PDA

View Full Version : SHTE IZBQGAM



10-31-2006, 20:12
sluchvalo li vi se e da iskate da izbqgate?nashite ne me zabelqzvat..moga da placha i nqma da vidqt,da ima neshto seriozno i da im e vse taq

Smiley_Girl
10-31-2006, 20:14
Случвало ми се е разбира се.Трябва някой път да го направя.Мисля,че всеки е имал такива моменти.Просто трябва да изчакаш да преминат.

iiirish
10-31-2006, 20:15
разбира се, че много пъти просто ми се е искало да си хвана багажа и да се изнеса без да се обръщам. но това не решава проблема, а само допълнително го усложнява. пък и защо казваш, че вашите не те забелязват?! всички родители по един или друг начин обичат децата си. помисли, че може би имат прекалено много проблеми! все пак да се оцелява във българия си е жив Survivor ;) така че не ги вини за това, че не ти обръщат достатъчно внимание

п.с. темата няма място в този раздел ;)

Jessika_MG
10-31-2006, 20:19
малко сме за другия раздел
иначе по темата.. не мога дапроменя родителите ти, но ще е хубаво ако прекарваш повече време с приятелите си и те ти помагат ;-)

HopeLesss
10-31-2006, 20:37
Мога да се похваля със страхотни родители, или по-скоро със страхотна майка, защото баща ми не съм го виждала от години. Въпреки това майка ми ме познава толкова добре, че само като ме погледне може да разбере дали съм тъжна, дали съм плакала и т.н. Никога не съм искала да бягам от вкъщи :roll:

tedinkata_
11-01-2006, 04:57
o i az mn pati sam iskala da izbqgam ama neshto ne se reshavam #-o

koalka
11-01-2006, 05:58
Ами аз по принцип не искам да живея у нас,щото наште...как да го кажа...не са от най-добрите родители,а и не ми се живее с тях,но за сега нямам избор.

piska_
11-01-2006, 08:30
Да случвало ми се е, но е било само мислене не съм го правила и мисля, че си заслужава да го правиш http://smilies.sofrayt.com/aiw/smile2.gif

leko_otkachena
11-01-2006, 13:07
sluchvalo li vi se e da iskate da izbqgate?nashite ne me zabelqzvat..moga da placha i nqma da vidqt,da ima neshto seriozno i da im e vse taqmnogo mnogo loshu :smt012

Sazi
11-01-2006, 13:10
Ami az ne sam imala takav problem.....(Dano i za v bade6te da nqmam) ,no spored men bqgstvoto ne e na4in da razre6i6 problema si.Pogovori s roditelite si za tva ,koeto 4yvstva6!Vinagi ima e 2-ri varqnt Uspeh

vvs_go
11-01-2006, 14:22
sluchvalo li vi se e da iskate da izbqgate?nashite ne me zabelqzvat..moga da placha i nqma da vidqt,da ima neshto seriozno i da im e vse taq i kakvo kato izbqga6 ; kyde 6te otide6 da ne misli6 4e 6te e mnogo po razli4no nai dobroto re6enie da zapo4ne6 da pravi6 ne6ta koito te karat da se 4uvstva6 dobre

Slave4You
11-01-2006, 15:18
случвало ми се е мн пъти. един път така се скарах с майка ми че просто отворих входната врата и тръгнах ... нанякъде.Даже нз къде щях да отида. но майка ми ме чу, хвана ме мн яко за ръката и ми се разкрещя :shock: от тогава не съм пробвала но мн пъти ми е минавало през ума.

Glorka_
11-01-2006, 15:21
anito.sl го каза...това не решава проблемът ти,а напротив-само го усложнява...така че НЯМА СМИСЪЛ! =')

{}b3b3t0{}
11-01-2006, 16:39
И аз ще избягам ... при гаджето :wink:
А по темата ... ами тъпо е да избягаш. Няма къде или ако има ще те намерят и може да стане по-лошо :)

PerfectStrang3r
11-01-2006, 16:45
И аз ще избягам ... при гаджето :wink:
А по темата ... ами тъпо е да избягаш. Няма къде или ако има ще те намерят и може да стане по-лошо :)

И аз при теб ще дойда :){}
Аз не бих бягал... най - тъпо е да бягаш от проблемите. Ако искаш да ги преодолееш, изправяш се срещу тях ;)

SweetYGirL93
11-01-2006, 17:00
Аз преди няколко години мн исках да избягам от вкъщи щото мн често ме накзваха но не можех да си представя живота си без да имам покрив над главата си и все не се решавах да избягам :!: Така не се решават проблемите така само ще си имаш още проблеми щото ще те намерят и ще ти се карат мн така че си помисли добре преди да избягаш :!: