PDA

View Full Version : za6to vsi4ko v toia forum...



mackata_86
10-30-2006, 15:06
abe za6to vsi4ki v toia forum ste ludi? navsiakade 4eta SAMO S KONDOM ,NIKOGA BEZ PREZERVATIV...I TAKIVA
NIAMA LI NIAKOI TYK KOITO DA MISLI 4E BEZ E MN PO IAKOO
AZ IMAM PR OT 2 GODINI I NIKOGA NE SME GO PRAVILI S PREZERVATIV,PROBVAHME UJASNO E !!!
YSE6TANETO E SAVSEM RAZLI4NO

Nasindo
10-30-2006, 15:11
abe za6to vsi4ki v toia forum ste ludi? navsiakade 4eta SAMO S KONDOM ,NIKOGA BEZ PREZERVATIV...I TAKIVA
NIAMA LI NIAKOI TYK KOITO DA MISLI 4E BEZ E MN PO IAKOO
AZ IMAM PR OT 2 GODINI I NIKOGA NE SME GO PRAVILI S PREZERVATIV,PROBVAHME UJASNO E !!!
YSE6TANETO E SAVSEM RAZLI4NO

Аз съм спал с момиче и то без презерватив...МНОГО Е ЯКО...Да прайш секс със презерватив е все едно да ближеш сладоледа през витрината :smt005 Но за да спиш със някой и то без презерватив ,трябва да му имаш голямо доверие... ОГРОМНО даже !И да сте заедно от доста време \:D/

10-30-2006, 15:20
ей маце,тва че сте от много време заедно не значи че не чука и други-такова нещо може да ти лепне,че...абе пожелавам ти едни гъбички да пипнеш само па ще те питам после кой е луд и кой не е.Заслужавате си го всичко което ви се случва безотговорни глупави деца...

lifestyle
10-30-2006, 15:32
abe za6to vsi4ki v toia forum ste ludi? navsiakade 4eta SAMO S KONDOM ,NIKOGA BEZ PREZERVATIV...I TAKIVA
NIAMA LI NIAKOI TYK KOITO DA MISLI 4E BEZ E MN PO IAKOO
AZ IMAM PR OT 2 GODINI I NIKOGA NE SME GO PRAVILI S PREZERVATIV,PROBVAHME UJASNO E !!!
YSE6TANETO E SAVSEM RAZLI4NOче е яко-яко е !Ако си сигурен в партнйора си(незнам каде е ермалък :lol: )момичето взема някакви контрацептиви -Да .Ама ако всичко е на доверие"той е мн. внимателен и свършва винаги навън- [-X НЕ ВЪРВИ....

Chiana
10-30-2006, 16:13
Дааам, че е по-яко без, по-яко е. И аз имам доверие на приятеля си. Имам му доверие, че няма да спи с друга и няма да ми лепне някоя сериозна венерическа болест, която е тежка и се предава само по полов път.(защото доста от болестите не се предават само по полов път, ами в обществени басеини и т.н.) Обаче му нямам доверие, че ще го изкара навреме и няма нещо да пръсне в мен, а и че няма да има предеякулационна течност и т.н. Нямам му доверие за физиологични процеси, които изобщо не зависят от него. Затова си пия контрацептивите и съм си напъълно спокойна! Щото доверието един ден няма да те предпази от бременност, скъпа. Тука процесите в организма, отделянето на предеякулационна течност и т.н. не стават по волев контрол! Аз знам, че приятеля ми няма да спи с друга, не защото му вярвам сляпо, а защото го познавам и ми е ясен какъв човек е, какви са му възгледите за живота, какви са му чувствата към мен. Познавам го добре и ми е ясен.
Да, и аз мога да играя на руска ролетка като тебе. Моя приятел също го изважда навреме. Също не свършва в мен, ако не му позволя. Дори не му изтича такава течност. Поне аз не съм виждала. И при всички тези условия и ние можехме да го правим без предпазни мерки, нали? Ама защо? Защо да рискувам? Виж, ако съм на 25, да речем и живеем заедно, женени сме и т.н., еми и ние ще го правим без предпазни мерки, няма да сме толкова предпазливи, защото няма да е фатално ако стане нещо на тази възраст. Даже напротив - ще е хубаво. Мда, обаче не ми се прави аборт на 18 години. А да не говорим ако бях някое мъниче на 14-15 години. Да, можеш да му имаш доверие, че ще бъде до теб ако стане гафа, ама нали тебе ще те режат, бе момиче? Не него...

