PDA

View Full Version : Moqta istoriqmoqt ad



11-01-2006, 09:09
Stoqh samotna do prozoreca.Dolepih prysti do studenoto styklo.Vyrhu nego ostana otpe4atyk ot moqta dlan.Na vun be6e mra4no i studeno.Bezmulvna s lice oblqno v sylzi si spomnih za teb-angel moi.Spomnih si kak ryka za ryka se razhojdahme po mra4nite ulici i se nadsmivahme na samotata.Ne mojeh da si predstavq kakyv 6te byde jivota mi bez teb.No sega sym sama.Ti me ostavi.Kak moja?!?O6te 4uvam spira4kite,udara pisacite mi.O6te pomnq prekaturenoto 4erno BMV.O6te pomnq kak vikah imetoti.O6te pomnq kak se opitah da te izvadq ot premazanata kola.O6te vijdam sylzite na o4ite ti,kak me mole6e "Bqgai"Kak mojah da te ostavq kak mojah koleni4ila na 6oseto da gledam plamucite koito mi otnemat liubovta.I te izgubih.Sega stoq do prozoreca.Do tozi sy6tiqt na koito risuvahme malki syr4ica.Sega te nqma.Trygnah kym noja postavila na poda.Vzimah go v ryce dopirah go do dlanta si...............no nqmah smelost.No znai lubimi skoro pri teb 6te doida az

e_l_i_z_a
11-01-2006, 09:43
Много е силно.Също така и дълбоко...Написано е с чувство определено.Но това твоята история ли е наистина? :|
Ако е така-каквито и да било съболезнования няма да ти помогнат :wink: Просто гледай напред...колкото и да е трудно.Спомняй си за миналото,но не живей за него.Имай си спомените,но нека те да не са мечти за бъдещето...Радвай се,че ги имаш.Радвай се,че този човек е бил до теб,че е държал на теб и ти на него.Защото нищо не може да направиш.Нищо,освен да гледаш с усмивка на миналото-спомняй си за хубавите моменти и не се натъжавай.Така вредиш на себе си,а не е хубаво O:) Не слагай край на живота си.Не и нарочно-помисли си дали той би го искал?Дръж се,точно в този момент имаш нужда от родители,роднини и близки приятели.Те едва ли ще те изоставят.Трудно е за възприемане,но пък е истина-животът продължава!

мимс
11-01-2006, 10:11
олеле много е тъжно просто нямам думи да опиша направо ми се насълзиха очите. Просто думите няма да стигнат , каквото и да казваме е излино. Просто съм съкрушена как може винаги ли става така все нещо няма да е добре в тоя живот, не само на мен и на другите хора. Мога само да ти кажа да гледай напред само напред, бъди с приятели повечето време само само да не мислиш за това и така с времето ще заблравиш но не напълно но поне това мога да ти кажа и искерено съжалявам. Моите съболезнования. Вдигни глава и само напред

koalka
11-01-2006, 10:17
Наистина е много тъжно,но се надявам да не е истина... :( Много е гадно...меко казано да ти отнемат така любовта.

I_ve7o
11-01-2006, 10:24
oleee..vinagi kato 4eta takiva ne6ta mn se sdyhvam i po4vam da reva ;((( yjsss mn e tyjno..dano ne e vqrno..makar 4e znam kakvo ozna4ava da ti otnemat lybovta po takyv na4in ;(

piska_
11-01-2006, 10:35
Наистина е много хубаво и тъжно :(

HopeLesss
11-01-2006, 10:37
Тъжно е, но в живота стават и такива неща. Живота ни смачква, удря ни шамар, след който боли и се чувстваме слаби, но трябва да му покажем, че сме по-силни от него. Твоя приятел винаги ще е жив, докато е в сърцето ти. Ако сложиш край на живота си, не само че няма да бъдете заедно, но той ще умре, защото няма да има кой да го пази в мислите и душата си!

DevilWish
11-01-2006, 10:39
Ole tova e super gadno ,nadqvam se da ne e tvoqta istoriq ,a ako e taka bydi silna!

11-01-2006, 10:42
Vsi4ko e istina.Vsi4ko tova mi se slu4i predi 1 godina.Na tozi den se zapoznahme,na tozi den nameri smyrta si.Zagina pri avtomobilna katastrofa>za syjalenie az ne go posledvah.Systezava6e se s edno mom4e.No za6to???????Zaradi tazi glupost sega sym sama.Nqma go i mi e tejko.^te mi se 4as po skoro da ida pri nego

11-01-2006, 10:47
Dano nikoga ne go izpitate.Dori sega kato se setq rycete mi treperqt i syrceto mi se sviva.Boli me.Imam 4uvstvoto 4e taq rana nqma da zaraste!Toi be nai-prekrasnoto sy6testvo na toq svqt za men.Toi mi be vsi4ko ot koeto nqkoga sym imala nujda.Jiveeh za nego a sega go nqma-togava za kakvo dajiveq???????????????

HopeLesss
11-01-2006, 10:57
Заради себе си! Не е нужно да живееш заради някого. Приятеля ти не би искал да се откажеш от всичко само защото той вече не е с теб. Няма да те карам да го забравяш, защото това не е възможно, но гледай напред. Може би там някъде има човек, който също ще обикнеш... Не се предавай!

Sladkata_Nansi
11-01-2006, 12:46
:cry: Adski tajna istoriq,naistina.....no mislq,4e kakvoto i da napi6em edva li 6te mojem da q uspokoim.A i sam sigurna,4e vsi4ko tova,koeto pi6em tuk-da prodaljava napred,da se bori,da me4tae-tq mnogo dobre go znae,no kogato ti se slu4i ne6to takova nikoi ne moje da ti pomogne osven sam,ako ne si pomogne6!Kazvam go ot li4en opit,za6toto predi po-malko ot godina zagubih bratov4ed si sa6to v ujasna katastrofa :cry: Znam kakvo e.......

leko_otkachena
11-01-2006, 12:47
Наистина е много хубаво и тъжно :( :smt010

iiirish
11-01-2006, 12:52
makar 4e znam kakvo ozna4ava da ti otnemat lybovta po takyv na4in ;(

на теб ли ти го отнеха!? :-s и как възкръсна?! :smt005

PerfectStrang3r
11-01-2006, 17:16
Наистина е много тъжно. Ако аз загубя любовта си, просто не знам какво бих направил. не бих се самоубил, защото знам, че тя ще иска да продължа да живея и да бъда щастлив, колкото и трудно да е това.