PDA

View Full Version : Срамежливост..



Пенчу
10-31-2006, 21:13
Имам голям проблем с момичетата..ставам страшно стеснителен когато си говоря с някоя хубава девойка..естествено не е само при мен,но повечето момчета са "гъзари" и не им дреме ](*,)
В класа имаме 2 хубави момичета..и 2-те нови
Първо си харесах едната понеже беше мн сладка..но вече си показа рогата и е егати патката (грр)
А втората е мнгоо хубава и има чудесен характер,само дето пуши (цигара на седмица ..което не мисля ,че е много)
Въпреки сичко проблема ми е как да я заговоря
Можеби любов на моята възраст няма (14) ,но аз много я харесвам..нз какво е тогава :lol:
Тя не ми говори и все повече губя кураж с мисълта,че не ме харесва (а може и да сам грозен,нз) и не искам да се излагам пред така дебилния ми клас.. [-X

iiirish
10-31-2006, 21:28
прави малки, но забелязващи се жестове за нея (питай я какво харесва, какво обича - това е нещо, което малко момчета питат, а момичетата обичат да говорят за такива неща; остави я понякога да ти говори и за прически и за дрехи ако трябва, само и само да те почувства по-близък). от там се започва. нека тя да разбере, че си човек, когото тя заслужава за приятел и да поиска да се сближите. останалото ще си дойде от само себе си.

Remini
10-31-2006, 21:33
Пич....идеята е следната:
Първо едно момиче гледа да бъде забелязано от другите...тоест тя няма да ти обърне внимание ако ти не поемеш нещата в свои ръце...това не означава че тя не проявява интерес към теб...
Второ.....ти не си единствения човек който се сдухва пред готина мадам...дори и на мен ми се е случвало да блокирам...или просто да стоим и да се гледаме...тогава мълчанието говори.
Но да си дойдем на думата..Пушенето не е никакъв проблем...
Предполагам че се познавате с въпросното момиче.
Тогава използвай варианта да се засечеш с нея в някое кафе и да си полафите....Единственото което трябва да имаш е търпение...днес си кажете две думи...утре три и така...опознайте се...но не насилвай нещата...просто излизайте по често само като приятели и ще видиш че като се опознаете може да ти се отвори парашута...нищо не става от първия път.

Пенчу
10-31-2006, 21:39
Уф еми точно там е проблема ,че само мога да зяпам..мисля ,че единствения разговор помежду ни беше
- Защо ме гледаш така ? (тя)
- Ааа..бях се замислил ! (омг ебати идиота)
:mrgreen:
Незнам просто трябва някой да ми бие една плесница да се стегна малко ](*,)
Все някога трябва да го преодолея
Ще видим к'ва глупост ще направя в Четвъртък :smt012

Kar4eto
10-31-2006, 21:40
прави малки, но забелязващи се жестове за нея (питай я какво харесва, какво обича - това е нещо, което малко момчета питат, а момичетата обичат да говорят за такива неща; остави я понякога да ти говори и за прически и за дрехи ако трябва, само и само да те почувства по-близък). от там се започва. нека тя да разбере, че си човек, когото тя заслужава за приятел и да поиска да се сближите. останалото ще си дойде от само себе си.

Съгласна съм!И се опитай повече да вярваш в себе си!!!

Remini
10-31-2006, 21:42
А защо нещата да не стоят така :
-Защо ме гледаш така(тя)
-Щот си много готина(ти)
Не е нужно да се задълбочаваш в използването на епитети за красотата и други изразни средства...кажи го с прости думи..ще прозвучи на бъзик от който ще и стане доста приятно...

Kar4eto
10-31-2006, 21:48
Ей т'фа и мен ме изкефи :mrgreen: !

10-31-2006, 22:54
А защо нещата да не стоят така :
-Защо ме гледаш така(тя)
-Щот си руса пача ма стааш кат за 50-60 пати ... (ти)

и готоо вече си "гЪзар"

Polin4eto
11-01-2006, 05:24
Опитай се, ама не само се опитай, ами го направи - дръж се доколкото може естествено. Пускай смешки, забавлявай я, момичетата харесват това :D . Забавното, жизнерадостно момче привлича малко повече момичета от надутия гъзар. А пък ако тя харесва такива отрепки, неин проблем, има още толкова други сладки, свестни момичета. :smt006

koalka
11-01-2006, 05:52
Ами първата си разбрал,че е патка,както ти се изрази и няма какво да опитваш при нея.Не трябва да се притесняваш.Всичко идва може би от ниското ти самочувствие и това ще ти попречи при второто момиче.Трябва да си кажеш,че ще успееш и наистина да го направиш.Това,че пуши една цигара в седмицата ти ще решиш дали е проблем,но според мен не е.

leko_otkachena
11-01-2006, 13:03
nachi purvata q zareji shtom si e pokazala rogata,a vtorata hodi q zagovori pitai q kakvo pravi kak e ala-bala aide be ne e tolkova trudno

vvs_go
11-01-2006, 14:20
Имам голям проблем с момичетата..ставам страшно стеснителен когато си говоря с някоя хубава девойка..естествено не е само при мен,но повечето момчета са "гъзари" и не им дреме ](*,)
В класа имаме 2 хубави момичета..и 2-те нови
Първо си харесах едната понеже беше мн сладка..но вече си показа рогата и е егати патката (грр)
А втората е мнгоо хубава и има чудесен характер,само дето пуши (цигара на седмица ..което не мисля ,че е много)
Въпреки сичко проблема ми е как да я заговоря
Можеби любов на моята възраст няма (14) ,но аз много я харесвам..нз какво е тогава :lol:
Тя не ми говори и все повече губя кураж с мисълта,че не ме харесва (а може и да сам грозен,нз) и не искам да се излагам пред така дебилния ми клас.. [-X smqtam 4e momi4e pu6a4ka e mnoo sexy

Ice Princess
11-01-2006, 16:37
А защо нещата да не стоят така :
-Защо ме гледаш така(тя)
-Щот си много готина(ти)
Не е нужно да се задълбочаваш в използването на епитети за красотата и други изразни средства...кажи го с прости думи..ще прозвучи на бъзик от който ще и стане доста приятно...

=D> Ами така си е - това няма начин да не я "разтопи"... Пък и тя сигурно малко или повече е забелязала, че проявяваш интерес към нея (момичетата ги усещаме тези неща :wink: ) така че трябва да направиш нещо за да се сближиш с нея. Недей да чакаш прекалено дълго, защото щом е хубава и с готин характер, някой "гъзар" (който всъщност е много по-тъп от тебе), ще ти я вземе под носа. [-X

assd
11-01-2006, 19:49
пффф цигара на седмица, питай я как го прави тоя номер че да пестя по 2,60 на ден... моля те питай я