PDA

View Full Version : kakyv podaryk...?



let_me_go
10-31-2006, 15:13
Zdraveite...
Eto che otnovo se obryshtam kym vas,no tozi pyt mi se stryva,che temata e sravnitelno po-priqtna ot tezi predi neq :)
S priqtelqt mi sled nqkolko dni pravim polovin godina otkakto sme zaedo i mnogo mi se iska da napravq neshto,koeto da go nakara da se pochuvsva mnogo po-specialen ... i estetsveno da izpipam taka neshtata,che toi vinagi da si spomnq tozi den s usmivka ... Mnogo umuvah ...ne sme deca,za da resha byrzo problema , no v kraina smetka izmislih samo edno neshto , koeto za men e nedostatychno . Oshte predi dve-tri sedmici , dokato bqh v poredniqt magazin za srebro (tui kato az sym luda na tazi tema :) ) haresah edna mujka grivna...masivna e ( 55 grama) ne e nqkakva , koqto da ne napravi vpechatlenie ... iii e mnogo hubava pletka . Sprqh se na neq ... i dnes q vzeh . Iskam da vzema oshte neshto,da napravq oshte neshto...no prosto ne moga da izmislq kakvo :) Podskajete mi s neshtichko , podhvyrlete nqkoq ideq :) Shte vi byda naistina mnogo blagodarna !
Celyvki ot men :)

ket
10-31-2006, 17:13
milata i az skoro s1m v tova polojenie :-k i te razbiram,mn e vajno da go nakarash da se pochuvstva specialen,nali?emii,imam nqkolko predlojeniica,za grivnata..mmm shtom e pletka,a ne e pl1na,edva li moje da se gravira neshto v1rhu neq..zashto ne mu podarish,neshto,koeto si napravila sama??az na moq pr mu podarih edno meche,koeto ushih sama ..ili,moje da por1chash torta s vashiq obraz ot snimka i takiva pravqt veche..dano ti pomognah :D uspeh i mn mn lybov!!

Ice_Queen
10-31-2006, 17:20
Аз си мисля ,че не е толкова голямо значението на самия подарък а по-важен е жеста,идеята че си си направила труда да го зарадваш,че си мислила за него.Той ще се зарадва на вс щом е от любимата му...поне при мен и любимия е така ;) ..
Иначе идей за подаръци -хиляди : парфюм ,дреха , книга и т.н (тва е обикновенно) ..хм...иначе готинко е като идея да купиш 1 голяма и готина рамка и да сложиш ваша обща снимка.. аз лично мега мн бих и се радвала( хубав спомен който да ме топли когато любимия не е до мен ,когато ми е тъжно да зърна лицето му от хубавата ни снимчица)....но важното е сама да решиш какво би се зарадвало твоя човек..все пак ти най-добре си го познаваш :) нали ;) !

vvs_go
10-31-2006, 17:54
мисля 4е гривната е достатъчна, ама не мислиш ли че трябва да направиш самия ден някакси по специален за вас

let_me_go
10-31-2006, 18:36
imenno...
grivnata e edno na ryka...no mi se iska da napravq neshto,koeto da napravi samiqt den specialen...davaite idei...opredeleno ne sa mi izlishni

leko_otkachena
10-31-2006, 18:37
мисля 4е гривната е достатъчна, ама не мислиш ли че трябва да направиш самия ден някакси по специален за васda naistina e dostatuchna hem e munichka i nejna :-)

let_me_go
10-31-2006, 18:42
мисля 4е гривната е достатъчна, ама не мислиш ли че трябва да направиш самия ден някакси по специален за васda naistina e dostatuchna hem e munichka i nejna :-)

abe tq ne e mynichka i nejna - tipichna mujka grivna si e - masivna ... no opredeleno tova mi se vijda malko :(

leko_otkachena
10-31-2006, 18:46
мисля 4е гривната е достатъчна, ама не мислиш ли че трябва да направиш самия ден някакси по специален за васda naistina e dostatuchna hem e munichka i nejna :-)

abe tq ne e mynichka i nejna - tipichna mujka grivna si e - masivna ... no opredeleno tova mi se vijda malko :(ami naprimer sloji tvoqta bukvichka na neq

Public Enemy
10-31-2006, 18:56
Ако наистина смяташ, че сребърна гривна не е достатъчна за подарък - вземи му някой хубав козметичен комплект на STR8 или нещо по-така. Аз като мъж бих се зарадвал и на най-семплия подарък като дезодорант (докато козметичен комплект и по-стилно), стига да е поднесен както трябва ;)