PDA

View Full Version : HELP OT VSEKI!!!!!



777
11-01-2006, 13:39
Hora!iam problem,ama dosta golem!!!na 18 sum, ne sum pravil sex (imal sam vuzmojnosti no vse sam bil piqn i sam se otkazval), iam si priqtelka na 15.Tq iska da praim sex (za purvi put she i e i na neq), no tq ne znae 4e ne sam pravil sex, shtoto az sam super simpati4en i okolo men vinagi ima mnogo momi4eta i sam imal streshno mnogo gadjeta.Tq misli 4e sam pravil sex, i ako trugnem da go pravim i az nz prosto kak da q otvora... ](*,) ](*,) ](*,) a ne iskam da razbere 4e ne sum pravil sex za da ne si kaje 4e sau :---) (lujec). Kajete mi kak da deistvam i kvo da praa, shtoto sam zatunal qko #-o :smt010 [/quote][/list]

iani4ka
11-01-2006, 13:50
ima dva na4ina ediniqt e da i kaje6,za6toto taka i taka tq 6te razbere kogato go pravite,no 6tom i e za parvi pat ne se znae. a drugiqt e da pogovorite kak to4no iska da stane bez da i kazva6 4e si devstven.

777
11-01-2006, 13:54
kak she se razbere?!

iani4ka
11-01-2006, 14:04
ami nz kak to4no da ti go obqsnq na penisa se kasa nekva zipa ili ne6to ot toq rod

skate_warrior
11-01-2006, 14:08
ami nz kak to4no da ti go obqsnq na penisa se kasa nekva zipa ili ne6to ot toq rodxaxaxxxaxaxa na penisa ni6to ne se kysa.. :smt018 ](*,) :smt021

Mi pi4.. moq syvet e 6tom tolkova ne iska6 da razbira 4e si devstven, porazrovi malko temi tuka i nau4i kakvo to4no trqbva da pravi6 za da q otvori6 kato horata.. tva e.. uspeh ;) :smt023

sexkiss
11-01-2006, 14:14
XaXaXa !!! Абе вие от Марс ли падате?!НИщо не се къса на пениса!!!Няма и как да разбере че си девствен освен ако не й кажеш,или пък не се изложиш прекалено много :twisted:

Eleonora
11-01-2006, 14:20
Е кво няма нищо страшно...Бъди мил и внимателен с нея.Целувай я навсякъде и най-важното ПЪРВО я отвори с пръсти.Леко и внимателно първо с единия, после другия и така.Успех, не се притеснявай.Бъди толкова добър, че да си помесли, че си го правил 1000 пъти :wink:

777
11-01-2006, 14:24
ama shto purvo s prust?!

skate_warrior
11-01-2006, 14:28
ama shto purvo s prust?!za da q otvori6 postepenno i da ne q boli tolkova mnogo.. purvo leko s prusti q podgotvq6 za samiq akt.. ne se vkarva vednaga penisa... 6e q zaboli mnogo i edva li 6te iska da produlji ;) vsi4ko se prai bavno i nejno postepenno dokato svikne

Kahn_Fan
11-01-2006, 14:28
Не е голяма философия, първо с едното пръстче после с двете и накрая следва атрибута ти и така.

skate_warrior
11-01-2006, 14:31
Не е голяма философия, първо с едното пръстче после с двете и накрая следва атрибута ти и така. ei iskam da igraq v carom ligata.. pisah ti li4no saob6tenie vuv foruma vi :)

IdiOtKa
11-01-2006, 18:56
ami nz kak to4no da ti go obqsnq na penisa se kasa nekva zipa ili ne6to ot toq rod
дура трева пушиш маина .. !

11-01-2006, 20:40
Я ми я прати за една седмица в нас и щи я върна обработена :)

Nasindo
11-01-2006, 20:46
Hora!iam problem,ama dosta golem!!!na 18 sum, ne sum pravil sex (imal sam vuzmojnosti no vse sam bil piqn i sam se otkazval), iam si priqtelka na 15.Tq iska da praim sex (za purvi put she i e i na neq), no tq ne znae 4e ne sam pravil sex, shtoto az sam super simpati4en i okolo men vinagi ima mnogo momi4eta i sam imal streshno mnogo gadjeta.Tq misli 4e sam pravil sex, i ako trugnem da go pravim i az nz prosto kak da q otvora... ](*,) ](*,) ](*,) a ne iskam da razbere 4e ne sum pravil sex za da ne si kaje 4e sau :---) (lujec). Kajete mi kak da deistvam i kvo da praa, shtoto sam zatunal qko #-o :smt010 [/list][/quote]

Хах :smt005 "az sam super simpati4en i okolo men vinagi ima mnogo momi4eta i sam imal streshno mnogo gadjeta"
Нека позная ... ти май си футболист :smt005 ?Ем така е пич ,като се прайш много на гъзар и на пияч ся тряя на трезво да вииш кво е да отвориш девственица... пък и на теб ще ти е първи път...хохо представям си какво ще стане ... :smt005 Вече си представям теми от рода на "Висна ми пилето HELP" :smt005 или пък другата класическа тема "Много е боли ,какво да правя" :-({|=

liroos
11-01-2006, 22:06
1) Задължително трябва да е супер влажна! (Т.е. да я възбудиш)
2) От личен опит съм разбрал, че когато момичето е отдлу при първия и път, се отпуска по-добре и я боли по-малко.
3) Вече ти казаха трика с пръстите. Може да се случи така, че и нищо да не усетиш с пръстите си, но това нищо не значи. В тоя случаи просто ще усетиш, че пръста ти влиза трудно, но ти го натикай неееееежно! МНОООО НЕЖНО!!!!!
4) Следва втория пръст, ама не ги пъхай двата един след друг(по отделно), ами едновременно! :-D Бавно и НЕЖНО!!!!!!!!
5) Сега следва момента в който трябва да проникнеш с пениса си в нея.

Най-лесно става, като с вече мокрите си пръсти си разтъркаш леко главичката и кожата около главичката. После опитай да покриеш главичката с кожичката и така поднеси члена си към влагалището и.

Казвам ти да си покриеш главичката по възможност, защото ако не е покрита реално ти като го пъхаш, се получава продължително триене, което може да е болезнено за нея. А ако е покрит просто го допираш до нея и леко натискаш с чупката в кръста. Така той просто се "забелва" и главичката ти се оказва вътре. ОБАЧЕ ТВА СЕ ПРАЙ МНОООООООГО НЕЖНО!!!!!!!!!

6) Леко натискаш и ако я видиш да прави лице на болка или такъв звук да издаде спираш и повтаряш цялата 5-та точка, докато свикне.

ЧЕСТИТО, ВИЕ ПРАВИХТЕ СЕКС :D

skate_warrior
11-01-2006, 22:09
хахаахха Госте къртиш :lol: :mrgreen:

11-01-2006, 23:15
Hora!iam problem,ama dosta golem!!!na 18 sum, ne sum pravil sex (imal sam vuzmojnosti no vse sam bil piqn i sam se otkazval), iam si priqtelka na 15.Tq iska da praim sex (za purvi put she i e i na neq), no tq ne znae 4e ne sam pravil sex, shtoto az sam super simpati4en i okolo men vinagi ima mnogo momi4eta i sam imal streshno mnogo gadjeta.Tq misli 4e sam pravil sex, i ako trugnem da go pravim i az nz prosto kak da q otvora... ](*,) ](*,) ](*,) a ne iskam da razbere 4e ne sum pravil sex za da ne si kaje 4e sau :---) (lujec). Kajete mi kak da deistvam i kvo da praa, shtoto sam zatunal qko #-o :smt010 [/list][/quote]

Поставяш я на леглото, разтваряш краката и си вкарваш носът вътре в гъзъ й!!!

hforce
11-02-2006, 00:08
liroos kurtiiiii
tamun i az tva 6teh da ti kaja, go kazaha predi men, samo tva da se zabeli glavi4kata ne go znaeh, sledva6tiq put kato otvarqm devstvena 6te se seta za tva, ina4e predi purviq mi put bqh 4el mnogo v site-a za purviq put i se spravih dosta dobre ni6to 4e i na mene mi be6e za purvi put i na neq, a behme samo na 13, verno purvite 10tina be6e golqm smqh no ot tam natatuka si4ko be6e ok averkata daje ne q i bolq purviq put
Uspeh!!! i posle da raskazva6 kvo e stanalo

jelaq ti uspeh
11-02-2006, 13:22
emi brat ti veche moje da q deistvash ama nai vajnoto e da ne zabravqsh vsichko da stane poleka i oshte neshto da ti kajq poneje e purvi put momicheto moje da svurshi po trudno poraboti predi da pochnesh i ti che posle nqma ti se iska sled akta da rabotish ... smisul ... abe pravi kvoto mojesh smao ne zabravqi tva za otvarqneto s prustite i za nejnostta drugoto idva ot samosebesi ... pojelavam ti da svurshite zaedno :) purviq put taka e golqm kef !

Uspeh batka !

TreeHill
11-02-2006, 13:44
Hora!iam problem,ama dosta golem!!!na 18 sum, ne sum pravil sex (imal sam vuzmojnosti no vse sam bil piqn i sam se otkazval), iam si priqtelka na 15.Tq iska da praim sex (za purvi put she i e i na neq), no tq ne znae 4e ne sam pravil sex, shtoto az sam super simpati4en i okolo men vinagi ima mnogo momi4eta i sam imal streshno mnogo gadjeta.Tq misli 4e sam pravil sex, i ako trugnem da go pravim i az nz prosto kak da q otvora... ](*,) ](*,) ](*,) a ne iskam da razbere 4e ne sum pravil sex za da ne si kaje 4e sau :---) (lujec). Kajete mi kak da deistvam i kvo da praa, shtoto sam zatunal qko #-o :smt010 [/list]

Хах :smt005 "az sam super simpati4en i okolo men vinagi ima mnogo momi4eta i sam imal streshno mnogo gadjeta"
Нека позная ... ти май си футболист :smt005 ?Ем така е пич ,като се прайш много на гъзар и на пияч ся тряя на трезво да вииш кво е да отвориш девственица... пък и на теб ще ти е първи път...хохо представям си какво ще стане ... :smt005 Вече си представям теми от рода на "Висна ми пилето HELP" :smt005 или пък другата класическа тема "Много е боли ,какво да правя" :-({|=[/quote]


hohoho

wildman
11-02-2006, 15:46
Hora!iam problem,ama dosta golem!!!na 18 sum, ne sum pravil sex (imal sam vuzmojnosti no vse sam bil piqn i sam se otkazval), iam si priqtelka na 15.Tq iska da praim sex (za purvi put she i e i na neq), no tq ne znae 4e ne sam pravil sex, shtoto az sam super simpati4en i okolo men vinagi ima mnogo momi4eta i sam imal streshno mnogo gadjeta.Tq misli 4e sam pravil sex, i ako trugnem da go pravim i az nz prosto kak da q otvora... ](*,) ](*,) ](*,) a ne iskam da razbere 4e ne sum pravil sex za da ne si kaje 4e sau :---) (lujec). Kajete mi kak da deistvam i kvo da praa, shtoto sam zatunal qko #-o :smt010 [/list]

Поставяш я на леглото, разтваряш краката и си вкарваш носът вътре в гъзъ й!!![/quote]

ХАХАХАХАХАХА :smt005 :smt043 :smt005 АА НЕ ПИЧ РАЗБИ МЕ :smt005