,че я изпитваме и сме на седмото небе от щастие.Винаги ще се обичаме. :smt008

Axxxel
10-30-2006, 09:30
Любов има...винаги ще има...Не можете да спрете това нещо...като товарен влак минава през вас...

teardrop
10-30-2006, 15:52
Всеки, който е влюбен, ще каже, че има истинска любов, а който е изстрадал от нея, ще каже, че тя не съществува и е лъжа. А нея винаге ще я има - независимо дали искаш или не, все някога ще се случи и на теб. Важното е да съумееш да я задържиш и съхраниш :wink:

rali4ka91
10-30-2006, 16:07
Всеки, който е влюбен, ще каже, че има истинска любов, а който е изстрадал от нея, ще каже, че тя не съществува и е лъжа. А нея винаге ще я има - независимо дали искаш или не, все някога ще се случи и на теб. Важното е да съумееш да я задържиш и съхраниш :wink:
съгласна съм!!!

Lost_Kiss
10-30-2006, 16:40
hora iskam wi wida mnenieto, kwo si misliti ima li q istinskata lubof ???
Ne!Ima fal6iwa liubov!:D Bz! ama ne naistina nqma istinska liubov

TreeHill
10-30-2006, 18:26
ИМА!!!

Axxxel
10-30-2006, 19:26
Всеки, който е влюбен, ще каже, че има истинска любов, а който е изстрадал от нея, ще каже, че тя не съществува и е лъжа. А нея винаге ще я има - независимо дали искаш или не, все някога ще се случи и на теб. Важното е да съумееш да я задържиш и съхраниш :wink:
Аз пък не съм съгласен...нараняван съм...и пак вярвам в искрената и неповторима любов

carevi4noto_momi4e
10-30-2006, 19:31
ehh... mnogo e qko da si vluben..tva 4uvstvo e prosto neopisuemo i vseki koito go e izpital znae 4e nqma po krasivo 4uvstvo na sveta..:P Kogato misli6 za nqkogo vsqka edna secunda,kogato zaspiva6 s misylta za nego,a posle da go synuva6 v nai sladkite si suni6ta,a sytrin,sybujdaiki se vednaga v syznanieto ti da izpluva negoviq obraz i otvarqki o4i da se usmihva6 prosto za6toto toi sy6testvuva,kogato slu4aino se sre6nete te oblivat gore6ti vylni I ti e neopisuemo gore6to,kogato umira6 ot pritesnenie I ne znae6 kakvo da mu kaje6,za6toto stomahut ti se e svil I vs v teb se vylnuva, I nakraq samo s dve tri dumi se izlaga6 totalno,kogato gori6 ot jelanie da mu se obadi6 ,no ne znae6 kakvo da mu kaje6 ,za6toto edinstvenoto koeto iska6 e da mu izkre6ti6 4e go obi4a6,no te e strah da ne te pomisli za luda I nakraq prosto mu zadava6 edin ot onezi typi vyprosi na koito otgovora e o4eviden I se izlaga6 maximalno, no ne ti puka ,za6toto nai vajnoto za teb e 4e sI 4ula glasa mu,kogato nqkoi spomenava imeto mu ne6to v teb trepva I na secundata zasiqva6…- tova e LUBOV… pravi6 glupavi I neobmisleni gre6ki,no rano ili kysno razbira6 4e vse pak si e struvalo!!! :)
kolko mi e poaznato tva...ama ne deistva mn dobree...

Sazi
10-30-2006, 19:32
Da ima istinska lubov. kakto ima i lubov ot prav pogled ;)

juliana_joli
10-30-2006, 19:36
Ima est we ama mnoo rqdko moje da se izpita :(

teardrop
10-30-2006, 19:52
Всеки, който е влюбен, ще каже, че има истинска любов, а който е изстрадал от нея, ще каже, че тя не съществува и е лъжа. А нея винаге ще я има - независимо дали искаш или не, все някога ще се случи и на теб. Важното е да съумееш да я задържиш и съхраниш :wink:
Аз пък не съм съгласен...нараняван съм...и пак вярвам в искрената и неповторима любов

Е, то е ясно, че има изключения, обаче като четеш всичките теми тук, първосигналната реакция на повечето от авторите, пуснали такава тема, е да започнат да говорят в яростта и болката си,че любов няма.

