PDA

View Full Version : Още едно неосъзнато девойче...



Детинщина
11-01-2006, 16:21
Хора наистина съм объркана...](*,)
Преди време тръгнах с най-добрият си приятел,но след време скъсахме,защото всичко което правехме беше еднообразно,нищо различно...омръзна ми,някак си всичко се испари :-sВъпреки това си останахме приятели и то най-добри до колкото е възможно. Първите месеци(т.е. лятото)след това бях напълно спокойна,затова че вече не бих могла да го нараня с каквото и да е...защото не испитвах или поне си мислех че не испитвам нещо към него.С започването на училище всичко се промени.Всъщност не го бях виждала цяло лято (може би затова се и самозалъгвах,че не испитвам вече нищо към него),но щом го видях всичко се преобърна с главата на долу :? Той естествено постоянно ми показва колко мн ме обича и т.н.,но работата е там че не съм сигурна в себе си и неискам да го излъжа отново,не искам да страда отново заради мен,защото ми е твърде скъп...Цялата тази ситуация разбира се не ме оправдава,но наистина ме обърква всичко случило се до сега...Незная просто как да постъпя,наистина незная-дори себе си незная как да разбера ](*,) :smt010
Неисках да се обръщам към приятелите си,защото зная какво ще ме посъветват...затова се обръщам към вас.
Благодаря,че прочетохте поредната хленчеща историйка...и за помоща също. :roll:

HopeLesss
11-01-2006, 16:26
Аз на твое място не бих се върнала назад. Защо мислиш, че сега, няколко месеца по-късно, нещата ще са 'по-интересни'. Ако искаш да се върнеш при него се убеди че няма да го нараниш отново. Трябва да си напълно сигурна в себе си, колкото и трудно да е това...

Slave4You
11-01-2006, 16:29
според мен трябва да тръгнете защото човек който се интересува от чувствата да другия и се страхува да не го нарани значи наистина го обича и няма да позволи да направи същата грешка и пак да го нарани

11-01-2006, 16:43
Абре я си пуснете AC/DC и не се занимавайте с глупости...

BUBU_to4ka_TO
11-01-2006, 17:13
govori s nego kaji mu vsi4ko tova koeto te pritesnqva i mu kaji 4e ti trqbva pomo6tta mu za da podredite ne6tata kakto na vas vi haresvat....spored men ideqta da se syberete e dobra....samo trqbva da polojite usiliq za da byde vryzkata vi interesna....ot vas zavisi vsi4ko

iiirish
11-01-2006, 17:28
Аз на твое място не бих се върнала назад. Защо мислиш, че сега, няколко месеца по-късно, нещата ще са 'по-интересни'

съгласна съм. когато нещата в една връзка не вървят, то това или се променя ужасно трудно или изобщо не може да бъде променено. най-добре си останете приятели, за да не се окаже накрая, че ти отново си го наранила, само защото и втория път не си била напълно наясно със себе си. според мен ти повече искаш да го обичаш, отколкото в действителност е. не пропилявай нито своето, нито неговото време в празни надежди и провалени връзки

KuReC
11-01-2006, 22:56
dai mu 2ri 6ans

bruteca
11-01-2006, 23:35
ako naistina go obi4a6 tragni otnowo s nego ;-)

iskamTe_vednaga
11-02-2006, 11:31
Хора наистина съм объркана...](*,)
Преди време тръгнах с най-добрият си приятел,но след време скъсахме,защото всичко което правехме беше еднообразно,нищо различно...омръзна ми,някак си всичко се испари :-sВъпреки това си останахме приятели и то най-добри до колкото е възможно. Първите месеци(т.е. лятото)след това бях напълно спокойна,затова че вече не бих могла да го нараня с каквото и да е...защото не испитвах или поне си мислех че не испитвам нещо към него.С започването на училище всичко се промени.Всъщност не го бях виждала цяло лято (може би затова се и самозалъгвах,че не испитвам вече нищо към него),но щом го видях всичко се преобърна с главата на долу :? Той естествено постоянно ми показва колко мн ме обича и т.н.,но работата е там че не съм сигурна в себе си и неискам да го излъжа отново,не искам да страда отново заради мен,защото ми е твърде скъп...Цялата тази ситуация разбира се не ме оправдава,но наистина ме обърква всичко случило се до сега...Незная просто как да постъпя,наистина незная-дори себе си незная как да разбера ](*,) :smt010
Неисках да се обръщам към приятелите си,защото зная какво ще ме посъветват...затова се обръщам към вас.
Благодаря,че прочетохте поредната хленчеща историйка...и за помоща също. :roll:
ако искаш да си с него просто му кажи това което каза на нас и го питай дали е готов да поеме тоя риск.това е най-добрия варянт да си поговорите двамата на 4 очи и да се изясните.Има една поговорка нещо като девизче "Не съжелявай за нищо което си направил ,а за това което не си"
късмет :smt006

koalka
11-02-2006, 11:35
Според мен не трябва да повтаряш постъпката си.Ти не си сигурна в себе си,което е ясен показател,че не го искаш напълно и може би подсъзнателно усещаш,че пак ще ти омръзне.Така че по-добре не го прави е моя съвет.

Детинщина
11-02-2006, 19:34
Ами...
искренно Благодаря за съветите :roll: