PDA

View Full Version : Тои си прави каквото иска...!?



MoHuTo
11-01-2006, 12:18
еми проблема е в това,че гаджето на най-добрата ми фр се зарибява с др пред нея и тя нищо не прави по въпроса [-X ...сякаш не го забелязва..не искам да я гледам как страда,а той да си прави каквото си иска..нз как да говоря с нея,да не вземе да си помисли че искам да ги разделя,но тои просто не е за нея.отдавна сме фр и я познавам добре..тя не ми казва,но аз виждам че и е мн гадно?КаК да и помогна..тя явно няма да скъса с него,каквото и да стане :?

iiirish
11-01-2006, 12:31
приятелката ти е много тъпа ако го търпия тоя глупак #-o ако бях аз на нейно място до сега 100 пъти да съм му била дузпата ако ще и господ да е! [-(
а ти наистина недей се вдълбочава много в отношенията им. като нищо ще си помисли, че й завиждаш и че си поредната, която го иска за себе си. казвам го от личен опит, защото понякога колкото по-добри намерения имаш към някого, то накрая те изкарват по-голям интригант и толкова по-влюбен :smt005 във някой

leko_otkachena
11-01-2006, 12:38
aaaaaa q da go reje

Vikit0
11-01-2006, 15:44
emi mislq 4e nai-dobre e da pogovori6 s gajeto i 6oto 6tom e tolko tupa moje naistina da pomisli 4e si hlutnala po nego ako q predupredi6 :wink:

kobrichka
11-01-2006, 15:50
приятелката ти е много тъпа ако го търпия тоя глупак #-o ако бях аз на нейно място до сега 100 пъти да съм му била дузпата ако ще и господ да е! [-(
а ти наистина недей се вдълбочава много в отношенията им. като нищо ще си помисли, че й завиждаш и че си поредната, която го иска за себе си. казвам го от личен опит, защото понякога колкото по-добри намерения имаш към някого, то накрая те изкарват по-голям интригант и толкова по-влюбен :smt005 във някой
сагласна

BUBU_to4ka_TO
11-01-2006, 16:27
po dobre ne se byrkai tam kydeto ne ti e rabota osven ako izri4no ne te pomolqt.....

PerfectStrang3r
11-01-2006, 16:49
Аз, ако приятелката ми така прави... ще си поговорим сериозно и после: " Извинявай, че се видяхме ". Бил съм нараняван много пъти, не искам пак ;)

ComiX
11-01-2006, 17:23
Остави я тя да си реши какво да прави!Щом до сега не е скъсала с момчето, значи има чувства към него и и се налага да търпи нещата, които той прави!Се пак неин си е живота... после тя ще съжалява... А ти недей да бъдеш чак толкова загрижена... накрая ти ще си преебаната!

koalka
11-01-2006, 18:07
Много ми е странно как го търпи,колкото и да го обича.Просто говори с нея,тя каквото иска да си мисли,нейна си работа...тя да реши какво да прави,защото наистина аз,ако бях не бих търпяла такова отношение,а приятелят й е тъпак!

KuReC
11-01-2006, 21:55
OoooOOOooooOO BoJe I tiq hodqt li kvo ??? sigurno toi neznae che hodqt ako se durji kakto kazvash

GLeZoRanA
11-01-2006, 22:19
po dobre ne se byrkai tam kydeto ne ti e rabota osven ako izri4no ne te pomolqt..... пък даже и да ти се моли пак свивай рамене...после в тройте камъни по твоята глава.. Ако скъсат -> и след време тя осъзнае , че го обича ще има "ама аз за кво те послушах как може да съм толкова глупава" и т.н. По - добре ги остави да се оправят сами

iskamTe_vednaga
11-02-2006, 10:34
еми проблема е в това,че гаджето на най-добрата ми фр се зарибява с др пред нея и тя нищо не прави по въпроса [-X ...сякаш не го забелязва..не искам да я гледам как страда,а той да си прави каквото си иска..нз как да говоря с нея,да не вземе да си помисли че искам да ги разделя,но тои просто не е за нея.отдавна сме фр и я познавам добре..тя не ми казва,но аз виждам че и е мн гадно?КаК да и помогна..тя явно няма да скъса с него,каквото и да стане :?
Хващаш приятеля на най-добрата ти фр и му обясняваш как седят нещата и ако той наистина държи на нея ще спре да прави мизерии.
Ако не подейства говори с приятелката си и я посъветвай както ти намериш за най-добре.

iskamTe_vednaga
11-02-2006, 10:39
приятелката ти е много тъпа ако го търпия тоя глупак #-o ако бях аз на нейно място до сега 100 пъти да съм му била дузпата ако ще и господ да е! [-(
а ти наистина недей се вдълбочава много в отношенията им. като нищо ще си помисли, че й завиждаш и че си поредната, която го иска за себе си. казвам го от личен опит, защото понякога колкото по-добри намерения имаш към някого, то накрая те изкарват по-голям интригант и толкова по-влюбен :smt005 във някой
Не е твоя работа да преценяваш кой е тъп и кой е умен....и ти не си на нейното място за да казваш какво би направила.Всички са различни! Когато обичаш някой неможеш да му кажеш нищо колкото и да те боли от неговите действия