PDA

View Full Version : kakvo ozna4ava tova



10-30-2006, 07:14
edno momi4e ne vednuj mi e kazvala 4e sum sladak. kakvo ima predvid s tova? 4e me haresva li? Dali iska da ima ne6to ob6to s men 6tom mi go kazva? Prosto mi e hiper stranno kato mi kaje ;mnogo si sladuk;sladur i t.n. vuob6te tova kompliment li e ili ne za6toto kato mi go kaje se 4uvstvam naistina glupavo i ne znam kakvo da otgovorq 8-[

PaChanGa_GiRl
10-30-2006, 07:17
ахаха еми да,, кефи ти се :) :) иска да ти привлече вниманието, ама ти па не си загрял ахах нищо :D ако те кефи викай и и ти сладурче :):)

Reich_06
10-30-2006, 07:19
това в никакъв случай не значи че те харесва [-X просто ти се кефи а това че нз кво да и отговориш е защото я харесваш или изпитваш някакви симпатии към нея!

IlLuSi0nS`
10-30-2006, 07:21
хах ми значи че те харесва мн ясно :D айде зимайте се ..кфо се моташ.. заблуден..хаха

BeBcHeTo
10-30-2006, 07:34
ахаха еми да,, кефи ти се :) :) иска да ти привлече вниманието, ама ти па не си загрял ахах нищо :D ако те кефи викай и и ти сладурче :):)

bugnat
10-30-2006, 07:38
от тази историика има мн оскъдна информация човек .. според мене просто леко се бъзика с тебе .. ама тва го съдя от това което си писал .. повярваи ми мн моми4ета го казват това еи тъи от бъзика ...

Mikohito
10-30-2006, 08:14
Абе bugnat ника май ти отговаря на състоянието.Какъв е тоя бъзик да кажеш на някой че е сладък.Аз ли немога да зацепя или ти май говориш глупости.Според мен момичето може и да изпитва някакви симпатии към теб но не трябва да го приемаш толкова навътре това и да си мислиш вече за връзка.Момичето може да иска просто да ти направи комплимент и да ти покаже по някакъв начин че си й симпатичен.Ако харесваш момичето може да се задействаш и да й кажеш че я харесваш и да видиш какво ще ти отговори.

iiirish
10-30-2006, 08:26
най-вероятно момичето те харесва, но не иска да ти го казва директно, а го прави посредством намеци с надеждата, че ще й обърнеш внимание. ако ти също я харесваш следващия път когато ти каже, че си сладък й отговори на комплимента с комплимент ;) от там нататък нещата ще потръгнат от само себе си :)

vvs_go
10-30-2006, 10:44
ami da ti kaja az kato si smenq pri4eskata ili si kupq ne6to novo vse mi vikat 4e sym sladyk ama pri tebe moje da e po razli4no

sweet fantasy
10-30-2006, 10:47
edno momi4e ne vednuj mi e kazvala 4e sum sladak. kakvo ima predvid s tova? 4e me haresva li? Dali iska da ima ne6to ob6to s men 6tom mi go kazva? Prosto mi e hiper stranno kato mi kaje ;mnogo si sladuk;sladur i t.n. vuob6te tova kompliment li e ili ne za6toto kato mi go kaje se 4uvstvam naistina glupavo i ne znam kakvo da otgovorq 8-[
Ми и аз често така се лигава с момчетата :)
Споко,не те харесва :)
Просто се опитва да ти направи комплимент момичето,къв е проблема :)
Отговори и с същото.Ако съдя по моите разсъждения на комиче,то тва е просто защото се опитва да бъде мила,но се съмнявам че има нещо повече.Предполагам че би ти го казала директно.

П.П. Не очакваи кои знае кви отговори тука щото не я познаваме и не можем да кажем с сигурност :)

GLeZoRanA
10-30-2006, 10:48
Може ли да съм кума . Просто явно е , че много те харесва не знае как да ти го каже... и иска да се омъжи за теб may be

rali4ka91
10-30-2006, 11:27
Е значи има симпатии към теб ;)

YouR_PoisoN
10-30-2006, 11:32
от тази историика има мн оскъдна информация човек .. според мене просто леко се бъзика с тебе .. ама тва го съдя от това което си писал .. повярваи ми мн моми4ета го казват това еи тъи от бъзика ...
ne 4e se buzika, a prosto proqvqva simpatii.

tova ne ozna4ava 4e iska da hodite, v nikakuv slu4ai. to az na vseki koito me radva i mi e simpati4en i priqten mu kazvam sladur :-s Tva ne ozna4ava 4e iskam da hodq sus vsi4ki, ako e taka izliza 4e sum basi kurvata, a ne e taka [-X

koalka
10-30-2006, 18:16
Има симпатии според мен,но може и да е само това.

10-30-2006, 18:30
Кой каквото ще да казва, аз ако кажа на някой сладък си, ще имам предвид "кефя ти се.. ама само толкоз"

Sazi
10-30-2006, 18:36
edno momi4e ne vednuj mi e kazvala 4e sum sladak. kakvo ima predvid s tova? 4e me haresva li? Dali iska da ima ne6to ob6to s men 6tom mi go kazva? Prosto mi e hiper stranno kato mi kaje ;mnogo si sladuk;sladur i t.n. vuob6te tova kompliment li e ili ne za6toto kato mi go kaje se 4uvstvam naistina glupavo i ne znam kakvo da otgovorq 8-[


Haha e kak neznae6 kvo da i kaje6?! Kaji i "Mersi i ti su6to si mnogo sladka"
:mrgreen: Ammm kolkoto do tva dali te haresva....Tva samo tq si znae :D
Moje da ti go e kazala prosto 6toto si i simpati4en smisal tva ne zna4i 4e nepremenno trqbva da te haresva

juliana_joli
10-30-2006, 18:41
Ami na4i ti se kefi momi4eto :D

KuReC
10-30-2006, 19:43
zna4i 4e iska da q kleca6 ama si neopitno zai4i