PDA

View Full Version : Bazik ili istina e durjanieto mu.. pls !



PrIqTeLkA_oT_AdA
10-29-2006, 23:57
:D ZDRAVEITE TEEN4ETAA!Iskam da vi kazha purvo nqkolko subitiq naposeduk i posle iskam da znam va6eto mnenie po vuprosa ...

Ta zna4i za onzi deto me kefe6e fevruari 3-ta godina 6te stane,praehme si bazici s edna priqtelka s sms-i toi nezane 4e samo tq go be6e izmizlial no nqma6e i vruzka znae6e 4e sum bila az .nakak si naceli .. ne go behz ebavala ot mn vreme ...ta bqhme na diskoteka i toi be6e tam malko sled kat otidoh i tam stana po qko toi me vikna navunka i tam mi govori 4e ne e tolko prost i znael 4e az sum pisla sms-ite a ne be6e taka samo znaeh za tqh no kakto i da e kaz ami 4e ne smqtal 4e sum bila "takava" nz kfo zna4e6e tova..posle vlqzohme vutre :] v na4aloto me gleda6e kato otrepan za6toto ne me be6e vijdal razli4na ... pone za nego bqh takava togava :lol: obujavam go .. ta be6e s biv6ata .. az prez tova vreme bqh na dansinga i s edin ot biv6iq mi klas proto priqtel si densihme a bqhme i pred tqh edva li ne ili pone kat se obru6tah pod tempoto na muzikata me zapa6e :mrgreen: kefe6e me da me gleda kak tancuvah s drugiq..po edno vreme negovata si trugna i v toq moment toi se ka4i na edni kub4eta ima v diskoto ... i tam tazncuva6e kaji re4i do men s toq ot klasa .. :} daje go pozdrazvi predi tova nego,a men me gleda6e :D :D sled tova sleze tam i doide pri mene gu6ka6e me prez cqloto vreme i tancuvahme nekolko par4eta .. i me izvede na vun pita me za6to go draznq ,be6e me gu6nal a az se praeh 4e se durpam .. celuvahme se :} awe nz gotino mi be6e s nego .. i me kara da mu kazvam 4e go obi4am za6tto v 4ata go napisah tova .. ta az kazah 4e nqma da go kaja oba4e toi smeni vuprosa -4e ne go obi4am da kaja i az otnovo ne go kazah.. celuva6e me gu6ka6e me taka kakto vinagi sum iskala a nemojeh napravq ni6to .. za da uspeq..nakraq i ot cunkite mi ostavi za 2-3 dena .. 6te go ubiq sled tova ot moq gsm klikaha na nego i az sama usetih ot djoba vibraciite na gsm-a :}}}}} ujas .. i bqhme sedqli vun 1h i ne6to 6toot ni 4akaha vutre ta vlqzohme i trqbva6e da trugvam ve4e .. oblqkoh tam qke ne6to i toi doide svali go i pak na dansinga oba4e si se gu6kahme nikkfo tempo nespazvahme :P .. samo 2-mata na nekfi baladki .. am strahotno .. :P i me razpitva koga 6te si idvam tui kat nema6e da sum tam sledva6tiq den ne6to takova i me pita6e kude koga s koi 6e sum .. nz i me nakara da obe6taq 4e 6te mu zvuna kat se pribera i nqmalo me pusne si trugna ako ne go napravq za tova mu obe6tah ..i trugnah a koi klikna predi izlqza :D Pribiram si se az v grada i go gledam pi6e mi v 4ata ;] kak sum i 6to ne sum mu zvannala .. kaz a4e nqmam pari i nqkak si stana 4e se hvana :}.. am obujavam goo ..be6e toi kazval na edna priqtelka 4e sum go mrazila a kat be6e s men pita6e dali e gaden i az mn qsno 4e kazvah 4e da :-D ta tq mu izqsnila 4e za drugo osven za nego i na6iq me razpitva malko posle .. i koga 6tql si doide mi kaza 6toto kat bqhme pred diskoto i mi skusa grivnata :P/ ne si mislete gluposti samo .. samo celuvki i gu6kane no be6e idealno /:lol: :P :oops: iskah go tova .. nz posle kfo da mislq i da pravq.. ima6e o6te nakuf put deto kazal na priqtelka 4e me bilo sram da go pokanq za kavaler na bala mi iskam go no 6te vidq ko 6te stane i togava :} 6te g pokanq az mu bqh nameknala samo togava -sram me bilo :mrgreen: ei hora haresvam go a moite fr mi kazvat da ne pokazvam 4ustfata si da se pravq na bezrazli4na 6toto kato znael 6tql toi da se drupne .. a az ne go iskam kakvo smqtatae vie za vs pls pi6ete mi

PS.blagodarq na vseki koito bi spodelil nqkakvo mnenie .. :D,to 6te e za kauzata,za edna lubov koqto si 4aka reda ot 3 godini .. blizo !!!

Polin4eto
10-30-2006, 05:07
Не ги слушай приятелките ти! От километър се вижда, че здраво е хлътнал по теб, а по това, което си разказала, мисля, че изпитва и нещо повече :smt007 . Не измъчвай човека повече, покани го на бала. А като пуснат някоя хубава балада и затанцувате, просто му кажи:"Знаеш ли, направо те обичам!". И после :smt008

baby girl
10-30-2006, 05:43
Не ги слушай приятелките ти! От километър се вижда, че здраво е хлътнал по теб, а по това, което си разказала, мисля, че изпитва и нещо повече :smt007 . Не измъчвай човека повече, покани го на бала. А като пуснат някоя хубава балада и затанцувате, просто му кажи:"Знаеш ли, направо те обичам!". И после :smt008
Става ама кря ще го променя ето така :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 :smt052

alisssi
10-30-2006, 08:28
:D idealno :p

iiirish
10-30-2006, 08:34
следващия път като решиш да пускаш тема напиши я така, че да е в кратък, ясен и точен вид, а не да четем безмисленни подробности от които нищо не се разбира, а историята става само по-объркана. плюс това е написана ужасно и без връзка между отделните изречения

PrIqTeLkA_oT_AdA
10-30-2006, 08:53
anito.sl slu6ai sega mila :-D i ti da se pribere6 v 5h sutrinta i ti 6te svurzva6 taka izre4eniqta .. ama are kvo 6ti se obesnqvam temata mi ne e za izre4eniqta i tova kak sum gi napisala .. a e za situaciqta .. i ako ne si iskala mojelo i da ne mi otg![color=blue]

eloiza
10-30-2006, 11:35
davai v su6tiq duh milaaaaaaaaaa :p uspeh ! Mislq 4e ima 4ustva a i su6to mislq 4e e izrevnuval za da go napravi tova :p bye

KuReC
10-30-2006, 20:11
emi ko da ti kaja ... CHESTITU ama nedei da 4aka6 do bala mi davai po skoro
..

aliii6aa
10-30-2006, 22:03
dano e iskren kakto izglejda ..uspeh !!!

PoisoNGirL
10-30-2006, 22:56
horskoto mnenie vinagi razvalq vsichko,taka che ne slushai koi kakvo ti kazva ami idi i si govori napravo s momcheto!kolkoto po-skoro,tolkova po-dobre i za dvamata!davai stiskame palci momcheto da e svestno i posle da ima mnogo :smt007 :smt007

122
11-01-2006, 21:00
6tom e proqvil nqkakvi reakcii bi trqbvalo da ima 4ustfa :P uspeh!

11-02-2006, 11:35
Misq 4e trqbva da iz4aka6 da te potursi toi .. :} i 6te se razbere :lol: uspeh

DevilWish
11-02-2006, 11:53
Незнам ама по твоето мнение ми изглежда някакъв газар ,който по принцип ходи с някви много яки мацки и след това ги режи - т.е. женкар.Кажи ми дали съм разбрала правилно и ще ти кажа какво е моето мнение!

PrIqTeLkA_oT_AdA
11-02-2006, 12:03
{SeXy_BaBy} za sujalenie .. si ujasno prava :D az mn puti sum mu go kazvala napravo i naistina na kakvo me privli4a v nego oba4e me kefi ujasno mn i go obi4am kakufto i da e .. Oba4e mi e mn 4udno kak 6te se durji taka bez daje da go zaka4am .. sled slu4iloto tam s sms-ite az msileh 4e nqma da se gledame edva li ne a toi kak reagira posle ama hi4 nemoga da si obesnq a6to go napravi .. posle kazval na priqtelki 4e sum go marazila :} a te mu kazlai 4e nespiram da govorq za nego e nqmam dumi .. i i kazal 4e trqbvalo mi vzeme grivna ..:} obesnil za6to daje .. haide sega qko nqkoi ima predstava moje da spodeli za6to i kak da postuq .. kakvo da mislq az stra6no oburkana sum ..

11-02-2006, 17:11
:D nz

malko mace
11-03-2006, 13:58
Малко объркана история,а! :wink: Важното любов да има!!! :smt008 :smt007 Награбвайте се и това е!

summer_04
11-03-2006, 14:37
следващия път като решиш да пускаш тема напиши я така, че да е в кратък, ясен и точен вид, а не да четем безмисленни подробности от които нищо не се разбира, а историята става само по-объркана. плюс това е написана ужасно и без връзка между отделните изречения

suglasna!

KuReC
11-03-2006, 17:18
Малко объркана история,а! :wink: Важното любов да има!!! :smt008 :smt007 Награбвайте се и това е!

to4no taka =D> =D> =D>

PrIqTeLkA_oT_AdA
11-03-2006, 17:50
Da no se okazva samo nqkakva tupa podigravka vsi4ko ili pone taka izglejda ...

ninkataa
11-03-2006, 20:30
Bori se za tova koeto iska6 .. dori da bqga 6te se vurne ako e za teb ostavi go ei taka .. i 6te vidi6 dali zaslujava ili ne ..!!!

annnabel
11-04-2006, 17:23
4ovek kogato iska ne se otkazva .. pokaji mu 4e i na teb ne ti e bilo tolkoz seriozno vs .. makar 4e e trudno!