PDA

View Full Version : Той се сърди за глупости...



iNsaNE`giRL
11-01-2006, 10:04
Хора дайте ми савет.Преди по малко от месец тръгнах с едно момче.От моето даскало е но не се познавахме.И се запознахме в чата тои каза че мн ме харесва зарибявахме се тва оонова и тръгнахме. Подаряваше ми рози излизахме заедно ама на последак нещата не вървят. Пиши в чата на бившата си е ще я скъса снощи ми се обади че няма да можи да излези.Казах му "хубу" и тази сутрин ми казва не искам нищо повече от тебе" някви такива ко даправя мн го обичам ама ми писна от децките му простотии и се сарди за глупости,не искам да го загубя :smt009 :(

koalka
11-01-2006, 10:19
Ами може да му е такъв характера,но честно казано аз не бих го търпяла.А къде и е мястото на бившата в цялата работа?Той още ли не е скъсал с нея?Говори с него и му се извини,но тия сценки,където ги прави...казва крайни неща,заради някаква глупост.

Barbie
11-01-2006, 11:29
Ni6to ne razbrah...Kakva biv6a, kakvi 5 leva? I za kakvo po-to4no se surdi? I v kraina smetka iska li da bude s teb ili ne?
Sled kato si tolkova oburkana...qvno trqbva da si pogovorite seriozno i da re6ite kakvo iskate da ima m/y vas...

No_LiMiTe^f
11-01-2006, 11:33
Ni6to ne razbrah...Kakva biv6a, kakvi 5 leva? I za kakvo po-to4no se surdi? I v kraina smetka iska li da bude s teb ili ne?
Sled kato si tolkova oburkana...qvno trqbva da si pogovorite seriozno i da re6ite kakvo iskate da ima m/y vas...

Съгласна съм!!!

Remini
11-01-2006, 11:36
Най-добре постъпи така :

Еми....всичко хубаво...но знай,че втори път няма да има !

leko_otkachena
11-01-2006, 12:51
Най-добре постъпи така :

Еми....всичко хубаво...но знай,че втори път няма да има !moje bi naistina taka trqbva da postupish

_deskata_
11-01-2006, 15:28
Mi ves az znam za kakvo stava duma ,no ti prepor14vam da govori6 s nego,tova mojebi e nai-oda4niq slu4ai,i ve4e ako i na dvamavi 4uvstvata savpadnat vr1zkata vi 6te se zapazi,ako li nqma da ima6 dr variant osven da sk1sate,govoro s nega,razzesnete si vsi4ko,pogovorete si malko kato golemi.Tova e moq savet!!

iNsaNE`giRL
11-01-2006, 15:29
da samo det kat my govorq ne6to prez ednoto yxo vliza ot drygoto izliza i na drygiq den pak sy6tata rabota,deska, :smt012

_deskata_
11-01-2006, 15:34
da no ako naistina go obi4a6,trqbva da prieme6 vsi4kite mu nedostataci!

BUBU_to4ka_TO
11-01-2006, 15:37
zareji go i prodylji napred....toi o4evidno ne te zaslujava....

Slave4You
11-01-2006, 15:41
от колко време е така? ако е от скоро може просто нещо да не е на кеф тези дни-щом преди се е държал толкова мило и сега изведнъж се държи кофти ... не бързай да късате. ако продължи да се държи така вече го питай що се държи така.

PerfectStrang3r
11-01-2006, 16:56
На колко години е... 13, 14, 15 ? Нормално е. Зарязваш и търсиш по - добър ;)

iiirish
11-01-2006, 16:59
На колко години е... 13, 14, 15 ? Нормално е. Зарязваш и търсиш по - добър ;)

и най-вероятно не знае какво иска, просто защото явно е леко недорасъл още за каквито и да било връзки :wink:

iNsaNE`giRL
11-04-2006, 19:51
na 17 e,ama ve4e se opraihme izglejda ne e bil na kef :wink:

piska_
11-04-2006, 22:29
Има и момент - тя се сърди за глупости, не мислиш ли :wink:

teenkopele
11-04-2006, 23:30
Хора дайте ми савет.Преди по малко от месец тръгнах с едно момче.От моето даскало е но не се познавахме.И се запознахме в чата тои каза че мн ме харесва зарибявахме се тва оонова и тръгнахме. Подаряваше ми рози излизахме заедно ама на последак нещата не вървят. Пиши в чата на бившата си е ще я скъса снощи ми се обади че няма да можи да излези.Казах му "хубу" и тази сутрин ми казва не искам нищо повече от тебе" някви такива ко даправя мн го обичам ама ми писна от децките му простотии и се сарди за глупости,не искам да го загубя :smt009 :(

Възможно е това да е някаква момента простотия, но е възможно и да си била поредната му бройка. Не мога да кажа със сигурност, тъй като не го познавам. Вместо да седиш и да чакаш отговорите тук, отиди до тях, когато знаеш ,че със сигурност е там и поговори с него, очи в очи.
Успех. :wink:

LO6IQ
11-06-2006, 19:50
Ами може да му е такъв характера,но честно казано аз не бих го търпяла.А къде и е мястото на бившата в цялата работа?Той още ли не е скъсал с нея?Говори с него и му се извини,но тия сценки,където ги прави...казва крайни неща,заради някаква глупост.
Подкрепям мнението ти отново .. както в 99% от темите в които си дала мнение :mrgreen: