PDA

View Full Version : ima li ne6to neredno momi4e na 13 da hodi s mom4e na 20?



rammsteinkata_13
10-30-2006, 14:14
az mislq 4e nqma pri polojenie 4e se obi4at i vav vruzkata im nqma sexualni otno6eniq.a vie kak mislite???? 8)

rali4ka91
10-30-2006, 14:18
Абе к'бо да ти кажа...аз съм на 15 а гаджето ми на 22.Т.е. разликата е еднаква ОБАЧЕ аз на 12 и половина имах за пръв път гадже и...не съм се фъргала на толко големи

IlLuSi0nS`
10-30-2006, 14:20
мене ми е трудно да повярвам че момче на 20 ше ходи с някво малко на 13 и то без секс..хм.. не ми се вижда нормално

Crazy_teen4e`f
10-30-2006, 14:23
мене ми е трудно да повярвам че момче на 20 ше ходи с някво малко на 13 и то без секс..хм.. не ми се вижда нормално

Хм....и на мен не ми се вижда нормално,ама щом се обичат техен избор.

iiirish
10-30-2006, 14:27
не е възможно такава връзка да съществува още дълго без секс. рано или късно той ще си поиска! защото съгласи се, че мъж на 20 едва ли би останал дълго на сухо при условие, че има момиче до себе си. и колкото и да се прави на интересен, че това не го интересува и ще чака... това е просто маскировка

DevilWish
10-30-2006, 14:31
Za kvo ste takiva e ,vie ste se otrekli ot liubovta naprao.

Do avtorkata - Kogato bqh na 14 g. priqtelqt mi be6e na 19 i poluvina i hodihme 7 meseca,az go skysah ne toi men i toi o6te me tyrsi i sym sigurna,4e me obi4a adski mnogo!
Taka 4e nqma ni6to nenormalno!

HopeLesss
10-30-2006, 14:42
Всичко много зависи от човека, на когото попаднеш. Може едно 20 годишно момче да се държи много по-добре с теб отколкото 14 годишно момченце... И все пак според мен не е много нормална тая връзка :roll: Не е само до секс, до много други неща е - компания, начин на мислене, перспективи за бъдещето и т.н. Все пак едно момиче на 13 си мисли за даскалото, за приятелките и т.н. А едно момче на 20 вече трябва да мисли какво да прави с живота си...

10-30-2006, 14:45
eiiiii vie si4ki go izkarahte tuka se 1 6e se jenqt!spored men ni6u ne ti pre4i....trugvai s gajeto i vi pojelavam mnou hubavi migove!

АТАКАБГ
10-30-2006, 14:55
Нема лошо. Ако се харесвате не виждам какъв е проблема да сте заедно. ;) Единствено секса,но ако държи на теб ще почака. :wink:

rammsteinkata_13
10-30-2006, 14:56
sexy_baby mn ti blagodarq za mnenieto =D> O:) ,i az taka mislq.dano pove4e hora kato teb ima na toq svqt.i na dr mersi za mneniqta vse pak vseki e prav za sebe si

10-30-2006, 15:48
малееей едати глупостите ръсите в тая тема вземете се стегнете :smt005

10-30-2006, 15:48
Аз не мисля че е много нормално :roll:

white_chik
10-30-2006, 15:52
Значи по принцип аз не приемам такива връзки,защото не мога да си обясня как един вече мъж на 20 години може да се хване с някоя,извинявам се за израза - пикла,на 13,която още си мисли,че като момчетата й дърпат косата,тва е знак за любов.Много пъти съм обсъждала тва с приятели и си мисля още нещо,примерно той е пълнолетен,иска да ходи на нощни,по барове,прибира се,когато му е кеф,а не виждам как от другата страна момиченцето на 13 може да си позволи "подобни волности".Въпреки това,напоследък има момичета,които на 13 изглеждат като на 18-19,а и са бая напред с материала и може би с човек на 20 се чувстват по-добре,отколкото с некой набор,така че няма лошо.

Lost_Kiss
10-30-2006, 15:56
az mislq 4e nqma pri polojenie 4e se obi4at i vav vruzkata im nqma sexualni otno6eniq.a vie kak mislite???? 8)
Otvratitelno!:) taka de...iskam da kaja... "Ae momi4eta na 13 godini koito hodite s 20 godi6ni dartaci, da ne bi mom4etata na va6ta vazrast ili s dve tri godini po golema da sa iz4eznali??"

10-30-2006, 16:24
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=50952&highlight=1316+2025

Slave4You
10-30-2006, 17:21
най-малкото заради разликата в интересите (секс)

iiirish
10-30-2006, 17:25
sexy_baby mn ti blagodarq za mnenieto =D> O:) ,i az taka mislq.dano pove4e hora kato teb ima na toq svqt.i na dr mersi za mneniqta vse pak vseki e prav za sebe si

защо изобщо пускаш темата като един вид "признаваш" само мненията, които на теб ти отърват! та ти точно това искаш да чуеш - че подобни връзки са нормални! ми тогава защо не писа направо "кажете ми, че са нормални" :-s

koalka
10-30-2006, 18:13
Ами да ти кажа...на мен не ми се вижда много нормално(може и да съм с остарели разбирания,незнам),но все пак разликата ви е 7 години.Вие колко време ходите?Сигурна ли си,че няма да си поиска?Това рано или късно ще стане и тогава какво ще правиш?Ще го направиш на 13 ли?Незнам...ти си решаваш.

10-30-2006, 18:37
Za kvo ste takiva e ,vie ste se otrekli ot liubovta naprao.

Do avtorkata - Kogato bqh na 14 g. priqtelqt mi be6e na 19 i poluvina i hodihme 7 meseca,az go skysah ne toi men i toi o6te me tyrsi i sym sigurna,4e me obi4a adski mnogo!
Taka 4e nqma ni6to nenormalno!

Абе, скъпа, за теб голяма гордост ли е да скъсаш с някой? Какво това по-висша от него ли те прави?
А вие с твоя приятел 7 месеца какво сте правили заедно? Честно, мн ми е чудно както правят мъже на по 19-20 години с плиткоумни момиченца като вас...

Надявам се само някой ден да пораснете и да разберете колко смешни сте били отстрани с наизустените си реплики и плоски разсъждения...

juliana_joli
10-30-2006, 18:45
A KAKVO NORMALNO IMA???

Lost_Kiss
10-30-2006, 19:04
Za kvo ste takiva e ,vie ste se otrekli ot liubovta naprao.

Do avtorkata - Kogato bqh na 14 g. priqtelqt mi be6e na 19 i poluvina i hodihme 7 meseca,az go skysah ne toi men i toi o6te me tyrsi i sym sigurna,4e me obi4a adski mnogo!
Taka 4e nqma ni6to nenormalno!

Абе, скъпа, за теб голяма гордост ли е да скъсаш с някой? Какво това по-висша от него ли те прави?
А вие с твоя приятел 7 месеца какво сте правили заедно? Честно, мн ми е чудно както правят мъже на по 19-20 години с плиткоумни момиченца като вас...

Надявам се само някой ден да пораснете и да разберете колко смешни сте били отстрани с наизустените си реплики и плоски разсъждения...
I az SAm na sa6toto mnenie!...

KuReC
10-30-2006, 19:33
emiiiiiiii 13 godini sa 13 godini ebati toi onq 20 godi6nia e nai golemia baluk na sveta da sa zagleda po 13 godi6na puk kamoli da trugne s neq ebahti sme6nia ... super smqhhhhhhhhhhhh

dready
10-31-2006, 04:29
Изобщо не се притеснявай.Всичко е много относително и не може да се напише правило за това.Аз лично ходя с момиче ,което е с почти 9 години по малка от мен.но по нищо не и личи.Нито се държи ,като дете ,нито разсъждава като такова.Така ,че ако сте щастливи не обръщай внимание на никой друг.

dready
10-31-2006, 04:30
emiiiiiiii 13 godini sa 13 godini ebati toi onq 20 godi6nia e nai golemia baluk na sveta da sa zagleda po 13 godi6na puk kamoli da trugne s neq ebahti sme6nia ... super smqhhhhhhhhhhhh

Нещо май с комплексите не сме добре а :)

10-31-2006, 05:19
Ne bih kazala 4e tuk seksa e glavniq problem. Spored men problema e tova 4e edno 13-godi6no momi4e ne se dorazvilo psihi4eski ili pone ne kakto edin 20-godi6en daje moje da se nare4e myj. Razlikata ne e golqma no ako stava duma za hora nad 20-30 godini. Spored men ako ima takava vryzka tq 6te e nedylgotraina. Moje bi na momi4eto 6te mu e dobre, no mom4eto rano ili kysno 6te vidi ogromnite razliki vyv vyzgledite im, v dyrjanieto im abe v mnogo raboti. Pyk i ako izlizat moje bi 6te si izlizat samo dvamata za6toto ako toi izleze s neinite priqteli 6te se 4uvstva nekomfortno malko kato nadziratel v detskata gradina. A ako izleznat s negovite priqteli tq pyk nqma da se 4uvstva dobre. Makar 4e tuk rabotata e malko otnositelna zavisi s kyv kryg ot hora e zaobikoleno momi4eto i mom4eto. Mi tova sa kato cqlo problemnite oblasti v edna takava vryzka, moje bi 6te izniknat i o6te. Ne otri4am napylno takiva vryzki moje pyk i ne6to da se polu4i.
Dano da sym si izlojila vyzgledite si podredeno 4e o6te mi se spi :wink:

Na7a6a
10-31-2006, 14:07
mersi i na teb ...dready... 4e me podkrepq6.qvno samo tozi koito go e izjivql(kazva6 4e gadjeto ti e 9 god. po-malko) moje da go razbere.jelaq ti mnogo 6tastie s tvoito momi4e,dano ste o6te dulgo vreme zaedno!! :) :wink:

Na7a6a
10-31-2006, 14:17
"Za kvo ste takiva e ,vie ste se otrekli ot liubovta naprao.

Do avtorkata - Kogato bqh na 14 g. priqtelqt mi be6e na 19 i poluvina i hodihme 7 meseca,az go skysah ne toi men i toi o6te me tyrsi i sym sigurna,4e me obi4a adski mnogo!
Taka 4e nqma ni6to nenormalno!"

"Абе, скъпа, за теб голяма гордост ли е да скъсаш с някой? Какво това по-висша от него ли те прави?
А вие с твоя приятел 7 месеца какво сте правили заедно? Честно, мн ми е чудно както правят мъже на по 19-20 години с плиткоумни момиченца като вас...

Надявам се само някой ден да пораснете и да разберете колко смешни сте били отстрани с наизустените си реплики и плоски разсъждения..."
nevinagi ne6tata sa takiva kakvito izglejdat.sme6ni sme ne nie.sme6ni sa tezi kato teb koito qvno se mislqt za mnogo golemi "kaki4ki".nikoga li ne ti se e slu4valo da obi4a6 nqkoi prosto zaradi nego,ne zaradi tova na kolko e ili za6toto drugite go haresvat.prosto za6toto kato si s nego tezi ne6ta nqmat zna4enie,samo ti i toi.ako ne ti se e slu4valo ti go pojelavam.i za da ne kajete 4e ne priemam otricatelni mneniq vi napomnqm 4e az blagodarih na vsi4ki koito sa kazali kakvo mislqt.

kobrichka
10-31-2006, 14:31
ми честно казано не виждам защо едно 20 годишно момче ще се занимава с 13 годишна хлапачка ако не за секса.Това си е мое мнение :D

tX
10-31-2006, 14:59
Изобщо не се притеснявай.Всичко е много относително и не може да се напише правило за това.Аз лично ходя с момиче ,което е с почти 9 години по малка от мен.но по нищо не и личи.Нито се държи ,като дете ,нито разсъждава като такова.Така ,че ако сте щастливи не обръщай внимание на никой друг.
Ти лично ходиш с момиче 9 години по-малко от теб, И АЗ СЪМ ВТРЕЩЕН. :shock:
Ок, втрещен е вероятно преувеличено, но представи си да завариш БРАТ ТИ да ти души гащите. Ерм... сходна реакция...
Както и да е.

Да предположиме, че си на ... примерно... 22.
d0h, тя трябва да е на ... 13. Дори ползвах калкулатор.
Е какво намираш в 13 годишното момиче ?! :-s

Нека предположиме, че си на 25... тя е на 16... след 2 години ще и ходиш на абитуриентския бал... :|

Ок, да предположиме, че динозаврите са все още живи, слоновете са розови и летят, а ти си на... дръж се... 29 !!!
Чий го дириш тук и не смяташ ли да се жениш вече ?
ОБАЧЕ, тя е на 20 и не вярвам да и се умъжва и да й се ражда... просто 6-то чувство... :-s

Но това са само предположения, а съдейки по следващото ти мнение :

Нещо май с комплексите не сме добре а Smile
Oh, pleeeeeeeeeeeeease. This is soooo last-ten-years old...
'комплексите' е обида широко разпространена сред подрастващите. Главно 13 годишните... ииии в тоя ред на мисли... ти сигурен ли си, че имаш гадже ?! :-s

Sazi
10-31-2006, 15:01
мене ми е трудно да повярвам че момче на 20 ше ходи с някво малко на 13 и то без секс..хм.. не ми се вижда нормално


Da i az su6to nemoga da povqrvam.

cvety_
10-31-2006, 15:20
абе най-добре можеш да си прецениш само ти дали наистина е нормално да ходиш с 20 годишен ! за мен няма да е нормално , но всеки човек е различен. Затова ти пожелавам да ходите още дълго време и да си се обичате! ! ! Ае ча0 от мен

kobrichka
10-31-2006, 15:24
:smt005 tX кефи ме мнението ти

IKisseDAGirL
10-31-2006, 15:24
не е възможно такава връзка да съществува още дълго без секс. рано или късно той ще си поиска! защото съгласи се, че мъж на 20 едва ли би останал дълго на сухо при условие, че има момиче до себе си. и колкото и да се прави на интересен, че това не го интересува и ще чака... това е просто маскировка
съгласна съм 8)

Na7a6a
10-31-2006, 15:36
cveti moje6e da mi go kaje6 li4no du6ko.trqbvaha li ti 2 meseca za da mi kaje6 4e tova koeto pravq ti ne go smqta6 za normalno?nali uj me podkrepq6e?ili sega re6i da mi kaje6 istinskoto si mnenie i to ne o4i v o4i?za6to :-k

lady_bird
10-31-2006, 15:48
spored men ne e neredno,no e moje bi malko skandalno i dosta se kritikuva...ne se gleda s dobro oko na tezi dvoiki,koito imat takava razlika v godinite. az naprimer na 13 hodeh s mom4e na 18 i ne e nujno da ti spomenavam kakvi promeni nastupiha v jivota mi,mnogo sujalqvah posle,no ve4e be6e kusno i dnes,kogato smeq da tvurdq,4e sum po-zrqla i po umna...na 15,no ve4e ne gi poglejdam oneji "4arovni batkovci",koito svalqt zvezdite ot nebeto,omruznalo mi e ot tqh,prekaleno qsni sa mi...probvai ne6to po-dobro,koeto da si zaslujava... :wink:

Kate
10-31-2006, 15:57
Нередно чак не мисля,че има!Но от опит ще ти кажа,че е глупаво да си с толкова по-голямо момче.Не сте толкова близки най-вече като начин на мислене..Ти още не си с оформен характер,напълно изградени принципи и т.н.Естествено има много хора,които и на 20 са недорасли по акъл,но...все пак има разлика! :) По-добре си намери някое момче на твоята възраст или малко по-голямо от теб,ще видиш,че ще имате повече общи неща. :smt008

ПС: Знам,че всички тук,които са отрицателно настроени към отношенията ви и ти казват,че е по-добре да го оставиш,ти се струват глупави,тесногръди и се чудиш как за Бога не разбират,че вие се обичате и трябва непременно да бъдете заедно!И аз съм минала през това..но повярвай ми-ще срещнеш още много хора през живота си и ще се влюбиш още много пъти!Самият факт,че си пуснала тема дали е редно да си с този човек вече говори,че имаш съмнения относно връзката ви!Каквото и да решиш - късмет! :smt006

Krem4eto
10-31-2006, 16:21
За мене не е нормално,според мене повече от 4 години вече е много,но твой си е избора!!!