miloto_girl_4e
10-30-2006, 20:04
Има истинска любов, но не винаги е споделена..
Иначе тя си съществува..

zoben_pitbul
10-30-2006, 20:10
Любов винаги съм вярвал,че има,а след като я изпитах се убедих още повече.Какво да ви кажа...на тея години хората са доста непостоянни и е нормално да има и много наранени,но надявам се един ден всички да разберат какво е да обичаш истински и да бъдеш обичан :smt006

KuReC
10-30-2006, 20:24
mnem nqma

nifa
10-30-2006, 20:32
ima q no stiga da nameri6 istinskiq 4ovek koito moje da ti q dade a ne da se samozalygva6 4e tva e 4oveka i ne vinagi e vajno kakvo mislqt drugite za poluvinkata ti vajno e ti da si go haresvai da si go ceni6

black_dimond
10-30-2006, 21:14
ima-no trudno se namira

dEnIsTy
10-31-2006, 03:04
Всеки, който е влюбен, ще каже, че има истинска любов, а който е изстрадал от нея, ще каже, че тя не съществува и е лъжа. А нея винаге ще я има - независимо дали искаш или не, все някога ще се случи и на теб. Важното е да съумееш да я задържиш и съхраниш :wink:
съгласна съм!!!

tedi_sladkata
10-31-2006, 07:11
Ima istinska lubov!I tq e ne6to svqto,ne6to prekrasno!Promenq jivota ti napalno,pridava mu smisal!Vapreki,4e v nqkoi slu4ai ot lubovta boli,ti strada6,naranena si ot tozi 4ovek-tova sa6to e lubov!Kogato edna vrazka priklu4i ostavat hubavite momenti,prekrasnite spomeni!No trqbva da saomee6a da zapazi6 lubovta!Pojelavam na vseki,koito vse o6te ne e sre6tnal istinskata lubov-da q sre6tne,za6toto tova 4ustvo e prekrasno!To te krepi v trudnite momenti!Obi4aite se hora! :smt007 :smt007 :smt007

PerfectStrang3r
10-31-2006, 07:50
както има въздух, така мога да твърдя, че има и истинска любов! тя е безрезервна, безкористна и безкрайно силна, така както само един истински влюбен може да обича ;)

Абсолютно съгласен ;)

InSatIabLee
10-31-2006, 08:26
Ima q, i oshte kak \:D/

VeSna
10-31-2006, 09:14
Има и в живота тя винаги ни дава шанс. Най-трудното е да я разпознаеш и да я задържиш :wink:

leko_otkachena
10-31-2006, 11:00
Da ima istinska lubov. kakto ima i lubov ot prav pogled ;)suglasna

10-31-2006, 15:13
spored men liubov moje bi ima za nqkoi hora no ne i za men!sega 6te si posmislite 4e sam bila naranqvana i nqkvi takiva.naprotiv to4no obratnoto az naranqvam drugite!eee.... moje bi nqkoi den i az 6te obi4am istinski!

kobrichka
10-31-2006, 15:22
любов има няма спор,че има щастие,болка,сълзи има ги всички тези чувства,но за истинска любов не мога да кажа че има,не твардя че е невазможна,но е в по редки случай както казва Ларошфуко ~С истинската любов е като с призраците всички говорят за нея но малцина са ги виждали~

Kate
10-31-2006, 17:33
Разбрира се,че има истинска любов! :D Просто твърде често я бъркаме с егоизъм,нужди,интереси или просто я търсим в очите не на правилният човек! :wink: Но има едно условие за голямата любов - трябва да си се докоснал до нея,за да успееш да повярваш,че съществува и че те чака там някъде! :wink:

assd
10-31-2006, 19:59
има ама е несподелена, поне при мен

sweet_poison
10-31-2006, 20:12
Истинската любов?Разбира се, че тя съществува ...
Но тя ще дойде само тогава когато ти ще бъдеш достатъчно готов за да я оцениш и да не я загубиш.

TreeHill
10-31-2006, 20:30
da da da

TreeHill
11-01-2006, 11:48
Ima q, i oshte kak \:D/



awe ei par4otina smotana ni se pi6i taka we !!! mn si grozen we pu PAR4OTINA

MoHuTo
11-01-2006, 15:13
има я,но трудното е да я разпознаеш и да я задържиш до себе си..