PDA

View Full Version : Molq vi pomagaite,che....



ujaaaaas
11-01-2006, 09:21
....imam ujasen problem..s priatelia mi sme zaedno ot pochti polowin godina(az sum na 17,a toi na 19)..mn se obichkame,daje ot dosta predi towa..wsichko e perfectno,oswen edno - kato oprat neshtata do sex i stawa plachewna situaciataaaa....wse ne moje da mu stane(nai-grubo kazano) ](*,) ..problemut e,che tochno s men se sluchwa...kaza mi,che e ot pritesnenie da ne se izduni,zashtoto mn go misli i planira,zashtoto sum bila tochno az,a ne nqkoq ot ulicata...w powecheto sluchai se trewojim i za wremeto,koeto sa ni otpusnali nashite(gonim gi navecheri)..oswen towa,ima i drug problem- az sum neopitna i s towa,koeto prawia e iawno,che ne moga da go wuzbudia :smt010 ...molia wi,daite mi niakakuw suwet kakwo da prawim w tazi situacia,zashtoto gushkaneto naistina weche mi omruzna,puk i iskam da sme shtastliwi..znam,che wruzkata ne e samo sex,no toi e sushto tolkowa wajen,kolkoto i drugite aspekti - dowerieto,priatelstwoto i t.n...blagodaria na wsichki,koito shte otgoworqt..

Chiana
11-01-2006, 10:15
Миличка, не трябва да се притеснявате толкова. Трябва да се отпуснете, да не го мислите и да не ти пука. Вие спичате и затова става така. Защо не пробваш преди това да му правиш френска? Пробвала ли си досега?

ujaaaas
11-01-2006, 10:28
mi uj probwah,ama neshto qwno ne se poluchawa kato horata...wsushtnost si mislih tochno towa,s frenska da zapochna dokato 'rabotite stanat' i posle da pristupim kum wtoriq etap..i ne samo toi se pritesnqwa chestno kazano..probwali sme 2-3 puti do sega i weche wseki sledwasht put me e strah,che pak shte izdunime neshtata ..kak e wuzmojno,az iskam nai-mn nego,toi men,puk kakwo izliza... :smt089

Chiana
11-01-2006, 10:37
Мила, защо не се напиете? Е, не до несвяс, но стабилничко. Да си подпийнете яко.. и гледай как ще потръгнат нещата. Има ефект,чесно!

ujaaas
11-01-2006, 10:41
mila,mislish li,che shte ima efect? :-k

{Sweet_Dreams}
11-01-2006, 10:48
определено! :wink: И сладкото помага.Но не да седнете да пиете и да си мислите "айде кога ще се напием и да почваме"То ще стане от самосебе си!Просто седнете пиинете си стабилно и не мислете за това и после може дори и от една целувка да му стане и да стане работата! :)

ujaaaaas
11-01-2006, 11:15
mn wi blagodaria milichki,shte probwame dnes-utre i dai boje da wi se pohwalia:) ako niakoi ima oshte idei,shte gi procheta s udowolstwie:)i pak merci!

krem4et0
11-01-2006, 11:26
Не пий алкохол преди секс,особено ако ще ти е за пъви път-от алкохолът ще пресъхнеш и ще те боли. 1-2 чашки винце е ок,но не и повече!

jeditte
11-01-2006, 11:27
...

ujaaas
11-01-2006, 12:37
Не пий алкохол преди секс,особено ако ще ти е за пъви път-от алкохолът ще пресъхнеш и ще те боли. 1-2 чашки винце е ок,но не и повече!

mila,towa ne e problem za men..kogato e okolo men winagi sumadski wlajna.. :oops:

iani4ka
11-01-2006, 14:01
hi,po-dobre si osvobodete edin den i si namerete nqkoe mesto na koeto da ste sigurni 4e nikoi nqma da vi pritesnqva i si pogovorete kak to4no da stane.A tva s frenskata e mn dobra ideq.

Chiana
11-01-2006, 15:33
Абе, миличка, незнам дали ще има ефект при теб, обаче при мен от алкохола доста ми се покачва желанието за секс, ставам по-отпусната и по-перверзно настроена. Така успяхме да го направим анално с приятеля ми. До тогава правихме опити, но не се получаваше, болеше ме, ама като си пийнах повечко и стана идеалка. Не ме болеше, нито нищо. Таа важното е да не го мислиш. И ако стане засечка, да не се притесняваш. Да не ти пука. Първият ми път с приятеля ми стана така... Той явно предварително си беше лъснал една, или пък просто се беше притеснил... Та му спадна. И нищо не стана. Но ние си продължихме с любовните закачки, де. Правих му френска после. А на другия ден бяхме на един купон (и пак си бяхме пийнали, де) и по едно време му викам:Бебончеее, айде да се качим горе...
И нататъка е ясно... Та важното е непрекъснато да правите опити, да не се отказвате, да не се страхувате, че ще стане засечка и да не го мислите. Да вярвате, че всичко ще е ок.
А френската е абсолютно задължителна :Р Може хич да не си добре във френските, и аз бях така преди. Незнаех изобщо какво да правя. Ама важното е да го гледаш перверзничко, да се усмихваш лукаво, да си спокойна и да правиш каквото ти падне. :wink: