PDA

View Full Version : защо се получава така



10-30-2006, 20:25
Значи много мие кофти понякога когато си пиша с приятеля си или когато говорим.Заедно сме 7 месеца това ако има значение да кажа и работата е там че той в един момент е много мил с мен,толкова мили думи ми казва а в друг момент направо невярвам че е той толкова безразлично се държи с мен и всичко е толкова черно и бяло и ми е много гадно така.чудя се защо става така :(.Попитах го защо е така на моменти а той ми каза "сериозно ли бе, ем щом мислиш така ОК" и тва беше. направо вече не знам , но наистина гадно е, ако беше нещо незначително за мен нямаше да си правя труда да пиша и да споделям мъката си и естествено да поискам съвет. Помогнете ми как да разреша проблема с въпросното му държание :(

bawarec
10-31-2006, 07:56
Зависи как се държиш и ти с него,но ако се дършиш мило с него а той на моменти е мил а в други е груб......това му състояние може да се дължи на някакви странични фактори или да има проблеми :-k

bawarec
10-31-2006, 07:58
Зависи как се държиш и ти с него,но ако се дършиш мило с него а той на моменти е мил а в други е груб......това му състояние може да се дължи на някакви странични фактори или да има проблеми :-k

InSatIabLee
10-31-2006, 08:40
Значи много мие кофти понякога когато си пиша с приятеля си или когато говорим.Заедно сме 7 месеца това ако има значение да кажа и работата е там че той в един момент е много мил с мен,толкова мили думи ми казва а в друг момент направо невярвам че е той толкова безразлично се държи с мен и всичко е толкова черно и бяло и ми е много гадно така.чудя се защо става така :(.Попитах го защо е така на моменти а той ми каза "сериозно ли бе, ем щом мислиш така ОК" и тва беше. направо вече не знам , но наистина гадно е, ако беше нещо незначително за мен нямаше да си правя труда да пиша и да споделям мъката си и естествено да поискам съвет. Помогнете ми как да разреша проблема с въпросното му държание :(Mislq, che si ima nqkakvi lichni problemi, za da se darji taka

iiirish
10-31-2006, 09:35
говори отново с него. ако трябва повтаряй му го непрекъснато само и само да се усети, че не само мислиш така, но държанието му е действителност и факт. дано те разбере и дано промени това поведение

leko_otkachena
10-31-2006, 09:40
Значи много мие кофти понякога когато си пиша с приятеля си или когато говорим.Заедно сме 7 месеца това ако има значение да кажа и работата е там че той в един момент е много мил с мен,толкова мили думи ми казва а в друг момент направо невярвам че е той толкова безразлично се държи с мен и всичко е толкова черно и бяло и ми е много гадно така.чудя се защо става така :(.Попитах го защо е така на моменти а той ми каза "сериозно ли бе, ем щом мислиш така ОК" и тва беше. направо вече не знам , но наистина гадно е, ако беше нещо незначително за мен нямаше да си правя труда да пиша и да споделям мъката си и естествено да поискам съвет. Помогнете ми как да разреша проблема с въпросното му държание :(Mislq, che si ima nqkakvi lichni problemi, za da se darji takataka e obache zashto trqbva da se durji taka s neq

10-31-2006, 09:43
аз абсолютно винаги се държа мило с него, а той ако е в лошо настроение защо трябва на мен да си го изкарва. И въпреки това ме е страх да му го натяквам все, ще вземе да ми каже стига си ме тормозила и . . .

sweet_poison
10-31-2006, 18:33
Според мен трябва да направиш вашата връзка по-интересна - да го накараш да по-ревнува малко, да излезнете на някакво ново място или да му направиш вечеря с свещи :lol:
Ако след дългите ти старания той няма да промени своето отношение - тогава ти сама ще го почустваш не толкова близък колкото преди и вероятно ще скъсате....

10-31-2006, 19:36
мисля че си права sweet_poison, благодаря ти са съвета. Също така исках да кажа и че той кандидаства в друг град да учи няма да кажа града щото може и да чете форума, и като там си пишеме и тогава през седмицата се даржи безразлично и точно когато дойде момента да си идва в града и започва с милите приказки. А това защо става така :(

sweet_poison
10-31-2006, 20:03
Според мен може да са две неща:
Той може да е прекалено зает с кандидатстване и затова през седмицата не ти обръща внимание а когато идва време да си идва - той се настройва че отново ще види лицето на любимия си човек и затова те ласкае с хубавите думи.
Но според мен за съжаление възможно и другото нещо - че той ти обръща внимание само тогава когато му е изгодно.Тоест е от типа на хората които си играят с чуствата на другите .
Но само ти можеш да намериш верния отговор - трябва да прецениш дали този човек те обича или няма истина в неговите действия.
Но щом усещаш че нещо става значи наистина нещо не е наред.

sweet_poison
10-31-2006, 20:09
Истински съвет от мен - не му позволявай поради лошото си настроение да изкарва всичко върху теб. Аз направих такава грешка и все прощавах и съжалявах което доведе не само до обидни думи от негова страна но и до физическата грубост.
Ако той се държи студено с теб - дръж се и ти малко студено и тогава ще започне да му липсва онова топлосърдечното момиче което винаги го е изслушвало и се е държало мило с него.Тогава той ще разбере какво губи ако продължава да се държи така.
Надявам се че нещата при теб ще се оправят :)

10-31-2006, 20:20
според мен е по вероятно да е това което каза първо. че е зает през седмицата и като дойде време да си идва ... .. . . ... мисля че наистина много ме обича и държи на мен тъй като чак на майка се е обеснявал какво мисли за мен какво чувства и така. Но и това може де е някакъв театър може да е с мен само колкото да си задоволява нуждите. Не искам да мисля най-лошото все. Опитвала съм и аз да се държа студено но няма никакъв ефект. Като си дойде утре ще видим какво е положението и тогава ще коментирам отново :). Много ти благодаря за съветиет sweet_poison