PDA

View Full Version : незнам какво да правя:(много ми е гадно



sad`smile
10-30-2006, 16:03
значи историята ми е дълга,може би около 1 и половина някъде...харесах си едно момче,много ме впечатли,но не на толкова на външен вид,колкото това колко е добър,мил...та в началото имаше някаква зарибявка....разбра,че го харесвам,но после не беше в софия,не се чувахме..и изведнъй ми пише да се видим...и видяхме се,аз започнах да го харесвам многооо....после бяхме уж заедно,но не като гаджета а и аз незнам...може би неуфициално...и после пак спряхме да се виждаме а аз естествено си мислех само за него...и после пак се върна видяхме се....и аз вече сигурно,бях влюбена в него...и каво стана,казахме си пак,че се харесваме,поне аз така го разбрах...но пак нищо...и после пак не се виждахме...и сега си пишем отново...но нишо не е същото вече,не си пишем толкова много,но си мисля,че малко се нормализираха нещата,видяхме се,но нищо повече....а днес съм се скъсала да рева за него,просто много ми липсва,ама много...може да се каже,че го обичам...:(това всичко става някъде в рамките на 1 година и половина...признавала съм му,че го харесвам и тои ми отговаря незнам и нещо друго почваме да говорим....и сега просто искам да изкрещя....НЕМОГА БЕЗ ТЕБ,ИСКАМ ДА СМЕ ЗАЕДНО,МНОГО ТЕ ОБИЧАМ...:(но си мисля,че ако му го кажа,ще изглежйдам много жалка в очите му...все пак да го харесвам,след като тои отдавна не ме търси....аз даже сама си отговарям,че не си заслужава,но ако можех да го кава това на сърцето...и за това моля по някакъв начин даите ми съвет какво да правя,как да постъпя..не искам вече да ме боли,просто искам да съм с него...за това ако някои ми даде съвет,просто ще го оценя много........какво да правя,да се боря ли да го забравя ли,което пък въоще не мога....благодаря ви,предварително

Lost_Kiss
10-30-2006, 16:09
Ako ne opita6 6te sajelqva6,Nadejdata ymira posledna,Probvai kasmeta si,Riskyvai,Ne se predavai,Abe kaji mu!!!!Kaji mu 4e go obi4a6,4e ne m,oje6 bez nego,4e go iska6 tam kwoto ti e na sarce si4ko my kaji.Ako go obi4a6 nqma da ti poyka kolko jalka 6te izglejda6 v o4ite mi (ako vaob6te e taka)...Da ne ti pyka.Momi4e!!!!:)

cebi
10-30-2006, 16:15
Да ти кажа правата и аз съм бил в същото положение като теб.Момче съм и доста пъти ми се е случвало да си харесам някое момиче,на което искам да отдам цялото си внимание и изобщо всичко,което мога да му дам,но не са ми отвръщали със същото и ми беше супер кофти,но в последствие взех да мисля позитивно на нещата и постоянно имах контакти с нови хора и по-точно момичета и хоп изведнъж се запознах с едно момиче (сегашната ми приятелка),с което много си допаднахме и така разбрах,че най-накрая съм намерил точния човек и разбрах,че нищо не се губи напразно.Става дума,че сега ти е кофти за него,но не знаеш кога ще се появи нов човек,който ще ти даде това,което ти искаш и същевременно ти ще даваш това,което сега не успяваш да дадеш на това момче,така че не се отчайвай ами давай смело напред и все някой ден ще уцелиш човека.

Polin4eto
10-30-2006, 16:16
Наистина е страшно гадно. Аз също много съм се измъчвала по момче, което няма чувства към мен :cry: . На твоето момче сигурно просто му е приятно с теб, но очевидно само като приятелка. Нищо не можеш да направиш, освен ако той отнякъде те заобича. Ако ли не, може би ще си помислиш, че трябва да спрете да се виждате. Лека полека ще го забравиш.

10-30-2006, 16:38
много пъти съм се опитвала да го забравя и все не става,даже почвам да мисля за него още повече....но как да му призная всичко,след като съм му го казвала,но тои сега може би си мисли,тя наи-накрая е спряла да ме харесва.....признавала съм му,какво изпитвам може би 2 пъти,единия може да не е бил толкова директен,но си беше признание може би...и дали няма какво да губя,дали ако му призная,тои няма да си каже писна ми от нея,само ми досажда,не и ли писна,кво ли не правих за да я откажа от мен, и тя пак......и дали после дори и като приятелка няма да иска да ме погледне...днес седях и плаках и си мислех,как може още така да страдам и се питам:дали тои си мисли сега:колко съм го наранил това момиче :( ,дали въобще си мисли за мен....незнам имам чувството,че се побърквам,много ми е зле,някакво празно....да го забражя немога,толкова безуспешни опита имах,може би не мисля,чак толкова за него,но пак си мисля...
:(да ме заобича би било наистина прекрасно...но не става,знам,че и вие не можете да му кажете еи пич-почни да я харесваш,гледаи че тя си умира за теб...но,все пак търся съвет :(

iiirish
10-30-2006, 16:40
каква е тая вашата работа - идва, отива си, неофициално сте заедно, но не ти е предлагал и нямате истинска връзка... :? не се обиждай, но според мен това момче единственно гледа да те използва и да запълва времето си когато дойде в твоя град. това неговото си е чиста зарибявка и най-лошото е, че ти му се връзваш на номерата

sad`smile
10-30-2006, 16:40
това горе бях аз :(

sad`smile
10-30-2006, 16:46
да понякога и аз съм си мислила,че тои го прави,защото гледа да му е хубаво само на него,без да мисли,дали ме наранява или не,но пък друг пут е толкова мил,какъвто всъщност е...и аз не мога да си го обесня,но искам да сме заедно...а това като гледам е невузможно... :cry:

DevilWish
10-30-2006, 16:49
I az bqh taka samo 4e 4-5 godini taka 4e spokoino.6e go zabravi6 v te4enie na vremeto.ne trqbva da go vijda6 i 6e go zabravi6 povqrvai mi.i az revah po cql den non-stop i to tova e 4-5 godini taka 4e ,spoko :smt009

sad`smile
10-30-2006, 17:10
една моя приятелка е чакала сегашния си приятел цели 5 години...през това време бил с друга и сега са повече от щастливи заедно..и аз ли да седя и да чакам..:(

PerfectStrang3r
10-30-2006, 17:35
Аз лично несподелена любов не съм изпитвал, но знам, че е доста неприятно. Надявам се успееш да подредиш нещата. Успех.

koalka
10-30-2006, 17:46
Ами моя съвет е да говориш вече окончателно с него.Той трябва да е наясно,че така не можеш да живееш-в неизвестност.Питаш го за последно дали ще стане нещо между вас и така.Той,ако много дълго време ти казва все незнам...какво ще правиш?Не можеш вечно да го чакаш.Питай го дали има шанс да сте заедно и дали има чувства,а ако ги няма няма смисъл да се измъчваш заради него.

sad`smile
10-30-2006, 18:07
много ви благодаря....ама сега нали отново си пишем и се видяхме скоро и мисля,да изчакам с признаването,смисъл не сме се виждали отдавна и аз изведнъж...много ми липсваш,ала бала и тои ще гледа :shock: ,ще изчакам да видя дали иска да се видим,и да събера смелост да му призная,щото тя идеята е лесна,но изпълнението...и незнам как да му го кажа,смисъл ако не се видим по чата ли да е или да чакам да се видим....
ще се опитам,но мисля,че има още да го мисля,дали съм готова,смисъл,защото ми бяха казвали,че тои само си играе с мен,че аз съм само една занимавка,някви такива..и незнам,има да мисля...много....пък и трябва да изчакам малко...но много се колебая и ако не го направя,после ще си казвам,ами ако това е била твоята възможност,но пък ако съм постъпила добре????все има едно НО..както и това ,че нищо не се знае:(:(:(заради това просто незнам къде се намирам :(

zoben_pitbul
10-30-2006, 19:07
Едва ли той иска да стане нещо между вас :? При положение,че не те търси...не,просто няма да се получи.По-добре го забрави и продължи напред.

KuReC
10-30-2006, 19:29
emi neznam ama mislq da ti predloja opitai s drug puk ako e svesten moje da te UMAQ i toi ;)

Krem4eto
10-31-2006, 16:46
Пробвай....Нищо не губиш!!!

sad`smile
10-31-2006, 17:15
е да,да пробвам ок...но вие пробвалили сте да си признавате чувствата повече от 2 пъти,декем 3-ти?пък и сега него все го няма в чата,смисъл присъства,но е алуеи...и някво незнам,дали не го прави нарочно,за да има оправдание:ми не ти писах,защото ме нямаше....за самочувствие не мога да говоря,защото съм си го потъпквала с него много пъти...и незнам,дори да дойде деня,в който да му призная,че искам да сме заедно,незнам как ще го направя,как ще почна разговора.....смисъл ако ми каже ми аз не изпитвам същото,което е вероятно някъде 90%(че и повече)това ще е поредния провал при взаимотношенията между него и мен...и просто незнам после как ще събера сили......супер кофти ми е тези дни,ама много....:(:(:(

BeBcHeTo
10-31-2006, 17:17
каква е тая вашата работа - идва, отива си, неофициално сте заедно, но не ти е предлагал и нямате истинска връзка... :? не се обиждай, но според мен това момче единственно гледа да те използва и да запълва времето си когато дойде в твоя град. това неговото си е чиста зарибявка и най-лошото е, че ти му се връзваш на номерата

leko_otkachena
10-31-2006, 17:18
Пробвай....Нищо не губиш!!!em damm