PDA

View Full Version : vapros kam momi4etata



teen_M
10-30-2006, 07:25
hi.kakvi mom4eta haresvate ?kak trqbva da izglejdat,da se darjat i t.n. :-k pls.help :!:

bugnat
10-30-2006, 07:35
4ovek za vsqki vid om4e ima si i vid momi4e ... taka 4e tva e mn otnositelno kakvi mom4eta haresvat .. vsqka si ima liubim stil. Ako za edna golemiq gyzar e bahti pi4a to za drugo tozi sy6tiq gyzar moje da e drazne6t i otvratitelen ..... vajno e da se otkrie edno ot dvete
#1 momi4e koeto da haresa tvoq stil ili #2 ako si si izbral momi4e da razbere6 neiniq stil i taka da si s neq ;) !!!!

PaChanGa_GiRl
10-30-2006, 07:36
такива теми колкото щеш! виж на търсачката....... ахах

CVETELLINA
10-30-2006, 07:53
ее не се спряхте.... :-s

:arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=61714&highlight=%CA%E0%EA%E2%E8+%EC%EE%EC%F7%E5%F2%E0+%F 5%E0%F0%E5%F1%E2%E0%F2%E5
:arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=48675&highlight=%CA%E0%EA%E2%E8+%EC%EE%EC%F7%E5%F2%E0+%F 5%E0%F0%E5%F1%E2%E0%F2%E5
:arrow: http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=42005&highlight=kakvi+mom4eta+haresvate
:arrow: http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=30484&highlight=kakvi+mom4eta+haresvate

e_l_i_z_a
10-30-2006, 09:04
Всеки търси различен тип човек...Но в твоя помощ,ще ти напиша какво търся аз.
Търся: ( :lol: )

външен вид:
Висок,атлетичен(това не означава да е със 4637463295623782 кила мускули,а означава да не е дебел,нито да е кльощав-има разлика между слаб и кльощав-,а да е НОРМАЛЕН,по-здравичък :mrgreen: ),коса-всякаква-няма значение.Трябва да има хубава коса обаче.Да се облича със нормални дрехи,ърбан стайл(щампи,кончета,всякак и цветове-ВКЛЮЧИТЕЛНО РОЗОВО-кой е казал,че розовото е гейско?!?!?-УБИЙТЕ ГО С КАМЪНИ :lol: ,да носи различни гривнички(върви от кожа например),странен часовник,различни ланчета,обувките са по избор,ТРЯБВА ДА НЕ МИРИШЕ НА ПОТ и да има хубав парфюм,който ДА СЕ УСЕЩА,да носи очила(в противен случай много трябва да се мръщи на слънцето,а това е..странно :smt005 ),ДА СЕ ОБЕЗКОСМЯВА!!!Да си поддържа лицето(ходене на козметик веднъж на максимум 2 месеца върши работа).

характер:
възпитан,разумен,галантен, ил,с чувство за хумор,благороден,да разбира от мода и въобще поддържане на външния вид.Да обича да ходи по магазините,по възможност да не пуши,а ако пуши,то да не е постоянно.За алкохола нямам особени претенции,стига да не се напива и да ми вреди по какъвто и да било начин.Да ме уважава(и аз ще го уважавам),да е много отворен,искрен,приветлив човек,винаги кипящ от енергия,усмихнат и много общителен.Да е лъчезарен.Да има самочувствие,може и да е голямо,но това самочувствие ДА ИМА ПОКРИТИЕ(т.е. да не говори празни приказки).Да обича да се забавлява(и да умее да се забавлява).

ми засега това се сещам :-D

mp3f
10-30-2006, 09:45
ami vseki si ima sobstven vkus,az li4no ne s1m si izgradila nqkak1v ideal do sega vs koito s1m haresvala sa mn razli4ni edin ot drug :wink:

white_chik
10-30-2006, 16:02
А ве какви хора има на тоя свят ](*,) ](*,) ](*,) Заради момичета,като e_l_i_z_a напарво ми идва да взема резачката или патлака и наред :smt070 .Момче с розово не може.Тука вече не става въпрос за стил и за мода става въпрос,че е смешно и гадно и гнуссно.
А по темата,естествено,че си е индивидуално.Всеки с вкусовете си.Няма човек,който да се харесва на всички,но според мен най-важното е индивидуалност,ако си с нещо по-различен от масата няма как да не те забележат

rali4ka91
10-30-2006, 16:26
ami vseki si ima sobstven vkus,az li4no ne s1m si izgradila nqkak1v ideal do sega vs koito s1m haresvala sa mn razli4ni edin ot drug :wink:
И аз съм така :)

DevilWish
10-30-2006, 16:38
Всеки търси различен тип човек...Но в твоя помощ,ще ти напиша какво търся аз.
Търся: ( :lol: )

