PDA

View Full Version : хм



Chikiponita
11-01-2006, 13:18
FrankTheTank ти просто описа моята история!И то с всички подробности,само че аз съм момичето.Едно момче ме харесваше в продължение на повече от 3 години (вече стават май 5 и може би още си пада по мен) и също като теб правеше глупости и не казваше това,което трябва.В момента с него сме приятели,но не мога да си обясня как все още има напрежение между нас.Напрежение...Необяснимо .Аз се преместих в София,а той си остана в Пловдив и рядко се виждаме,но поддържаме връзка.Просто след толкова много време не мога да си представя,че някога ще можем да се разделим (всмисъл като приятели)...Толкова пъти съм му казвала,че го ненавиждам,толкова пъти съм му казвала,че го обичам,толкова пъти сме се разделяли и толкова пъти сме се събирали...Някакси между нас вече се е изградило нещо ( не знам какво ),което като че ли не може да бъде разрушено...
Така че не знам какъв съвет да ти дам.Потърси я,защо не?Щом още я харесваш...Помни,че всеки човек обича да бъде харесван!:)

Chikiponita
11-01-2006, 13:22
Syjalqvam...tova ne trqbva da e nova tema,a otgovor...bez da iskam qvno sum natisnala "nova tema",vmesto "otgovor",sorry...slu4va se,nadqvam se moderatorite da opravqt ne6tata.... :oops: :)

leko_otkachena
11-01-2006, 13:28
nema losho