PDA

View Full Version : molq vi pomognete mi ); ne izdarjam...



nujda_ot_pomo6t
10-30-2006, 11:12
Neznam ot kade da zapo4na.Predi bqh mnogo shtastliva,misleh 4e imam "priqteli",imah spodelena lubov...a sega si4ko svarshi....nqmam priqteli!nito edin...4uvstvam se ujasno!si4ki po4naha da se otnasqt kofti s men,da me ubijdat,dori mom4eto koeto ujasno mnogo haresvam sprq da mi govori i ne mu puka za men.Na nikogo nishto ne sam napravila :smt010 Nikogo ne sam obidila.Predi bqh gotova da napravq vsichko za priqtelite si,iskah da im pomogna s kakvoto moga,a sega razbrah 4e te ne sa bili takiva. :smt012 Nai me boli za choveka,kogoto haresvam,bqhme priqteli,kakvo li ne naprvaih za nego,i nishto.Toi e tolkova jestok chovek,razbrah go!No zashto vsi4ki se otnasqt taka s men!Nqmam dori s kogo da spodelq,vsichko si go pazq v sebe si i imam 4uvstvoto 4e skoro shte se razboleq :smt010 molq vi...kakvop da pravq?znam 4e 6te kajete da ne se ot4aivam,no nqma nakade veche ;{{{ ne vijdam izhod ot tova,vsichko e samo bolka

Nadelina
10-30-2006, 11:20
Q mi pishi lichno :P

rali4ka91
10-30-2006, 11:24
Много хора преминават през този етап!!!
Успокой се и мисли позитивно.Това че сичко се е пропиляло е много гадно,но може би трябва да започнеш отначало.Не си била открила подходящите хора.не се отчайвай,защото така тормозиш само себе си.Започни да се оглеждаш около теб и да преценяваш хората реално.Така ще се появят не само хора ,с които да споделяш,а и човек за когото ще се раздаваш и ще те прави много шастлива.Трябва да разбереш че живота не винаги е хубав.Има хубави момвнти,но и много лоши.След като вече си преживяла разочарованието би трябвало да си по предпазлива в избора си на приятели.Не си мисли,че това се случва само на теб.Просто ти трябва време за да изградиш всичко наново.УСПЕХ!!!

YouR_PoisoN
10-30-2006, 11:25
Q mi pishi lichno :P
i kak 6te stane tva :-s

Kakto sama kaza, 6te ti kaja da ne se ot4aiva6, puk i kato gledam kakvi ne6ta govori6 za "priqtelite" si, 6te ti kaja 4e 6tom pravqt taka-ne te zaslujavat, zareji gi i si nameri novi priqteli!

tosti
10-30-2006, 11:25
pi6i li4no ;-)

PaChanGa_GiRl
10-30-2006, 11:26
Е, ама ти какво си направила? Смисъл... какво е станало, че изведнъж всички са ти обърнали гръб, нещо станало ли е? :-k

mechtaq_za_teb
10-30-2006, 11:34
Е, ама ти какво си направила? Смисъл... какво е станало, че изведнъж всички са ти обърнали гръб, нещо станало ли е? :-kna nikogo ni6to ne sam napravila!Razbrah 4e dokato mn hora sa mi bili uj priqteli sa mi govorili zad g1rba!Jalko 4e go razbrah tolkova kasno :smt010 po4naha karanici,sega dori ne se pozdravqvame !
A za mom4eto,koeto obicham neznam kakvo da kaja...toi prosto se okaza adski jestok chovek!

Chustvam se ujasno,ne moje da se opishe s dumi :smt011

mechtaq_za_teb
10-30-2006, 11:36
upS sorry ! az pusnah temata :( :( :(