PDA

View Full Version : не ми се живее



10-29-2006, 22:54
В даскало ме бият всеки ден.Но този ден беше ужасен.5 човека ме скапаха от бой.1 седмица бях в пирогоф с счупена ръка,дългока рана с нож и рана на главата.СЛед като излязох всички ми се подиграваха и продължиха да ме бият.ОНези дет ме пребиха всеки ден ме пребиваха след училище.Казах на наще и те почнаха да ме карат до вкъщи.Но томроза не спря.НАкрая ги излкючиха и от тогава не съм ги виждал.Но спомена стой.Немога да се оттърся-изяжда ме отвътре.ИСкам да умра.Всеки ден испитвам страх "Ами ако ги срещна"?

hforce
10-30-2006, 01:35
sabira6 20 4oveka, otivate i gi pravite na konservi, da vidime posle koi kogo

Polin4eto
10-30-2006, 05:24
Успокой се, мисли за нещо хубаво, насочи вниманието си към уроците. А може би има едно момиче там, което те чака... :)

10-30-2006, 12:07
Ужас,как може да има такива хора :smt011 :? !!!Рано или късно това ще им се върне!Но помни,никой няма правото да ти посяга,това че са изключени не е достатъчно,тия трябва да ги тикнат в затвора :smt013 !А сега има ли някой,който те бие?А каква е причината според теб,защото не си споменал!Със сигурност ти е много трудно,можеш да се запишеш на някакви уроци за самоотбрана,джудо или нещо такова.Засега се пази и не позволявай повече да те бият :!: :!: :!: Има вариант да се изместиш в друго училище,но там не трябва да знаят,че в миналото си бил тормозен,защото може да се стигне до същото положение,а и по-лошо ако тия изключените са там!Пожелавам ти успех и се пази!!!Най-добре сега наблегни на ученето и се разсейвай с нещо!Със сигурност имаш нужда и от психолог и приятели,защото това преживяване със сигурност ти се е отразило много зле на психиката!

Bloodlust
10-30-2006, 13:56
Психолог... Друго едва ли ще помогне.

PR0
10-30-2006, 16:25
kazva6 mi na mene biq edna 6aiba v Siciliq i mi gi pokazva6 tiq

Evil_ChilD_f_
10-30-2006, 20:37
sabira6 20 4oveka, otivate i gi pravite na konservi, da vidime posle koi kogo

nz spored mene nqma smisul?! i Kfo? 6te se izpotrepat i posle te 6e go nalazat otnovo sled tfa toi tqh posle te nego i taka do koga?! Ne stava 4ove4e :( ... mnogo kofti naistina ... no prosto nabelejat li si nqkoi 4ove4e nqma da go ostavqt kato vijdat 4e toi im se ostavq ... tova sa me u4ili kato bqh po malka iii sega se staraq da ne se slu4vat takiva ne6ta .... 4ove4ee naistina mnogo kofti mn gadno i nqqm ideq kakfo da te posuvetvam :smt009 :smt009 :smt009 :smt089

10-31-2006, 12:00
Днерса ги видях ама успях да избягам.НЕ ,МОЖЕ ДА ПРОДЪЛЖАВА ТАКА.
Вече съвсем сериозно обмиуслям да латя на биячи,въпреки че е под достойнството ми.НО имам ли друг избор?

10-31-2006, 15:46
Изхарчих 200 лв за 2 бияча...много нали?А уж бяха за дрехи.И ги натрушаха.Много съм щастлив!Голям бой ги биха!от
Терапефт мисля че нямам нужда засега.И да имах нямаше да отида.
Благодаря на всички ви.
Сбогом!

ProstoAz
10-31-2006, 16:09
Изхарчих 200 лв за 2 бияча...много нали?А уж бяха за дрехи.И ги натрушаха.Много съм щастлив!Голям бой ги биха!от
Терапефт мисля че нямам нужда засега.И да имах нямаше да отида.
Благодаря на всички ви.
Сбогом!

С това считам темата за приключена! :wink: