PDA

View Full Version : mnenieto na roditelite?



Azzzzzzzzzzzzzz
10-31-2006, 13:26
vijte sq.. purvo az sum na 15, priqtelqt mi e na 19. ot skoro sme zaedno, ama e mnogo qka trupkata. ima si strasti si4ko deto e nujno. Poznavam go ot mnogo odavna i dosta dobre - ne e ot tipa hora deto sa za edno ebane i kvoto i da bilo.. i 4estno kazano toi mai e purvoto mom4e, koeto obi4am ili pone zapo4vam da obi4am. Ta sega po su6nost - zna4i az sum devstvena, oba4e se 4uvstvam super gotova. Sigurna sum i v 4oveka i v deistviqta si, za6toto malko ili mnogo imam opit v lubovnata igra. Ni6to ne ni pre4i dago napravim, no na men me spira samo edno ne6to - maika mi. Po princip e pekana jena i si kazvame vsi4ko. .znae za me n i priqtelq mi i go priema mnogo normalno, radva se i me puska navsqkude s nego za6toto mi ima adski mnogo doverie. No vinagi se stiga do neinite dumi: Nali znae6 4e trqbva da spazva6 onaq granica! / v smisul da ne si lqgam s nego/ i az vinagi i otgovarqm s Da maiko.. V kraina smetka me e strah 4e tq moje da razbere i da si provalq otno6eniqta s neq, koeto bi bilo mn mn gadno.. KAk bihte postupili na moe mqsto? da oto4nq - naistina nqma na4in da i kaja.. absoluitno protiv tova e...

SINDEL
10-31-2006, 13:37
Тогава го пазете в тайна. Не си длъжна да й казваш ако го направите, а щом тя ти има голямо доверие зна4и ще ти е още по-лесно да я заблуждаваш. В крайна сметка дали, кога и с кого ще правиш секс си е ли4но твой избор, според мен родителите нямат правото да ти се бъркат за това.. [-X

fr
10-31-2006, 13:48
ако щеш ми вервай ма до са ти писах некви отговори 1000 страници и преждевременно се сетих за най-добрия отговор МИ НАПРАВО ОБЯСНИ ПРОБЛЕМА СИ НА МАЙКА ТИ щом сте в такива добри отношения с нея би те разбрала и ако питаш мен никой - аз или който и да е друг не би те разбрал по-добре отколкото тя и никой не би ти казал по-добро решение

olive_oil
10-31-2006, 13:49
Тогава го пазете в тайна. Не си длъжна да й казваш ако го направите, а щом тя ти има голямо доверие зна4и ще ти е още по-лесно да я заблуждаваш. В крайна сметка дали, кога и с кого ще правиш секс си е ли4но твой избор, според мен родителите нямат правото да ти се бъркат за това.. [-Xнаистина нямат право,но все пак при това доверие да я лъже..........
а какво ще стане ако спиш с него и после й кажеш?

the^one
10-31-2006, 14:28
Нищо не ти пречи да изчакате.Сексът няма да избяга.Сама каза ,че момчето не е с тебе заради това.

alkobalko
10-31-2006, 14:32
За мен е по-добре да и кажеш истината. Поговори с нея и и обясни ситуацията. Не я лъжи, защото ако след това разбере ще загубиш доверието и.

fake
10-31-2006, 14:34
^ бе кво да чакат, не момичето и се чука баси...
въобще не казвай на майка си според мен, тя няма как да разбере...пък като станеш на 16, и кажи;)не вярвам да не те разбере

maybelline
10-31-2006, 14:51
Извинявай,ама това дали правиш секс не се ли смята за Твой Личен Живот?Никой не те кара да й казваш,но ако й кажеш ще е по-добре,защото тя ще знае,че й имаш доверие,въпреки че сигурно ще се ядоса(както всяка майка).Освен ако не те заключи в някоя стая за цял живот,майка ти не може да те спре да правиш секс.

lifestyle
10-31-2006, 15:22
ако щеш ми вервай ма до са ти писах некви отговори 1000 страници и преждевременно се сетих за най-добрия отговор МИ НАПРАВО ОБЯСНИ ПРОБЛЕМА СИ НА МАЙКА ТИ щом сте в такива добри отношения с нея би те разбрала и ако питаш мен никой - аз или който и да е друг не би те разбрал по-добре отколкото тя и никой не би ти казал по-добро решениеИ аз мисля че така е най-добре.Щом се разбирате добре би трябвало да те разбере.А ако не те разбере-Здраве да е.При свършен факт....Мойта майка като разбра че водя полов живот само ми каза"Моля те,изчакай да ти дойде,за да ти купя противозачатъчни,че да не те мисля..."В момента и майка и аз сме спокойни,разбират се с приятреля ми отлично и за нищо не ме спира.По-добре пробвай

c0n7r0l
10-31-2006, 15:43
според мен ще е най-добре първо да поговориш с нея относно това ии да видиш какво и е мнението ии зависи след тфа ако тя се съгласи няа да хунеш и "айде дай дай да са наеба" ми просто ще изчакаш подходящия момент,апък ако не е съгласна и е напълно против...амии моито момиче ти решаваш ма просто няма да и казваш

vivian
10-31-2006, 16:14
ami pogovorete na tazi tema s neq da vidi6 kakvo i e otno6enieto.ako e protiv ti sama trqbva da preceni6.ako go iska6 ujasno mn i moje6 da go pazi6 v taina bez da se izdani6 i da si razvalite otno6eniqta- ok.predpolagam moje6 da izdarji6 ako ne go napravi6 vednaga vse pak seksat ne e nai-vajnoto ne6to v edna vrazka kato tazi koqto opisva6 ti...

lady_bird
10-31-2006, 16:16
s po-golqmata 4ast ot roditelite izob6to ne biva da se govori sa sex!!! na6ite naprimer... :lol: ako spomena ne6to,krai s men! taka 4e te suvetvam edno-nito duma.pravi si kakvoto si znae6 i druj va6ite nastrana i v nevedenie,za6toto ina4e 6te stane treta svetovna! :-D

10-31-2006, 16:36
Всяко семейство си е различно. При мен например нищо, че съм по-голяма е абсурдно да кажа на майка ми. Тя ще се шашне. Живеят си илюзията едва ли не,че ще съм девствена до първата брачна нощ...като, че ли те са били.. Прецени сама ако можеш да и споделиш - добре. Аз лично не си го представям "Мамо много ми се прави секс, не мога да чакам повече" или нещо такова. Не, че не е човешко и нормално, но за един родител е малко по-трудно да гледа на детето си по този начин.Мисля, че тези, които казват, че това е лично твое право, са прави. Надали майка ти е питала баба ти преди да спи с баща ти .

lubimoto
10-31-2006, 16:49
mila i az imam su6tiq problem ili pone imah.i az taka s maika si imam golqmo doverie i tq poznava6e moq priqtel.toi e na 20 a az na 15.dajetq e govorila s nego i mu e kazvala 4e za sex duma ne trqbva da stava.ama kakto i da e nie go pravihme ama na maika ne i kazah.sq se razdelihme s nego i mi e mn kofti da q luja tai ama nemoga da i kaja.o6te pove4e 4e toi mi be6e sefte.

sexy_tigar4e_MM
10-31-2006, 17:56
ako sum na tvoe mqsto,su6to shte6e da mi e trudno,no 6tqh da izbera tova koeto iskam az,v kraina smetka tvoa si e tvoq jivot,tvoqta devstvenost-ti re6ava6 koga da q "izgubi6";)P. pojelavam ti uspeh. P.S:pi6i po-natam da kaje6 kvo e stanalo:)

sexy_tigar4e_MM
10-31-2006, 17:59
Всяко семейство си е различно. При мен например нищо, че съм по-голяма е абсурдно да кажа на майка ми. Тя ще се шашне. Живеят си илюзията едва ли не,че ще съм девствена до първата брачна нощ...като, че ли те са били.. Прецени сама ако можеш да и споделиш - добре. Аз лично не си го представям "Мамо много ми се прави секс, не мога да чакам повече" или нещо такова. Не, че не е човешко и нормално, но за един родител е малко по-трудно да гледа на детето си по този начин.Мисля, че тези, които казват, че това е лично твое право, са прави. Надали майка ти е питала баба ти преди да спи с баща ти . imenno =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> \:D/ \:D/ :smt006

sexy_tigar4e_MM
10-31-2006, 18:02
Извинявай,ама това дали правиш секс не се ли смята за Твой Личен Живот?Никой не те кара да й казваш,но ако й кажеш ще е по-добре,защото тя ще знае,че й имаш доверие,въпреки че сигурно ще се ядоса(както всяка майка).Освен ако не те заключи в някоя стая за цял живот,майка ти не може да те спре да правиш секс. TAKA SI E =D> =D>

koalka
10-31-2006, 18:16
Ами не е нужно да и казваш,но пък от друга страна,щом всичко си споделяш с нея ще е добре да и кажеш,да знае,че си сигурна и все пак ти си избираш как да си живееш живота.

^Elito
10-31-2006, 21:49
Evala ti pravq mila 4e si v tolkova dobri otno6eniq s maika si :D Ne mislq 4e zaeadi edin seks trqbva da razvalq6 otno6eniqta si s neq za6toto takova doverie trudno se gradi no mnogo lesno se gubi. Nai dobre govori s neq \:D/

Alira
10-31-2006, 22:24
и аз имах подобен проблем , и колкото и да не съм "за" да лъжа маика си понякога се налага.Просто има неша които не можеш да й кажеш.Аз се притеснявах много че моята ще разбере,но още не се е досетила(или поне не дава знаци:))Аз съм на мнение че най-важното е да си готова.А ти си,щом казваш.Направи го.Една връзка за мен не достатъчно пълноценна без секс.ако мислиш че човека няма да те наебе и да те зареже направи гоп.Само искам да добавя че и аз бях сигурна , но след седмица бях наебана и оставена:).преживява се,но трудни1ко.Помисли си добре,момчетата са добри актЬори =D> :twisted: =D> :twisted: =D> :twisted: =D> :twisted:

10-31-2006, 23:31
vijte sq.. purvo az sum na 15, priqtelqt mi e na 19. ot skoro sme zaedno, ama e mnogo qka trupkata. ima si strasti si4ko deto e nujno. Poznavam go ot mnogo odavna i dosta dobre - ne e ot tipa hora deto sa za edno ebane i kvoto i da bilo.. i 4estno kazano toi mai e purvoto mom4e, koeto obi4am ili pone zapo4vam da obi4am. Ta sega po su6nost - zna4i az sum devstvena, oba4e se 4uvstvam super gotova. Sigurna sum i v 4oveka i v deistviqta si, za6toto malko ili mnogo imam opit v lubovnata igra. Ni6to ne ni pre4i dago napravim, no na men me spira samo edno ne6to - maika mi. Po princip e pekana jena i si kazvame vsi4ko. .znae za me n i priqtelq mi i go priema mnogo normalno, radva se i me puska navsqkude s nego za6toto mi ima adski mnogo doverie. No vinagi se stiga do neinite dumi: Nali znae6 4e trqbva da spazva6 onaq granica! / v smisul da ne si lqgam s nego/ i az vinagi i otgovarqm s Da maiko.. V kraina smetka me e strah 4e tq moje da razbere i da si provalq otno6eniqta s neq, koeto bi bilo mn mn gadno.. KAk bihte postupili na moe mqsto? da oto4nq - naistina nqma na4in da i kaja.. absoluitno protiv tova e...

Варианта е да поговориш с майка ти. Дори и на 50 да станеш тя все ще вижда в очите ти оня салам дето го е искарала от оная си работа и го е гледала 15 години. Тя се страхува. Затва по- добре поговори с нея, обаче доста сериозно. Питай я защо не иска да ти дава да се ебеш с някой друг.

Chikiponita
11-01-2006, 10:49
Drugoto re6enie e da ne go pravite :P