PDA

View Full Version : Сдухвате ли се събота сутрин, Как се чувствате след запой?



PaChanGa_GiRl
10-31-2006, 19:53
Аз лично, че чувствам много кофти като стана събота сутринта - дали от махмурлука, или пък съвестта ми се пробужда - не знам, но се чувствам гузна и раздразнена, загубила ценно време. Още по-кофти ми става като се сетя за някоя глупост, дето съм направила предишната вечер. На всичкото отгоре трябва да ходя на танци и курсове. Събота и неделя са дните, които най-много мразя, заради начина, по който ме карат да се чувствам.
Та искам да ви питам и вие ли така се чувствате или аз съм изрод :?: :-s :shock: 8-[

kaka_lara
10-31-2006, 20:00
Напротив - тези дни ме карат да се чувствам перфектно :D Запиванията, купоните,нощните заведения,готината компания и т.н. ме разпускат. Когато се събудя сутринта и си спомня за изминалата вечер, си ставам с усмивка на лицето O:)

priti_kiti
10-31-2006, 20:01
^ йеп..
плюс тва съм си била изрична - никфи уроци или тренировки събота и неделя! тва са ми дните за почивка.. и си спя до към 11-12-1 на обяд.. и се чувствам перфектно :smt016

10-31-2006, 20:02
Ми аз все още съм малка и нямам чак такива изчепки с пиенето
Т.Е. не че не пия ама като се пребера петък вечер вече трябва да съм изтрезняла щото наще ...
Днес примерно свърших даскало в 15.30
и в заимов /на студа/ първо бутилка ракия за сгряване и после бутилка 2.5 бира си разделихме 5 човека и пушихме около кутия цигали и като се прибрах към 21.00 вкъщи вече всичко ми беше минало ..
Така че събота сутрин изобщо не ми е гадно

koalka
10-31-2006, 20:18
Имам само един въпрос към теб:защо като се чувстваш така продължаваш да пиеш?Много ми е интересно.Не се чувствам по тоя начин,защото не съм на запой всеки петък.

machoka
10-31-2006, 20:23
Ти остави майтапа, ама последния път преди няколко дена като се събудих по тоя начин се почудих защо го правя не в това легло, в което легнат вечерта и не сам, а осъмнах с една приятелка :shock:

PaChanGa_GiRl
10-31-2006, 20:24
.... блокаж ...

ами не знам защо продължавам, защото ми е весело да прекарвам времето с приятелите си така. Аз също не съм на запой всеки петък, мога да си прекарвам това време и по друг, свестен начин.. простоо де да знам.. :mrgreen: и между другото все по-рядко пия в петък, може би губя съвестта си :D

10-31-2006, 20:35
И аз съм зле след пиянска вечер. На следващия ден никой да не ми се вясва, че избивам наред :smt070 , особенно ако не се наспя :smt015 и едно главоболие :smt073 . Ужас.

Mo6nooo
10-31-2006, 20:37
Ти остави майтапа, ама последния път преди няколко дена като се събудих по тоя начин се почудих защо го правя не в това легло, в което легнат вечерта и не сам, а осъмнах с една приятелка :shock:
И ти сега какво...хвалиш ли ни се?

По темата - досега не съм се напивал сериозно.

По-добре си пиши само по темата ;)
.: machoka :.

WILD__BOY
10-31-2006, 20:39
Не пия! Като пия не се напивам
Тъй че няма проблем. в съботра сутринта съм перфектен! чувставам се идеално - цели два почивни дни са пред мен :)

Black_JAG_Bundy
10-31-2006, 20:46
Не съм имал такива пиянски вечери

Boot
10-31-2006, 21:35
Ъъъ ми по принцип нямам никакъв махмурлук, но съм имала 2-3 кофти изцепки иииии след последния път ми беше гадно целия следващ ден. И не само физически.
Нооо като цяло съм си свежар... :mrgreen:

BornFromPain
10-31-2006, 22:15
Нуубс :> Само изпълняваш ритуала с 2 литра вода до леглото щото като се събудиш пресъхнал през нощтта не е хубаво да се спъваш по коридорите да будиш ваште. И другото е 1-2-3 кисели млека сутринта и не е възможно да имаш махмурлук.. Аз за последно имах преди доста време ама тогава бяха рекорди и по пиене и по глупости и просто немаше как :> А най-добре е както съм сега - само бира и не съм се напивал от сумати време :> И ми е добре..

magesnik
10-31-2006, 22:24
Колкото и лоша да е била предишната вечер,на другата сутрин веднага трябва да се почваш от рано с бири и наче цял ден ше ти е гадно после.Опитно доказано от мен и още няколко човека.

teenkopele
10-31-2006, 22:30
Не се сдухвам, напротив :) . Спомням си за великите изживявания и моменти от предишната вечер и им се наслаждавам. :mrgreen: \:D/ :wink:

AliceSw
11-01-2006, 08:47
пфффф гадно ти е щот не си добила тренинг, след 2-3 години главоболието няма да ти прави впе4атление :wink:

ина4е не ми е гадно, опитвам се да си подредя събитията от ве4ерта, и излизам на 4ист въздух с някоя аверка дет не е била с мене да си разкажем как е било, ако сме били на разли4ни места и все пак дори и да съм била мн зле като се наспя нямам проблеми :-D

RoyTheReaper
11-01-2006, 09:40
зависи колко алкохол съм изпил. ако съм бил в нормално състояние предната вечер се събуждам свеж и готов за нови подвизи. ако съм прекалил с алкохола имам махмурлук и съм депресиран, което ми ебава съботата.

бту, от малък мразя събота и неделя.

niGGa
11-01-2006, 09:41
моя махмурлук не е такъв..Смисъл, на другия ден ми няма нищо..Всеедно си се събуждам след обикновена и нормална вечер..

white_chik
11-01-2006, 10:01
Аз вчера бях на "запой" и днеска наистина си мислех,че купоните не са никак здравословни,щото днеска цяла сутрин ми е некво тегаво да не говорим,че съм похарчила маса пари и ще ми трябва поне една седмица да върна равновесието :smt012 Но иначе купоните са си незаменимо удоволствие.Не се чувствам виновна,щото гледам да не правя глупости вече и приятелите ме пазят :smt016

^SwEeT^DrEaM^
11-01-2006, 10:25
До сега не съм имала толкова сериозни напивания :)

sarang
11-01-2006, 13:00
Аз мога да се забавлявам и без алкохол. Настроение си имам и без това. Пия само бира или вино, и то малко. Така че алкохолът в малки количества е хубаво нещо, но иначе...
В събота сутрин се чувствам отпочинала, само дето пак трябва да се ходи на село... Но махмурлук нямам.

АТАКАБГ
11-03-2006, 02:56
Събота е може би най-готиния ден от седмицата. Определено не се сдухвам в събота сутрин :lol: