PDA

View Full Version : Obi4am go vypreki...



LoVe_iS...
10-30-2006, 12:25
bqh vlubena v edno mom4e.vseki pyt kogato go videh use6tah peperudki v korema si!mn si go obi4kah!!!nqkolko pyti kysahme i se sybirahme be6e mn stranna vryzka no si be6e i mn vylnuva6ta.sega az u4a v drug grad i predi da zamina razbrah 4e toi o6te ima 4uvstva kym men!be6e strqska6to no i mn hubavo.zaradvah se da 4uq 4e o6te mu puka za men!!!sled tova be6e kazal 4e iska pak da sme zaedno!no ne mojah da mu otgovorq za6toto zaminah...sega kato si idvam prosto nz kak da go pogledna az iskam da pogovorim da mu kaja 4e takava vryzka e nevyzmojna...no nqmam kuraj!!!moje bi i az imam 4uvstva kym nego no za6to??? :( kakvo da pravq?pomognete =D>

HaCkO
10-30-2006, 12:31
ako ima6 4uvstva kam nego za6to da se razdelqte mojebi toi e 4oveka koito e saszdaden za teb mojebi toi e tozi zaradi koito jivee6 i ako toi te obi4a 6te te razbere perfektno i 6te bade sas tebe i vav dobri i vav lo6i momenti zatova ne se pla6i badi sas nego nqma da e zle...... 8)

priti_kiti
10-30-2006, 14:55
.. и следващия път гледай да улучиш раздела ;)

LoVe_iS...
10-30-2006, 15:22
LO6OTO 4E V4ERA MU PRAVIH SVIRKI I SEGA ME E STRAH DA NE SUM BREMENNA :( DA VZEMA LI POSTINOR DUO??

PiLeto~UbieC
10-30-2006, 17:02
LO6OTO 4E V4ERA MU PRAVIH SVIRKI I SEGA ME E STRAH DA NE SUM BREMENNA :( DA VZEMA LI POSTINOR DUO??

Mi 4estno da ti kaja mislq 4e tva e dosta tapo - parvo govori6 za nqkva golqma lubov i i zvednaj pi6e6 za nekva svirka ..... I za koe da ti pomognem ? :-k :-k

Just_One_Girl
10-30-2006, 19:25
LO6OTO 4E V4ERA MU PRAVIH SVIRKI I SEGA ME E STRAH DA NE SUM BREMENNA :( DA VZEMA LI POSTINOR DUO??

Mi 4estno da ti kaja mislq 4e tva e dosta tapo - parvo govori6 za nqkva golqma lubov i i zvednaj pi6e6 za nekva svirka ..... I za koe da ti pomognem ? :-k :-k
Хахаха на мама излъганото камилче :lol: Второто е някакъв друг гостенин, който се ебава с първия :) Що се вържеш :)

DetE-Idi0t
10-30-2006, 19:30
Няма невъзможни неща! Естествено, че може да съществува такава връзка. Да не учиш в рая, а той в ада?!? Що за глупости? Ако нещата са така задълбочени, както ги описваш не виждам разстоянието да е пречка.
Предполагам, че става дума за висше образование. Следователно ще можеш да пътуваш през определено време. Има нещо наречено платонична любов. Самата тя става още по сладка при срещатата след месец (месеци).