PDA

View Full Version : Бивши и настоящи? Кой кой е?



10-30-2006, 05:47
Мисля си много работи сега. В момента сам с едно момче- Сашо... а само за помежду другото сам с още един, от врене на време де... само дето от време на време на време-то започна да се зачестява. Няма какво да лъжа, искам другия....на всъщност кои е другият? Мислех си че другия трябва да бъде втория, неофициалния.... А тогава защо мисля повече за него отколкото за Сашо... Не е ли гадно да постапвам така с Сашо, които е готов на всичко за мен... И защо сам готова да преспя с другия, да играя някакви гадни номерца само да сам пак с втория.... Дали е редно?
И дали това не е поредният ми каприз спрямо това момче или искам да сам с него? Дали като се саберем отново аз ще мога да се науча да живеея по неговия начин? Дали ще мога да се променя толкова много.... защото ние нямаме нищо общо. И ако успея дали няма да се появи поредната пречка между нас? И дори да няма такава какво ще стане ако аз си вманияча такава? Теси въпроси си ги задавам от 2 години и все се разделяме, сабираме, караме, сдобряваме,обичаме и мразиме и т.н.
Много пати сам опитвала и винаги така се получава.... любов, страст, .... какво ли още не но все имаше проблем. Ако пак го има и пак ни раздели както преди? Дали някога ще мога да го превазмогна най-сетне и да прогалжа напред без да задавам тези глупави вапроси или винаги ще ме мачат... Кога бивщия си остава бивш? И мога ли да бъда приятелка с него след като и двамата искаме нещо повече? Дали трябва да скасам Сашо след като точно връската ми с него другия да ме търси и да търси близост от мен... И ако не дали не е гадно да се вазползвам от човека по този начин, само и само да прекарвам време с бившия?

koalka
10-30-2006, 06:11
Супер гадно постъпваш със Сашо....но ти го знаеш и въпреки това продължаваш.Трябва да преосмислиш ситуацията.Ти по много гаден начин го лъжеш и по-добре спри.Все пак,ако някога си имала чувства към това момче трябва и да имаш поне малко доблест да си признаеш,че вече не изпитваш нищо към него(не можеш да обичаш двама едновременно).А относно другия...ако искаш бъди с него-реши,но определено мисля,че първо трябва да се разделиш със Сашо.Не го лъжи.И какво от това като се разделяте?Нали за другия става въпрос?Малко оплетено си го написала.Нямате нищо общо,но въпреки това ти се интересуваш от него.Аз не бих била с нито един от двамата,ако и двамата не ме правят достатъчно щастлива.

IlLuSi0nS`
10-30-2006, 07:01
аз малко не можах да разбера точно..ама послушай сърцето си и избери този когото обичаш..

PerfectStrang3r
10-30-2006, 17:52
Постъпваш гадно. Не бъди жестока... избери един и не лъжи.. не е коректно ;)

bawarec
10-30-2006, 18:10
Постъпваш гадно. Не бъди жестока... избери един и не лъжи.. не е коректно ;)
точно!Иначе ако си и с двамата ставаш курва :mrgreen: .Избери си един и тва е :D

Ice Princess
10-30-2006, 21:38
Постъпваш гадно. Не бъди жестока... избери един и не лъжи.. не е коректно ;)
=D> =D> Съвсем правилно!!

Charlotte_the_Harlot
10-30-2006, 21:49
Все пак,ако някога си имала чувства към това момче трябва и да имаш поне малко доблест да си признаеш,че вече не изпитваш нищо към него(не можеш да обичаш двама едновременно).А относно другия...

Ц ц ц... Тук не съм съгласна. Ако имаш достатъчно време, може да обичаш всеки, който е достоен за обичта ти. Здраво си се оплела с тези пичове. Най-чистото решение (ти си го знаеш де) е бан и на двамата. Зарязваш ги и започваш отначало. С някой друг.
И, запомни от мен - бившия никога не е съвсем бивш. Особено ако ти се мотае в краката по-честичко. :wink:

asinka
10-30-2006, 22:01
Спри да правиш кофти номера на Сашо. Накрая ще изгубиш и двамата. :---) [-(