PDA

View Full Version : Cradle Of Filth



* metal_heart *
10-30-2006, 17:18
Слушате ли ги?Какво мислите за групата?Кои са любимите ви техни песни?

RoyTheReaper
10-30-2006, 17:34
харесват ми. любим ми е албума Мидиан.

Smiley_Girl
10-30-2006, 17:39
Страхотни са :-D Последния им албум ми е любимия

Mo6nooo
10-30-2006, 17:39
Харесват ми. Любимите ми песни са From Cradle To Enslave, Nymphetamine и Temptation.

scion_of_Storm
10-30-2006, 17:42
Една от любимите ми групи, каквото и да говорят за тях. Нимфетамин беше един противоречив и не толкова добър албум, но Торнографи е доста добър. И все пак, старите им неща си оставят мои любими- Dusk and her embrace!

Pe666o
10-30-2006, 17:42
Мисля, че са прости еднообразни и мноогооо комерсиални. 90% от песните им са еднакви и 90% от текстовете им са еднакви. Дани Филт е грозен и гнусен. Бях им фен едно време. Най-хубавия албум според мен е Cruelty and the Beast...след Midian спрях да взимам техни неща..

Crazy_Vamp
10-30-2006, 17:44
Адски са и всичките им албуми ме радват супер много :mrgreen:

Shadow_Walker
10-30-2006, 17:47
Кефят ме много :-D Новият им албум е супер (то само него имам целия :-D ) Любими песни- Nyphetamine, Tonight in Flames, Gothic Romance.Много готина също е Hollowed be thy name, само че тя е кавърче :-D въпреки това супер я пеят :-D

Crazy_Vamp
10-30-2006, 18:28
Кефят ме много :-D Новият им албум е супер (то само него имам целия :-D ) Любими песни- Nyphetamine, Tonight in Flames, Gothic Romance.Много готина също е Hollowed be thy name, само че тя е кавърче :-D въпреки това супер я пеят :-D

Ето тука им е дискографията, ако я искаш :mrgreen: (http://store2.data.bg/nivs/Mp3/Metal/Cradle%20of%20Filth/)

scion_of_Storm
10-30-2006, 18:42
90% от песните им са еднакви и 90% от текстовете им са еднакви.
Ахахахах пич, няма нужда да ми говориш повече, просто вече си личи каква ти е преценката. Ако ми кажеш, че разбираш от музика като цяло ще ти се изсмея в лицето. Яко при това. Защото за да кажеш, че Дани пише еднотипни песни...трябва или да не разбираш английски език, или да си тотално сбъркан.

Rock'N'Roll
10-30-2006, 18:44
яки са :)

magesnik
10-30-2006, 19:24
ама пък как пее на живо самоо леле,иначе имат доста яки песнички :arrow: Her Ghost in the fog ми е любима.

Pe666o
10-30-2006, 19:39
90% от песните им са еднакви и 90% от текстовете им са еднакви.
Ахахахах пич, няма нужда да ми говориш повече, просто вече си личи каква ти е преценката. Ако ми кажеш, че разбираш от музика като цяло ще ти се изсмея в лицето. Яко при това. Защото за да кажеш, че Дани пише еднотипни песни...трябва или да не разбираш английски език, или да си тотално сбъркан.
e, pa 6tom ti si fen na Cradle-a ne mi govori za muzika..ti opredeleno ne razbira6..

10-30-2006, 21:29
Pe666o, ти току що каза, че милиони метъли по света не разбират от музика :lol:

LostDemon`
10-30-2006, 21:59
Преди ги слушах, но ся не ме кефят

Juicy_Lucy
10-31-2006, 06:06
бяха ми една от любимите групи.първите албуми много ми харесват.Nymphetamine-албумът нещо..не ми допадна(с изключение на едноименната песен),а най-новия не съм го слушала още.напоследък слушам по-различни неща..
:arrow: Amore Morte
:arrow: Hallowed Be Thy Name
:arrow: Lord Abortion
:arrow: Dusk And Her Embrace
:arrow: Funeral In Carpathia
:arrow: Black Goddess Rises II
:arrow: Scorched Earth Erotica
:arrow: Suicide And Other Comforts
:arrow: From The Cradle To Enslave

die_die_my_darling
10-31-2006, 11:03
mnoo sa si qki horata lubimite mi tehni pesni sa from cradle to enslave i her gost in the fog :)

Smiley_Girl
10-31-2006, 12:53
Кефят ме,обаче да си призная въпреки,че съм доста добре с английския не им разбирам текстовете :oops:

scion_of_Storm
10-31-2006, 14:25
e, pa 6tom ti si fen na Cradle-a ne mi govori za muzika..ti opredeleno ne razbira6
Да, фен съм им до някаква степе, въпреки всичко, което се говори за тях. А факта, че са ти били любима група и сега плюеш по тях показва що за "фен" си на която и да е група. Защото истинските фенове на дадена група я подкрепят, дори и да прави простотии в последно време. Лапенце. Я като толкова знаеш кажи ти какви групи слушаш бе пич, да не би да са Корн и Слипнот? АХхаха нап :mrgreen:

Pe666o
10-31-2006, 16:02
мне..Children of Bodom които са много по-стойностни, In Flames, Stratuvarius...сеш ли са?..все групи които прават музика...а не издават само звуци. А и аз не слушам само метал...щото намирам за глупаво да се ограничаваш само в един стил кат кон с капаци.. :-&

Pe666o
10-31-2006, 16:03
Pe666o, ти току що каза, че милиони метъли по света не разбират от музика :lol:

бе те и на Кондьо феневете са много...ама тва не го прави музикант :-k просто кретени колкото искаш по тоя сват..

10-31-2006, 16:37
Pe666o, ти току що каза, че милиони метъли по света не разбират от музика :lol:

бе те и на Кондьо феневете са много...ама тва не го прави музикант :-k просто кретени колкото искаш по тоя сват..
Много си нервен нещо, да наричаш хората "кретени", само защото харесват различни групи от твойте...

Pe666o
10-31-2006, 16:50
Не си ме разбрал :) само феновете на Кондьо са..:) иначе не съм нервен бе..

scion_of_Storm
10-31-2006, 17:47
Пешо, човече, ако казваш, че Кредъл не са толкова добри в текстове по отношение на Бодом пичовете, си ебаси пича и ще те уважавам ахахха :mrgreen: Бодом са велики по отношение на рифовките на Алекси, но английския им яко куца. И щом не те кефи група, която само издава звуци...ти как слушаш музика? Слагаш mute и се кефиш,а? А ако ми кажеш, че барабаниста на кредъл не прави музика, ще те уважавам още повече бате!
Не ме разбирай по погрешен начин, и Кредъл, и СоВ са ми едни от любимите групи. Просто Дани е доста добър текстописец, макар от време на време да прекалява със староанглийския и готическите и сексуални глупости. Word.
Ah, and btw- Stratovarius ;)

10-31-2006, 18:46
Дани е вокалист с главно В! Просто сцепва, преди 4-5 години му гледах едни стари концертни изпълнения и се изпълних отвсякъде.
За мен Cruelty & The Beast е Албума!

Pe666o
10-31-2006, 19:04
Пешо, човече, ако казваш, че Кредъл не са толкова добри в текстове по отношение на Бодом пичовете, си ебаси пича и ще те уважавам ахахха :mrgreen: Бодом са велики по отношение на рифовките на Алекси, но английския им яко куца. И щом не те кефи група, която само издава звуци...ти как слушаш музика? Слагаш mute и се кефиш,а? А ако ми кажеш, че барабаниста на кредъл не прави музика, ще те уважавам още повече бате!
Не ме разбирай по погрешен начин, и Кредъл, и СоВ са ми едни от любимите групи. Просто Дани е доста добър текстописец, макар от време на време да прекалява със староанглийския и готическите и сексуални глупости. Word.
Ah, and btw- Stratovarius ;)
нищо не съм казал за вокалиста...вокалиста на Бодом е шит от всякъде. По отношене на викането..най-добрия блак метъл вокал за мен е Shagrath с Burzum...за Stratovarius знам че е с "о" не е нужно да се заяждаш за блупости...не ме карай да ти търся запетайките из постовете...
п.п. когато поотраснеш ще разбереш колко са смешни текстовете на Данито ;) и аз им се кефих едно време...ама т'ва беше одавна..

Pe666o
10-31-2006, 19:05
Дани е вокалист с главно В! Просто сцепва, преди 4-5 години му гледах едни стари концертни изпълнения и се изпълних отвсякъде.
За мен Cruelty & The Beast е Албума!
Виж за амбума съм съгласен

scion_of_Storm
10-31-2006, 19:07
мен е Shagrath с Burzum
:smt005 :smt005 ???

Pe666o
10-31-2006, 19:08
мен е Shagrath с Burzum
:smt005 :smt005 ???
и (просто Flex Type-a ми е тъп)

Mo6nooo
10-31-2006, 19:11
най-добрия блак метъл вокал
Прав си. Като почна да ги слушам повечето предтставители но този стил и почвам да викам ужас,бляк и да ми се повръща

scion_of_Storm
10-31-2006, 19:22
^Боргир действително са си яки, въпреки че блек метъл трутата ги смятат за педали :) Варг и ко не ме кефят толкова, но със сигурност имат голям принос за блека като цяло :) А сега искам да удуша вратаря на Левски.... :twisted:

Pe666o
10-31-2006, 19:38
може да ги плюят Borgir..но те правят супер разнообразни песни..и всеки албум си има свое собствено звучене...(за разлика от Крейдъла)...:) Остави го вратаря ве...млад е :)

scion_of_Storm
10-31-2006, 19:44
Боргир имат ебаси яките философски сатанински текстове на моменти, ама мисля, че и Кредъл си имат своите силни моменти ;) Ние с тебе можем да си спорим колкото си щем и да спамим, докато не заключат темата :mrgreen: Млад е, да ;) Айде аз отивам да джитна един Хироус набързо и ще къртя :P

11-01-2006, 06:32
може да ги плюят Borgir..но те правят супер разнообразни песни..и всеки албум си има свое собствено звучене...(за разлика от Крейдъла)...
Ето - и Cradle може да ги плюят, че са комерсиални и т.н, но са едни от най-добрите в жанра.
А т'ва, че не правели разнообразни неща :smt005 Все едно да кажеш, че в последните албуми не са си променили коренно звученето.

Cradle Of Filth - Twisted Nails Of Faith

"Mirror, mirror on the wall
Shouldst not grave pleasures be my all?
For if I shall see thy Will be done
Grant Me the Witchcraft of thy tongue"

Three moondials froze in the shadow of six
As another soul passed to the grasping Styx
Clutching their trinket crucifix
Bats blew from caves in a dissonant surge
Omens of corruption from within the church
A fetid, dank oasis still clung to fool rebirth

Alone as a stone cold altar
The castle and its keep
Like faerytale dominion rose
A widow to the snow peaks
Wherein reclined the Countess
Limbs purring from the kill
Bathed in virgin white and like the night
Alive and young and unfulfilled

Was it the cry of a wolf
That broke the silver thread of enchanted thoughts?
Of Her life as a mere reflection
(As the moon's in narrow windows caught)
That opened like dark eyelids on
The sigh of the woods that the wind fell upon

Like a Siren weaving song
From the lilt of choirs choking
Where the vengeful dead
Belong...

To the Sorceress and Her charnel arts
She swept from ebon towers at the hour of Mars
'Neath a star-inwoven sky latticed by scars
To unbind knotted reins that kept in canter, despair
Shod on melancholy, fleet to sanctuary there,
In netherglades tethered where onyx idols stared

Was it the Kiss of the mist
That peopled the air with the prowess of absinthe?
Lost souls begging resurrection
From Gods upon their forest plinths
Whose epitaphs read of re-ascending to win
Remission from despair through a holocaust of sin

In a tongue hilted in invective rectums
Over signs and seals the sorceress prayed
To Death, to rend the slender veil
That Ancient Ones might rise again

As shadows swelled
The Countess fell
To masturbating with Her dagger
As the Witch gabbled spells
Cumming heavy roses all the way to Hell
As sudden thunder's grue harangue
Announced two pincered worlds

Exuding bane, something came
With the stench of necrophiled graves
To these clandestines
Who shrank from glimpsing horror
That the growls of mating houls inclined...

Resplendent
In pendants
(Natal trophies torn from bellies of desanctified nuns)
A demons, bewinged, bedight
In scum, prowled their circle seeking entry to run
An arctic tongue upon Her vulva
Where rubies smeared to alabaster thighs
Glittered like a contract in the purse of a whore
Receiving sole communion from the body of christ

"If blood is what thou craves, foul fiend
I will yield this witch to thee
If thou wouldst draw a veil for Me
O'er lengthening scars of age and grief"

As the Demon slavered foetid vows
And bore His prey away
In talons itching to perpetrate
The nausea of eternal rape
The Sorceress screaming in His grasp
Spat a final curse to stain
The Countess with the promise
That Her lord at war would be cruelly slain

And She would rot.
Alone
Insane.
On the twisted nails of faith.

Pe666o
11-01-2006, 14:16
готини думички навързани без смисъл....

Shadow_Walker
11-01-2006, 17:49
готини думички навързани без смисъл....Кат` си толкова печен, вземи ти направи блек метъл банда, която да стане известна колкото Cradle of Filth :-D

Pe666o
11-01-2006, 18:27
не ми се занимава ;) имам си по-важни неща за правене от колкото да се мажа с грим и да се права на прасе..и да пея за нимфи, ангели, магий и сатаната...

11-01-2006, 20:50
не ми се занимава ;) имам си по-важни неща за правене от колкото да се мажа с грим и да се права на прасе..и да пея за нимфи, ангели, магий и сатаната...
Е, да. На кой му е притрябвало да е известен колкото Cradle и да има такава огромна база от фенове?!
Друго си е да ги плюеш по някой детски форум, където се правиш на разбирач :mrgreen:

Pe666o
11-02-2006, 12:15
Няма кой друг по-добре от теб да знае това ;)

scion_of_Storm
11-02-2006, 12:58
Get a chatroom. И без тва ми се доспа, ама айде продължавайте, че тъкмо си зех пуканки хахах :mrgreen:

OtherDimension
11-02-2006, 13:12
da vi go namaaam s taq prostotia .. kolko e hubavo da kurvish , kolko e hubavo da si pri satanata
a nai-loshoto e che tiq deto gi slushat tiq sektanti sa oshte po-bolni mozuci

11-02-2006, 13:14
Няма кой друг по-добре от теб да знае това ;)
Ти доказваш противното :wink:

Pe666o
11-02-2006, 15:40
защо?...защото влизам 2 пъти на ден..за да се базикам с деца като теб ли:)

scion_of_Storm
11-02-2006, 17:46
OtherDimension, леле, то тогава аз съм баси психясалото копеле...Ти въобще вникнал ли си в смисъла на повечето или си го чул/а/ от някое приятелче, че тея са шибани ненормалници? No offence, but...

Tristania
11-04-2006, 23:18
Една от любимите ми групи. Дани е страхотен. Любимите ми песни са доста. Примерно From The Cradle To Enslave, Gilded Cunt, Her Ghost In The Fog, Scorched Earth Erotica, Born In A Burial Gown, Beauty Slept In Sodom, Darkness Our Bride и др..
Не ми пука колко са комерсиални, просто ги обожавам.

11-09-2006, 10:52
Obujaam gi tiq izrodi :D :D :D obujaam i si4kite im pesni4ki i DANY e SUPER nai dobrata black metal grupi4ka

11-09-2006, 10:58
Obujaam gi tiq izrodi :D :D :D obujaam i si4kite im pesni4ki i DANY e SUPER nai dobrata black metal grupi4ka

Smiley_Girl
11-09-2006, 11:06
Obujaam gi tiq izrodi :D :D :D obujaam i si4kite im pesni4ki i DANY e SUPER nai dobrata black metal grupi4ka
Не съм голяма познавачка,но май отдавна не са вече блек.Но са си супер яки.Thornography rulz :-D

mimkata_kaulitz
11-09-2006, 11:16
Не сам ги слушала може ли линк към някоя тяхна песен да ги чуя

Smiley_Girl
11-09-2006, 11:38
http://free.bol.bg/nyphetamine/Cradle%20Of%20Filth%20-%20Nymphetamine/14%20-%20Cradle%20Of%20Filth%20-%20Nymphetamine%20Fix.mp3
http://free.bol.bg/nyphetamine/Cradle%20Of%20Filth%20-%20Nymphetamine/03%20-%20Cradle%20Of%20Filth%20-%20Nemesis.mp3
http://free.bol.bg/nyphetamine/Cradle%20Of%20Filth%20-%20Nymphetamine/10%20-%20Cradle%20Of%20Filth%20-%20English%20Fire.mp3

mimkata_kaulitz
11-09-2006, 11:43
Мерси много.И хич не е зле даже пеят много хубаво ( лично мнение)

Fiola
11-09-2006, 19:16
Супер са! \:D/

Shadow_Walker
11-09-2006, 19:39
Obujaam gi tiq izrodi :D :D :D obujaam i si4kite im pesni4ki i DANY e SUPER nai dobrata black metal grupi4ka
Не съм голяма познавачка,но май отдавна не са вече блек.Но са си супер яки.Thornography rulz :-D Ами спори се дали са блек или не са...но какво значение има :)
А и Дани е дал коментар по темата-можете да попогледнете в сайта им :-D