PDA

View Full Version : Toi Me HaResva no az nego .........



swetz
11-01-2006, 11:46
zdraveite . pi6e vi edno mnogo tyjno i obyrkano momi4e . :cry:
edno mom4e me haresva ot blizo godina i az 4ystvam 4e negovite 4yvstva sa mnogo silni i iskrenni . toi iska da hodi s men no ne zaradi sexa a zaradi tova 4e mn me obi4a . mn moi priqtelki mi kazvat da trygna s nego za6totoe hybav i dryg pyt nqma da mi se sly4i takova mom4e - svqsno . no gadnoto e 4e az ne go haresvam . mislq 4e e hybav no nz .
neznam kakvo da pravq ???? ](*,)
molq vi pomognete mi ....... mn sym obyrkana.... KAKVO DA PRAVQ ??? PLS PLS PLS POMOGNETE :(((((( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

11-01-2006, 11:57
emi 6tom ot tolko mnou vreme ne si izpitala ni6to kum nego,zna4i nqma da se slu4i.ne trugvai s nego 6tom ne go haresva6 za6toto tova nqma da e dobre za nikoi samo 6te narani6 i dvama vi!kaji mu vsi4ko koeto napisa tuk i ne6tata 6te se opravqt!uspeh!

11-01-2006, 11:58
emi 6tom ot tolko mnou vreme ne si izpitala ni6to kum nego,zna4i nqma da se slu4i.ne trugvai s nego 6tom ne go haresva6 za6toto tova nqma da e dobre za nikoi samo 6te narani6 i dvama vi!kaji mu vsi4ko koeto napisa tuk i ne6tata 6te se opravqt!uspeh!

Shadow_Walker
11-01-2006, 12:20
Щом не го харесваш не тръгвай с него-от връзката ви нищо няма да излезе.

iiirish
11-01-2006, 12:24
след като ти не го хасресваш няма смисъл да си с него. в крайна сметка живееш заради себе си, а не заради хората. за теб трябва да е без значение чуждото мнение, важно е какво ти е на сърцето, а то не изпитва нищо към това момче.
не мъчи нито него, нито себе си с тази връзка по "задължение", защото ще дойде ден когато ти ще оставаш при него всеки път, но няма да е защото го обичаш, а ще бъде просто по навик. това не си заслужава!

leko_otkachena
11-01-2006, 12:27
Щом не го харесваш не тръгвай с него-от връзката ви нищо няма да излезе.dam puk i shte go naranish

MoHuTo
11-01-2006, 14:21
не си струва да бъдеш с него,щом не го харесваш..първо че няма да се чувсваш щастлива и по някое време ще ти писне а пък и после само ще го нараниш още повече

^sladyranka`
11-01-2006, 14:30
emi 6tom ot tolko mnou vreme ne si izpitala ni6to kum nego,zna4i nqma da se slu4i.ne trugvai s nego 6tom ne go haresva6 za6toto tova nqma da e dobre za nikoi samo 6te narani6 i dvama vi!kaji mu vsi4ko koeto napisa tuk i ne6tata 6te se opravqt!uspeh!

I az sam na6toto mnenie

BUBU_to4ka_TO
11-01-2006, 14:56
ami kato ne go haresva6 ne trygvai s nego....to e blizko do uma....

®©PeTq®©
11-01-2006, 14:59
Щом не го харесваш не тръгвай с него-от връзката ви нищо няма да излезе.
Мисля,че това е най-точноя,кратък и правилен отговор...
Няма какво да добавя.. :-k

HopeLesss
11-01-2006, 15:23
Недей да тръгваш с него, само защото приятелките ти казват така. Не само, че няма да излезе нищо, но ще го нараниш страшно много. Момчето ще получи това, което винаги е искал, а ти после ще му го отнемеш [-X

648541
11-01-2006, 16:27
maikata na edna priqtelka kazva "ne e vajno da go haresva6,vajnoto e da ne ti e protiven"....sega ti kazva6 4e e hubav...zna4i moje6 da ne trugva6 s nego samo za6toto priqtelkite ti sa ti kazali 4e e hubav a drugoto e da trugne6 s nego i lubovta moje da se poqvi ot samosebe si.Puk i da moje da sa pravi tva se slu4va 1 put v jivota :roll: pomisli si mn dobre..aide kusmet :wink:

PerfectStrang3r
11-01-2006, 17:05
Жалко, че не го харесваш, но на сърцето не може да се заповядва.

koalka
11-01-2006, 18:12
Понякога просто така се случва.И аз съм попадала в същата ситуация...просто няма какво да направиш.Не слушай приятелките си,те могат и да искат да тргнеш с него,но все пак щастието ти е по-важно...така че не тръгваш с него.

miloto_girl_4e
11-01-2006, 18:17
Щом не го харесваш не тръгвай с него-от връзката ви нищо няма да излезе.



Не е така :!: Практически е възможно след време тя да се привърже към него, знам за доста връзки, които са почнали на шега или от нямане на друга работа, но са прерастнали в нещо истинско..
Според мен няма лошо да му дадеш шанс, да му даде 1-2 месеца и да видиш дали пък няма да свикниш с него, да се привържеш, пък защо и не да се влюбиш в него :wink:

АТАКАБГ
11-01-2006, 18:20
maikata na edna priqtelka kazva "ne e vajno da go haresva6,vajnoto e da ne ti e protiven"....sega ti kazva6 4e e hubav...zna4i moje6 da ne trugva6 s nego samo za6toto priqtelkite ti sa ti kazali 4e e hubav a drugoto e da trugne6 s nego i lubovta moje da se poqvi ot samosebe si.Puk i da moje da sa pravi tva se slu4va 1 put v jivota :roll: pomisli si mn dobre..aide kusmet :wink:

Я, едно смислено мнение. Много точно. Щом казваш,че е хубав и свестен,значи все пак ти е симпатичен. Не е задължително да го обичаш за да тръгнеш с него. А ако тръгнеш може и да се появят някви чувства. Ако не стане - ще скъсате,кво толкова? Не е казано,че трябва да се ожените,нали? Пък и ще му направиш кефа на момчето - да е с теб,щом толкова отдавна те иска. ;)

DevilWish
11-01-2006, 18:59
Ne e zle da probva6, kvo moje pyk i da se zaribi6 po nego kato hodite izvestno vreme.za6to ne mu dade6 6ans?verno ,4e sled tova 6te go narani6 ,no...ti sega ne go iska6 ,za6toto znae6 ,4e te obi4a ,no ako ti go obi4a6e 6te6e da ti4a6 to4no sled nego taka kakto toi sega sled teb.