ninsy
10-30-2006, 16:33
Дааам, че е по-яко без, по-яко е. И аз имам доверие на приятеля си. Имам му доверие, че няма да спи с друга и няма да ми лепне някоя сериозна венерическа болест, която е тежка и се предава само по полов път.(защото доста от болестите не се предават само по полов път, ами в обществени басеини и т.н.) Обаче му нямам доверие, че ще го изкара навреме и няма нещо да пръсне в мен, а и че няма да има предеякулационна течност и т.н. Нямам му доверие за физиологични процеси, които изобщо не зависят от него. Затова си пия контрацептивите и съм си напъълно спокойна! Щото доверието един ден няма да те предпази от бременност, скъпа. Тука процесите в организма, отделянето на предеякулационна течност и т.н. не стават по волев контрол! Аз знам, че приятеля ми няма да спи с друга, не защото му вярвам сляпо, а защото го познавам и ми е ясен какъв човек е, какви са му възгледите за живота, какви са му чувствата към мен. Познавам го добре и ми е ясен.
Да, и аз мога да играя на руска ролетка като тебе. Моя приятел също го изважда навреме. Също не свършва в мен, ако не му позволя. Дори не му изтича такава течност. Поне аз не съм виждала. И при всички тези условия и ние можехме да го правим без предпазни мерки, нали? Ама защо? Защо да рискувам? Виж, ако съм на 25, да речем и живеем заедно, женени сме и т.н., еми и ние ще го правим без предпазни мерки, няма да сме толкова предпазливи, защото няма да е фатално ако стане нещо на тази възраст. Даже напротив - ще е хубаво. Мда, обаче не ми се прави аборт на 18 години. А да не говорим ако бях някое мъниче на 14-15 години. Да, можеш да му имаш доверие, че ще бъде до теб ако стане гафа, ама нали тебе ще те режат, бе момиче? Не него...
напълно съм съгласна с това!

lifestyle
10-30-2006, 16:36
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=61650..... :!:

IlLuSi0nS`
10-30-2006, 16:36
по яко е мн ясно и за момчето и за момичето.. аз също го правя без презервативи..е с пр ми де не с некфи случайни хаха

Cuddly
10-30-2006, 18:37
Дааам, че е по-яко без, по-яко е. И аз имам доверие на приятеля си. Имам му доверие, че няма да спи с друга и няма да ми лепне някоя сериозна венерическа болест, която е тежка и се предава само по полов път.(защото доста от болестите не се предават само по полов път, ами в обществени басеини и т.н.) Обаче му нямам доверие, че ще го изкара навреме и няма нещо да пръсне в мен, а и че няма да има предеякулационна течност и т.н. Нямам му доверие за физиологични процеси, които изобщо не зависят от него. Затова си пия контрацептивите и съм си напъълно спокойна! Щото доверието един ден няма да те предпази от бременност, скъпа. Тука процесите в организма, отделянето на предеякулационна течност и т.н. не стават по волев контрол! Аз знам, че приятеля ми няма да спи с друга, не защото му вярвам сляпо, а защото го познавам и ми е ясен какъв човек е, какви са му възгледите за живота, какви са му чувствата към мен. Познавам го добре и ми е ясен.
Да, и аз мога да играя на руска ролетка като тебе. Моя приятел също го изважда навреме. Също не свършва в мен, ако не му позволя. Дори не му изтича такава течност. Поне аз не съм виждала. И при всички тези условия и ние можехме да го правим без предпазни мерки, нали? Ама защо? Защо да рискувам? Виж, ако съм на 25, да речем и живеем заедно, женени сме и т.н., еми и ние ще го правим без предпазни мерки, няма да сме толкова предпазливи, защото няма да е фатално ако стане нещо на тази възраст. Даже напротив - ще е хубаво. Мда, обаче не ми се прави аборт на 18 години. А да не говорим ако бях някое мъниче на 14-15 години. Да, можеш да му имаш доверие, че ще бъде до теб ако стане гафа, ама нали тебе ще те режат, бе момиче? Не него...

Браво! =D>

kristina_ok
10-31-2006, 13:20
Saglasna sam s mackata_86
!Da pravi6 sex s prezervativ si e otvratitelno!Li4no az i priqtelqt mi ne go pravim s prezervativ,6tot na negomu pada,a na mene mi se ubiva jelanieto!Plus tova sme zaedno ot po4ti 2 godini i si imame ogromno doverie!

lifestyle
10-31-2006, 13:27
Saglasna sam s mackata_86
!Da pravi6 sex s prezervativ si e otvratitelno!Li4no az i priqtelqt mi ne go pravim s prezervativ,6tot na negomu pada,a na mene mi se ubiva jelanieto!Plus tova sme zaedno ot po4ti 2 godini i si imame ogromno doverie!Macko doverieto ne te predpazva ot zabremenqvane ,nali znae6???I az go pravq bez no piq kontraceptivi!!!!!!!!!

SINDEL
10-31-2006, 13:33
За тва 4е без е по-яко никой не спори. И аз съм го правила без, усещането е съвсем разли4но. И на приятелят ми му е по-хубаво без....но дори и той не е навит да рискуваме без презервативи.
:!: Но тва не го прави безопасно. Не си заслужава да се притесняваш после дали ще ти дойде и си4ко ше ти е наред. Достатъ4но е съвсем мааалко да пръсне вътре и да ходиш да правиш аборт после...
:!: Да не говорим за болест :!: ите, които можеш да си лепнеш така - гъби4ки най-малко.
:!:

olive_oil
10-31-2006, 13:35
abe za6to vsi4ki v toia forum ste ludi? navsiakade 4eta SAMO S KONDOM ,NIKOGA BEZ PREZERVATIV...I TAKIVA
NIAMA LI NIAKOI TYK KOITO DA MISLI 4E BEZ E MN PO IAKOO
AZ IMAM PR OT 2 GODINI I NIKOGA NE SME GO PRAVILI S PREZERVATIV,PROBVAHME UJASNO E !!!
YSE6TANETO E SAVSEM RAZLI4NOима и вероятно са много.Но след въпроса "със или без презерватив?" може и да последва "син или розов биберон?" или "кво съм хванал/а бе?"

maybelline
10-31-2006, 14:39
abe za6to vsi4ki v toia forum ste ludi? navsiakade 4eta SAMO S KONDOM ,NIKOGA BEZ PREZERVATIV...I TAKIVA
NIAMA LI NIAKOI TYK KOITO DA MISLI 4E BEZ E MN PO IAKOO
AZ IMAM PR OT 2 GODINI I NIKOGA NE SME GO PRAVILI S PREZERVATIV,PROBVAHME UJASNO E !!!
YSE6TANETO E SAVSEM RAZLI4NO

Яко,яко ама после знаеш ли с бебешката количка колко яко ще изглеждаш?

vivian
10-31-2006, 17:26
ee mn qsno 4e e po qko bez prezervativ,tva vsi4ki go znaem.no ako ne pie momi4eto nqkvi hap4eta nqma smisal da se riskuva-za ednoto mu udovolstvie posle sumati trevogi!

Ice_Queen
10-31-2006, 17:37
Аз с гаджето го правя без презерватив ,само че не свършва в мен! Да чукна на дърво все още не дундурикаме бебе!!!!!!!!!!!!!!! Без презерватив е наистина невероятно , но това е хубаво човек да си позволява когато е с постоянен партниор..все пак болести ала бала..

Barry
10-31-2006, 17:39
bez prezervativ e po qko hubavo no..zamislete se bez prezervativ?da stana ba6ta na 17?E ne misla 4e si zaslujava udovolstvieto az sum na takova mnenie pri polojenie 4e nqma az da pravq abort posle i nqma da e 4ak takuv problem za men 6toto tq kato naprai abort na men tfa nqma da mi se otrazi..no ne mislq 4e e hubavo da podlaga6 koeto i da bilo momi4e na tova

No_LiMiTe^f
10-31-2006, 19:35
abe za6to vsi4ki v toia forum ste ludi? navsiakade 4eta SAMO S KONDOM ,NIKOGA BEZ PREZERVATIV...I TAKIVA
NIAMA LI NIAKOI TYK KOITO DA MISLI 4E BEZ E MN PO IAKOO
AZ IMAM PR OT 2 GODINI I NIKOGA NE SME GO PRAVILI S PREZERVATIV,PROBVAHME UJASNO E !!!
YSE6TANETO E SAVSEM RAZLI4NO

Защо говориш в множествено число!И аз мнисля че без е много по-яко,ама все пак ти си сигурна в твоя приятел,ама ако го правиш с някой който не ти е толкова добре познат..?

^EliTo
10-31-2006, 21:52
Hubavo 6tom ti haresva si go pravi kakto iska6, no samo vnimavai ot godina madama da ne stane6 mila mama (osven ako ne go iska6) :D \:D/

jeditte
11-01-2006, 10:59
...

krem4et0
11-01-2006, 11:18
Доверието се гради на взаимно разбиране и съпричасност с другия. Това се отнася и до сексът. Признак да доверие между двамата партньори е това,че те се грижат един за друг. Аз имам доверие на партньорът си,че той ще сложи презервативът преди да започнем акта. Той ми вярва,че пие хапчена,които биха предотвратили нежелана последица,ако презервативът се скъса. Наожи ни се миналата седмица да правим секс без презерватив-решихме го спонтанно и нямахме под ръка,но го направихме след като той 1 път беше свършил(не в мен) и след като старателно се беше измил и изпишкал.Ада не забравяме,че и хапчета пия. И пак онзи ден ме хванаха нервите да не би да не ми дойде. Не искам да бера подобен страх отново и за в бъдеще едва ли ще рискувам така.Да,сексът с презерватив не е толкова приятен,но съм спокойна,че нищо няма да стане.Предпочитам сигурността пред удоволствието в случая.

11-01-2006, 11:37
Доверието се гради на взаимно разбиране и съпричасност с другия. Това се отнася и до сексът. Признак да доверие между двамата партньори е това,че те се грижат един за друг. Аз имам доверие на партньорът си,че той ще сложи презервативът преди да започнем акта. Той ми вярва,че пие хапчена,които биха предотвратили нежелана последица,ако презервативът се скъса. Наожи ни се миналата седмица да правим секс без презерватив-решихме го спонтанно и нямахме под ръка,но го направихме след като той 1 път беше свършил(не в мен) и след като старателно се беше измил и изпишкал.Ада не забравяме,че и хапчета пия. И пак онзи ден ме хванаха нервите да не би да не ми дойде. Не искам да бера подобен страх отново и за в бъдеще едва ли ще рискувам така.Да,сексът с презерватив не е толкова приятен,но съм спокойна,че нищо няма да стане.Предпочитам сигурността пред удоволствието в случая.


dobre de ne te razbiram , ami koga 6te izpitva6 istinsko udovolstvie ot sexa ako ne sega kogato ima6 seriozna vruzka i obi4a6 PRIAtelia si?cial jivot li 6te go pravite sas kondom?
e i az li4no ne sam pravila sex bez prezervativ osven sas sega6nia mi priatel i toi predi men vinagi e slagal guma. ni sega e razli4no naslajdavame se \:D/

jeditte
11-01-2006, 11:47
...

krem4et0
11-01-2006, 12:28
Най-важният полов орган е мозъкът. когато съзнанието ми е чисто и спокойно,когато не се тревожа за такива неща като болести и бебета,той е зает само със СЕКС. Истинското удоволствие е в главата и в сърцето-да чувстваш,че си едно цяло с този човек,да сте заедно без притеснения и без неразбирателства. сексът не се състои само в дразнение на половите органи с цел оргжазъм. Сексът е това да се почувстваш едно цяло с другия и по този начин да достовиш удоболствие на всички сетива. Ако сексът за мен беше само физическо изживяване,тогава щях да го правя с всичко,което има пенис. А и да ти кажа презервативът не е проблем-и аз и той свършваме с презерватив! Твой проблем е,че ти не можеш да свършиш без,защото очекваш именно това дразнение. Аз свършвам,тогава когато към мен се подходи нежно и с разбиране,когато съм спокойна и отдадена на сексът!

liroos
11-01-2006, 13:35
Най-важният полов орган е мозъкът.

