PDA

View Full Version : Защо?!



10-31-2006, 21:13
Защо по дяволите момичетата на 14-15 години излизат с някакви, дето са с 4 години по големи от тях. Защо не си излизат с момчета на тяхната възраст. Въпрост към момичетата.

InHell
10-31-2006, 21:20
Погледни сигнатурата ми :)

^EliTo
10-31-2006, 21:23
Zashtoto pove4eto mom4eta na na6ata vuzras vse o6te ne znaqt kakvo iskat momi4etata, a te iskat mn lubov i vnimanie, koeto vie za momenta ne ste mn sposobni da dadete za6toto mislite samo za seks i ni6to drugo. Estestveno ima i mom4eta izklu4eniq no sa malko :) "Batkovcite" znaq kak da se durjat zatova :lol:

skate_warrior
10-31-2006, 21:26
Zashtoto pove4eto mom4eta na na6ata vuzras vse o6te ne znaqt kakvo iskat momi4etata, a te iskat mn lubov i vnimanie, koeto vie za momenta ne ste mn sposobni da dadete za6toto mislite samo za seks i ni6to drugo. Estestveno ima i mom4eta izklu4eniq no sa malko :) "Batkovcite" znaq kak da se durjat zatova :lol: typa kifla nedoe*ana !


Moderated by miloto
т.2 от Правилника :!:

10-31-2006, 21:28
Zashtoto pove4eto mom4eta na na6ata vuzras vse o6te ne znaqt kakvo iskat momi4etata, a te iskat mn lubov i vnimanie, koeto vie za momenta ne ste mn sposobni da dadete za6toto mislite samo za seks i ni6to drugo. Estestveno ima i mom4eta izklu4eniq no sa malko :) "Batkovcite" znaq kak da se durjat zatova :lol:
Ти па ако си мислиш, че батковците не си мислят за секс и че милувките и гушканията не целят да ви вкарат в леглото...

HaCkO
10-31-2006, 21:59
i az tfa 6tqh da vi kaja te pone znaqt kak da vi zablodqt za da vi fkarat po barzo vav legloto a nie pone si kazvame kvo iskame ! :!: :!: :!:

koalka
11-01-2006, 06:14
Zashtoto pove4eto mom4eta na na6ata vuzras vse o6te ne znaqt kakvo iskat momi4etata, a te iskat mn lubov i vnimanie, koeto vie za momenta ne ste mn sposobni da dadete za6toto mislite samo za seks i ni6to drugo. Estestveno ima i mom4eta izklu4eniq no sa malko :) "Batkovcite" znaq kak da se durjat zatova :lol:
Ти па ако си мислиш, че батковците не си мислят за секс и че милувките и гушканията не целят да ви вкарат в леглото...Именно.Даже повече целят и знаят такива като теб как да ги вкарат,щото са тъпи.Говоря за първия цитат.

olive_oil
11-01-2006, 08:15
Zashtoto pove4eto mom4eta na na6ata vuzras vse o6te ne znaqt kakvo iskat momi4etata, a te iskat mn lubov i vnimanie, koeto vie za momenta ne ste mn sposobni da dadete za6toto mislite samo za seks i ni6to drugo. Estestveno ima i mom4eta izklu4eniq no sa malko :) "Batkovcite" znaq kak da se durjat zatova :lol: аха =D> =D> =D> =D> =D>

Chikiponita
11-01-2006, 11:17
Ami mom4etata na 14-15 sa si o6te s po-detsko suznanie...Neuvereni sa,ne znaqt kakvo da pravqt,kak da se durjat...A 18 godi6nite ve4e BI TRQBVALO da sa poizleznali ot pouberteta i da sa po-zreli...Makar,4e ako pitate men suzdaniqta ot mujki pol si ostavat "mom4eta" do 30 godini...

Cuddly
11-01-2006, 11:27
Много ясно, че няма да се занимават путьовци на 14-15 години. ХАхахХхАХхаХАХа :smt043 Те все още не знаят какво е това, което им виси отпред и ще зарибяват мадами! Алооо, и аз съм била 14 и си ги спомням ония от моя клас...нямам думи просто. Смешни сте... :smt044

qqqbv
11-01-2006, 13:34
Дрисли..на 15 години се мислат за големи каки..момчетата на 15 небили дорасли абе ей вие нали сте ного дорасли момичетата на 15!Аз ако сам на +18 никога няма да си хвана няква пикла на 15-16 която се мисли за голяма,че немога да си хвана някоя на 20 години ;) .

Sazi
11-01-2006, 13:37
Защо по дяволите момичетата на 14-15 години излизат с някакви, дето са с 4 години по големи от тях. Защо не си излизат с момчета на тяхната възраст. Въпрост към момичетата.


Hahaha abe ti nared li si???Estestveno 4e pove4eto momi4eta obi4ame po golemite mom4eta.A i tiq na 14-15 sa zagorqli ligliovci

angel4e_s_krila
11-01-2006, 14:31
не си ги хващат 14-15 годишните а по-скоро "големите" батковци на по 20 годинки си търсят млади и тъпи съчми,които да им играят по сФирката.смешното в случея е , че тия дрисли се мислят за много отворени,а всъщност са изпозвани парцали - изтривалки на големите батковци, наивни пикли!

Cuddly
11-01-2006, 14:42
не си ги хващат 14-15 годишните а по-скоро "големите" батковци на по 20 годинки си търсят млади и тъпи съчми,които да им играят по сФирката.смешното в случея е , че тия дрисли се мислят за много отворени,а всъщност са изпозвани парцали - изтривалки на големите батковци, наивни пикли!

Ми аз сега да си хвана някое лапе на 15 години, за да не съм използван парцал така ли? :smt043 Олеле, направо ме разбивате тука, честно! ХхахХАХхА От доста време не се бях забавлявала така наистина! :smt005
Всеки прави избор в живота си - с кого ще бъдеш, какъв ще е, колко ще е голям. Защо се опитвате да съдите хората не мога да разбера. :smt017 Тоя бил парцал, оня изтривалка... Какво ви става бе хора!?! Я се стегнете малко.. :smt011
Скоро ще направя 18, приятелят ми е на 20. Наивна пикла ли съм? ХАХхАХхАхаХХаХа! Сладури.. :lol:

bulgarche
11-01-2006, 15:54
Темата се повтаря многократно. даже има една която е доста..обсъждана и бая мнения насъбра

Klamer4o93
11-01-2006, 16:03
не си ги хващат 14-15 годишните а по-скоро "големите" батковци на по 20 годинки си търсят млади и тъпи съчми,които да им играят по сФирката.смешното в случея е , че тия дрисли се мислят за много отворени,а всъщност са изпозвани парцали - изтривалки на големите батковци, наивни пикли!

Ми аз сега да си хвана някое лапе на 15 години, за да не съм използван парцал така ли? :smt043 Олеле, направо ме разбивате тука, честно! ХхахХАХхА От доста време не се бях забавлявала така наистина! :smt005
Всеки прави избор в живота си - с кого ще бъдеш, какъв ще е, колко ще е голям. Защо се опитвате да съдите хората не мога да разбера. :smt017 Тоя бил парцал, оня изтривалка... Какво ви става бе хора!?! Я се стегнете малко.. :smt011
Скоро ще направя 18, приятелят ми е на 20. Наивна пикла ли съм? ХАХхАХхАхаХХаХа! Сладури.. :lol:
Ако не ви се чете още едно пуберско мнение, пропуснете тва :)
Та към Cuddly: Ти си само 2 години по-малка. Това е АБСОЛЮТНО нормално. Не е нормално, обаче ти да си на 14, а "гаджето" ти на 20. Тези връзки не трят дълго. Имам такива познати от женски пол. Обикновенно БАТКОВЦИТЕ ги зарязват след 1вото чукане. Добре, наистина е доказано, че ние (момчетата) порастваме по-бавно, но поне ще сме честНи с вас и ще си кажем кфо искаме. Ако не ти се занимава с по-малък от теб, или с някой на твоята възраст, тогава се хвани с някой 1-2 години по - възрастен. С него няма да сте толкова различни и ще имате общи теми. :wink:

Diabla``
11-01-2006, 19:17
ami az sam na 14 i moga da ti kaja 4e ima mnogo pekani hora oi ot dvata pola na moqta vazrast prosto ne si namerila podhodqshtite hora
gadjeto mi sashto e na 14 i tova avtomati4no ne zna4i 4e e nqkoi liglio ili 4ovek koito ne znae kakvo iska a to4no obratnoto

wildman
11-01-2006, 19:46
братле вие са уж сте некви възрастни и зряли нали бе! ама кат сте били и вие "малки" между 12 и 15 години мислили сте се за некви тъпаци, бебешори или лигльовци? не само исках да попитам вапреки че не ми се вярва ама се пак кой знае кви отговори ше последват...

Nasindo
11-01-2006, 21:02
Zashtoto pove4eto mom4eta na na6ata vuzras vse o6te ne znaqt kakvo iskat momi4etata, a te iskat mn lubov i vnimanie, koeto vie za momenta ne ste mn sposobni da dadete za6toto mislite samo za seks i ni6to drugo. Estestveno ima i mom4eta izklu4eniq no sa malko :) "Batkovcite" znaq kak da se durjat zatova :lol:

Съгласен съм ,че момичетата искат това ,но само ще отбележа ,че като цяло тези "батковци" се правят ,че им го доставят ,докато не им вдигнат краката и не офейкат :smt005

hforce
11-01-2006, 21:06
не си ги хващат 14-15 годишните а по-скоро "големите" батковци на по 20 годинки си търсят млади и тъпи съчми,които да им играят по сФирката.смешното в случея е , че тия дрисли се мислят за много отворени,а всъщност са изпозвани парцали - изтривалки на големите батковци, наивни пикли!

e tva mnenie mi haresa, da dopulnq: malkite se vkarvat po-plesno v legloto otkolkoto golemite, a i nie ne celim da vi vkarame v legloto, samo vie taka si mislite, naprotiv, batkovcite tova celqt


HACKO gledam opravil si si avatara :)

HaCkO
11-02-2006, 17:05
Na vseki se slu4va da obarka mersi 4e mi kazahte da se popravq :::

VeSna
11-02-2006, 18:07
Защото трябва да може да помисли и за връзка а не само за секс.Момченцата на по 15 годинки мислят само за това което са открили наскоро - че това м/у краката им става и за друго не само за пишкане....

TreeHill
11-02-2006, 18:23
Zashtoto pove4eto mom4eta na na6ata vuzras vse o6te ne znaqt kakvo iskat momi4etata, a te iskat mn lubov i vnimanie, koeto vie za momenta ne ste mn sposobni da dadete za6toto mislite samo za seks i ni6to drugo. Estestveno ima i mom4eta izklu4eniq no sa malko :) "Batkovcite" znaq kak da se durjat zatova :lol:
Ти па ако си мислиш, че батковците не си мислят за секс и че милувките и гушканията не целят да ви вкарат в леглото...Именно.Даже повече целят и знаят такива като теб как да ги вкарат,щото са тъпи.Говоря за първия цитат.

HaCkO
11-02-2006, 18:46
Temata e sabutaj Mom4eta sprete da pi6ete tuka tva tuka e samo za jeni we da eba basi te samo da ni draznqt sa si slojili taq tema karaite si kakto si znaete pak i na6to vreme da badem batkovci 6te doide togava da mu mislqt :smt006 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 \:D/ \:D/

an_69
11-02-2006, 19:01
14.godi6nite.mom4eta.mislqt.samo.za.sex.i.nepresta nno.se.hvalqt.kolko
im.bil.golqm.i.se.opitfat.da.ti.se.dokazvat.kolko. sa.dobri.v.legloto-
emi.detska.rabota.am.est.ne.sas.si4ki.e.taka :smt005

HaCkO
11-02-2006, 19:05
Aaaa milo samo taka :P braus na tebe :P an_69 Obi4kam te Milo :smt007 :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 :smt060 :smt055 :smt054 :smt118

sexyyy_angel
11-03-2006, 15:38
Ако не ви се чете още едно пуберско мнение, пропуснете тва
Та към Cuddly: Ти си само 2 години по-малка. Това е АБСОЛЮТНО нормално. Не е нормално, обаче ти да си на 14, а "гаджето" ти на 20. Тези връзки не трят дълго. Имам такива познати от женски пол. Обикновенно БАТКОВЦИТЕ ги зарязват след 1вото чукане. Добре, наистина е доказано, че ние (момчетата) порастваме по-бавно, но поне ще сме честНи с вас и ще си кажем кфо искаме. Ако не ти се занимава с по-малък от теб, или с някой на твоята възраст, тогава се хвани с някой 1-2 години по - възрастен. С него няма да сте толкова различни и ще имате общи теми.



.Za6to da ne e normalno takava razlika ot 5-6 godini i za6to si misli6 4e ne traqt dalgo.Az sam na 18,a priqtelq mi na 24 i sme ve4e po4ti 3 godini zaedno i planirame ob6toto si bade6te.naprotiv to4no tiq vrazki sa mnogo po-stabilni,za6toto mom4etata na tazi vazrast znaqt kakvo iskat ot jivota,a edno 14 godi6no mom4ence,koeto teparva razbira kakvo ima mejdu krakata govori i misli samo i edinstveno za sex.

mimkata_kaulitz
11-03-2006, 15:46
Защо по дяволите момичетата на 14-15 години излизат с някакви, дето са с 4 години по големи от тях. Защо не си излизат с момчета на тяхната възраст. Въпрост към момичетата.
1.По-големите момчета знаят какво правят и е много по добре да се Е***Ш с някъф по-голям защото той е по-опитен и знае повече.
2.Момчетата които са на нашата възраст за доста по-тъпички(да не се обиждат)защото всеки знае че момичетата се развиват по-бързо
3.По-големите могат да дадът много повече на едно момиче(личен опит)

Аз сам на 14 и ходя с момче на 18 и той е много по различен от момчетата на моята възраст защото сам била и с момче на моите години и намирам разликата . просто е по-добре по-голямо момче дали ще е с 1,2,3,4 или 5 години се е тая по-големите са по-готини.А и по-големите отдавна са излезли от побертета .Аз обичам по големите :smt007