PDA

View Full Version : Sa6testvyva li liubovta?!Ne!Tq e edna lYja!!



Lost_Kiss
10-30-2006, 15:13
Pisha vi,no ne za savet,Ami prosto za da spodelQ!...To i bez tova moqt problem nqma leK!...
Taka...Tyjna sam!Mnogo sam tyjna!Tyjna sam,za6toto nqma za kakwo da sam 6tastLiva!..
Liuvota e lyja!..Edna golQma lyja.Tq ne sa6testvyva...Vqrva6 v nqkoi,toi ti kazvam vseki den,vsqka no6t "obi4am te",kazva ti 4e nqma drygo momi4e za nego osven teb,kazva ti 4e 6te ste zavinagi zaedno!I ti estestveno my se vrazva6..misli6 si "Towa e !Towa e istinskata liubov!",misli6 si 4e nqma dryg kato nego,4e toi e edinstveniq,ne moje6 da si predstavi6 jivota bez Nego.No izvednaj vsi4ko ryhva,ogledaloto kadeto se oglejdate dvamata se 4ypi na malki par4enca.Ti razbira6 4e vsi4ko e bilo lyja,edna GolqMa lyja!4e toi ne te obi4a,4e vsqka negova dymi kato "Ti si nai-prekrasnata" e bila lyja!I edin den se sabyjda6 i si misli6..."Boje,kakwo stana?!towa ne moje da e kraQ!Az dori ne mojah da se sbogyvam s nego" I se razhojda6 v tamni pysti ylici i ne moje6 da se ozanae6..Ta nali do v4era toi me obi4a6e,A sega??...No vse pak ne6to v sarceto ti vqrva 4e v tozi 4owek ima ne6to dobro,ne6to ot predi,nqkakvi 4yvstva,4e ima ne6to vse o6te svarzano m-y vas...Towa e poslednata ti nadejda,no rano ili kasno i tq ymira....Prosto jivota e gaden..Liubovta e lyJa..V na4aloto si 6tastvliw a posle...Sarceto ti e razbito na hilqdi na milioni par4eta ...!!
E,mersi na tezi koito pro4etoha moeto izpovqdvane!!

10-30-2006, 15:28
може би трябва да те окуража.. обаче не мога да го направя, защото наистина мисля, че любов няма... обаче си живея с тая мисъл съвсем нормално.. сега може би си афектирана и мислиш дори, че игва края на света обаче повярвай ми скоро няма да мислиш така. пз>> Ивана - Животът Продължава :)

Lost_Kiss
10-30-2006, 15:31
може би трябва да те окуража.. обаче не мога да го направя, защото наистина мисля, че любов няма... обаче си живея с тая мисъл съвсем нормално.. сега може би си афектирана и мислиш дори, че игва края на света обаче повярвай ми скоро няма да мислиш така. пз>> Ивана - Животът Продължава :)
Neee vaob6te ne si mislq 4e twa e kraq na sveta,...Az jiveq za malkite ne6ta ot jivota koito me radvat(makar 4e ve4e i te namalqvat )

10-30-2006, 15:44
може би трябва да те окуража.. обаче не мога да го направя, защото наистина мисля, че любов няма... обаче си живея с тая мисъл съвсем нормално.. сега може би си афектирана и мислиш дори, че игва края на света обаче повярвай ми скоро няма да мислиш така. пз>> Ивана - Животът Продължава :)
Neee vaob6te ne si mislq 4e twa e kraq na sveta,...Az jiveq za malkite ne6ta ot jivota koito me radvat(makar 4e ve4e i te namalqvat )
от тва дето си написала друго разбрах.. ако наистина се радваш на малките неща евала.. обаче в живота много често ще се разочароваш от какво ли не... хубаво е да можеш да разграничаваш малките от големите неща и да не се впрягаш за глупости :)

Tyjna sam!Mnogo sam tyjna!Tyjna sam,za6toto nqma za kakwo da sam 6tastLiva! ako twa si go napisala zaradi nqkoe mom4e...

