PDA

View Full Version : pomo6t revniva sam



seks
10-31-2006, 10:41
Zdraveite az sam edno momice na 16 godini i sam mnogo revniva ot vsi4ko ne moa da se kontrolirammoliavi pomognetemi iskam da umre mnogo sam zle ne izdarjam s taia revnost..angela_grigorova@libero.it :arrow:

iiirish
10-31-2006, 10:53
ревността не е нещо неестественно. просто трябва да я ограничаваш и да й поставяш някакви граници за да не се превърне тя в натрапване.
аз също съм ревнива. но го разбрах едва сега от както съм със сегашния си приятел. никога до този момент не бях ревнувала никой от гаджетата си, но когато истински обичаш и ти пука за някой, когато не можеш без него и изпитваш страх да не го загубиш... тогава не може да не ревнуваш

DeSsY`
10-31-2006, 11:19
"Ако обичаш нещо, пусни го на свобода.Ако то се върне е завинаги твое, ако ли не, то никога не е било!"

С ревност нищо не се постига. Най-много да развалиш връзката си. По този начин показваш недоверие и несигурност към партньора си. Замисли се над тези неща. Ние не можем да ти помогнем, ако не го проумееш.

No_LiMiTe^f
10-31-2006, 12:09
Според мен пък няма нищо лошо в ревноста!Но все пак ако е чак толкова много,просто трябва да се постаряеш и да се опиташ да имаш доверие в гаджетата си!Ако нямаш причина да ревнуваш просто се контролирай!

leko_otkachena
10-31-2006, 12:13
Според мен пък няма нищо лошо в ревноста! i az taka mislq,no vajnoto e da ne e v prekaleno golqmo kolichestvo!