PDA

View Full Version : Vqrvate li v lubovta ot pruv pogled ?!?



_CuCi_
10-31-2006, 06:58
Vinagi mi e bilo interesno dali tova e vuzmojnoo i sq reshih da vi pitam i az .. da vidq vie kakvo mislite po tozi vupros .. moje da ne e mn interesna tema no se pak mi e interesno :P

REICHAL
10-31-2006, 07:10
Мммм аз вярвам..макар че ти виждаш само външния вид а не чувствата и душата. За това трябва да има и разговор за да видиш какъв е човека=).

_CuCi_
10-31-2006, 07:14
suglasna sam s teb opredeleno.. am .. nz

InSatIabLee
10-31-2006, 07:24
Ami, zashto ne?! Mislq, che e vazmojno :lol:

10-31-2006, 08:11
az se vlubih v 1 mom4e ot pruv pogled i sega imame mnoo qka vruzka!opredeleno e vuzmojno :wink:

_CuCi_
10-31-2006, 08:14
xxa eee Super strahotnoo .. :))

iiirish
10-31-2006, 09:53
не ви ли омръзнаха едни и същи теми?! #-o колко пъти трябва да повтарям, че любов от пръв поглед не просто има, а има!!!
изживяла съм такава любов и мога с ръка на сърцето да кажа, че все още я изживявам всеки божи ден в продължение на повече от година! ;)

leko_otkachena
10-31-2006, 09:54
emiii damm chesno da si kaja nie taka se haresahme s moito momche i posle toi doide i poiska da se zapoznaem i sega :smt008 :smt008

koalka
10-31-2006, 09:58
Според мен много силно харесване,симпатия,физичес ко привличане-да,но любов-не.Поне за мен.Трябва да познаваш поне бегло човека,за да стане нещо повече.Това,че някои са се харесали и после това е прераснало в любов,имали са късмет да си допаднат-окуно ей така любов веднага щом си видял някой,според мен не може.

KiLLeR_InSTiNkT
10-31-2006, 10:03
Мне, по-скоро може да има привличане от пръв поглед, но в никакъв случай любов.

CVETELLINA
10-31-2006, 11:31
ее хиляди еднакви теми... :| Не вярвам в любовта от пръв поглед,от пръв поглед може да се появи голяма симпатия,но любовта е сборно чувство,което се изгражда с времето!..:}

П.С използвайте Търсачката!

iiirish
10-31-2006, 11:40
Мне, по-скоро може да има привличане от пръв поглед, но в никакъв случай любов.

не можеш да твърдиш нищо със сигурност, докато не го изпиташ! :?
аз съм живото доказателство за това и на който не му се е случило нищо не знае [-( [-( [-(
същото се отнаса и за f@nt@zi@

Slave4You
10-31-2006, 11:49
последния път като се "влюбих" от пръв погле яко си изпатих така че НЕ

PaChanGa_GiRl
10-31-2006, 11:57
Определено може да има привличане.. даже силно привличане, но чак пък любов. Но в течение на обстоятелствата могат да се получат здрави връзки. :)

Иииии Цуци, айде пиши на кирилица, все пак си от Видин :mrgreen:

olive_oil
10-31-2006, 12:28
да за съжаление...

KiLLeR_InSTiNkT
10-31-2006, 12:32
Мне, по-скоро може да има привличане от пръв поглед, но в никакъв случай любов.

не можеш да твърдиш нищо със сигурност, докато не го изпиташ! :?
аз съм живото доказателство за това и на който не му се е случило нищо не знае [-( [-( [-(
същото се отнаса и за f@nt@zi@

Добре, може да има и някои изключения като теб, обаче мисля, че преди да опознаеш човека не би могло да има любов. Лично за мен е така...

Swetty
10-31-2006, 12:57
Vinagi mi e bilo interesno dali tova e vuzmojnoo i sq reshih da vi pitam i az .. da vidq vie kakvo mislite po tozi vupros .. moje da ne e mn interesna tema no se pak mi e interesno :P ДА !

CVETELLINA
10-31-2006, 13:04
не можеш да твърдиш нищо със сигурност, докато не го изпиташ! :?
аз съм живото доказателство за това и на който не му се е случило нищо не знае [-( [-( [-(
същото се отнаса и за f@nt@zi@
Ами аз казах "не вярвам",т.е че това е моето мнение,не го налагам на никого.Който е изпитал такава любов,радвам се.Аз не съм,и Моето мнение е че не бих могла да се влюбя от пръв поглед..Привличане,силно харесване (на външен вид)-Да,но според мен,за да обикнеш един човек първо трябва да го опознаеш...едва ли става от пръв поглед :roll:

RAWRRR
10-31-2006, 13:36
Муахаха..
Еми..вярвайте си в л=бовта от пръв поглед,аз пък ще си вярвам в Дядо Коледа.. :smt019

(къде е логиката в изказването ми..в това,че както едното така и другото е само по приказките :mrgreen: :mrgreen: )

kobrichka
10-31-2006, 14:03
наскоро имахме есе по етика на тази тема,моето мнение е че няма любов от пръв поглед,не може да видиш някого на пътя и да се влюбиш,защото на пътя ти виждаш само физическата му красота,може да му симпатизираш но не и да се влюбиш,за да се влюбиш ти трябва мн повече,трябва да опознаеш човека и да се влюбиш в неговите качества,но и в неговите пороци едва тогава може да говориш че си влюбен,но това си е моето мнение

Krem4eto
10-31-2006, 16:54
Самата аз съм попадала в такива ситуации!!!Вярвам да!Само ,че невинаги е споделена... :smt010

Kate
10-31-2006, 16:57
Има,има! :wink: И е нещо много хубаво! O:)

BeBcHeTo
10-31-2006, 17:04
ммМм савсем вазможно е...можв и да съштествува

IlLuSi0nS`
10-31-2006, 17:40
според мен има привличане, харесване, желание, заинтригуване от пръв поглед..но не и любов, защото за да обичаш някого трябва да го познаваш..

Mikohito
10-31-2006, 17:48
Според мен неможе да съществува любов от пръв поглед единствено някакво много силно привличане.Трябва да има поне някакъв контакт между двамата души за да се породи любовта тя не се гради само на външния вид а на сложна комбинация от много фактори.

PerfectStrang3r
10-31-2006, 18:02
Не може според мен да съществува такава любов. Може и да я има, но да не съм я открил. Пък и за момента не искам да я откривам ;)

assd
10-31-2006, 18:53
е тука няма да се правя на идиот като в 99% от постовете ми - аз 100% вярвам, даже ми се е случвало, но е доста краткотрайно (поне в моя случай) докато не си омръзнат двамата

Public Enemy
10-31-2006, 18:59
Да погледнем малко по-подробно. Какво е любов от пръв поглед? Аз бих го нарекъл 95% физическо привличане - съвсем нормално. Но любов не бих го нарекъл - трябва да опознаеш човека, за да я/го харесаш.

koalka
10-31-2006, 19:29
Според мен неможе да съществува любов от пръв поглед единствено някакво много силно привличане.Трябва да има поне някакъв контакт между двамата души за да се породи любовта тя не се гради само на външния вид а на сложна комбинация от много фактори.Именно.Ти не знаеш какъв е човека.Представи си уж някой се влюби от пръв поглед,което смятам за невъзможно и поговори после с него и открие,че е ужасен човек...тогава?Според мен е въпрос на късмет дали ще уцелиш човека,в който ще се влюбиш по-нататък.

TreeHill
10-31-2006, 19:31
temata se povtarq

Juicy_Lucy
10-31-2006, 19:34
фярвам.при мен винаги е така..супер тъпо е да се влюбиш в някой само заради външния вид,ама какво да направя..хм..всъщност е важно и излъчването,за да си харесаш някой от един поглед..ох,стига съм разсъждавала.важното е,4е вярвам и че е супер хубаво,когато откриеш,че зад невероятната външност се крие як характер и т.н. :-D много съм щастлива,че най-накрая попаднах на такъв човек :-D :-D

FiRe_LaDy
10-31-2006, 19:52
Da vqrvam ... ot 8 meseca obicham chovek,v koito se vlubih ot pryv pogled.

martinka_91
10-31-2006, 20:58
Ами...Честно казано се двоумя за отговора...От една страна вярвам, че я има ... А от друга ... не знам ... Не може просто да срещнеш човек на улицата и да отидеш и да го целунеш ... Трябва поне малко да си поговорите....Абе кво ви разправям ... Май има :)) Не знам :) Объркана съм на тази темичка :) :-k

Теди`in`love
11-01-2006, 07:43
АЗ вярвам в любовтта от пръв поглед!До скоро не вярвах дори в любовта и се подигравах съ :smt010 с себе си, казвах си с насмешка, че никога няма да се влюбя!И преди две седмици, го видях и се случи, влюбих се!Добре поне, че го познавам, защото така ме боли като мисля за него и незнам защо!Ужас!Няма да пиша повече, почнах да се разстройвам!

Remini
11-01-2006, 07:50
Всичко е възможно....Още като се видиме и да се земеме един друг 8)

Chikiponita
11-03-2006, 06:24
Ami,ne,ne vqrvam v liubovta ot pruv pogled.Tva e holivudska izmislica 8)

FaTaLn0t0_LaDy
11-03-2006, 07:07
Ауу много хубава темичка...хах....та значи с мойта сегашна любов се запознахме когато аз имах друг приятел но си го харесах веднага..малко гадно от моя страна но ..... а и знаех за него много неща тъй като той е един от най добрите приятели на моя best frend от момчетата...и най интересното е че някакси съдбата се обърна в моя полза и скъсахме взаимно аз и предишния ми приятел...веднага след като момчето, което обичам ся, разбра тва почна да ма зарибяя и т.н...аЕ за мене е възможна такава любов и мога да кажа че цяло лято и сега продължавам да я изпитвам и тя става все по силна... 8-[

Klamer4o93
11-03-2006, 09:29
Знам, че постът ми се препокрива с някой от по-горните, но според мен не може да има ЛЮБОВ от пръв поглед. Без да си общувал вобще с човека. Защото любовта (за мен) не е само физическо привличане. Разбира се, че може да си харесаш някое момиче/момче и да го заговориш и така да се влюбиш, но без да си го опознал.... [-X Мое мнение...