teardrop
10-30-2006, 15:46
[quote="teardrop"]Всеки, който е влюбен, ще каже, че има истинска любов, а който е изстрадал от нея, ще каже, че тя не съществува и е лъжа. А нея винаге ще я има - независимо дали искаш или не, все някога ще се случи и на теб. quote]

Това го написах преди малко в темата "Има ли истинска любов". Не може довчера да си вярвал с всяка частица от душата си, че любовта я има и е най-прекрасното нещо на света, а днес да кажеш "Лъжа е!". Това, че си попаднала на някое лайно, не значи, че любовта не съществува. Сама си я изпитала. Сега може да страдаш, но тогава наистина си я изпитвала. А любовта е това, което е в сърцето ти. Не можеш да премахнеш онези моменти като кажеш "Не вярвам в това!". А и не бива да се слагат еквиваленти между лъжите, които той е казвал и самата любов, тоест това са просто думи, а любовта е чувство. Ако той е бил толкова тъп, че да не разбере, че до себе си има момиче, което би дало всичко за него (а той, извинявай, ама явно е толкова тъп), значи той е загубил. Но ти, сама за себе си, си разбрала какво е любов, почувствала си го и си била щастлива. Това, че е свършило не означава, че трябва да се отчайваш и да приравняваш някакъв кретен с всички останали. Не всички са такива, не забравяй :wink: Почувствала си хубавата страна на любовта, почувствала си и лошата, но такъв е животът - много често любовта и страданието вървят в комплект. Просто не трябва моментното ти състояние на отчаяние и липса на вяра в любовта да стане перманетно.

П.П. Дано си разбрала нещо от простотиите, които написах...

Lost_Kiss
10-30-2006, 15:53
[quote=teardrop]Всеки, който е влюбен, ще каже, че има истинска любов, а който е изстрадал от нея, ще каже, че тя не съществува и е лъжа. А нея винаге ще я има - независимо дали искаш или не, все някога ще се случи и на теб. quote]

Това го написах преди малко в темата "Има ли истинска любов". Не може довчера да си вярвал с всяка частица от душата си, че любовта я има и е най-прекрасното нещо на света, а днес да кажеш "Лъжа е!". Това, че си попаднала на някое лайно, не значи, че любовта не съществува. Сама си я изпитала. Сега може да страдаш, но тогава наистина си я изпитвала. А любовта е това, което е в сърцето ти. Не можеш да премахнеш онези моменти като кажеш "Не вярвам в това!". А и не бива да се слагат еквиваленти между лъжите, които той е казвал и самата любов, тоест това са просто думи, а любовта е чувство. Ако той е бил толкова тъп, че да не разбере, че до себе си има момиче, което би дало всичко за него (а той, извинявай, ама явно е толкова тъп), значи той е загубил. Но ти, сама за себе си, си разбрала какво е любов, почувствала си го и си била щастлива. Това, че е свършило не означава, че трябва да се отчайваш и да приравняваш някакъв кретен с всички останали. Не всички са такива, не забравяй :wink: Почувствала си хубавата страна на любовта, почувствала си и лошата, но такъв е животът - много често любовта и страданието вървят в комплект. Просто не трябва моментното ти състояние на отчаяние и липса на вяра в любовта да стане перманетно.

П.П. Дано си разбрала нещо от простотиите, които написах...
Da.razbrah te :)...,no imam vapros kam tebe...Ti nali tvardi6 4e ima liubov...Togava kakwo e twa liubov?-prosto privarzvane kam nqkoi ili kakwo kazvam"peprydki v korema "ko be6e to :)

teardrop
10-30-2006, 16:12
Ами какво да ти кажа...Ти сама го каза - едното е просто привързване, тоест, когато ти е хубаво с някой, забавно ви е заедно, но "Прекарваме си добре заедно, разсмива ме" и т.н. не е същото като "Бих направила всичко за него" или нещо от сорта. За мен любовта идва след "пеперудките в корема", защото тогава е харесването според мен, то прераства във влюбване (пеперудките започват повече да се бунтуват, но вече идват и по-дълбоките чувства) и накрая - ТА ДА! - без да осъзнаваш си започнал да обичаш някого, да правиш всичко с мисълта за него и на него да му е добре, да не можеш да си представиш живота без него, да искаш да прекараш всеки един миг с него и да знаеш, че би жертвал всичко, дори и себе си, заради него. Любовта идва след повечко време, когато си опознал някого. Затова и съм на мнение, че няма любов от пръв поглед, има привличане от пръв поглед. Вече зависи до хората, де... :wink:

Ice Princess
10-30-2006, 16:56
:smt010 :smt010 Много тъжно, наистина... но ти не се отчайвай, този за когото пишеш не те заслужава, не заслужава чувствата ти, сълзите ти, не заслужава дори да пишеш за него. Просто гледай напред, истинската любов е там някъде и те очаква. Защото тя съществува!! :wink:

TreeHill
10-30-2006, 17:18
Значи какво...искаш да кажеш че си имала няколко гадни дни и...това е края?Време е да пораснете.Някой дни ще се обичате, други...трябва да се изтърпите.Никога не можеш да видиш трудните дни във "фото албум" ...но те са тези ,които запълват дупките от един хубав спомен до друг.Съжелявам ,но това е което си изтърпяла...сега трябва да го превъзмогнеш...

PerfectStrang3r
10-30-2006, 17:31
Виж мила, животът е поредица от разочарования, ако ти рухнеш от най - малкото нещо и направиш генералния извод, че любов няма.. недей така. Разочарована си, наранена си, но това не означава, че любов няма. Това не е краят.. това е началото na живота ти. Добре правиш, че се радваш на малките неща в живота.. и продължавай все така. Просто замисли се за миг, какво ще правиш без любов ? Хората живеещи без обич, те просто съществуват. Била ли си влюбена ? Изпитвала ли си чувстово да си готова да дадеш всичко заради някого без да ти пука от нищо ? Повярвай в тези прости неща. Животът ти ще придобие по - голям смисъл. Опитай.

Lost_Kiss
10-30-2006, 17:50
Значи какво...искаш да кажеш че си имала няколко гадни дни и...това е края?Време е да пораснете.Някой дни ще се обичате, други...трябва да се изтърпите.Никога не можеш да видиш трудните дни във "фото албум" ...но те са тези ,които запълват дупките от един хубав спомен до друг.Съжелявам ,но това е което си изтърпяла...сега трябва да го превъзмогнеш...

Qvno ne si vniknal/a v teksta mi,za6toto az govorq po na kratko...De da bqha nqkolko gadni dni...to si be6e cqloto lqto gadno...Postoqnno se boreh za nego,isakh da si go varna,ne mojeh da priema fakta 4e ne sme ve4e zaedno...A toi me psyva6e nagrybqva6e i kakwo li ne,...(i prodaljava taka da prae) Taka 4e ne sa "nqkolko gadni dni" i Moga da kaja 4e sam porasnala!...
Se pak mersi 4e mi pro4eti temata :)

SuPeRSlaDkA
10-30-2006, 17:57
nqma istinska lubov! si4ko e luja i bolka...no ne pravete moita gre6ka ,da si preebavate jivota zaradi lubov[koqto ne su6testvuva]...da,ama ve4e go napravihme :(

koalka
10-30-2006, 18:00
да правиш всичко с мисълта за него и на него да му е добре, да не можеш да си представиш живота без него, да искаш да прекараш всеки един миг с него и да знаеш, че би жертвал всичко, дори и себе си, заради него. Любовта идва след повечко време, когато си опознал някого. Затова и съм на мнение, че няма любов от пръв поглед, има привличане от пръв поглед. Вече зависи до хората, де... :wink:Напълно съм съгласна с определението за любовта.Има любов...просто знам,защото я изпитвам в най-силната й форма,смея да твърдя.Този човек,който обичаш за теб е като въздуха,както се казва-не можеш да живееш без него.Така съм и аз.Вече една година съм с приятеля ми,който ме направи най-щастливото момиче на света.Искам винаги да съм с него.Той е голямата ми любов и повярвайте ми знам,че след него друг просто няма да има.
А към авторката:това,което ти се е случило е доста гадно,но не бива да се отчайваш.След разочарование така мислиш,но си представи...съзнаваш ли какво говориш като казваш,че няма любов?Това означава,че ти от сега не вярваш в нея,а какво следва после?Ти сега не си на повече от 18 години предполагам и означава ли,че повече няма да обичаш?Замисли се малко над тези неща.

PaMit0
10-30-2006, 20:27
Много си права,любовта не съществува или ако я има само страдаме,мислим си че сме влюбени но не е така,само се заблуждаваме и в един момент осъзнаваме грешката си.Няма любов,има само тъга,мъка и лъжи :smt010

PoisoNGirL
10-30-2006, 23:27
nqkoi nqkude beshe kazal,che jivota ne e samo hubavi momenti..i v lubovta ne e taka,no ne mojesh da kajesh,che ne sushtestvuva!zashtoto ako naistina q nqmashe nqmashe da ima i prichina da stradash v momenta.vseki se e zablujdaval,che lubov nqma,za da pritupi bolkata i da q prevurne v gnqv,che prosto takova neshto nqma!no kato poglednej choveka do teb i osuznaesh,che bi dal i jivota si za nego,bi jertval vs za negovoto shtastie razbirash,che IMA LUBOV kolkoto i bolka da ni prichinqva! a za avtorkata na temata: zabravi za tova momche shtom samo te naranqva i ne se otvhaivai nqkude tam te chaka momcheto za teb,koeto pone shte te uvajava!!!

10-31-2006, 17:03
и аз започвам да се чудя,има ли наистина лубов.. :smt010

leko_otkachena
10-31-2006, 17:05
и аз започвам да се чудя,има ли наистина лубов.. :smt010NE!Spored men nqma sichko ruhva v edin mig i zabravqsh za shtastlivite si momenti!

BeBcHeTo
10-31-2006, 17:15
Вси4ко в този живот е несправедливо.....но любовта не е лъжа рано или касно 6те срешнеш мом4ето което ще те дари с любов......

leko_otkachena
10-31-2006, 17:19
Вси4ко в този живот е несправедливо.....но любовта не е лъжа рано или касно 6те срешнеш мом4ето което ще те дари с любов......da,no dokato go sreshtnesh mojesh samo da stradash!

FiRe_LaDy
10-31-2006, 18:21
Mda plarava si!Nqma lubov.Tq ne syshtestvuva .. podkepqm te. :smt010 ](*,)

leko_otkachena
10-31-2006, 18:28
Mda plarava si!Nqma lubov.Tq ne syshtestvuva .. podkepqm te. :smt010 ](*,)nqma strashno vse nqkoga shte popadnesh na podhodqshtiq chovek koito shte te napravi istisnki shtastliva i shte vidish,che lubovta sushtestvuva az malko taka gledam ot dvete strani na neshtata

koalka
10-31-2006, 18:46
nqkoi nqkude beshe kazal,che jivota ne e samo hubavi momenti..i v lubovta ne e taka,no ne mojesh da kajesh,che ne sushtestvuva!zashtoto ako naistina q nqmashe nqmashe da ima i prichina da stradash v momenta.Напълно подкрепям.Много се дразня на накви пуберки,претърпяли едно разочарование и вече няма любов.Тя просто не съзнава какво казва,но един ден ще се осъзнае.Не се правя на мъдра,ама такива изказвания.Разбирам това да го каже човек,вече на възраст,който никога да не е почувствал любовта и да твърди,че я няма,но човек,който не е видаял нищо от живота...тъпо е(не казвам,че съм видяла нещо от живота,но поне не си правя илюзиите).