luda`flirtajika
10-31-2006, 17:23
abe ima neshto gnilo tuk...ama ako se obichat...kfo pre4i :)

leko_otkachena
10-31-2006, 17:28
e bratche az sum na 15 i ne se mqtam na momcheta na poveche ot 19.Neznam,zashto obache nemi haresvat vruzkite s nqkoi po-golqm ot men s 6-7 godini

summer_04
10-31-2006, 17:29
az sum na 10 toi e na 50 ,normalno li e da sme gadjeta!a we znam ,4e 6te prozvu4i mng kofti,oba4e osvestete se we!momo4e na 20 i da ne siak sex sega,sled mesec ,dva 6et si poiska i togava na malkoto 13 god .detence predstavite mu za batkoto kolko e dobri4uk otivat na kino!tva spored men e vruzka ,koqto ne moje da ima bude6te!

vvs_go
10-31-2006, 17:51
az mislq 4e nqma pri polojenie 4e se obi4at i vav vruzkata im nqma sexualni otno6eniq.a vie kak mislite???? 8)
аз пък мисля 4е баща ти тряя ти хвърли един бой

vladi_addict
10-31-2006, 18:10
всичко е на 6, продължавайте да се "обичате" :wink:

leko_otkachena
10-31-2006, 18:11
az mislq 4e nqma pri polojenie 4e se obi4at i vav vruzkata im nqma sexualni otno6eniq.a vie kak mislite???? 8)
аз пък мисля 4е баща ти тряя ти хвърли един бойna 13 e se pak kak iskash da misli?

rali4ka91
10-31-2006, 18:31
e bratche az sum na 15 i ne se mqtam na momcheta na poveche ot 19.Neznam,zashto obache nemi haresvat vruzkite s nqkoi po-golqm ot men s 6-7 godini
Каква е причината??? :-s

leko_otkachena
10-31-2006, 18:36
e bratche az sum na 15 i ne se mqtam na momcheta na poveche ot 19.Neznam,zashto obache nemi haresvat vruzkite s nqkoi po-golqm ot men s 6-7 godini
Каква е причината??? :-s ami nqma prichina prosto ne haresvam momcheta ot 20 nagore ne sa mi po vkusa

rali4ka91
10-31-2006, 18:40
e bratche az sum na 15 i ne se mqtam na momcheta na poveche ot 19.Neznam,zashto obache nemi haresvat vruzkite s nqkoi po-golqm ot men s 6-7 godini
Каква е причината??? :-s ami nqma prichina prosto ne haresvam momcheta ot 20 nagore ne sa mi po vkusa
Интересно...19 ти харесват ама 21 не...че то голяма разлика няма... :? Карай няма значение ;)

leko_otkachena
10-31-2006, 18:45
e bratche az sum na 15 i ne se mqtam na momcheta na poveche ot 19.Neznam,zashto obache nemi haresvat vruzkite s nqkoi po-golqm ot men s 6-7 godini
Каква е причината??? :-s ami nqma prichina prosto ne haresvam momcheta ot 20 nagore ne sa mi po vkusa
Интересно...19 ти харесват ама 21 не...че то голяма разлика няма... :? Карай няма значение ;) xax dobre :-)

assd
10-31-2006, 18:48
пффф, най-малкото е подсъдно ако тоя на 22 прави секс с тая дрисла

10-31-2006, 19:18
a kakvo li trqbva da e tova mom4e koeto ne moje da si hvane gadje na negovite godini,ami se zanimava s 13 godi6na pikal

TreeHill
10-31-2006, 19:29
не е възможно такава връзка да съществува още дълго без секс. рано или късно той ще си поиска! защото съгласи се, че мъж на 20 едва ли би останал дълго на сухо при условие, че има момиче до себе си. и колкото и да се прави на интересен, че това не го интересува и ще чака... това е просто маскировка

Viktoriq_
10-31-2006, 20:11
Нормално ли !? Тук няма нищо нормално ... аз подкрепям мнението на тези преди мен , че той няма какво да търси в едно момиче на 13 ! какво можеш да му предложиш ти бе момиче !? Не искаш от него секс , не си момиче което може да го придружи кадето и да е било след 9.30 (предполагам де ) ! и какво ти ще си играчката в ръцето му , или той ще си има други вразки (сексуални ) , а ти ... ще си момичето за междодругото .... ! Помисли си добре ! и да вярно е , че 7 години не са чак толкова много , но ти си прекалено малка за да можете да ги преодолеете ! Аз съм на 17 и да също ходя с момче , което е 7 години по голям и повярвай ми , много ми е трудно да приема някои негови твърдения за живота ... И все пак съм доста по - голяма от теб ... Помисли си много добре , защото той може да те нарани много жестоко ... И вместо да благодариш на този и онзи за подкремата прочети всичко много добре , помисли и сама си реши ... Ще преглътнеш ли да си 2рата !?
Успех ... И дано да си щастлива , каквото и да решиш !