външен вид:
Висок,атлетичен(това не означава да е със 4637463295623782 кила мускули,а означава да не е дебел,нито да е кльощав-има разлика между слаб и кльощав-,а да е НОРМАЛЕН,по-здравичък :mrgreen: ),коса-всякаква-няма значение.Трябва да има хубава коса обаче.Да се облича със нормални дрехи,ърбан стайл(щампи,кончета,всякак и цветове-ВКЛЮЧИТЕЛНО РОЗОВО-кой е казал,че розовото е гейско?!?!?-УБИЙТЕ ГО С КАМЪНИ :lol: ,да носи различни гривнички(върви от кожа например),странен часовник,различни ланчета,обувките са по избор,ТРЯБВА ДА НЕ МИРИШЕ НА ПОТ и да има хубав парфюм,който ДА СЕ УСЕЩА,да носи очила(в противен случай много трябва да се мръщи на слънцето,а това е..странно :smt005 ),ДА СЕ ОБЕЗКОСМЯВА!!!Да си поддържа лицето(ходене на козметик веднъж на максимум 2 месеца върши работа).

характер:
възпитан,разумен,галантен, ил,с чувство за хумор,благороден,да разбира от мода и въобще поддържане на външния вид.Да обича да ходи по магазините,по възможност да не пуши,а ако пуши,то да не е постоянно.За алкохола нямам особени претенции,стига да не се напива и да ми вреди по какъвто и да било начин.Да ме уважава(и аз ще го уважавам),да е много отворен,искрен,приветлив човек,винаги кипящ от енергия,усмихнат и много общителен.Да е лъчезарен.Да има самочувствие,може и да е голямо,но това самочувствие ДА ИМА ПОКРИТИЕ(т.е. да не говори празни приказки).Да обича да се забавлява(и да умее да се забавлява).

ми засега това се сещам :-D

Съгласна съм ,но нямам претенциите да не пуши ,защото аз самата пуша!

Slave4You
10-30-2006, 17:19
висок,не-кльощав,готина прическа,рапърче :lol:

чувство за хумор,отворен,да се държи мило с мен

e_l_i_z_a
10-30-2006, 17:32
А ве какви хора има на тоя свят ](*,) ](*,) ](*,) Заради момичета,като e_l_i_z_a напарво ми идва да взема резачката или патлака и наред :smt070 .Момче с розово не може.Тука вече не става въпрос за стил и за мода става въпрос,че е смешно и гадно и гнуссно.
А по темата,естествено,че си е индивидуално.Всеки с вкусовете си.Няма човек,който да се харесва на всички,но според мен най-важното е индивидуалност,ако си с нещо по-различен от масата няма как да не те забележат
Еее,ти пък толкова остро реагираш :lol: Розовото си е цвят... :-D Момичетата,които носят синьо,да не би да са лесбийки? :shock: Една розова или бебешко лилава ризка е адски сладко :smt007 ...както и да е \:D/ различни вкусове... :smt016 Въпроса беше,че нямаше нужда да се опитваш да ме обиждаш :wink:

koalka
10-30-2006, 18:08
Има много такива теми и не е нужно да се пускат едни и същи.

10-30-2006, 18:45
Супер тъпо е да имаш някакъв изграден стереотип, по който да си търсиш момче. Просто ако е така, мога да ви гарантирам, че никога няма да го срещнете. Защото в представите си правим всеки перфектен, а както знаем - перфектни хора просто няма!
Престанете да се ограничавате. Има толкова готини същества на тоя свят, които само чакат да бъдат открити. Огледайте се!

KuReC
10-30-2006, 19:50
Всеки търси различен тип човек...Но в твоя помощ,ще ти напиша какво търся аз.
Търся: ( :lol: )

външен вид:
Висок,атлетичен(това не означава да е със 4637463295623782 кила мускули,а означава да не е дебел,нито да е кльощав-има разлика между слаб и кльощав-,а да е НОРМАЛЕН,по-здравичък :mrgreen: ),коса-всякаква-няма значение.Трябва да има хубава коса обаче.Да се облича със нормални дрехи,ърбан стайл(щампи,кончета,всякак и цветове-ВКЛЮЧИТЕЛНО РОЗОВО-кой е казал,че розовото е гейско?!?!?-УБИЙТЕ ГО С КАМЪНИ :lol: ,да носи различни гривнички(върви от кожа например),странен часовник,различни ланчета,обувките са по избор,ТРЯБВА ДА НЕ МИРИШЕ НА ПОТ и да има хубав парфюм,който ДА СЕ УСЕЩА,да носи очила(в противен случай много трябва да се мръщи на слънцето,а това е..странно :smt005 ),ДА СЕ ОБЕЗКОСМЯВА!!!Да си поддържа лицето(ходене на козметик веднъж на максимум 2 месеца върши работа).

