PDA

View Full Version : Последници следн Постинор дуо?



asdaddddddasqs123
10-31-2006, 07:17
Абе с приятелката ми правихме секс без презарватив, тоест посредата го махнах, защото беше тясно някакси, накрая го извадих 10тина секунди преди да свърша но и тя свършваше и почнах ръчно да я обработвам, но бях много възбуден и без да си го пипам "Изстрелях" малко сперма(не по нея, май падна на леглото но пръстите ми бяха вътре в нея, ако беше попаднало там щях да усетя може би, страх ме е след това да не е легнала на него) , не свърших напълно ами само частично, после тя се обърна и аз си свърших на гърба й. Миналния месец и дойде на 3ти, днес е 3тия ден от както го правихме и се притесняваме доста, тя каза че нямало признаци да я болят гърдите или корема както обикновено, но и се е случвало и да не я болят, та да ви питам да вземе ли постинор дуо и кви са страничните ефекти , чувъл съм че били вредни... помагайте...

HaCkO
10-31-2006, 07:33
Mn sa vredni nesa prepora4itelni za6toto 6 meseca sled tfa netrqbva da gi pie........ [-X

Kaliq
10-31-2006, 07:52
ами щом си сигурен че не си свършил в нея,мисля че няма смисъл да пие постинор :-k

10-31-2006, 07:55
е хуу много са вредни ама какво точно ?

SINDEL
10-31-2006, 08:53
Вредни са щот са хормонална бомба и объркват много организма. След като ги пие може 3-4 месеца след това цикълът й да не е нормален или изобщо да не идва. На листовката им си пише кви страни4ни ефекти имат. Доста са.
Та затва ако не си свършвал вътре е по-добре да не ги пие, още пове4е 4е след 3-4 дена трябва да й идва. Аз ако бях щях да рискувам - шансът то4но сега да е в овулация е мн. малък, така 4е няма смисъл от тея хормони.
Ама и вие пък сте еднии - не го правете без презервативи! Или ако ти стягат, минете на противоза4атъ4ни. Няма смисъл да се тревожите така всеки път да пие ли Постинор или не, ше има ли бебе или не...

vivian
10-31-2006, 18:19
ako si siguren 4e ne si svar6il v neq i tq ne e bila v ovulaciq mislq 4e nqma nujda ot hap4etata.pak i ako ve4e sa 3 dena sled poloviq akt nqma kak da i pomognat te sa spe6na kontracepciq i trqbva da se izpiq nai mn 72 4asa sled akta.ako se pritesnqva mn moje da i zakasnee sa6to.