PDA

View Full Version : 10 признака, че си влюбена



iskamTe_vednaga
11-01-2006, 17:40
1. Когато го видиш ти се подкосяват краката.
2. Когато говориш с него приказваш несвързано и се притесняваш.
3. Отделяш повече време за външния си вид.
4. Умишлено ходиш на местата, където той ходи.
5. Търсиш поводи да го видиш.
6. Сънуваш го.
7. Докато си в час си мислиш за него.
8. Ако е наблизо си мислиш: "Дали изглеждам добре".
9. Разпитваш приятели за него-кога е роден, телефон и т.н.
10. С приятелки понякога го следите.

koalka
11-01-2006, 17:43
Е,това е когато си на прага да се влюбиш или вече си влюбена,но не си още с човека,който си на път да заобичаш.

iskamTe_vednaga
11-01-2006, 17:44
Е,това е когато си на прага да се влюбиш или вече си влюбена,но не си още с човека,който си на път да заобичаш.
мда имаш право

bulgarche
11-01-2006, 19:23
Да...ако си 5-ти клас

648541
11-01-2006, 19:30
Да...ако си 5-ти клас

hahahh tva mi haresa :lol: :lol: :lol:

e_l_i_z_a
11-02-2006, 11:32
Е ае сега кво ще ми се правите на големи какички и батковци с изказвания "ми тва е за 5-ти(3-ти) клас..Нима отричате,че като видите някоя мацка и не ви се подкосяват краката?Или че не разпитвате за нея?Или че не се безпокоите как изглеждате???
Изключение прави само следенето,което е 1 от 10...
А темата е хубава :D Тва бях го гледала в един сайт.И между другото съм изпитвала и десетте наведнъж миналата година :lol: много щуро беше :lol: :mrgreen:

meri88
11-02-2006, 14:47
Е ае сега кво ще ми се правите на големи какички и батковци с изказвания "ми тва е за 5-ти(3-ти) клас..Нима отричате,че като видите някоя мацка и не ви се подкосяват краката?Или че не разпитвате за нея?Или че не се безпокоите как изглеждате???
Изключение прави само следенето,което е 1 от 10...
А темата е хубава :D Тва бях го гледала в един сайт.И между другото съм изпитвала и десетте наведнъж миналата година :lol: много щуро беше :lol: :mrgreen:
=D> taka e i az sam na sa6toto mnenie

Disorder
11-02-2006, 15:03
Е ае сега кво ще ми се правите на големи какички и батковци с изказвания "ми тва е за 5-ти(3-ти) клас..Нима отричате,че като видите някоя мацка и не ви се подкосяват краката?Или че не разпитвате за нея?Или че не се безпокоите как изглеждате???
Изключение прави само следенето,което е 1 от 10...
А темата е хубава :D Тва бях го гледала в един сайт.И между другото съм изпитвала и десетте наведнъж миналата година :lol: много щуро беше :lol: :mrgreen:
Ако не изпитвате тези неща значи не сте влюбени. Единствено това със следенето е малко крайно :) А искам да попитам всички които се присмяха на темата те какво изпитват като са влюбени? Не реагират на присъствието на любимия, или занемаряват външния си вид?

sunny_girl16
11-02-2006, 15:11
Определено съм влюбена 8) Само че не само с тези неща се изчерпва описанието на един влюбен. Има още мнооого, а и за всеки е различно :-)

11-02-2006, 15:50
Това е просто физическо привличане, но не и любов!
Любовта е много повече от тези мимолетни простотии, но явно не сте я изпитвали...

Klamer4o93
11-02-2006, 15:52
Е ае сега кво ще ми се правите на големи какички и батковци с изказвания "ми тва е за 5-ти(3-ти) клас..Нима отричате,че като видите някоя мацка и не ви се подкосяват краката?Или че не разпитвате за нея?Или че не се безпокоите как изглеждате???
Изключение прави само следенето,което е 1 от 10...
А темата е хубава :D Тва бях го гледала в един сайт.И между другото съм изпитвала и десетте наведнъж миналата година :lol: много щуро беше :lol: :mrgreen:
Аз съм сравнително малък (13) и тва със следенето.... ми бебешко е :-k

perky_girl
11-02-2006, 16:14
няма любов

Viktoriq_
11-02-2006, 16:20
Е ае сега кво ще ми се правите на големи какички и батковци с изказвания "ми тва е за 5-ти(3-ти) клас..Нима отричате,че като видите някоя мацка и не ви се подкосяват краката?Или че не разпитвате за нея?Или че не се безпокоите как изглеждате???
Изключение прави само следенето,което е 1 от 10...
А темата е хубава :D Тва бях го гледала в един сайт.И между другото съм изпитвала и десетте наведнъж миналата година :lol: много щуро беше :lol: :mrgreen:
за мен това са 100 % глупсти ... съжалявам че трябва да прозвучи толкова брутално но е така ... Несигурни са хорицата на по 10 - мах 15 години ... ,който си мислят че всичко се яде ;) а и за подкосяванете на краката - не съм момче , но им се подкисява нещо друго ... не краката ;)А относто това темата има и някои неща който са верни , но не всичко

olive_oil
11-02-2006, 17:27
Да...ако си 5-ти класКой клас трябва да си,за да разбереш че си нещастно влюбен/а?Ако не си го изпитвал просто не се изкавай грубо,поне не в този раздел

Just`Different`
11-03-2006, 13:04
Emi sujelqvam ama i az 6te se napravq na "golqma kaki4ka" qvno [-X 6toto izob6to ne sum suglasna s temata!Ima razli4ni tipove hora koito izpitvat razli4en vid lubov i ne vinagi razpitva6 za telefona mu!Nai malkoto znam ot opit 6toto sum bila i sega sum vlubena i povqrvai mi nqma takiva raboti.tva 4e pri teb e taka e drug vupros ina4e tva za men sa to4no nqkfi komersialni ligavi gluposti tip 5-7 klas ](*,)

iiirish
11-03-2006, 13:12
никой не може да ми каже и то чрез някакви глупави неща, дали аз съм влюбена или не. това са лапешки работи и пълни идиотщини

crazy_sexy_cool`f
11-03-2006, 13:19
1. Когато го видиш ти се подкосяват краката.
2. Когато говориш с него приказваш несвързано и се притесняваш.
3. Отделяш повече време за външния си вид.
4. Умишлено ходиш на местата, където той ходи.
5. Търсиш поводи да го видиш.
6. Сънуваш го.
7. Докато си в час си мислиш за него.
8. Ако е наблизо си мислиш: "Дали изглеждам добре".
9. Разпитваш приятели за него-кога е роден, телефон и т.н.
10. С приятелки понякога го следите.

Колко познато :smt017 , точно сега... :smt007 :smt007 :smt007

malko mace
11-03-2006, 13:20
Боже...аз правех същите щуротии с бившето ми гадже...преди да станем гаджета! :mrgreen:

АТАКАБГ
11-03-2006, 13:25
Да...ако си 5-ти клас
бих казал втори-трети :mrgreen:

Krem4eto
11-03-2006, 14:50
1. Когато го видиш ти се подкосяват краката.
2. Когато говориш с него приказваш несвързано и се притесняваш.
3. Отделяш повече време за външния си вид.
4. Умишлено ходиш на местата, където той ходи.
5. Търсиш поводи да го видиш.
6. Сънуваш го.
7. Докато си в час си мислиш за него.
8. Ако е наблизо си мислиш: "Дали изглеждам добре".
9. Разпитваш приятели за него-кога е роден, телефон и т.н.
10. С приятелки понякога го следите.

Според мене е вярно,но мога да поспоря за 2-то и 10...

I_ve7o
11-03-2006, 15:57
koalka
Мега фен



Регистриран на: 14 Юни 2006
Мнения: 3232
Местожителство: в София и в сърцето на един човек...
Пуснато на: Сря Ное 01, 2006 9:43 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Е,това е когато си на прага да се влюбиш или вече си влюбена,но не си още с човека,който си на път да заобичаш
ei koalka ti si ymen 4ovek :)
syglasna sam :)))

Bloodlust
11-03-2006, 17:28
1. Когато го видиш ти се подкосяват краката. -> Мисля, че това е строго индивидуално. Ти като излезеш на среща какво? Неможеш да вървиш, защото са ти подкосени краката?!
2. Когато говориш с него приказваш несвързано и се притесняваш. -> Е бравос! Влюбена съм в учителката си по Химия... и Физика... и Биология. Много несвързано говоря с тях. Любов голяма!
3. Отделяш повече време за външния си вид. -> И какво? Като се влюбиш в някой си казваш: "Вече съм влюбена - трябва да кисна повече пред огледалото." ?!
4. Умишлено ходиш на местата, където той ходи. -> Само за пример: умишлено ходиш на училище?!
5. Търсиш поводи да го видиш. -> Не е нужно да търсиш повод, за да видиш някой. Просто отиваш и го виждаш. Какво е това (примерно) "Ама айде да отидем в парка, щото той бяга всяка сутрин там"
6. Сънуваш го. -> И ако не го сънуваш какво? Не си влюбена ли?
7. Докато си в час си мислиш за него. -> А ако си мисля за него в междучасието, това какво значи?
8. Ако е наблизо си мислиш: "Дали изглеждам добре". -> Да може би си го мислиш... ако си суетна кипра!
9. Разпитваш приятели за него-кога е роден, телефон и т.н. -> И му пишеш смс "Здравей! Не се познаваме, но аз разпитвах за теб. Даже знам в момента с какъв цвят боксерки си."
10. С приятелки понякога го следите. -> Следите го естествено... веднага след като сте поиграли на люлките.