PDA

View Full Version : Изневярата



iskamTe_vednaga
11-01-2006, 17:36
Изневярата

Изневярата за някой хора е нещо, с което си лягат и, с което стават. За други тя е нещо ужасно и недопустимо. Понякога изневярата може да съсипе човешкия живот и да разруши всичко, в което вярва човек!
Не ми се е слъчвало да изневерям нито да ми изневерят. И се надявам това да не се случва нито на мен нито, на който и да е. Имам познати и приятели, които са изпили горчивата чаша на изневярата. Те се промениха тотално. Не им се искаше дори да живеят и то защото бяха лудо влюбени в техните половинки и до последно не искаха да повярват, че това се случва точно на тях! Затова хора пожелавам ви най-искрено да не преживеете такова разочарование, каквото изпитаха моите приятели. И не го правете. Ако не обичате човека, по-добре се разделете с него без да наранявате по този начин живота му. Обичайте се!

:smt007 :smt006

koalka
11-01-2006, 17:41
Напълно си права за всяко едно нещо.Изневярата е гаден начин по който нараняваш човека,който те обича и подло го лъжеш.Можеш да му съсипеш живота,но тези,които изневеряват не го съзнават(не говоря за всички случаи).Аз ЗНАМ,че никога няма да изневеря на приятеля си,не само защото го обичам страшно много,а и не съм такъв човек.Изневярата е гадно нещо и по-добре,ако искаш да си с друг/а първо се раздели с половинката си и чак тогава прави нещо.

PaChanGa_GiRl
11-01-2006, 17:47
Дали има изневяра, за мен не е чак толкова важно. По-важно за мен е въпросния човек да има смелостта и благоразумието да разкаже какво е станало, а не истината да се разбере от страничен човек, защото така става много гадно вече.

priti_kiti
11-01-2006, 18:29
ха,да..
за жалост за някои хора изневярата не е нищо кой знае колко съществено.. още по - гадна e и лъжата..

zoben_pitbul
11-02-2006, 09:04
Еми ако разбереш,че половинката ти е изневерила-питаш го/я и ако не си каже-SHOOT IN DA HEAD!!! :smt096 :smt067

{Sweet_Dreams}
11-02-2006, 09:19
Да така е,много боли когато разбереш че човека който обичаш те е предал.Но понякога изневярата те кара да се замислиш за много неща и да се промениш!

tedinkata_
11-03-2006, 06:09
Ако не обичате човека, по-добре се разделете с него без да наранявате по този начин живота му.
Mn pravilno i az sam na tva mnenie :!: :!: :!:

gorskata_feja
11-03-2006, 12:01
Изневярата не кой знае какво (поне за мен). Не ми се е случвало да изневерявам, но съм била любовница на едно момче, за което не съжалявам много, защото дори и да обичаш някого страшно много, когато той не ти дава всичко от което имаш нужда - започваш да го търсиш другаде... Найстина е много кофти, но живота е такъв...

iiirish
11-03-2006, 13:17
аз лично не приемам изневярата. на мнение съм, че ако толкова много искам да бъда с друго момче, ще кажа за това на приятеля си, но никога няма да се хвърля в прегръдките на новия само заради някакво си моментно увлечение и да нараня човека до себе си с тази лъжа

kobrichka
11-03-2006, 14:15
изневярата за мен е най-голямото предателство което може да направи човек.Аз никога не съм изневерявала,а и нямам такова намерение предпочитам да кажа на приятеля си че не искам да сме заедно отколкото да му изневеря.gorskata_feja ти каза:" когато той не ти дава всичко от което имаш нужда - започваш да го търсиш другаде..." сагласна съм,че когато не ти дават нещо ти го търсиш другаде,но защо трябва да го лъжеш просто се разделете и търси тогава другаде това което не си получила,защо трябва да лъжеш човека до теб.Всеки които поне молко е обичал човека до себе си никога няма да му причини такова болка