meri88
10-31-2006, 20:15
Нормално ли !? Тук няма нищо нормално ... аз подкрепям мнението на тези преди мен , че той няма какво да търси в едно момиче на 13 ! какво можеш да му предложиш ти бе момиче !? Не искаш от него секс , не си момиче което може да го придружи кадето и да е било след 9.30 (предполагам де ) ! и какво ти ще си играчката в ръцето му , или той ще си има други вразки (сексуални ) , а ти ... ще си момичето за междодругото .... ! Помисли си добре ! и да вярно е , че 7 години не са чак толкова много , но ти си прекалено малка за да можете да ги преодолеете ! Аз съм на 17 и да също ходя с момче , което е 7 години по голям и повярвай ми , много ми е трудно да приема някои негови твърдения за живота ... И все пак съм доста по - голяма от теб ... Помисли си много добре , защото той може да те нарани много жестоко ... И вместо да благодариш на този и онзи за подкремата прочети всичко много добре , помисли и сама си реши ... Ще преглътнеш ли да си 2рата !?
Успех ... И дано да си щастлива , каквото и да решиш !
saglasna sam s teb,toi samo si igrae s neq i mai skoro 6te si go poiska a tq nqma da mu go dade.I kvo razlikata mejdu men i moq priqtel be6e 9 godini i kvo?kvo zna4enie imat godinite kat rano ili kasno vseki maj iska sex ot momi4eto si....i imat malko po razli4ni mneniq tezi koito sa nad 24 nqkade ( ne iskam da obidq nikoi!)

girl666
10-31-2006, 20:26
Hm...edna moq priqtelka,koqto e na 14 hodi s 26 godi6en(estestveno pravqt seks),no kakvo lo6o ima v tova?6tom dvama 4oveka se obi4at nqma zna4enie na kolko godini sa.nali znaete ''za liubovta nqma granici'', a p1k i vseki sam si re6ava...ne mislite li...? :smt084

tX
11-01-2006, 08:40
Hm...edna moq priqtelka,koqto e na 14 hodi s 26 godi6en(estestveno pravqt seks),no kakvo lo6o ima v tova?6tom dvama 4oveka se obi4at nqma zna4enie na kolko godini sa.nali znaete ''za liubovta nqma granici'', a p1k i vseki sam si re6ava...ne mislite li...? :smt084
Ти си на 13 аз съм на 21. Обичам те. Айде да те чукам ?
Нещо не си навита май, а ?
А и ако всеки сам решаваше, то определено нямаше да задава въпроси по обществени форуми.
Със същия успех може да напишеш 'нормално ли е' на стената в училищния кенеф... някаде между надписите 'не чети, че си омочаш патъците' и серията 'погледни на ляво', 'погледни нагоре', 'погледни на дясно' и тн. докато не се усетиш, че следейки текста пикаеш по стените. :|

Стига с тия глупусти 'щом се обичат' ... на 13 каква обич ? Да пишеш по чиновете в училище 'Пепа + Спас = ВНЛ' не е обич а детски глупости.
Между психиката на 13 и 20 годишния човек има прилика колкото между жирафа и крокодила.

И както във вица се казва за жирафа :
- Виждал ли си крокодил ?
- Да.
- Е жирафа нема нищо общо с него.

Напоследък е тенденция на всичко което хората не приемат за нормално /а да си на 13 и да излизаш с 20 годишен НЕ Е НОРМАЛНО според мойто скромно и задръстено-комплексирано /както винаги/ мнение./ да се отговаря с 'щом се обичат...'
ОБАЧЕ, в периода 13-20 години всъщност ще повторите 'аз го обичам' приблизително 1684 пъти докато не разберете, че тия думи не са заместител на 'харесвам го', 'симпатичен е', 'добър ден', 'телешка яхния' и тн.

