PDA

View Full Version : есе на тема...



хуже некуда
11-01-2006, 09:58
ох много спешно ми трябва есе на тема : "Мечтата за принца в моя живот". Значи ако някой може да ми даде линк кадето има нещо подобно или някакви указания какво да пиша...ПЛС [-o<

HopeLesss
11-01-2006, 11:01
Добре, не можеш ли да напишеш нещо сама? Според мен това е прекалено лична тема и е предателство към самата себе си да препишеш някоя 'чужда' мечта... :roll:

хуже некуда
11-01-2006, 14:19
След като сам помолила тук за помощ ,значи не зная какво да пиша и не мога да се справя сама! Мислех, че поне някой ще ми помогне, но явно не е така :cry: :cry: :cry:

HopeLesss
11-01-2006, 15:55
Извинявай много, ама никой няма да излее душата си в едно есе и после просто ей така да ти го даде. Не можеш ли да опишеш момчето на мечтите си, да кажеш неговите добри и лоши страни, как цял живот си чакала да дойде и да промени целия ти свят, как винаги си знаела, че той е някъде там и че дори е било нужно да целунеш много крастави жаби, но най-накрая да го откриеш. Тази тема е супер яка и можеш да пишеш всичко което ти дойде на ума. Сигурна съм, че ако седнеш и го започнеш ще се получи много хубаво. Айде ще ти помогна с увода:

Полунощ е. Звездите са огрели нощното небе и весело блещукат. Аз отново съм завладяна от безброй мечти. Както винаги, те са навлезли в съзнанието ми и за миг ме карат да вярвам, че съм способна да извърша чудеса. Мечтите са неразделна част от живота ми и в тази спокойна есенна нощ аз отново се пренасям е един друг, различен свят.
Моите мечти не са като на повечето момичета. Не мечтая за принца в златни доспехи, а мечтая за обикновено момче, което ще ме обича с цялото си сърце...