PDA

View Full Version : ЗА ВРЕДАТА ОТ ПУШЕНЕТО НА ТРЕВА



olive_oil
11-01-2006, 16:42
Естествено тревата бива няколко вида. Но сега ще стане въпрос за тревата за пушене. Много автори твърдят, че пушенето на трева е по-приятно от нейното косене. Това е само едната страна на въпроса. Има и друга. А по-точно: трудовите злополуки и привикването. Досега не съм чувал някой да е привикнал към косенето на трева. Известно е също, че косачите и при най-упорито косене на изпадат в халюцинози. При пушенето не е така. Широка е гамата на халюцинации - от тази за получаването на наследство до твърдото убеждение, че сте катеричка с гипсиран крак. Трудовите злополуки при усещането за летене също са често явление. Те, разбира се, не са така фатални, както при сапьорите, но все пак приземяването не е леко. А усещането за болки в главата може да се сравни с това, което се получава, ако носите три номера по-малка шапка. Фалшивото чувство за щастие може да ви накара дори да повярвате, че не сте българин. Другото важно усещане е приливът на сила и могъщество. Много често по-прагматичните пушачи използват това състояние да си направят сами ремонт на къщата или да поставят световен рекорд на 100 м гладко бягане. Всичко зависи от това дали имате спортен екип, или къща. Сексуалните последици също не са за пренебрегване. Пониженият праг на отговорност води до нарушаване на основния принцип на кондома "прави любов, а не деца".
Но най-тежко се понася чувството за свобода и безгрижност. Когато мине въздействието на тревата, връщането към действителността е мъчително и поразително напомня на чакане в нотариата. А ако индивидът, пушил трева, реши да кара автомобила си, става нещо по-любопитно. Да си припомним поговорката "скоростта краси човека". Нещо повече, бих добавил аз в случая. Ако скоростта краси човека, то високата скорост го прави дори неузнаваем.
И ако наистина много искате да избягате от реалността и да се чувствате свободен, да помечтаете, вместо да пушите, можете да пишете. За разлика от наркоманията, графоманията е опасна само за околните и няма никакви вредни последици за тези, които я практикуват.

bUmMbAmMTrEsS
11-08-2006, 16:38
=D> ;)

Kremanaaa
11-11-2006, 11:08
Ne prochetoh obstoino temata, no vse pak moga da kaja che az sym na 21 i pusha treva ot 5 godini nqkade.Za sega ne vijdam nqkvi koi znae kvi posledici, ama nz pak..
Imam frendcheta det sa pushili s godini ama veche ot 1-2 godini ne pushat.Az lichno sym imala baq dylgi periodi deto ne sym pushila no posle sym pochvala ot skuka ne ot pristrastqvane. Ili zashtoto tova da se napiq ne mi hareswa. Vinagi sym predpochitala trevata ot kolkoto alkohola.
Inache po princip na sedmica pusha po 4-5 pyti.
I po rqdko se sluchva po vseki den da pusha po 1-2.
A kogato sym reshavala da spra ne sym imala nikvi problemi
syvsem ok sym bila.
A i ako znaesh kakyv e jointa i kolko pyti da drypnesh vsichko e ok. Nqma kakvi gafove da stana.Karala sym napushena, izlizala sym s nashte i takia oshte nekvi sluchai ama nikoga ne sym se dynila.
Veche zavisi ot choveka i ot mn dr neshta.
Sea gledam nekvi lapenca det mi pushat ot 2-3 meseca i veche nekvi mi se praqt che sa pristrasteni i takia prostotii.
A we ako si pafkash umereno trevkata nqmash problemi i nai-vajnoto da ne minavash na tvyrdo.Az lichno samo 3 pyti sym shmyrkala amfeti i tova e.
Ae peace :-$

Kremenaa
11-11-2006, 11:10
A zabraih da kaja che pusheneto na treva ne e narkomaniq.
I mn pove4e se pristrastqvash kym cigarite, no pokrai trevkata tova malko se prenedregva.Zashto kakto az i mn hora koito poznavam vednaga moga da ostaq marata no cigarite.....s tqh she si umra.

11-11-2006, 11:58
Това реклама за това да станем писатели ли беше? А защо симптомите, описани преди това толкова ми напомняха алкохолна интоксикация? И защо всеки решава, че взимането на наркотични вещества е свързано с бягане от реалността, като това е една от причините имаща най-малък % на разпространеност? Въпроси... въпроси... а отговори няма, само себеизлеяния на хора, търсещи изкупителна жертва за обществения упадък...

niGGa
11-11-2006, 12:45
Първо, защо не изрази собствено мнение по въпроса, вместо да направиш копи и пейст?
Второ, всичките тези последици на излизане от това особено състояние - карането на автомобил, болките в главата са признаци на токсикация с алкохол.
Трето, тревата се спира много по-лесно отколкото цигарите и алкохола.
Четвърто, след напушване, лично моят мозък мисли страшно бързо. Правил съм тестове със решаване на логически задачи и разсъждаване над предварително поставена тема. Мозъкът ми работи, възприема и дава отговор по-бързо отколкото в обикновено състояние. Чакам да ми дадеш такъв пример за цигарите и алкохола.

И като гледам, ти не пушиш трева.. Следователно трябва да си по-умна от всички нас, пушачите.. Я се огледай, една дума "сърце" не можеш да напишеш правилно..

BornFromPain
11-11-2006, 12:52
NiGGa тревата се спира лесно, докато не ти се превърне в начин на живот..
Болките в главата щом не си ги усещал, значи изобщо не си чадил много.. Като някой ден се събудиш и от високо кръвно ти се пръска главата та не можеш да гледаш, и единственото нещо което ти помага е джойнт тогава ми говори за тоя ефект.
После.. много ясно че ще решаваш задачи по-добре, ще свириш по-добре и тн.. Просто коза те вкарва във филма, демек се концентрираш единствено върху това нещо. Затъпяването от коза се изразява в това че ти вреди на паметта.. Аз поне забравям страшно много. Както и 99% от познатите ми които чадят от повечко време. И накрая ще си напълно концентриран върху задачата си ама няма да можеш да си спомниш нито една формула.. Ето това е затъпяването от коза..
За това се радвам че вече не чадя.. От алкохол боли глава само на следващата сутрин, и то ако си пил глупаво.. И нямам илюзията като повечето хора, че всичко начаден се прави по-добре, демек трябва да си нон-стоп начаден.

niGGa
11-11-2006, 18:06
повярвай ми, превръщал съм я в начин на живот.На ден съм пушил по 2-3 пъти, в продължение на месеци. И съм я спирал от раз. Болките в главата съм ги усещал, не се притеснявай. Въпроса е, че след напиване главата ме боли 6 пъти повече. Това със затъпяването е така, да. Тогава, в тези периоди, когато пушех много, наистина бях страшна развалина. Но това със формулата не е вярно.. Спомням си винаги всичко от поставената ситуация.. И аз не споделям усещането че ВСИЧКО се прави по-добре като си напушен...не, просто давам пример.. И все пак тревата има както отрицателно, така и положително въздействие. А такова въздействие за цигарите примерно още не съм чул/прочел..

Tyson
09-06-2009, 00:17
Пушил съм трева няколко пъти. Научен факт е, че 1 масур да испушиш е много по малко вредно от 1 килограм ракия. След като се напушиш много се успокояваш, стреса отминава... абе общо взето си е хубаво. Сега ще си кажете, че и аз съм някакво просто наркоманче, но в същност цял живот съм тренирал нещо и съм много на вътре в спорта.
Тревата е използват и много спортисти, но не за успокоение или за отминаване на стреса, а защото след едно хубаво напушване просто имаш много апетит. Това е и 1 от причините, заради която съм пушил трева. Просто няма голям и известен култорист, който да не пуши трева. Дори много клипчета има по мрежата с бате Арни, който си пафка тревичка в тях. И така... общо взето според мене има престрастяване, но не толкова голямо, че да няма спиране. Спирането на тревата е много по лесно от спирането на тютюна...
Приятно пафкане на всички :D

AutumnTears
09-06-2009, 07:28
мерси, че сподели... :-o

GodLovesYou
09-06-2009, 08:30
долоооооооо

FockidyFockFock
09-06-2009, 10:15
Научен факт е, че 1 масур да испушиш е много по малко вредно от 1 килограм ракия.
и как УЧЕНИТЕ... достигнаха до това заключение, младеж?

предполагам, че са наливали куцо и сакато с по 1 кило ракия на човек, а после са предлагали и по един коС (... с дълъг нос, през гората гол и бос), за да видят аджеба, след кое деяние има повече щети(демич). тъй, а?

глупак... 8-)

_donna_
09-06-2009, 14:50
FockidyFockFock,може и така да са правили,защото като гледам точно си пасваш с крайния резултат от "1 кило ракия" и после-предложен-коС (през гората гол и бос,с дълъг нос и т.н. простотии).

отвореняк ... 8-)

FockidyFockFock
09-06-2009, 14:55
м? :-o

_donna_
09-06-2009, 14:57
Нищо чак толкова сложно - просто ме дразнят отвореняци. :shock:

FockidyFockFock
09-06-2009, 15:03
шегуваш се, нали? :(

_donna_
09-06-2009, 15:07
Не съвсем.

_donna_
09-06-2009, 18:52
затвореняците са най-вървежни... както и мнимите научни изследвания, които винаги доказват нечия теза в интернет...
Няма нищо общо с научните изследвания.
Има общо с агресивните селяни. :-D Специална социална прослойка,която иска да накара затвореняците да изглеждат още по-тъпи отколкото са и така да са готини демек вървежни. 8-)

UnKnOwNmAtTeR
09-06-2009, 20:42
кой е авторът? може ли линка?

balon4eee
09-06-2009, 20:48
МАМКА МУ КОЛКО ЩЕ СПОРЯ МАМКА МУ САМО ДА СЕ НАСПЯ МАМКА МУ И ВИ ПОЧВАМ МАМКА МУ !!!

Neftochimic
09-06-2009, 21:31
някои индивиди са достатъчно тъпи и без да пушат трева...
а смяяяяяятаите ако препушат тревичка кво ще става... :lol:

experimental
09-07-2009, 08:07
Пълни глупости тревата е по безвредна от алкохола и цигарите
който нямат никав ефект само преебават белия и черния дроб и боли глава повръщаш етц.

Свия си една слимка и излитам, картината започва леко да ми бие на ляво , мозака ми се отпуска, напрежението изчезва, сетивата ми се подобряват, гледаката ми става кристално избистрена, крайниците ми се отпускат , всички проблеми изчезвът , ходя по улиците а всъщност летя , не мразя никой...

а вие си пиите гадните водки и се биите и се правете на мъже колко можете да изпиите да драйфате, пушете по две кутиий виктори и после да не можете да изтичате 30 метра без да получите асма. И после ми разправяйте че тревате е вредна
селяни скапани изкъртени :)

w0sh
09-07-2009, 10:17
Хаха. Как се надъха момчето.

leprechaum
09-07-2009, 10:34
Ти си толкова повреден вече.. :lol:

Ех, познавах едно момче.. щеше да излезе човек от него, но тръгна по-лош път- на тревата 8-). Сега е пълно лайно.

_donna_
09-07-2009, 19:31
По асфалто винаги си е по-добре.

cherinka
09-08-2009, 00:05
въй
що само да пиеме или защо само да пушиме

мажиииииииии, режиииииииии
всичко на куп
кви са тия деления, бе, мамка му!

AzEbaTeletabisi
09-08-2009, 07:20
Аз предлагам да ядем бисквити "Мираж", защото са вкусни!
Но аз май се пристрастих, но мама ми, обичам тези бисквити!
Обичам ги повече от фафли "Боровец"... :/
Но най-много обичам картофи, мама ви/ни/ми!
Искам да се храня само с лютеница и изкуство!
Лютеницата е нещо прекрасно и вълшебно. Една средно дебела филия намацана с дебел слой алено червена лютеница...
Мммммммм... Само, като си го представя и ....... Изпитвам душевен оргазъм! Обичам и дъФка "Орбит".... Зелена... Драже... Прекрасна е!
Не съм яла от доста време, имам нужда да ям. Сега ще ям...

SoFarSoG00d
09-08-2009, 10:11
Който смята,че тревата вреди,значи не е пушил трева....The End!

w0sh
09-08-2009, 10:18
Не е като аз да не пуша, но марихуаната е толкова вредна колкото цигарите.

+ отслабва имунната система за 1-2 дни
+ докато трае ефекта уврежда краткотрайната памет

но

Намаля риска от камъни в бъбреците
Намаля риска от развиването на някакви супер редки ракови образувания.

Зависимост развиват 1.5% от употребилите.

cherinka
09-08-2009, 13:00
Който смята,че тревата вреди,значи не е пушил трева....The End!

Който смята, че самоубийствата са глупави и безсмислени, значи не се е самоубил...The End!

жестока логика...
ахахахахаххааахахаа
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

guinessgirl
09-08-2009, 17:59
изобщо не е вредна...
и изобщо не си пристрастен,дори ако пушиш по 3 пъти дневно..

хахахах,зле сте

b0Nb0n
09-08-2009, 21:47
и ся кво не разбрахте ли че почти всичко е вредно ама всеки сам си преценява на едни им вреди яденето ама ядат кат невидели на други пиенето ма пият от сутрин до вечер и така натака ся на вас кво ви вреди и кво продължавате да праите еба ли ва на които му се пуши да си пуши вреди не вреди всички серем лайна тайче в канефа бързо
:lol:

woshata
09-08-2009, 22:19
:smt104
аз до сега съм си напълно изправна, така че не знам кво ви вреди на вас, на мен нищо ми няма.
мразя да говоря теоретично с некви митове, при личен опит, така че тва е мойто мнение, не вреди 8-)

experimental
09-09-2009, 09:07
тревата е хубаво нещо да ви еба майката проста стига сте плюли жужубата че вече откачам
който не е пушил да не пише в тая тема а /

Canis_Dirus
09-09-2009, 09:15
Виждаме, колко е хубаво. Изпушил си си и малкото наличен мозък.

w0sh
09-09-2009, 09:34
тревата е хубаво нещо да ви е** майката проста стига сте плюли жужубата че вече откачам
който не е пушил да не пише в тая тема а /

Доста си жалък.
Ясно ми е какъв пушач си.

тц тц.

aresmurt
09-09-2009, 10:44
изобщо не е вредна...
и изобщо не си пристрастен,дори ако пушиш по 3 пъти дневно..

хахахах,зле сте
Да бе хич не е пристрастяване, всяко нещо което се повтаря циклично, почти с еднаква точност и количество си е пристрастяване. А като писне 3 пъти дневно тревата , следва следват амфети и други помии. 8)

leprechaum
09-09-2009, 11:06
изобщо не е вредна...
и изобщо не си пристрастен,дори ако пушиш по 3 пъти дневно..

хахахах,зле сте
Да бе хич не е пристрастяване, всяко нещо което се повтаря циклично, почти с еднаква точност и количество си е пристрастяване. А като писне 3 пъти дневно тревата , следва следват амфети и други помии. 8)

Ирония, дете.

_donna_
09-09-2009, 11:34
Ама вие какво ги агитирате тука?!
Пушете трева - не е вредно,много е готино...
Нека си мислят,че се умира от това,на кого му пука,тъкмо ще има повече за нас. :?

ohluv
09-09-2009, 15:52
От масурка в леглото няма нищо по-жестоко айде де признай си. А ако дръпна пак дали ще ми стане много? :grin: Направи си опит изпуши 3 десятки и след няколко ден изпий един блистер аналгин.Кажи ни после кое е било по добро.

П.П Ако не се лъжа до сега няма регистриран случай на починал от трева(когато я пуши)

_donna_
09-09-2009, 17:05
Не важиш! Аналгинът е социално приемлив.
А срещу обвинението,че пушиш трева не можеш да застанеш.

BioX
09-09-2009, 17:51
да живее чадела!!! 8-) само с джак го поливам моя :D :D

Bianca
09-09-2009, 19:03
гледам, че е станало фешън да си тревопасно...
Да му еба и модите...

ohluv
09-10-2009, 13:19
Не важиш! Аналгинът е социално приемлив.
А срещу обвинението,че пушиш трева не можеш да застанеш.

Да но ако прекалиш с него последствията ще са много по големи от тези на тревата.(говоря за здравни)

_donna_
09-11-2009, 10:35
Не важиш! Аналгинът е социално приемлив.
А срещу обвинението,че пушиш трева не можеш да застанеш.

Да но ако прекалиш с него последствията ще са много по големи от тези на тревата.(говоря за здравни)
:дъмб: на твоя страна съм,бе.
хаха.

Хората трябва да се страхуват непрестанно от разни неща,иначе ще вземем да станем безсмъртни.

Поздравявам всички антиджойнтове с Peggy Lee - Big Spender :D

pathetic
09-11-2009, 11:14
I smoke marijuana every chance I get.

Allen Ginsberg


..

"Когато представителят на фондацията най-накрая пристига, за да запише 60 секундния спот, Джим сяда и любезно му предлага стол от другата страна на бюрото. Изглежда се старае да му се хареса.

- И така, искаме да кажеш - нервно започва представителят - "Аз съм Джим Морисън от Д Дорс", а след това ъъъ...със свои думи да им обясниш, че спийдът убива.

Джим се замисля за момент и се съгласява.
...
Джим се замисля за момент и започва.

- Здравейте, малки задници, дето слушате радио, вместо да си пишете домашните, аз съм Джим Морисън от Д Дорс... Човекът от фондацията "Направи го сега" спира магнетофона.
-Моля те, Джим, можем да приключим всичко за 1 минута, ако се държиш точно. Не забравяй, това е обществено радио.

Джим слуша внимателно и кима.

- Мисля, че разбирам. Може ли да опитам пак?
Магнетофонът отново е включен на запис.

-Ей, пичове, как сте? Аз съм вашия стар приятел Джим Морисън. Пея с една група, наречена Дорс, мо'е да сте ги чували. Пра'или сме няколко песни, но никога, никога не съм правил песен на спийд. Виж, пиян - о, дааа.
...

-Здравейте, аз съм Джим Морисън от Д Дорс. Искам само да ви кажа, че да си инжектирате спийд не е яко, така че - смъркайте го!

...
-Здравейте, аз съм Джим Морисън. Не си бийте спийд. За бога, пичове, пушете трева.

bratinOv
12-02-2009, 13:41
Tuson - Това за културистите и тревата може да се каже че е някъква твоя фантазия.Хората не пушат трева за да огладняват и ядът повече , а просто зимат таблетки наречени "метан".

Jamalska
12-02-2009, 15:32
^В онези моменти,когато дни наред не ми се яде заради нещо тъжно само като съм напушена ям.Иначе до ся сиг да съм станала анорексичка.

deFakto
12-02-2009, 15:36
освен че ме е разсейвала от проблемите и съм се чувствал щастлив в моменти когато не съм на себе си други полюси не знам ..
според мен няма чак толкова отрицателни черти ,ако не се злоупотребява стабилно .. 8-)

deni15
12-02-2009, 17:08
Днеска много ми се скапа деня и се напуших много яко,за да оправя положението :) Иначе го правя много рядко ,на някой купон за да си направя шоуто или когато ми е тъпо :)

balon4eeeee
12-02-2009, 20:23
ТРЕВАТА ВИ ДАВА ДАВА ДАВАА И ТО МНОГО ! КОГАТО ВЗЕМЕШ ВСИЧКО КОЕТО МОЖЕ ДА СЕ ВЗЕМЕ ОТ НЕЯ ЗАПОЧВА ДА ВЗИМААА ДА ВЗИМАААА ДА ВЗИМАААААААА

MaRiJuAn
12-03-2009, 09:09
Аз съм на 16 , от 12-годишен пуша трева . Първо само цигари пушех , после с един фр решихме да пробваме нещо различно (слаба трева) , така по-късно започнахме доста по-силна трева и сега още продължаваме . А тези които мислят , че е вредна ... от 4 години пуша , има ли ми нещо ?!

BMPO
12-03-2009, 10:35
има ли бе?!От трева верно не се умира, но мозъка ти става на ебати гадния пастет, не става човек от тебе после!Аре смерт за треманите!
хХх!Казах!

novobranec
12-28-2009, 01:45
teorii vsqkakvi za tova dali masyra vredi ili ne...Nqkoi kazvat kum trevata ne se zaribqva..spored men 4ovek zapo4ne li da misli kak 6te izlezne s priqteli s edinstvenata cel da se napy6i i zapo4ne da go pravi vse po 4esto-tova za men si e 4ista zaribqvka.Mozuka na pristrasteniq zapo4va da misli po dryg na4in-"Aaa ami za6to da ne si py6a sled kato moga da go spra po vsqko vreme i taka vremeto si minava dokato ti si podrupva6 i si misli6 tova"Za men moga da kaja 4e ot skoro zapo4nah da podrupvam po seriozno.Hva6tam se da si mislq to4no kak iskam da izlezna i da se napy6a i da se smeq.kakto kazah za men tova si e pristrastenost,a ne nqkoi da mi kaazva-"bratle az ne sum zariben-pravq go za6toto mi haresva.Moga da spra po vsqko vreme"-tova go kazva 4ovek koito na den pone po 2-3 puti si sviva, nared si tova i popiiva stabilno.vijdal sum super izpadnalite narkomani koito samo gledat kakvo da otkradnat ili kakva dalavera da napravqt samo i samo da si nabavqt nyjnoto.Predpolagam nikoi ne iska da stava boklyk.Razbira se vsi4ko zavisi ot 4ovek kakvi granici 6te si sloji.Mislq 4e 100 puti po priqtno e kogato si drupne6 1 v meseca..togava e prosto za kefa.Nqkoi 6te se suglasqt s men -v drygi 6te predizvikam agresaia i nai mnogo da me nahrani.Vseki izrazqva li4noto si mnenie :)

cherinka
12-28-2009, 03:54
Аз повече няма да пуша!
От днес!

[-X

Tokarev
12-28-2009, 07:04
Не се считам за тревоман поне не и стереотипния образ, макар и да си пуша, но пък аз мразя нервните и супер енергични хора. Просто не излъчват спокойствие и хладнокръвие и внасят напрежение в обстановката. Имат поведение на куче - постоянно се въртят и не могат да си намерят място, не спират да мелят и постоянно имат нужда от нещо да правят само и само да се намират на някаква работа, пафкат нервно и постоянно цигари, нервно си играят с някви боклуци и някви такива. Определено развивам много бързо непоносимост към такива типажи.

Ravy
12-28-2009, 09:31
Офф някой хора са толкова далече от истината.. Тревата е натурален продукт който расте в земята. Всичко друго е химия и тя прави мозъка на пастет. Абе сичко с тревата е много преувеличено. Ако пушиш като животно постоянно всеки ден, по няколко пъти можеш да изветрееш малко, ама това все пак са някви крайни типове. От време на време няма нито да станеш наркоман, нито ще си увредиш здравето - тетрахидроканабинола не уврежда черния дроб - той почти не се метаболизира. Също така не уврежда бъбреците - част от него се отделя през тях, част през храносмилателната система. А попринцип за това с цигарите - към тях има милиони пъти по - голяма зависимост. Пристрастяването зависи от веществото - цигарите имат никотин, доколкото тревата делта 9 тетрахидроканабинол. Зависимост се развива към първото.Въпреки че ефекта след приемането му е нищожен. Това какво е пристрастяването не зависи от ефекта на веществото, а от природата му. Вземете да се образовате малко, а не се изказвайте неподготвени, Не визирам никой, а като цяло темата.

Ravy
12-28-2009, 09:43
Под "образовайте се малко" имам предвид за тревата. А това какви термини съм решила да използвам си е моя работа :]

Ravy
12-28-2009, 09:58
Жалко е, че ме възприемаш като "поредния проповедник и конопен месия" Аз просто си дадох мнението по темата, защото наистина има много некомпетентни изказвания на хора който нямат представа за какво иде реч. Ти може да си достатъчно подготвен, за да си изградиш мнение, но не всички успяват.

cherinka
12-28-2009, 15:42
бахти сравненията,дето правите,майна :lol:

едната тръгнала да говори колко безвредна била тревичката, щото аджеба тука ни е гъчат с кви ли не глупости :lol: еми естествено....едва ли ще имам честа да пуша нещо директно от холандия....

другия тръгва да обеснява колко грозен бил един напушен човек.

нямало преуспял тревоман? а хашишаджия не е ли?

ела сподели сравнението си "натупан vs. напушен" пред баща ми да видим дали ще си тръгнеш жив.

:D :-)

guinessgirl
12-28-2009, 15:51
абе не е точно така.
аз пуша всеки ден,че и по няколко пъти,а не приличам на неадекватен парцал 8-)

а че коза бил полезен,ае да не си говориме глупости. не е.

cherinka
12-28-2009, 16:01
:D :D :D :D
не,сериозно,харабия от тревата само гадното е,че ти кървясват очите..
заеби кво е отвътре

нормално е да ги вземаш, за да ти е яко,лошо става като почнеш да вземаш,за да се чувстваш нормално...

guinessgirl
12-28-2009, 16:03
8-)

аз така си гледам бе,се едно не ме познаваш :lol:

antiWHAT
12-28-2009, 16:23
пушил съм тревичка... заспивам, не ме радва.

novobranec
12-29-2009, 15:29
Ne6to ne mi haresvat komentarite na ClockworkOrange malko glypvai primeri i sravniq dava6...bogata6ite vzimat samo bqlo...emi v dne6no vreme da vzima6 bqlo si e guzaria ,a pove4eto bogati hora sa takiva i ako e po bezvredno ot trevata za6to e po skupo i kaji re4i se namira v elita na ob6testvoto.V nikakav sly4ai ne tvurdq 4e trevata ne vredi.Ne moje6 da si predstavi6 kolko ot ne6tata koito qdem i piem vseki den za vredni do nqkakva stepen-naprimer solta.Ta misulta mi be6e vsqko ne6to v prekaleni koli4estva vredi.Az ne sum mnogo na4eten na temi -treva,amfeti,gubi i dr. da ne kaja vuob6te.Nali za tova sa tezi forymi kadeto horata da spodelqt da pitat i razkazvat kakvoto si iskat po temata.Ne nqkoi da gi hrani da se obrazovat pove4e.Tozi koito hrani dryg za nevejestvoto my trqbva da znae 4e ima hora koito znaqt mnogo pove4e ot nego i za tqh toi e nevej-taka 4e da ne se prismiva mn mn.Suglasen sum s edin ot komentarite po temata koito glase6e-"Mnogo e vajno da znae6 kolko puti da si drupne6" dostatu4no za da ti stane priqtno i leko i dostatu4no za da ne te smaje:)

mitternacht
12-29-2009, 18:15
...кога дойде алкохола и беше модерно да пиеш, кога мина тая мода и дойдоха разните химии и опиати, трева... кога ли и тая мода ще мине, и хората тогава какво ще правят? От детската градина- спирт-венозно?

Що не ядете шоколад, не правите секс или пък ако щете- си праскайте че*ии, а се занимавате с такива вещества.
Принципно то всеки може да прави каквото му е кеф де... лошото е, че сега се прави за гъзария и да си изградиш мнение, че си с нещо над другите.Което хем е жалко, хем не е така.До преди години не беше престижно да се хвалиш, че пушиш марихуана или смъркаш различни чудеса.
Времената явно се менят. 8)

Misho1
01-24-2010, 15:57
Болките в главата идват от тревата идват когато си пушил ганджа или мужко растение или слабо ка1ествена трева ако е силна няма да има главоболие гарантирам за това на 100 % понеже се чудите и аз реших нали да отговоря на всички ви .

Misho1
01-24-2010, 16:24
тва че ти са привижда са глупости или някой които започва да пуши и го е хванала за пръв пут или 10ти мои и да му се привижда кво ли не човешко въображение ако щеш го наречи а то не е малко :) за 1 месец сам пушил maximum полвин кело аз и още един лауриад нали като пушиш извесно време свикваш на тревата мога да кажа че асматиците им препоръчват да пушат трева даже и да ги хванат няма проблеми някои си зимат с зелена рецепта от лекуващия лекар а как става вземането нз аз не сам асматик нали :) и др неща може да се зимат от аптеката имам въпрос кам автора на темата аджеба ти братле откаде знаеш тез работи кои какжо прави кво ти става и тнт .Достаси обедителен нали ме разбираш кво та питам нали така все пак знаеш с подробности и ако кажеш ,че :) не си пушил го успорвам от сега дали не си на пикенце нз ама преди да се изхварляштей понапуши са парво де да знаеш кво да говориш поне да ти е точна информацията или малко стаж имаш май :) хехе не се обиждай оли говориш без покритие спри с тъпите си теми преди да си разбрал кво приказваш ГЛУПОСТИ-(Съвет като на приятел ти давам насочи е към синтетиката да оплуваш а по точно ако не си разбрал нали екстази ,амфетки(конфетки),ПИКО,кок ин,ХЕРОИН,метаамфетамин, и тнт.Постарай се да си красноворечив както за тревата и тоз пат се подготви по сериозно с аргоменти и факти и др болка в главата ХАХАХ умрях от смях м/у др.Всичко идва от горе нали знаеш ако не го искаш няма да го направиш все пак ти решаваш живота е твой варви на някои яка дискотека и виж колко са надрусаните с синтетика що след цикал друсане ги боли ставите рацете костите що ? говоря за синтетиката които не е разбрал и са кат парцали щото е мноо хубава ли ? НЕ аз лично предпочитам да виждам Усмихнати хора не оцаклени циклопи и тнт. НАЛИ :) извинете ме ако сам бил малко груб алкохола на никои не ПРОЩАВА ВЕРВАЙТЕ МИ Отвори малко темата ЗА ПОЛИТИКА кога ше е ?примерно депотати на яхта и кело кока + ядене и пиене на глава ЖЕНИ булгарски момичета Всичко идва от горе и от главате ни край системата ни е насрана от там идва всичко той клал и бесил наркотици,проституки,ъбил 2ма ,намушкал друг(разполага оръжие) ши лежи 2 г и бай иван откраднал кокошка ши лежи 10 години
в бг винаги е имало нещо объркано.ти да си сводник в бг значи си цар на ванка които има кърви са крии кат мишка тука в бг излиза да го видят всички вижтема кой сам.Политика освояване на пари на ЧУЖДИ ПАРИ как най барзо да изпереш 100 милиона с ч00 (?) на кого да кихнеш и колко бг=Предател още в онова време левски Край.

mmKamm
01-24-2010, 16:30
^^някой ако може да преведе горното мнение на български, ще съм благодарна.
Извинявам се на Raybeez, че пиша в тема за трева. Но в случая наистина се чувствам длъжна да пиша :lol:


Raybeez: в случая позволявам 8-)

ohluv
01-24-2010, 17:15
Защо толкоз мразите тревата :D

ifilin4ica
01-24-2010, 18:16
За вреда не мога да говоря или да държа сметка на някой, но самата аз нямам хубави спомени...по-скоро никакви 8-) Но последици има доста.

balon4eeeee
01-24-2010, 19:06
При пушенето не е така. Широка е гамата на халюцинации - от тази за получаването на наследство до твърдото убеждение, че сте катеричка с гипсиран крак. Трудовите злополуки при усещането за летене също са често явление. Те, разбира се, не са така фатални, както при сапьорите, но все пак приземяването не е леко. А усещането за болки в главата може да се сравни с това, което се получава, ако носите три номера по-малка шапка. Фалшивото чувство за щастие може да ви накара дори да повярвате, че не сте българин. Другото важно усещане е приливът на сила и могъщество. Много често по-прагматичните пушачи използват това състояние да си направят сами ремонт на къщата или да поставят световен рекорд на 100 м гладко бягане. Всичко зависи от това дали имате спортен екип, или къща. Сексуалните последици също не са за пренебрегване. Пониженият праг на отговорност води до нарушаване на основния принцип на кондома "прави любов, а не деца".
Но най-тежко се понася чувството за свобода и безгрижност. Когато мине въздействието на тревата, връщането към действителността е мъчително и поразително напомня на чакане в нотариата. А ако индивидът, пушил трева, реши да кара автомобила си, става нещо по-любопитно. Да си припомним поговорката "скоростта краси човека". Нещо повече, бих добавил аз в случая. Ако скоростта краси човека, то високата скорост го прави дори неузнаваем.
И ако наистина много искате да избягате от реалността и да се чувствате свободен, да помечтаете, вместо да пушите, можете да пишете. За разлика от наркоманията, графоманията е опасна само за околните и няма никакви вредни последици за тези, които я практикуват.



мамата с трака е такова нещо не ми бяха виждали о4ите до сега ...

fenkaaa
02-06-2010, 19:17
интересни факти има от първия коментар :D :D :D аз лично съм пушила няколко пъти :)

dayanka
06-01-2011, 23:14
Не е като аз да не пуша, но марихуаната е толкова вредна колкото цигарите.

+ отслабва имунната система за 1-2 дни
+ докато трае ефекта уврежда краткотрайната памет

но

Намаля риска от камъни в бъбреците
Намаля риска от развиването на някакви супер редки ракови образувания.

Зависимост развиват 1.5% от употребилите.







Според изследвания, публикувани в британското медицинско списание Lancet[1], марихуаната заема 11-о място по вредност в списъка на вредни наркотични вещества (алкохолът и тютюнът заемат съответно 5-о и 9-о място). :]

iLovePussyJuice
06-02-2011, 10:53
я дай цялата статия 8)

cherinka
06-02-2011, 12:26
Хайде, спрете с тези наркотици (не да ги обсъждате във форума), а за попринцип спрете да употребявате!
За ваше добро!



Черинка.

Shiz0
06-02-2011, 14:28
Не употребявам, но...
http://d3uwin5q170wpc.cloudfront.net/photo/131022_700b.jpg
това важи с пълна сила...

ZipFail
06-02-2011, 14:55
Факт ^
Най-обичам разни дето всяка вечер са под масата и пушат по кутия на ден да ми обясняват колко вредно е да изпушиш 1 масур седмично.

jghgh
06-02-2011, 19:30
Чак пък с пълна сила...
Аз оня ден бях толкова параноясала, ама буквално ПАРАНОЯСАЛА, че ако някоя кука ме беше видяла в кво неадекватно състояние съм, кой знае как щеше да ме прибере :-o

xSANYAx
06-02-2011, 19:37
Не само че тревата е поредния боклук,а тези,които я пушат са още по-големи..

Scrat
06-02-2011, 19:50
ауууууууууууууууууу :lol:

Shiz0
06-02-2011, 21:25
във главата ти може да е звучало добре..

Pwnmaster
06-02-2011, 21:45
Най-смешното е, че повечето, които не пушат, са супер тъпите 8-)

Shiz0
06-02-2011, 21:50
да, защото тия които пушат са 'супер умните'.
..пф.. що за измислени статистики вадите, базирани на нищо. Да не говорим за дефинирането на 'умен'.
Единственото, което може да се твърди със сигурност е, че алкохола ти е*ава майката, също толкова, ако не и повече, от тревата, а той е легален. Защо. Това ви е темата..

Pwnmaster
06-02-2011, 21:53
Някой да е казвал, че тези, които пушат, са умни?
Просто много хора са неинформирани (като момичето по-горе) и се изхвърлят.
Иначе да, права си за алкохола.

Shiz0
06-02-2011, 21:56
Само заради Питър ще спра до тука :D
ПП: някъде по средата на темата прочетох легендарното: 'марихуаната е продукт на природата, билка, а у..'
По тая логика дъвчете све що е в гората. Чувала съм, че мухоморките много яко 'кикват'.... http://fc01.deviantart.net/fs13/f/2007/028/9/1/_dryyes__by_Taimotive.gif

Dumb
06-02-2011, 22:15
Почти всеки 3-ти пост има по 5 грешки. Пушите или не пушите...явно не влияе на езиковата култура 8-)
ПП: яко изследване

Shiz0
06-02-2011, 22:16
айде пак смислени доводи..

Scrat
06-02-2011, 22:18
екстра си звучеше :Д

Не мога да разбера само как може да слагате разни такива етикети - "боклуци", тъпи, умни, само на базата на тва дали някой пие/пуши и колко често го прави. Хората са толкова различни, че няма как да ги вкарвате под такива общи знаменатели. И това го казвам не защото съм се засегнал, едва ли не - аз даже не пуша - а защото е така.

ОК, пушил съм трева - нито съм се пристрастил, нито съм се дрогирал, нито нищо. So what?

Същото все едно аз да ти кажа на теб, че като не пиеш алкохол по партита, си супер сдухана. Сама се сещаш, че едва ли е така.

Shiz0
06-02-2011, 22:26
1.fyi коментара ми беше за коментара над твоя.
2. На кой ги задаваш тия въпроси? (не може да съм аз, понеже сме на приблизително 1 мнение..)

Scrat
06-02-2011, 22:35
След аууу видях твойто мнение и си помислих, че си на нейна страна :Д
Чак като постнах прочетох следващите коментари, ама нека си седи - нищо чудно момичето с боклуците да се върне и да почне да спори :Д

Shiz0
06-02-2011, 22:36
ох колко се надявам...

GrindBlardian00
06-02-2011, 22:42
Бе работата е там, че на хората просто ни липсва финес при употребата на психоактивните вещества. Не знаем какво, колко и кога е добре и всичко е социално оплескано.

Sc0RcH
06-03-2011, 09:27
Не само че тревата е поредния боклук,а тези,които я пушат са още по-големи..

Добре казано...

Shiz0
06-03-2011, 10:22
oще един..

DarkTemplar
06-03-2011, 11:14
Имам предразсъдъци спрямо повечето наркотици (независимо леки или тежки, синтетични или не). Трева съм пушил няколко пъти, но и тя не ме влече особено. Цигари не пуша, пиенето предимно с повод. Нямам против "потребителите" на коза, всеки си знае що го прави и кво рискува.

Pedigree
06-03-2011, 13:35
А колко ми е смешно, като някой започне да ми обяснява, че тревата, разбираш ли, въобще не е вредна, и не, никак не ти пречи...
Разбира се, както при цигарите, така и при тревата се ебава майката на белия дроб. Ама има разлика. Сравнете един редовен пушач на цигари, който е пушил в продължение на 5 години, както и редовен пушач на трева, който също е пушил в продължение на 5 години. Не е баш като цигарките тревата.

Greennight
06-03-2011, 13:58
А колко ми е смешно, като някой започне да ми обяснява, че тревата, разбираш ли, въобще не е вредна, и не, никак не ти пречи...
Разбира се, както при цигарите, така и при тревата се ебава майката на белия дроб. Ама има разлика. Сравнете един редовен пушач на цигари, който е пушил в продължение на 5 години, както и редовен пушач на трева, който също е пушил в продължение на 5 години. Не е баш като цигарките тревата.Не е верно тва :wink: Тревата изобщо не уврежда дробовете.Направи си 1 прост тест-дръпни си 1 път в гърдите трева и 1 път цигара,да видиш кое е по-тежко и по-вредно.Най-малкото мога да ти кажа,че тревата си расте естествено в природата и се използва от векове за лечителни цели.А цигарите в днешно време са бъхтани с никотин,катран и всякви други лайна.Ше ме прощавате,ама не съм чул някой досега да си е продал къщата или да е умрял от рак вследствие на пушене на трева.Естествено както всяко хубаво нещо не трябва да се прекалява.Но в крайна сметка дори да прекалиш не може да ти стане нищо,освен,че ще станеш тъп.Образовайте се малко преди да говорите напразно.

Pedigree
06-03-2011, 14:14
И ще ми кажеш, че като си запалиш коза, и пушиш, грам не си вредиш на белия дроб?
И аз говорех за онова известно 'затъпяване', именно, щото в един момент се усещаш, че забравяш по-често, казах, че има разлика между цигарите и тревата. Аз от цигарите не забравям, не познавам и такива, които да забравят.

Greennight
06-03-2011, 14:32
И ще ми кажеш, че като си запалиш коза, и пушиш, грам не си вредиш на белия дроб?
И аз говорех за онова известно 'затъпяване', именно, щото в един момент се усещаш, че забравяш по-често, казах, че има разлика между цигарите и тревата. Аз от цигарите не забравям, не познавам и такива, които да забравят.Може да си вредиш на дроба,ако изобщо може да се нарече "вреда".Примерно 1 седмица пушене на коз=1 цигара от леките.Иначе да,има го това с забравянето,но то е моментно примерно 1-2 часа след пушенето имаш краткотрайни загуби на паметта,но това се случва само при много яко напушване.Ако си пафкаш 1-2 пъти в седмицата в умерени количества няма как да стане.Със затъпяването е същото...Трябва да пушиш всеки ден сигурно в продължение на месеци,за да затъпееш...А тия растите не ги гледай,че са такива отрепки.Ако си мислиш,че пушат само трева...Вшмръкват си,от време на време сигурно си и побоцват,затва и изглеждат като лайна.Ето 1 интересен клип,в описанието е и 2рата част : ) http://vbox7.com/play:c5bf9f55 Сама прецени :)

ZipFail
06-03-2011, 16:11
Марихуаната вредяла на белите дробове колкото цигарите ? Аз лично не познавам човек който да пуши по 20-30 масура на ден, ако намерите такъв - покажете ми го.

Shiz0
06-03-2011, 16:47
Стига с тия бели дробове. Те се възстановяват в момента, в който спреш да пушиш. Отнема време, но е факт.
Проблема с тревата, пред цигарите, е че прее*ава невроните на мозъчните клетки и бавно но сигурно ги убива. Виж те, вече, не се възстановяват..

b0Nb0n
06-05-2011, 04:40
клетките на мозъка се наричат неврони и цигарите също ги преебават . тревата има доста по голямо съдържание на катрани

dayanka
06-05-2011, 16:12
Повечето от вас давате некомпетентните си мнения по темата, без дори да сте опитвали трева.. Има толкова много статии в интернет относно марихуаната, прочетете 1-2 (най-лесно в уикипедия), образовайте се малко по въпроса и тогава пишете коментарите си! А това, че хората, които пушат трева са боклуци е пълна измислица!.. Пушила съм трева, а коефициента ми на интелигентност е 160, което е доста високо за годините ми ;) А разликата между цигарите и тревата е голяма. С риск да се повторя марихуаната заема 11-о място по вредност в списъка на вредни наркотични вещества, а тютюнът 9-о място. Цигарите формират психическа зависимост, коза - не. Пушиш трева 1-2 пъти седмично, а тютюн - до кутия на ден. Когато започнеш да пушиш цигари, малко по малко ги увеличаваш и имаш нужда от по-голяма доза, а при тревата се наблюдава обратна зависимост, т.е. получават същите ефекти от все по-малки дози. Просто потърсете малко информация за това в интернет и тогава говорете.
П.П. клипа е добър :)

reoffender
06-05-2011, 16:16
Аха.
Ама наблюденията ми показват друго.
Келешите миналата година- изпалваха се по 2 пъти седмично.
Келешите в началото на тази учебна година-изпалват се всеки ден.
Келешите сега-
изпалват се всяко междучасие.
Съжалявам, но ми се повръща от напушените им физиономии.
И аз съм пушила да.
Но не искам повече. Не ми дава нищо 'незаменимо'.
За съжаление знам прекалено много, и дълго време бях с човек, който обичаше коза си повече от мен.

Пикая им на зависимоста.

iziskan88
06-05-2011, 19:37
Повечето от вас давате некомпетентните си мнения по темата, без дори да сте опитвали трева.. Има толкова много статии в интернет относно марихуаната, прочетете 1-2 (най-лесно в уикипедия), образовайте се малко по въпроса и тогава пишете коментарите си! А това, че хората, които пушат трева са боклуци е пълна измислица!.. Пушила съм трева, а коефициента ми на интелигентност е 160, което е доста високо за годините ми ;) А разликата между цигарите и тревата е голяма. С риск да се повторя марихуаната заема 11-о място по вредност в списъка на вредни наркотични вещества, а тютюнът 9-о място. Цигарите формират психическа зависимост, коза - не. Пушиш трева 1-2 пъти седмично, а тютюн - до кутия на ден. Когато започнеш да пушиш цигари, малко по малко ги увеличаваш и имаш нужда от по-голяма доза, а при тревата се наблюдава обратна зависимост, т.е. получават същите ефекти от все по-малки дози. Просто потърсете малко информация за това в интернет и тогава говорете.
П.П. клипа е добър :)

коефициента на интелигентност на Аинщайн е 161,а твоя е 160 ХАХАХАХ добре бе

ZipFail
06-05-2011, 19:56
прочетете 1-2 (най-лесно в уикипедия).........коефициента ми на интелигентност е 160......Цигарите формират психическа зависимост, коза - не.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Rorschach
06-05-2011, 20:02
Пълно е с бисери тук... :)

dayanka
06-05-2011, 20:02
*Правилно каза "келешите". Това са някакви недорасли пикльовци, които си мислят, че като палят коз стават големи и независими, а всъщност е точно обратното. И 100 % те още не са открили себе си и не знаят нищо за живота като цяло.
*И аз съм имала такъв до себе си, който предпочиташе да се надере с приятели вместо да е с мен, това единствено ми доказа, че той не държи на мен и (колкото и надменно да звучи) не ме заслужава :)
Просто всичко е въпрос на мислене и се издразних, защото повечето хора са писали толкова големи глупости и толкова неверни. Има статистики, предавания, клипове и статии и какво ли още не за марихуаната, а те драскат своите погрешни мнения ей така да има. Не казвам, че аз знам всичко или че имам кой знае колко голям опит, но поне съм си направила труда да попрочета нещо.

Rorschach
06-05-2011, 20:08
Има статистики, предавания и всякакви п'утки майни, но всичко опира до това, че изследванията са супер лесни за манипулиране, а разни прекалено "интелигентни" хлапета (IQ 160) не са се научили да си подбират източниците на информация и вярват на всяка глупост.

А най-жалкото е, че тези неща ги слушам от адски много години и то от хора, които също имаха претенцията да са много интелигентни, а и бяха такива... а в момента са някакви бледи сенки на себе си, които мислят единствено за напушване и не могат да вържат едно нормално изречение, защото мозъците им са се полирали от "безвредната" марихуана.

И да, не всичко в интернет е истина, но ако искаш - полирай си и ти мозъка, а после обяснявай колко си умна. Мога и да ти кажа как ще го казваш:

"Аааа, копелеееее, колко съм умнаааааа, супер фетски се размазахме снощи и беше мега якото парти, меееееееееееееееееен. Ама ние сме си интелигентни, аааа нали така, бееееее. Суууупер якото...ае, ще бегам да релаксна малко, ама после ше ти звънна да врътнем една, а?"


Успех!

dayanka
06-05-2011, 20:09
Повечето от вас давате некомпетентните си мнения по темата, без дори да сте опитвали трева.. Има толкова много статии в интернет относно марихуаната, прочетете 1-2 (най-лесно в уикипедия), образовайте се малко по въпроса и тогава пишете коментарите си! А това, че хората, които пушат трева са боклуци е пълна измислица!.. Пушила съм трева, а коефициента ми на интелигентност е 160, което е доста високо за годините ми ;) А разликата между цигарите и тревата е голяма. С риск да се повторя марихуаната заема 11-о място по вредност в списъка на вредни наркотични вещества, а тютюнът 9-о място. Цигарите формират психическа зависимост, коза - не. Пушиш трева 1-2 пъти седмично, а тютюн - до кутия на ден. Когато започнеш да пушиш цигари, малко по малко ги увеличаваш и имаш нужда от по-голяма доза, а при тревата се наблюдава обратна зависимост, т.е. получават същите ефекти от все по-малки дози. Просто потърсете малко информация за това в интернет и тогава говорете.
П.П. клипа е добър :)

коефициента на интелигентност на Аинщайн е 161,а твоя е 160 ХАХАХАХ добре бе

Правила съм тестове, може те да грешат, а може би са били прекалено елементарни - не знам, но повярвай имам достатъчно мозък в главата :) И преди да коментирам някъде се старая да знам нещичко по въпроса.

dayanka
06-05-2011, 20:25
Има статистики, предавания и всякакви п'утки майни, но всичко опира до това, че изследванията са супер лесни за манипулиране, а разни прекалено "интелигентни" хлапета (IQ 160) не са се научили да си подбират източниците на информация и вярват на всяка глупост.

А най-жалкото е, че тези неща ги слушам от адски много години и то от хора, които също имаха претенцията да са много интелигентни, а и бяха такива... а в момента са някакви бледи сенки на себе си, които мислят единствено за напушване и не могат да вържат едно нормално изречение, защото мозъците им са се полирали от "безвредната" марихуана.

И да, не всичко в интернет е истина, но ако искаш - полирай си и ти мозъка, а после обяснявай колко си умна. Мога и да ти кажа как ще го казваш:

"Аааа, копелеееее, колко съм умнаааааа, супер фетски се размазахме снощи и беше мега якото парти, меееееееееееееееееен. Ама ние сме си интелигентни, аааа нали така, бееееее. Суууупер якото...ае, ще бегам да релаксна малко, ама после ше ти звънна да врътнем една, а?"


Успех!

Лятото братовчед ми пушеше почти всеки ден, а сега ако пуши го прави един път месечно. Обаче не съм го видяла да е спрял или дори да е понамалил цигарите. И спокойно не се тревожи за моите източници ;) Ако се пристрастя към тревата и стана някой долен наркоман първо на тебе ще ти кажа :D Защото откакто започнах да пуша нито съм си намалила оценките, нито поведението ми е някакво долнопробно. А и не съм си мислила да пуша всеки ден, правя го рядко като някакъв вид забавление и разнообразие, ако мога така да се изразя

Rorschach
06-05-2011, 20:31
Адски интелигентно и съдържателно мнение, което е подкрепено от солидни аргументи... Поздравления!
http://www.examiner.com/images/blog/EXID32319/images/Mentos_moment,_I_approve.jpg

iziskan88
06-05-2011, 21:56
нали имаш ай кю 160,бегай в харвърд и не ни занимавай

Pedigree
06-05-2011, 22:18
Пушила съм трева, а коефициента ми на интелигентност е 160, което е доста високо за годините ми ;)

Ах, не думай.
А колко пъти си пушила трева? 5-6? Продължавай да пушиш всеки ден в продължение на годинки, и коефицентът ти ще падне доста под 160, макар че, като ти чета мненията, не ми се виждаш някакъв талант.

dayanka
06-05-2011, 22:20
нали имаш ай кю 160,бегай в харвърд и не ни занимавай
Много мразя да ми казват какво да правя. Както вече казах, може теста да е бил прекалено елементарен, може да е бил грешен и все пак имам достатъчно мозък в главата

dayanka
06-05-2011, 22:23
Пушила съм трева, а коефициента ми на интелигентност е 160, което е доста високо за годините ми ;)

Ах, не думай.
А колко пъти си пушила трева? 5-6? Продължавай да пушиш всеки ден в продължение на годинки, и коефицентът ти ще падне доста над 160, макар че, като ти чета мненията, не ми се виждаш някакъв талант.

ХАХА Първо вече казах - не пуша всеки ден и второ пише се "ще падне доста ПОД 160", а не над. 8-)

Pedigree
06-05-2011, 22:28
Пушила съм трева, а коефициента ми на интелигентност е 160, което е доста високо за годините ми ;)

Ах, не думай.
А колко пъти си пушила трева? 5-6? Продължавай да пушиш всеки ден в продължение на годинки, и коефицентът ти ще падне доста над 160, макар че, като ти чета мненията, не ми се виждаш някакъв талант.

ХАХА Първо вече казах - не пуша всеки ден и второ пише се "ще падне доста ПОД 160", а не над. 8-)

Хахах, наистина:Д Мисълта ми обаче остава:}
И все пак не ми отговори на въпроса. Какво ще рече 'не пуша всеки ден'? А през ден? 2-3 пъти в седмицата?

dayanka
06-05-2011, 22:29
Хора, ако имате критики към мен поне си направете труда да ми прочетете всичките коментари. Омръзна ми да се повтарям.

dayanka
06-05-2011, 22:30
Пушила съм трева, а коефициента ми на интелигентност е 160, което е доста високо за годините ми ;)

Ах, не думай.
А колко пъти си пушила трева? 5-6? Продължавай да пушиш всеки ден в продължение на годинки, и коефицентът ти ще падне доста над 160, макар че, като ти чета мненията, не ми се виждаш някакъв талант.

ХАХА Първо вече казах - не пуша всеки ден и второ пише се "ще падне доста ПОД 160", а не над. 8-)

Хахах, наистина:Д Мисълта ми обаче остава:}
И все пак не ми отговори на въпроса. Какво ще рече 'не пуша всеки ден'? А през ден? 2-3 пъти в седмицата?

един път месечно и по-рядко :)

iLovePussyJuice
06-05-2011, 22:46
Хора, ако имате критики към мен поне си направете труда да ми прочетете всичките коментари. Омръзна ми да се повтарям.еми не го прави, лека нощ.

dayanka
06-05-2011, 22:54
Хора, ако имате критики към мен поне си направете труда да ми прочетете всичките коментари. Омръзна ми да се повтарям.еми не го прави, лека нощ.

Еми аз няма да пиша повече коментари, каквото имах да кажа го казах :)

ohluv
06-05-2011, 23:03
Таа ся много ли е вредна или не ? :-o

LambOfGod
06-06-2011, 04:41
Таа ся много ли е вредна или не ? :-o

Некво средно вредно?

reoffender
06-06-2011, 07:15
*Правилно каза "келешите". Това са някакви недорасли пикльовци, които си мислят, че като палят коз стават големи и независими, а всъщност е точно обратното. И 100 % те още не са открили себе си и не знаят нищо за живота като цяло.
*И аз съм имала такъв до себе си, който предпочиташе да се надере с приятели вместо да е с мен, това единствено ми доказа, че той не държи на мен и (колкото и надменно да звучи) не ме заслужава :)
Просто всичко е въпрос на мислене и се издразних, защото повечето хора са писали толкова големи глупости и толкова неверни. Има статистики, предавания, клипове и статии и какво ли още не за марихуаната, а те драскат своите погрешни мнения ей така да има. Не казвам, че аз знам всичко или че имам кой знае колко голям опит, но поне съм си направила труда да попрочета нещо.
Не той не го предпочиташе. Той беше 24/7 надран.
Обясняваше колко е умен. Колко е интелигентен, и как пушенето му помага да мисли, да рисува, да се заминава с музика etc.etc.
По едно време спря. Заради мен ли, проблясък ли имаше, не знам.
Имаше супер положителен ефект. Започна да се справя с ВСИЧКО, двойно по-добре.. и след има няма месец пак старата история на нов глас.
'Малеееее, мило,колко яко беше снощиииии, ся няам кинтаж да пафна мнооо ми е зле'.
Повръща ми се от това, както казах. Повръща ми се от миризмата на коза. Повръща ми се от мисълта за такива хора, които си пропиляват живота и в същото време ми обясняват колко съм проста, само защото не пуша, а те колко са извисени над мен.
Коза е вреден. ТОЧКА.
:)

JungleJaguar
06-06-2011, 09:28
Преди години пуших трева,но я отказах.Отказах след това и цигарите и съм много по-добре,че ги отказах.Тревата не ми влияеше въобще,но я спрях.После ,докато пуших само цигари ме задъхваха,задушаваха имах и задух и болки в гръдната област.Зле си беше.И ги отказах.Трудно ги отказах,но съм инат.Не бих пушил пак цигари,но трева,ако ми предложат не бих отказал.Пушил съм и си знам,че нито пристрастява,нито вреди толкова много.А цигарите пристрастяват и вредят жестоко.Пробвал съм месеци наред да не пуша и после пуша само 1 цигара и пак се почва.

Колко хора пушат трева и колко пушат цигари?Колко взимат твърди наркотици и колко пият алкохол?

От пушенето на трева няма и 1 умрял !

От пушенето на цигари умирали над 5 милиона годишно!
А след 15 г ще умират 10 милиона души на година.

От взимането на твърди наркотици умирали стотици хиляди годишно !

От алкохол умирали над 2,5 милиона души годишно !

Защо не говорите за това?

materialensvqt
09-21-2011, 18:15
Повръща ми се от миризмата на коза. Повръща ми се от мисълта за такива хора, които си пропиляват живота и в същото време ми обясняват колко съм проста, само защото не пуша, а те колко са извисени над мен.
Коза е вреден. ТОЧКА.
:)
Едва ли точно ти можеш да поставиш точка по тоя въпрос, за който в продължение на години са промивали мозъците на родителите ни, на учителите и по-възрастните хора, които сега предават тази информация на нас. Няма нищо лошо да са против това и да не пушат, но на мен ми се повръща от ограниченото им мислене. Фактите сами говорят, аз съм пушил коз, пушил съм всеки ден в дълъг период от време, но когато ми се налага спирам. Плюс това не ми пречи да си върша задълженията, които имам и чак след това да запаля, релаксация за добре свършената работа. ДА мога и без да пуша, спирал съм за месеци, почвал съм пак и обратното, но процеса на напушване е много по-спокоен и безвреден от пиенето на алкохол, макар че в очите на добрите хора пушенето на трева изглежда неморално. Нямам нищо против пиенето на алкохол в умерени количества, но да прекалиш с алкохол е много по-опасно от това да прекалиш с тревата, а някак си на хората им изглежда по приемлиево напиването. Как да бъдем част от обществото, когато обществото те гледа на кръв. Аз не вредя на никого, а какво правя със себе си си е мой проблем. Нищо, че пушенето на трева не ми създава никакви проблеми, освен социални такива, с които бих се справил, ако получавах разбирателство от отсрещната страна. Какъв ви е проблема с тревата, а?
''Аз като зряло и отговорно човешко същество, никога няма да си призная правото на някой друг да управлява моя избор, какво да вкарвам в тялото си или накъде да отправя своя разум. От кожата навътре всичко е под моя юрисдикция, или не е така? Аз избирам какво може или не може да прекоси тази бариера. Тук съм аз митничар и аз съм граничар. Аз съм единствения законен представител на тази територия и тук са в сила само законите, които съм избрал за самия себе си'' - Александър Шулгин

Mim40z
01-26-2013, 22:00
Вие сте бахти филмираните , честно :D :D

kolegata88
01-26-2013, 22:53
Збъркал съм рейса пичове.Мислих че тук ще прочета нещо смислено.Ботев и Левски който се бореха за свободна България за ако прочетата с какво се хвалите ще умрът още по един път.