Т'ва даже образно да го казваш е толкова смешно!!!!! :smt005 :smt005 :smt005

Когато си изградите инстинкти и усещане за всяко нещо, което се случва по време на секс, тогава говорете.

До тогава яжте хапчета и късайте гуми.

Ако момчето е опитно в секс-а, може да усети по всяко едно време, какво става с пениса му.

Хапчета до 72 часа има, ако е супер гламак и не го извади на време.

Гъбичките ли са ви проблема? ХАХАХАХАХХАХХАХАХ За 1 седмица се лекуват с лекарство, наречено КАНЕСТЕН. Това е антимикотичен продукт и се продава свободно. Прилага се едновременно и при двамата партньори. Кремчето се маже 3 пъти дневно.
Гъбичките, за които говорите, съществуват в жената(Кандида Албиканс се нарича вида), ако не се храни правилно или не потдържа хигиена, те надделяват в естествената фауна на вагината и започва развъждането им, при което и момчето ги прихваща.
Тия гъби по басейни не виреят, по простата причина, че там сипят такива препарати, дето и майка ви не мие фурната с тях!

СПИН?! Ако сте наркоман - ок! В болница спин не вирее, но все пак ако са ви преливали кръв или сте духали на някой непознат с ранички по хуя - ПРОВЕРЕТЕ СЕ!

Сифилиса, да го кажем буквално - мирише от далече! :smt005 :smt005 :smt005
Мисълта ми е, че ако си моногамен, нямаш абсолютно никви грижи! Ай... може едни хапчета да взимаш, ама преди това си направете задължително хормонален тест или се уверете какъв тип са хаповете.

Ай! Със здраве!

krem4et0
11-01-2006, 13:42
Между другото през мозъкът минават всички чувства,емоции,усещания,въ приятия и инстниткти дори. Така,че казаното от мен е абсолютно буквално. А ти абсолютно си нямаш идея от човешка физиология и психология.Изказването ти е лишено от смисъл и е меко казано тъпо и гадно спрямо моичетата,защото те пият тезихапчета за след секс,ама им тежи после с месеци!

mackata_86
11-01-2006, 13:53
Най-важният полов орган е мозъкът.

Т'ва даже образно да го казваш е толкова смешно!!!!! :smt005 :smt005 :smt005

Когато си изградите инстинкти и усещане за всяко нещо, което се случва по време на секс, тогава говорете.

До тогава яжте хапчета и късайте гуми.

Ако момчето е опитно в секс-а, може да усети по всяко едно време, какво става с пениса му.

Хапчета до 72 часа има, ако е супер гламак и не го извади на време.

Гъбичките ли са ви проблема? ХАХАХАХАХХАХХАХАХ За 1 седмица се лекуват с лекарство, наречено КАНЕСТЕН. Това е антимикотичен продукт и се продава свободно. Прилага се едновременно и при двамата партньори. Кремчето се маже 3 пъти дневно.
Гъбичките, за които говорите, съществуват в жената(Кандида Албиканс се нарича вида), ако не се храни правилно или не потдържа хигиена, те надделяват в естествената фауна на вагината и започва развъждането им, при което и момчето ги прихваща.
Тия гъби по басейни не виреят, по простата причина, че там сипят такива препарати, дето и майка ви не мие фурната с тях!

СПИН?! Ако сте наркоман - ок! В болница спин не вирее, но все пак ако са ви преливали кръв или сте духали на някой непознат с ранички по хуя - ПРОВЕРЕТЕ СЕ!

Сифилиса, да го кажем буквално - мирише от далече! :smt005 :smt005 :smt005
Мисълта ми е, че ако си моногамен, нямаш абсолютно никви грижи! Ай... може едни хапчета да взимаш, ама преди това си направете задължително хормонален тест или се уверете какъв тип са хаповете.

Ай! Със здраве!

\:D/ \:D/ \:D/

IdiOtKa
11-01-2006, 19:09
да е доверие ..простотии... скоро ще има тема "бремена съм какво да правя .."

Дементор
11-01-2006, 19:53
да е доверие ..простотии... скоро ще има тема "бремена съм какво да правя .."

Че има касаплък, к' друго ^ ^.