PDA

View Full Version : Да избягаш от лудницата!



Bradshaw
10-31-2006, 17:54
Здравейте!
Искам да ви попитам за несподелената любов и по-точно за случаите, в които някой е бил влюбен във вас и вие не сте отговаряли на чувствата му. Обикновено как реагирате в такива ситуации? Отнасяте се с разбиране и обяснявате как седят нещата, а може би не обръщате внимание на човека и считате, че това не е ваш проблем? И още, случвало ли ви се е момче или момиче да се вманиачава по вас до такава стенеп, че да става досаден/на с отчаяното си обсебване? Разкажете, ако сте попадали в такава абсурдна ситуация :) Как се измъкнахте?

leko_otkachena
10-31-2006, 17:57
bqh puskala tema,che edin samo me presledva daje me beshe i bil,no nepomnq kade q pusnah kakto i da e izmuknah se ot nago kato kazah na lelq tui kato roditelite mi ne sa v BG i tq e kazala na lelincho i toi se kazal na policiata i sa mu kazali da ne se doblijava do men na po-malko ot 100 metra

Bradshaw
10-31-2006, 17:58
bqh puskala tema,che edin samo me presledva daje me beshe i bil,no nepomnq kade q pusnah kakto i da e izmuknah se ot nago kato kazah na lelq tui kato roditelite mi ne sa v BG i tq e kazala na lelincho i toi se kazal na policiata i sa mu kazali da ne se doblijava do men na po-malko ot 100 metra
Бил те е , защото е бил влюбен в теб?

10-31-2006, 17:58
Когато ми се случи нещо подобно се чувствам преследвана, като животно в клетка. Чувството е гадно. Винаги се е случвало да имам добро отношение към момчетата, с които това се е случвало и затова ми е било доста трудно да говоря с тях. Но така е по - добре, отколкото да се криеш. Направих го веднъж, преди години. Хахах, бях на 16 и беше откровено тъпа и детска постъпка. Винаги за всичко трябва да се говори:)

leko_otkachena
10-31-2006, 18:03
bqh puskala tema,che edin samo me presledva daje me beshe i bil,no nepomnq kade q pusnah kakto i da e izmuknah se ot nago kato kazah na lelq tui kato roditelite mi ne sa v BG i tq e kazala na lelincho i toi se kazal na policiata i sa mu kazali da ne se doblijava do men na po-malko ot 100 metra
Бил те е , защото е бил влюбен в теб?dam i zashtoto neiskah da trugna s nego poneje me otvrushtavashe,a i nai-dobrata mi priqtelka go haresvashe

koalka
10-31-2006, 18:32
Ами не знам дали досега някой е бил влюбен в мен,но не съм поподала в такава ситуация.Случвало се е някой да ме харесва,а аз не,но това са били детски работи.

the^one
10-31-2006, 18:36
Никога не ми се е случвало такова нещо .

Ескада
10-31-2006, 18:38
bqh puskala tema,che edin samo me presledva daje me beshe i bil,no nepomnq kade q pusnah kakto i da e izmuknah se ot nago kato kazah na lelq tui kato roditelite mi ne sa v BG i tq e kazala na lelincho i toi se kazal na policiata i sa mu kazali da ne se doblijava do men na po-malko ot 100 metra
Бил те е , защото е бил влюбен в теб?

Случва се....всякаква маймуняци ги има....и на мен са ми го правили тоя номер като бях 7ми клас обачееее аз ги бих :lol:

Иначе,оооо,да :x Едно момиче имаше,лесбийка ли беше или какво ама буквално ми се НАВИРАШЕ в лицето :smt018

leko_otkachena
10-31-2006, 18:40
bqh puskala tema,che edin samo me presledva daje me beshe i bil,no nepomnq kade q pusnah kakto i da e izmuknah se ot nago kato kazah na lelq tui kato roditelite mi ne sa v BG i tq e kazala na lelincho i toi se kazal na policiata i sa mu kazali da ne se doblijava do men na po-malko ot 100 metra
Бил те е , защото е бил влюбен в теб?

Случва се....всякаква маймуняци ги има....и на мен са ми го правили тоя номер като бях 7ми клас обачееее аз ги бих :lol:

Иначе,оооо,да :x Едно момиче имаше,лесбийка ли беше или какво ама буквално ми се НАВИРАШЕ в лицето :smt018olele tfa e qko koftii

Juicy_Lucy
10-31-2006, 18:43
случвало ми се е.най-лошо е когато човекът е някой приятел. ами..той постоянно ми досаждаше и се държеше все едно съм негова собственост..как 'се измъкнах'?-ами говорих с него доста пъти..беше супер трудно..не исках да го нараня,а по възможно най-мекия начин да му обясня положението..ама тва беше,защото ми е супер близък.иначе начина ми на действие е IGNORE.а ако хората са ми симпатични и ме кефят по принцип-казвам им ,че нищо няма да излезе и така..

Communist
10-31-2006, 20:38
Слава Богу не ми се е случвало за сега :twisted:

SweetBunny
10-31-2006, 20:58
ДА, за съжеление ми се е случвало. Има някои доста досани...някъде преди 1година един как ме следеше лелеее :shock:
А пък тая година един като почна от 14-ти февруари да ме сваля :-k 4ак до август - септември не е се е спрял. Ужаст просто, как ли не се мъчех да го разкарам, е няма....голям досадник. Не само, че не ме кефеше, а и по характер не ставаше :x
Ама умопобъркани индивиди ... навсякъде... ](*,)
Просто с такива, които от дума не разбират, трябва да ги поставяш на мястото, да им покажеш коя си ти ( :lol: ) и кои са те ( :lol: ) и да се държиш категорично и ясно. Без тън, мън... :-D

teenkopele
10-31-2006, 21:36
Не съм попадал в такава ситуация. :wink:

MuJIoTo
11-01-2006, 09:29
Последно беше като бяхме на море в дискотеката с една приятелка и един ми се натиска 10 дена подред накрая последната вечер пиян пак доиде при мене и аз го отрязах, слад това избягах щото побесня и ме хвана страх да не ме пребие. Ама най-гадно е когато се случва с човек на когото държиш, хем да го отрежеш, хем да не ти се разсърди.

crazy_sexy_cool`f
11-01-2006, 16:12
не и слава богу

leko_otkachena
11-01-2006, 16:15
не и слава богуoo radvai se i dano ne popadash v takava situaciq

Glorka_
11-01-2006, 16:39
случвало ми се е и е ужасно гадно... ='/

titin4eto
11-01-2006, 17:29
Да, случвало ми се е... Много е гадно.. Той ме преследваше 4 години и само ми предлагаше, а понеже аз не исках да го нараня и виках "ще си помисля, ще си помисля, още мисля" и така си "мислих" 4 години... Което беше адски грешно от моя страна-трябваше да му го кажа веднага, но както и дее... Та около и на 14 Февруари стигнах до неизбежния сблъсък-казах му, че ще си намери друга, че сме само приятели и такива реплики, с които да разкараш момче.... Беше много кофти, ама вече не се сещам за него-а когато се сетя, се надявам да си е намерил нова...
Към всички "преследвани" - не правете като мен-не отлагайте!, така повече го наранявате-много е грешно! Веднага му кажете, че не си падате по него. Казвам ви го от собствен опит...

cS_LaMeRkA
11-02-2006, 18:22
:roll: Не! Нямала съм такива случай!