характер:
възпитан,разумен,галантен, ил,с чувство за хумор,благороден,да разбира от мода и въобще поддържане на външния вид.Да обича да ходи по магазините,по възможност да не пуши,а ако пуши,то да не е постоянно.За алкохола нямам особени претенции,стига да не се напива и да ми вреди по какъвто и да било начин.Да ме уважава(и аз ще го уважавам),да е много отворен,искрен,приветлив човек,винаги кипящ от енергия,усмихнат и много общителен.Да е лъчезарен.Да има самочувствие,може и да е голямо,но това самочувствие ДА ИМА ПОКРИТИЕ(т.е. да не говори празни приказки).Да обича да се забавлява(и да умее да се забавлява).

ми засега това се сещам :-D



tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mnooooooooooooooooooooooooo skromnaaaa weeeeeee .............. bah maa muuuuuu

a ina4e verno ima mn takia temi

Г0ст
10-30-2006, 22:53
И знаете ли кое е най-тъпото от цялата история на e_l_i_z_a - че дори да намери бодобен мъж то той няма да излезе с нея.А пък дори и да излезе веднага щом се събуди всичко ще приключи.Но иначе няма лошо да се мечтае :)

PoisoNGirL
10-30-2006, 23:13
vseki si ima sobstveni kriterii naistina,no ako e momcheto e drujelubno,veselo,zabavno i da ne se sliva s vsichki ostanali to vse nqkoe momiche shte go haresa :wink: a za tva s rozovata rizka ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) e neee kato vidq takiv i mi stava zle.vupros na lichen vkus ama vse pak ... [-X

REICHAL
10-31-2006, 07:20
Висок, слаб, свлечен с кецове :mrgreen: sk8, blade.... А бе да си ме обича и да държи на мен да знам че за всичко мога да разчитам на него....

InSatIabLee
10-31-2006, 07:22
Istinski, prosto trqbva da bade sebe si :wink:

sweet_poison
10-31-2006, 19:02
1. Не харесвам момчетата , които винаги карат другите да ги съжаляват - харесвам мъжественни и силни хора.
2. Харесвам момчетата, които никога не би проявили грубост към едно момиче и които се държат като истински кавалери.
3. харесвам момчетата, които упорито се стремят към целите си .
4. На всеки му е приятно да общува с човек които се грижи за своята външност.
5. Не харесвам момчетата които когато успяват да вкарат в леглото си някое момиче веднага го разправят на всички - това е клюкарска история.
6. Не обичам когато един човек постоянно лъжи за себе си и за живота си.
7.Харесвам толерантни, културни , високо интелигентни, забавни и с добра душа.
Но когато става въпрос за любов - то обичаш човека такъв какъвто си.
Ние не си избираме хората , които да обичаме.

leko_otkachena
10-31-2006, 19:06
ami men lichno nai-glavno me interesuva haraktera na samoto momche i durjanieto mu kum momichetata,a po nazad ostava vunshniq vid

IlLuSi0nS`
10-31-2006, 19:14
не се замислям за това какъв е човека който ме привлича.. той просто ме привлича и това е.. привлича ме с външен вид, характер, поведение и т.н.
не може да решиш трябва да е такъф и такъф защото никога няма да е на 100% такъф какъвто ти се иска

assd
10-31-2006, 19:15
абе автора, ти вярваш ли си че като прочетеш 100 мнения (вероятно различни едно от друго, едни харесват притеснителни, други "лоши момчета", трети кавалери и тн) ще промениш нещо в себе си? всеки си е индивидуален и има собствен чар. както се казва за всеки влак си има пътници

Scarabey
10-31-2006, 19:16
Виж са това какви момчета харесваме е много общо казано,на външност всеки човек си има уникални черти.Но за едно момиче е много важен характера на едно момче,това как се държи с теб

e_l_i_z_a
11-01-2006, 05:22
абе автора, ти вярваш ли си че като прочетеш 100 мнения (вероятно различни едно от друго, едни харесват притеснителни, други "лоши момчета", трети кавалери и тн) ще промениш нещо в себе си? всеки си е индивидуален и има собствен чар. както се казва за всеки влак си има пътници
Мдам,между другото и тва го има :wink: Много точно казано. :wink:

Polin4eto
11-01-2006, 05:32
На външен вид да е приятен :-) . Може да не е чак красив, по-скоро симпатичен. Най - важното - да се държи естествено, а не като гъзар. Да бъде забавен :D , вместо да ти подхвърля зле сковани комплименти. Това е, какво повече ще искате бе момичета? Кат не ви харесва, стойте си стари моми! :smt016