Малко за авторката...
МОМЕ, доста тенденциозно подбираш на кой да благодариш...
Ако найстина те интересува дали е нормално или не, питай майка си а не шепа тъпоъгълници /тъпоъгълниците да ме простят/ като мен.
Все пак тя ти е дала живот и млечна цица докато започнеш да щъкаш насам-натам и да обичаш тоя и оня.

cS_LaMeRkA
11-01-2006, 10:09
не е възможно такава връзка да съществува още дълго без секс. рано или късно той ще си поиска! защото съгласи се, че мъж на 20 едва ли би останал дълго на сухо при условие, че има момиче до себе си. и колкото и да се прави на интересен, че това не го интересува и ще чака... това е просто маскировка

Съгласна съм с теб :!:

cS_LaMeRkA
11-01-2006, 10:12
Hm...edna moq priqtelka,koqto e na 14 hodi s 26 godi6en(estestveno pravqt seks),no kakvo lo6o ima v tova?6tom dvama 4oveka se obi4at nqma zna4enie na kolko godini sa.nali znaete ''za liubovta nqma granici'', a p1k i vseki sam si re6ava...ne mislite li...? :smt084
Ти си на 13 аз съм на 21. Обичам те. Айде да те чукам ?
Нещо не си навита май, а ?
А и ако всеки сам решаваше, то определено нямаше да задава въпроси по обществени форуми.
Със същия успех може да напишеш 'нормално ли е' на стената в училищния кенеф... някаде между надписите 'не чети, че си омочаш патъците' и серията 'погледни на ляво', 'погледни нагоре', 'погледни на дясно' и тн. докато не се усетиш, че следейки текста пикаеш по стените. :|

Стига с тия глупусти 'щом се обичат' ... на 13 каква обич ? Да пишеш по чиновете в училище 'Пепа + Спас = ВНЛ' не е обич а детски глупости.
Между психиката на 13 и 20 годишния човек има прилика колкото между жирафа и крокодила.

И както във вица се казва за жирафа :
- Виждал ли си крокодил ?
- Да.
- Е жирафа нема нищо общо с него.

Напоследък е тенденция на всичко което хората не приемат за нормално /а да си на 13 и да излизаш с 20 годишен НЕ Е НОРМАЛНО според мойто скромно и задръстено-комплексирано /както винаги/ мнение./ да се отговаря с 'щом се обичат...'
ОБАЧЕ, в периода 13-20 години всъщност ще повторите 'аз го обичам' приблизително 1684 пъти докато не разберете, че тия думи не са заместител на 'харесвам го', 'симпатичен е', 'добър ден', 'телешка яхния' и тн.

Малко за авторката...
МОМЕ, доста тенденциозно подбираш на кой да благодариш...
Ако найстина те интересува дали е нормално или не, питай майка си а не шепа тъпоъгълници /тъпоъгълниците да ме простят/ като мен.
Все пак тя ти е дала живот и млечна цица докато започнеш да щъкаш насам-натам и да обичаш тоя и оня.

Много точно казано! =D>

Obitax
11-01-2006, 10:42
pffff toq mnogo malak i nedorasal za teb q si hvani nqkoi na 30-40 godini da e po zrql 4ovek i da znae kakvo iska ot jivota . MAni gi tiq poberi na po 20 godini ......

AliceSw
11-01-2006, 11:58
:arrow: авторката - ти си зле, как можеш да питаш нормално ли е - НЕ
:arrow: вие дет и казвате 4е е нормално - как нещо забранено със закон ще е нормално бе? наскоро се запознах по-добре с наказателния кодекс - всяко сексуално действие с индивид под 14 години - малолетен - ДЕТЕ - със или без негово съгласие е подсъдно
:arrow: едно моми4е разправяше за няква 14 годишна дет се 4укала с някъв на 26 - той е педофил, а тя тъпа малка лигла, която вероятно се има за велика, щот ходи с мн мн по-голям батко
бтв авторката - за кво си говорите с тоя пи4 бе? имате ли общи преживявания, приятели и интереси ми е мн интересно

Chikiponita
11-01-2006, 12:03
Ами има един мъничък проблем...НЕЗАКОННО е...и явно има причина,за да е незаконно...

BeBcHeTo
11-01-2006, 12:12
Всичко много зависи от човека, на когото попаднеш. Може едно 20 годишно момче да се държи много по-добре с теб отколкото 14 годишно момченце... И все пак според мен не е много нормална тая връзка :roll: Не е само до секс, до много други неща е - компания, начин на мислене, перспективи за бъдещето и т.н. Все пак едно момиче на 13 си мисли за даскалото, за приятелките и т.н. А едно момче на 20 вече трябва да мисли какво да прави с живота си...
съгласна...

juliana_joli
11-10-2006, 10:35
po-normalno e 50god babi4ka da hodi s nekuv na 70 otkolkoto 13 godi6na s nekuv na 19...

Ninska
11-10-2006, 11:40
malko e stranno

NiKOLAN
11-10-2006, 11:58
не, ти луда ли си? тва е ежедневието нещо съвсем нормално е. кой на 20 применро не е с 13 годишна?

Ninska
11-10-2006, 12:11
ami ne sum luda.Stranno e

Nifada_
11-10-2006, 12:34
Проблемът не е в разликата в години, а във възрастта на момичето. Това са седем години, които на един по-късен етап като 23-30 или 25-32 няма да е абсолютно нищо ненормално. В смисъл, че в различните етапи на развитие, разтежът на организмът, както и разума са с различна интензивност. И на 13 години този растеж в никакъв случай не е достатъчен, та да наречем момичето жена. То си е още момиче, ако не и дете. А на 20 при един мъж ( поне в сексуално отношение) може да се говори вече за мъж, а не за момче.

nikinkaaa
11-10-2006, 12:40
До авторката на темата :
:arrow: Защо си мислиш , че момчето ти няма сексуален контакт (все пак на 20 е)

priti_kiti
11-10-2006, 14:36
виж са,рамщайнката_13,няма да ти давам съвет.. ще ти кажа нещо от личен опит :idea: и се замисли,моля те..
така
първо - това,че сте се харесали не е ненормално :arrow: ти може да не приличаш на 13-годишна,а той да е некъф инфантилен..
второ - айде задай си въпроса,какво правят 20 годишните момчета? може би е студент,ако ли не - тогава работи нещо.. а ти кой клас си? 7-8? смешно е..
трето - казваш,че секса не го интересува :arrow: всяко нормално момче на 20 години прави секс и го иска от приятелката си / съответно ти/ сега може да ти казва и че не е така,но повярвай ми.. така ще те изиграе,че ти сама ще го поискаш!
четвърто - отговори ми на това :arrow: какво го е накарало да тръгне с някоя на 13,като може да има някоя много по-готина кака на 16-17 примерно? ще ти отговоря :arrow: по-големи от такива на 13 няма да му пуснат ! замисли се над това..
пето - моля те,умолявам те,не бъди като всички останали! минала съм през това и знам какво е..
подсъдимо е,най-малкото! а какво ще кажат ваште? не вярвам да го одобрят! само проблеми можеш да навлечеш - и на себе си, и на момчето..

teardrop
11-10-2006, 14:45
Ако се обичате няма проблем. Дано сте заедно дълго и той не те зареже, задето не му пускаш.. Не казвам нищо, ама има много голяма вероятност....

ruff_rider_lady
11-10-2006, 14:51
Мммм според мен не е хубаво да имате толкова голяма разлика (тя разликата не че е голяма , но при положение , че си на 13 става даже огромна ) . Казваш че нямате сексуални отношения . Как един мъж на 20 год. ще живее едва ли не , без секс ......Ммммм ако продължите така той (предполагам) ще иска нещо повече от теб , а ти може да не си готова . Или по - лошият вариант : той да си има сексуален живот с някоя друга , ти да разбереш тва и едва ли ще си много доволна от цялата работа.....

{STELA}
11-10-2006, 15:22
SPORED MEN NQMA NI6TO LO6O ZA6TOTO I NOQ PRIQTEL BE6E MN PO GOLQM TO MEN NO NIKOGA NE E ISKAL NE6TO OT MEN .TVA MOJE DA SU6TESTVUVA NO ZAVISI OT 4OVEKA NA KOITO POPADNE6

macka123
11-10-2006, 15:37
само едно бих казала
радвам се за вас
пожелавам ви мн любов