PDA

View Full Version : НЕ мога повече!ще полуде.



Инед
10-30-2006, 07:51
дори нямам сили да ви обясня какво е положението вкъщи..майка ми е луда..психиката ми дотоколкова е ..знам ли и аз..пострадала,че за всяко нещо се разтрепервам или започвам да плача..преди въбще не беше така..ама въобще.. тя крещеше,аз си мълчах,но от както станах на 14..се започнаха едни скандали за това или за онова..аз съм момиче,на 16 и снощи и ппитам ..така и така в неделя и във вторник има купони може ли да отида,тя ми отказа за вторник защото било на витоша,но за неделя се разбрахме за 11:30 тя ми звъни в 11:20 и вика "прибирай се,не сме се разбирали за такъв час,веднага вкъщи" прибирам се и аз и тя "наказана си до края на тази астронимическа година,никви купона и аз мн се ядосах и и казвам "абе ти като не помниш си записвай,разбрахме се нещо и аз си го спазвам,какъв е проблема???" и тя "заради този тон си наказана до края на 10 клас..и тва като го чуух и направо...полудях..не ме интересува вече .ако трябва ще избягам от нас или ще говоря само с баща ми за всичко..въпреки че той понякога и лиже гъза..не издаржам хора,не мога повече..психически не издържам..моля ви дайте съвет!!!! МОЛЯ ВИ...:@:@:@ :'(

miss_india
10-30-2006, 08:18
Zdrasti, 6te ti dam suvet, da ne se panira6 tolkova mnogo, ni6to tragi4no ne se slu4va v tvoeto semeistvo, spored men tova si e suvsem normalno da se 4uvstva6 taka, prosto si v trudna vuzrast, ne si misli 4e maika ti trqbva da ti pozvolqva vsi4ko, ako ti dade da pravi6 kakvoto iska6 povqrvai mi nqkoi den 6te si bluska6 glavata! Ne si misli 4e si prekaleno golqma za da se pribira6 posred no6tite, tova si e pritesnenei, ei momi4e! Ti 6te dava6 li na deteto ti da skita po celi no6ti po kuponi, a otnosno ugovorkata, po-dobre i obqsni spokoino 4e si si spazila 4asa da ne pravi ot ni6to ne6to, no pak kazvam spokoino! Nqma smisul da si trovi6 jivota za gluposti, budi blagodarqna 4e ti zabranqvat 4e ako be6e bez kontrol, neznae6 na kakuv put 6te izlezne6! Trqva da ima kontrol;)Uspeh ti jelaq:)

10-30-2006, 08:47
въпросът е друг..на мен не ми е че няма да ме пуска,аз ако реша да отида,ще я излажа и ще отида,но става въпрос,че това,нейно поведение просто ме подлудява,от 2 години съм като кошче за нейното лошо настроение и това мн ми влияе,имам чувството на моменти,че ще полудея..супер изтощително е..психиката ми вече стана лабилна:S ..за това искам съвет..за да се справя с проблема.

sladoled
10-30-2006, 15:35
Трябва да говориш с нея и да и кажеш как се чувстваш.Започваш така:"когато ти...../изреждаш какво тя прави/, аз се чувствам...../изреждаш как се чувстваш/ и това ме кара да правя/ или мисля , или чувствам/ .........../изреждаш какво/."
Проблема е, че тя най-вероятно не осъзнава какво ти причинява.Трябва да и го обясниш.Може първо да нервничи и да не слуша, но като настояваш няколко пъти ще стане.Това са съвети от психолог и вършат работа по осъзнаването.Потърси баща си за съюзник.Първо му кажи на него какво тя ти причинява и се опитай да го привлечеш.
Може да ти е трудно и да ти звучи абстрактно, но разбираш ли, майките имат много недостатъци и слабости.С времето ще свикнеш да се изолираш от тях.И не вземай думите и много на сериозно- някои хора много обичат да командват и после забравят . :smt006

10-30-2006, 19:37
Незнам как ще ти прозвучи, но според мен майка ти е много тъпа. Когато едно дете порастне и евентуално стане родител начина на мислене се променя, човека става по-зрял. Това не е станало с твоята майка. Свиквай с мисълта, че си по-умна от нея 8-[

DevilWish
10-31-2006, 19:06
Ama normalno e maika ti da ne moje da zaspi dokato te nqma :-# :smt009 Kato sqka maika se pritesnqva za teb malko ili mnogo :-s :smt011 :smt012 :smt017 taka ,4e nau4i se na da treperi6 :smt005 :smt018 ,a da q uvajava6 i da i se izvinqva6 ,ponqkoga dori i da ne si vinovna :smt016 :smt019

11-01-2006, 15:22
В критическата е, а ти си в пубертета.
Разликата е, че на теб пубертетът ще ти мине след 4-5 години, но на майка ти нема да й мине;)

leko_otkachena
11-01-2006, 15:56
В критическата е, а ти си в пубертета.
Разликата е, че на теб пубертетът ще ти мине след 4-5 години, но на майка ти нема да й мине;)xaxa moje i taka da stane,no maikai opredeleno ne se durji dobre s neq!

Sensual
11-01-2006, 16:58
В критическата е, а ти си в пубертета.
Разликата е, че на теб пубертетът ще ти мине след 4-5 години, но на майка ти нема да й мине;)


Абсолютно вярно! :mrgreen:

crazy_sexy_cool`f
11-04-2006, 14:05
хах...и аз съм така. Да, ама теб поне те е пуснала до 11 часа нищо, че после ти се е карала. Мен ся зимата съм до 17:30 защото тогава се стъмнявало. Тез майки...

11-04-2006, 15:13
хах...и аз съм така. Да, ама теб поне те е пуснала до 11 часа нищо, че после ти се е карала. Мен ся зимата съм до 17:30 защото тогава се стъмнявало. Тез майки...

mon4eto
11-04-2006, 15:17
Mi...kvo da ti kaja opitai se da govori6 s ba6ta ti pak ako togava ni6to ne stane nz :roll:

JoeBanana
11-04-2006, 20:36
зарежи тъпите неприложими съвети за разговори и проява на излишен "героизъм".
чети:

Мълчиш и ставаш по-ниска от тревата, иначе само си скачаш в/у здравната книжка.
Майчето ше се успокои -ше й мине.
И понеже явно живеете в матриархат, баща ти не е влияещ фактор. Така, че не го бъркай него да не земе са побърка майка ти.

П.П. нищо нередно не виждам в тва, че баща ти й лиже задника - женени са все пак :mrgreen: