PDA

View Full Version : TRUDNO MI E DA PROD1LJA..



LuNnIcHkA :)
10-31-2006, 14:13
jivot1t mi v momenta e kato edin pust ostrov..imam chuvstvoto,che s1m prazna otv1tre za vs i za vseki i adski mn stradam..d1rja se ujasno ,ne e narochno,prosto,kato,che nenavijdam jivota si.imam pr ot 5 meseca i go obicham,ne si predstavqm jivota si bez nego,moje da zvuchi smeshno,vse pak s1m samo na 17.do predi sedmica,bqh normalna,e tova e otnositelno,zashtoto az nikoga ne s1m mn "nenormalna",no togava bqh v pr mi..i bqhme sami v tqh,ne pravehme nishto osobeno,no ottogava mis1lta da spq s nego me plashi,toy ne se e d1rjal grubo ili neshto podobno,ot tozi den ohladnqh i se promenih..adskata nepukistka s1m i reja vs okolo sebe si?shte se opravq li nqkoga,kak otnovo da poiskam da b1da s momcheto,koeto obicham i moje bi mn naranqvam s1s studeninata si?

Charlotte_the_Harlot
10-31-2006, 14:56
И пак не разбрах - какъв е проблема, моме? Освен че не можеш да пишеш на кирилица.

koalka
10-31-2006, 14:57
Ами за да не стават такива неща и да не нараняваш приятеля си,който обичаш се дръж по-добре и се промени.Това е наложително.Като за начало се дръж с околните по-внимателно и добре.
Да ти кажа и аз не мога да живея без приятеля си и един миг и те разбирам.Ти си на 17,а аз на 16,така че въобще не си луда.За да не го загубиш,наистина,както казах,промени държанието си към по-добро.А това,където не искаш да спиш с него.Говори с него и ако още не искаш да го правиш-недей.Ти трява да решиш.
Дано си ме разбрала,какво исках да те посъветвам. :wink:

tX
10-31-2006, 15:01
jivot1t mi v momenta e kato edin pust ostrov..imam chuvstvoto,che s1m prazna otv1tre za vs i za vseki i adski mn stradam..d1rja se ujasno ,ne e narochno,prosto,kato,che nenavijdam jivota si.imam pr ot 5 meseca i go obicham,ne si predstavqm jivota si bez nego,moje da zvuchi smeshno,vse pak s1m samo na 17.do predi sedmica,bqh normalna,e tova e otnositelno,zashtoto az nikoga ne s1m mn "nenormalna",no togava bqh v pr mi..i bqhme sami v tqh,ne pravehme nishto osobeno,no ottogava mis1lta da spq s nego me plashi,toy ne se e d1rjal grubo ili neshto podobno,ot tozi den ohladnqh i se promenih..adskata nepukistka s1m i reja vs okolo sebe si?shte se opravq li nqkoga,kak otnovo da poiskam da b1da s momcheto,koeto obicham i moje bi mn naranqvam s1s studeninata si?
emo. :|

rali4ka91
10-31-2006, 15:06
Ами според мен си в период в който просто си нервна,спокойно ще ти мине,само не се сдухвай!!! ;)

Barbie
10-31-2006, 20:31
Govori s priqtelq si, kaji mu vsi4ki tezi ne6ta, koito kazva6 na nas - kaji mu, 4e po nqkakva pri4ina minava6 prez truden period i 4e ne razbira6 kakvo to4no stava s teb, no vupreki durjanieto si naistina go obi4a6 mn; pomoli go za razbirane i pomo6t, pomoli go da ti pro6tava vremennite lo6i nastroeniq...ako te obi4a, 6te te razbere i 6te bude do teb dokato premine6 prez tova...povqrvai mi, vseki teenager si ima takiva neobqsnimi periodi...skoro 6te mine...prosto budi iskrena s mom4eto si ;)
uspex :)

He3HauKa
10-31-2006, 20:33
Govori s nego,kaji mu kak se chuvstvash,kogato spodelish s lubimiq chovek shte ti olekne.Sled tova ostani nqkolko dena sama,bilo to u vas ili nqkade na spokoistvie ,premisli neshtata,uspokoise i vsi4ko shte se opravi :lol:

iiirish
10-31-2006, 21:40
може би прекалено много се плашиш от мисълта да спиш с него, по неспоменати от теб причи. мисля, че това те подтиска и те кара да се държиш студено - просто искаш да подтиснеш чувството си за вина спрямо това момче

Remini
10-31-2006, 21:51
ахх този пубертет .... нерви,нерви и пак нерви..
нещо не върви...значи всичко не върви....ехх живот

Споко всичко ще се оправи

10-31-2006, 22:49
бахти тъпата путка

Amayo
10-31-2006, 22:56
А зящо не искаш чукане :roll: ?