PDA

View Full Version : Вече не е същото...



11-01-2006, 09:53
Всичко започна преди няколко месеца...до тогава с приятелките ми бяхме толкова единни,нищо не можеше да ни раздели,мислихме по един и същ начин,забавлявахме се....Но пробвахме трева...на приятелките ми много има хареса и се зарибиха да пушат по-редовно от необходимото!Викат че е само временен период и все пак и аз пушах с тях не усещах какво става!След това решиха че тревата не им е достатъчна и минаха на амфети-"само да пробват"!И така се зарибихме и по амфета!Сега осъзнавам че вече не сме толкова единни,че когато се надрусаме не гледаме как да се забавляваме заедно а всеки поотделно си прави веселото!След което почнахме да мислим по съвсем различен начин и да се съмняваме една друга(никога не съм си и помисляла че ще стигнем до тук)

Решихме че трбва да се откажем и да върнем приятелството ни,но не издържахме и 2 дена...пак си взехме!

Кажете какво да правя,как да върна миналото и приятелките си,не искам да се разделяме по такъф начин!

п.с. не исках да стане толкова дълго....

PiLeto~UbieC
11-01-2006, 12:44
Ами какво мога да ти кажа ? Всички мои приятели , които са пробвали такива работи и са се зарибявали са се разделяли .... Сега в моя квартал винаги можеж да видиш някви такива пробити наркоманчета ама какво можеж да направиш ? От темата ти личи че за твоите приятелки няма шанс но може би за теб има .... Ако наистина е така по - добре да се спасяваш и да потарсиш медицинска помощ ... Надявам се да съм ти помогнал .
:|

Bonbonenata
11-01-2006, 14:28
В случая бих те посъветвала да се спасяваш сама, а когато измъкнеш себе си - опитай и тях да измъкнеш. Явно сте в "дълбоки води" и няма да стане лесно.

11-01-2006, 15:40
Слушайте AC/DC... Това е решението.

bulgarche
11-01-2006, 18:51
Няма начин...това са последствията от тия неща

11-01-2006, 18:58
Точно от тези неща е...повярвай ми сигурна съм!И не е както си мислите че сме/са наркоманки!Просто е зарибявка...но не сме за лекари или нещо такова!Просто аз искам да измисля начин пак да се сближим и да спрем!

Faintman
11-01-2006, 19:13
Слушайте AC/DC... Това е решениет
:D :-D :lol: :smt005 Наистина трябва да спреш тази зависимост, а после да се чудиш как отново да бъдете приятелки.За да се справиш потърси вниманието на по-големи, за да ти дадът съвет, защото това е много сериозно. Не се срамувай да го споделиш с редотелите си, защото това е много рисково поведение, което е много опасно за нашата възраст! Ако си решила това, тогава се откажи от твърдо зависимете, защото те ще те подтикнат отново да пробваш.

bruteca
11-02-2006, 21:30
e bratle powqrwai ne seki te misli za narkoman ama gledai da ne se pristrasti6 [-X

bUmMbAmMTrEsS
11-08-2006, 15:36
Znam che sa ti priqtelki i iskash da napravish nai dobroto za tqh za da im pomognesh,no sled kato sa po4nali i ne iskat da sprat tova zavisi samo i edinstveno ot tqh .. :( Ti po-dobre ne go pravi a te dano se osaznaqt na vreme ...

BornFromPain
11-08-2006, 16:56
Не можеш да направиш нищо по въпроса с амфетаминовите наркомани.. Половината от хората с които съм израснал в квартала ми, са така от доста време и по едно време ми писна и почти спрях да излизам с тях. Просто на такъв човек като му започнеш темата че не е хубаво кипва почва да се кара.. А и като цяло когато не са тупали им е кофти и квото и да тръгнем да правим винаги първата им мисъл е "а ако имахме сега амфет щеше да ни е много по-яко".. И лошото е че вече са до такава степен че ги няма гадните ефекти(освен целогодишния синузит) в смисъл спят си дори да са тупали доста, ядат си идеално, нямат ранички по небцето после.. изобщо за тях тупането сега е нещо което единствено положително.. Такива хора не спират дори когато на 19 разбират че имат брутална аритмия.. Така че по-добре не се занимавай.. И без това мойте хора колкото бяха свестни и бяха единствените хора за мен сега са нищо повече от нарком ани.. Демек няма какво общо да имам с тях.. В началото е кофти(аз бях почти всеки ден с тях от 8-9 годишен, сега съм на 18) ама когато се опитваш и нищо не помага, започваш да ги чувстваш все по-далечни и в крайна сметка се отказваш.. Дано твойте хора да не са чак в такъв стаий..

gold lioness
11-08-2006, 20:05
Mi gowori s tqh i sprete da drusate amfeti.