PDA

View Full Version : помагайте...



много лошо
10-30-2006, 22:25
На 20 съм и съм върл фен на чекията.Преди 2 дена правих секс за първи път,но не ми хареса,поне не и толкова колкото чекията.Сега какво да правя?Да кажа на приятелката ми,че ми е по-хубаво да си бия чекии ли?Голям съм глупак,поне 3 пъти имах възможност да си легна с някоя,но се измъквах и аз не знам що.Биех си чекии и сега като опитах нормален секс не ми хареса.Много дълго време май лъсках бастуна сам и сега съм в много лоша ситуация.Не знам как да призная на моята,че предпочитам чекията пред нея.Ужас,направо ужас,а тя иска да правим секс вече редовно,почти всеки ден ми се натиска,правя някакви невероятни номера,за да се измъквам - като знам,че ще идва у нас,карам да ми звънят разни хора точно по това време и я лъжа,че ми звънят от работа,веднъж дори я излъгах,че ме търсят военните.Така вече 3 дена,а преди това и се дърпах цял месец.Аз я харесвам много,тя е красива,но не харесвам секса и не искам да го правя повече.Някакви идеи,утре ще идва у нас не знам вече какво да казвам... ](*,)

exelero
10-30-2006, 23:12
ае брат ти луд ли си какъв си ? как тей ще отказваш на момиче и утре като ти набие шута със номера че не си праел секс със нея никак няма да ти е хубаво !

отначало е така чесно казано и на мен не ми хареса 1-я път и си казах "бах мн тъпо по добре ножките от секса" ама след 3-4-я път вече почна да си казва кое е по хубаво и ест секса.

Та съвета ми е докато не е късно не я отблъсквай така поне си попаднал на готино момиче което само си иска секс. Почни да правиш секс със нея и не и отказвай !!! да не съжаляваш после :wink:

Другия вариант да правиш секс със нея и гледай да и доставяш максимално удоволствие да може да е доволна от тебе а ти след секс си прей там ножките :) ама съм убеден че след няколко пъти сам ще предпочетеш секса :mrgreen:

Charlotte_the_Harlot
10-31-2006, 00:05
Както казваше един съученик - ша порастнеш, ща такоат и ш'съ опраиш. :wink: Кажи й примерно че засега не си свикнал да правиш секс и се притесняваш и не можеш да се отпуснеш - предполагам, че това е вярно. Дамата би следвало да прояви разбиране.

hforce
10-31-2006, 00:43
q Vidomina! kakto i da e.

moje li edin vupros? dori i da ti haresva po malko ot zlobarkite pone malko ti haresva nali? togava kakvo ti pre4i da i napravi6 kefa na tvoita priqtelka, dori i da ne ti haresva 6e se prejali6 zaradi neq, ina4e verno 6ti bie 6uta
1. spri da q luje6
2. po4ni da pravi6 seks s neq kogato tq iska
3. budi po-otpusnat i ne se pritesnqvai tolko
4. spri s zlobarkite

nqkolko puti kato pravite seks i ve4e nema da iska6 da si bie6 4ekii, vervai mi

10-31-2006, 06:45
Ей идиот аре отивай да спиш с момичето.Чекии предпочитал пред секс..... [-X

SINDEL
10-31-2006, 09:01
Бах маааму! Тва за пръв път го 4увам от мъж. Малииииий! Ходи си оправяй моми4ето 4е ште зареже... И не я лъжи така. Спри да лъскаш за малко и шсе усетиш къде е истината :evil:

10-31-2006, 12:47
Да бе....последвах съвета ви и преживях някъде 45 минути всякакви "секс мъчения" предшествани от още толкова време любовна игра(аре,това ми беше приятно наистина).За да ми се размине единственото което измислих беше да бутна във видеото да се върти "Спасяването на редник Райън" :mrgreen: ,но за съжаление тя вместо филма хвърляше поглед хърху мене и в крайна сметка пак ме прекара.Нищо не мога да й призная,нямам смелост.Познавам я от много време,от деца се знаеме.Преди 1-2 седмици ме заведе у тях да ме запознае с нейните,а те ме харесали много и сега ми е още по-зле.Тя ми призна,че е влюбена в мене и нейните родители много ме харесаха(тя каза,че баща й никога не бил харесвал нейно гадже).Баща и,говедото като разбра,че си живея сам в мое жилище,че уча и работя,че съм бил в казарма....просто все едно като на син ми говореше,що ли не го преметнах нещо,че съм следствен или други такива работи....Сега ми е съвестно пред чувствата й и пред родителите й.Ама секса не ми хареса,нито първия път,нито втория и най-вероятно утре ще е третия,хубаво,че в четвъртък съм 1 денонощие смяна и ще отърва,а петък ще се оправдая,че ще спя цял ден(все едно съм войник и търся отпуски,така се чувствам :mrgreen: ).И не,не иска само секс.Правим много неща заедно,които са ми приятни,но просто тръпна като стане дума да идва у нас.Аз си живея сам както казах,апартамента си е мой и няма кой да ме отърве.Сега и за злобарка нямам желание,щото след такова изнасилване(не знам как да го кажа по друг начин) и това не ми се прави.Дали ми харесало поне малко?Не,никак не ми хареса,ама не искам аз да и разбивам сърцето,искам тя да ме отреже и всичко по старо му да си е - приятели и нищо повече.Не биваше да се навивам да правим секс изобщо,ама сам съм си виновен,като и казах девствен съм,тя още повече се надъха.Имам чувството,че ме пази от други жени ли,не знам вече к'во е това нещо.....все едно съм женен да еба :mrgreen: .И тъй като живея сам в мое си жилище скоро се очаква да се пресели при мен( и най-уникалното,баща й,който не бил харесвал никого я навивал за това!!!).Ама дори гък не смея да кажа пред нея,само навеждам глава и слушам и изпълнявам всичко(не само секс,направо съм й в ръчичките буквално,пари плащам за туй-онуй,имам си и съвсем официална забрана от нея за срещи с други жени под каквато и да е форма :oops: ),а преди 10 дни някъде като ме изненада в нас и видя аверите ми в нас накуп всичките простаци,после като си заминаха каза "тези повече да не си ги викнал,отрепки няма да каниш :oops: " .....само мога да си драскам тука за това което ми тежи,ся ако ми звънне пак ще почна да й козирувам.Ако ме видят баща ми или брат ми колко ниско съм паднал ще ме утрепят,приятелите ми също - когато успея да се измъкна от моята и се видя с тях само слушам кой коя зарязъл и направо си потъвам в земята и гледам с едно око към вратата да не идва жената да ми издърпа ухото,че съм излязъл без разрешение :oops: :mrgreen:.С умиление си спомням как си блъсках злобарките,как си правех сам каквото ми кефне,дори си спомням с радост как тропах като кон в казармата.Днес като погледнах от балкона моята как се лигавеше на едно 2 годишно детенце щях да получа удар честно ви казвам,оня ден правих секс за пръв път(не ми хареса),днес вече се чувствам женен,а утре....дано това което видях от балкона да не ме сполети ](*,)

SINDEL
10-31-2006, 12:51
Нещо не ти вярвам на тая историйка 4естно казано. [-X Понамирисва :---) [-(

10-31-2006, 12:57
Нещо не ти вярвам на тая историйка 4естно казано. [-X Понамирисва :---) [-(

Вярваш или не - факт е.На чуждия гръб е лесно да бухнеш 100 тояги...Я ела на мойто място да видиш как е :---)

SINDEL
10-31-2006, 13:01
Ми ок, ако е истина казваш й и тва е. са знам 4е сигурно ше й стане мн гадно, има го вариантът и да те зареже ама не заслужава моми4ето да я лъжеш така, да измисляш сякви на4ини да не се виждате за да не те кара да го правите. 8-[
Тва е. Друг на4ин да си решиш проблема няма :-k

lifestyle
10-31-2006, 13:06
Ми ок, ако е истина казваш й и тва е. са знам 4е сигурно ше й стане мн гадно, има го вариантът и да те зареже ама не заслужава моми4ето да я лъжеш така, да измисляш сякви на4ини да не се виждате за да не те кара да го правите. 8-[
Тва е. Друг на4ин да си решиш проблема няма :-kKak da nqma .....pri polujenie 4e go e pravil za 1-vi put kak 6te mu xaresa????
Produljavai smelo pi4 i 6te vidi6 4e 6te ti xaresa mnogo pove4e ot tova da bluska6...

10-31-2006, 13:20
Не знам как го правите вие секса,просто така ли,ей така...При мене е един вид отговорност към момичето и я чувствам и може би това най-много ми е неприятно.А като си биех чекийките не чувствах дълг към никого(без ръката си :mrgreen: ).А мъжката част дето ме критикуват - я кажете,вие заради приятелките си ще отстраните ли 90 процента от приятелите си?Щото мойте приятели са от този тип - квартални побойници,следствени типове по 1-2 дела,пияндета и наистина са отрепки както каза моята,а и са с по 5-6 години над мене(наборите на брат ми ме лепнаха за себе си,след като той замина в Щатите)....само зарад един секс ли?Май трябва да опитам с други жени,но ми е много съвестно и не мога :smt017.Искам и да попитам нормално ли е да търпя всички заповеди на 19 годишна мацка и тя да ми нарежда кво да правя и с кого да се срещам :smt017 ?Много ми е странно така ли е при другите,аз за пръв път имам приятелка и трябва ли да е така - да козирувам за всичко :smt017.Питам вас,защото който и приятел да питам ще ми се присмее(казах ви какви образи са и с кво се занимават)...

Klamer4o93
10-31-2006, 13:29
Ти пък кво и козируваш и се притесняваш. както беше казал някой - давай с езика на тялото - ляв прав и да видим ще те командва ли.

tX
10-31-2006, 13:39
В дълбоките лайна си нагазил пич...
Най-мразя някой да ме командва, затова аз бих приложил меката форма на 'езика на тялото' - "Пали с триста, МИЛО." и толкоз.

За чекията... чувал ли си за 'Чекията е за удоволствие - секса за престиж.' ? Не е измислено току-така, да занеш... :|

10-31-2006, 14:01
Ти пък кво и козируваш и се притесняваш. както беше казал някой - давай с езика на тялото - ляв прав и да видим ще те командва ли.

Ляв прав,дясно круше...не искам пуберски съвети,това е жена не ти е боксов чувал.

machoka
10-31-2006, 19:11
:arrow: Моля, прочетeте правилата на форума! (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html)

:arrow: т. 11