PDA

View Full Version : kfo da mu pi6a?



10-30-2006, 15:12
rabotata e tam,4e mnou haresvam 1 mom4e....no s nego ne se poznavame i nqmame ob6ti poznati.zatova iskam da mu pi6a po skypa....no se 4udq kfo da mu pi6a kato za na4alo 6oto malko me e sram!ae pomagaite ako mojete.mersi predvaritelno i sorry ako temata se povtarq

HopeLesss
10-30-2006, 15:30
Ми като за начало "Здрасти, как си?" по-нататък ако потръгне разговора ще се сетиш кво да си говорите! Трябва да бъдеш себе си, а не да говориш наизуст :D

Lost_Kiss
10-30-2006, 15:35
"ZDrasti kak si?Ami az sam super..."Blablablabla :) i posle"iska6 li da izlezem na edno kafe"vzima6 tvoq fr i toi negow fr,tam se opoznaate,posle o6te edno kafe s fr.posle kafe samo dvamata...i dokato se oseti6 i ve4e se poznaate...Natatyk ve4e toi re6awa dali ti arEsva ili ne....:) kasmet!I po-spokoino toi nqma da te izqde(ama ne se znae hqhqhq:)

Nadelina
10-30-2006, 15:36
Kfo stava? :)

SexRciSe
10-30-2006, 18:18
Ами значи миличка и при мен беше така....аз си адднах в скайпа моя човек и не знаех и аз какво да му пиша и той разбира се от любопитство ми писа пръв (то ясно де че от любопитство)...и така за наша радост учим в едно училище...и сега много много много ни е приятно на двамата :smt008..та мисълта ми беше:добави си го в абонатите и ако той не ти пише пръв при положение че не знаеш какво да му пишеш....но все пак си зависи от хората,кой как ще постъпи...пожелавам ти много успех ;)

10-30-2006, 18:28
Я стига глупости!
Не знаеш как да започнеш един елементарен разговор... а как мислиш, че може да се случи изобщо нещо повече ?

koalka
10-30-2006, 18:48
Ми като за начало "Здрасти, как си?" по-нататък ако потръгне разговора ще се сетиш кво да си говорите! Трябва да бъдеш себе си, а не да говориш наизуст :D Именно.Едно здрасти ли не можеш да му кажеш?

juliana_joli
10-30-2006, 18:49
Ami kakto vinagi po4va6 s hi i ... Ne si li svalqla mom4e??

KuReC
10-30-2006, 19:37
eh deca deca ... te zaradi vas sa izmislili asl-to makar 4e nqkoi ob6t fr. ot daskaloto da vi zapoznae e po lesno .. ;))))))))

iiirish
10-30-2006, 19:41
започни разговора такъв, какъвто го водиш със всички останали хора с които тепърва се запознаваш в скайп или чата. не влагай нищо особено в коментарите си, защото това няма да остане незабелязано

10-30-2006, 19:56
mi za juliana_joli-ne sum svalqla mom4eta,te sa me svalqli :wink: vuprosa e 4e me e sram 6oto e dosta po-golqm ot men.......tva mi e problema :roll:

Ice Princess
10-30-2006, 21:45
Е, все едно "здрасти, как си?" можеш да измислиш... А ти на колко години си всъщност, че той е МНОГО по-голям от теб...Не че е толкова важно де, просто прекалено голямата разлика може да се окаже проблем :-k
Ама щом са те "сваляли", значи имаш опит с момчетата и не трябва да си чак толкова стресната :P :wink:

exelero
10-30-2006, 22:47
Дано не е като мен щотот аз на такива здр и подобни не пиша просто съм се нарадвал на чата от бая време :mrgreen: Трябва да ме трогни бая момичето за да започна да чатя със нея или да е просто по нахална като сегашната ми приятелка няколко пъте настоява със това здр как си. След няколко изрязвания от моя страна накрая ми прати снимка и....... видях че е момичето което харесвах от 2 месеца. просто късмет :mrgreen:

Та до афторката....... просто здрасти и такива вече са изтъркани ама като за начало може или пробвай да го завогориш със нещо необичайно \:D/ за да види че не си поредното момиче което ми казва здрасти как си :wink:

RAWRRR
10-31-2006, 13:07
Дано не е като мен щотот аз на такива здр и подобни не пиша просто съм се нарадвал на чата от бая време :mrgreen: Трябва да ме трогни бая момичето за да започна да чатя със нея или да е просто по нахална като сегашната ми приятелка няколко пъте настоява със това здр как си. След няколко изрязвания от моя страна накрая ми прати снимка и....... видях че е момичето което харесвах от 2 месеца. просто късмет :mrgreen:

Та до афторката....... просто здрасти и такива вече са изтъркани ама като за начало може или пробвай да го завогориш със нещо необичайно \:D/ за да види че не си поредното момиче което ми казва здрасти как си :wink:

Г-н Уникален (а като всички останали :roll: ) ,какво необичайно например може да трогне Вашето л=бопитство?

juliana_joli
11-10-2006, 10:24
eeee samo taka! Po-qko e mom4etata da te svalqt. Ami zna4i trqq da mu pi6e6 za ob6ti interesi, za vsi4ko kakvoto iska6! Pitai go kakva muzika haresva; ima li snimka i t.n. Vse 6e uspee6 :D

Kate
11-10-2006, 11:49
Еее,ти пък! :) Кво те е срам,баси,тва е skype! :wink: Пиши му нещо от сорта на "как си","кво правиш","как е в даскало" и т.н.Айде действай и без мноо притеснения! \:D/

teen_M
11-10-2006, 11:59
nujno e samo da kaje6 zdrasti,ottam natatak razgovora 6te potragne O:)

pebz
11-10-2006, 18:51
znam che ne e lesnu.. shot se pritesnqvash .. ot tova kakvo shte kajesh i kakvo shte ti otgovori toi... ama ako se probvash nishty ne gubish.. protsti go napravi kato obiknoven chat.. primerno:
"zdr be ko praish" i toi ti otgovarq.. i to ot tam natatak neshtata sami shte potrygnat ako e pisano.. :)

Nifada_
11-10-2006, 19:03
Дано не е като мен щотот аз на такива здр и подобни не пиша просто съм се нарадвал на чата от бая време :mrgreen: Трябва да ме трогни бая момичето за да започна да чатя със нея или да е просто по нахална като сегашната ми приятелка няколко пъте настоява със това здр как си. След няколко изрязвания от моя страна накрая ми прати снимка и....... видях че е момичето което харесвах от 2 месеца. просто късмет :mrgreen:

Та до афторката....... просто здрасти и такива вече са изтъркани ама като за начало може или пробвай да го завогориш със нещо необичайно \:D/ за да види че не си поредното момиче което ми казва здрасти как си :wink:

Добре че някой и го каза. Най-сигурният начин да не отговоря на някой е ако започне разговора със "здрасти, как си", "hi", или a/s/l. Защото със сигурност ще ми е ясно, че е толков задръстен, че не знае две думи на кръст да каже или да измисли сам.